KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Jeziorowskie16.pl

Planujesz wyjazd z rodziną? Chcesz odpocząć w szerokim gronie znajomych? A może szukasz miejsca na integracyjny wyjazd firmowy? Mamy coś dla Ciebie! Nasz dom wypoczynkowy położony jest w malowniczej okolicy, w miejscowości Jeziorowskie, nad samym brzegiem jeziora Gołdapiwo. Otoczenie lasów i bliskość wody sprawia, że ośrodek jest doskonałym miejscem do wypoczynku dla każdego. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli oddać się sportom wodnym, w pobliżu jest również wiele szlaków pieszych oraz ścieżek rowerowych. Osoby lubiące zwiedzanie również znajdą coś dla siebie, a ci, którzy wolą spokojne wieczory z książką, będą mogli zrelaksować się w zaciszu naszej przytulnej czytelni.
Oferujemy pięć kilkupokojowych apartamentów i dwa niezależne pokoje. Każdy z nich ma inne ułożenie, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie do potrzeb Klienta. Łącznie posiadamy 30 miejsc noclegowych, możliwe są również dostawki. Oprócz tego do dyspozycji są pomieszczenia wspólne, czyli kuchnia, jadalnia z werandą, w pełni wyposażona bawialnia dla dzieci, sala kominkowa ze stołem bilardowym oraz czytelnia. Na zewnątrz znajduje się miejsce do wypoczynku nad brzegiem jeziora oraz zadaszone miejsce na ognisko. Dodatkowym atutem są dostępne miejsca parkingowe, osobny budynek na sprzęt sportowy oraz prywatny pomost.
Wejdź na naszą stronę www. jeziorowskie16. pl i sprawdź naszą pełną ofertę. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie.

Szczegóły strony https://jeziorowskie16.pl: