KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Top Protect - kolce na gołębie Bydgoszcz

Jeśli jesteśmy mieszkańcami Bydgoszczy i nie tylko i potrzebujemy coś co ochroni nas przed nieproszonymi ptakami idealnie trafiliśmy. Firma Top Protect zajmuje się w szczególności najbardziej nam potrzebnymi sprawami - montażem profesjonalnych kolców na gołębie, i wiele innych.
Kolce na gołębie pozwalają ochronić, a zarazem zabezpieczyć wszelkiego rodzaju powierzchnie nie tylko przed uporczywymi gołębiami ale również przed pozostałym ptactwem np. srokami, wróblami czy krukami. W szczególności w sytuacjach, w których nie tylko przeszkadzają, ale także zanieczyszczają. Przede wszystkim kolce przeciw ptakom działają w takich miejscach jak parapety, rynny, gzymsy, dachy, daszki i tym podobne, gdzie dostęp jest trudny, ale bardzo widoczny.
Kolce ochronne wykonane są z odpowiedniego materiału, zawsze dopasowanego do potrzeb klienta. Najczęściej wykonuje się je drutów, które ograniczają przede wszystkim pola, na których ptaki mogłyby przesiadywać, a nawet zakładać sobie gniazda. Niestety, ptaki - mimo że mają piękne głosy i są potrzebne najczęściej swoim zachowaniem (odchodami) niszczą elewacje, a także przenoszą różnego rodzaju choroby. W ofercie firmy topprotect. pl znajdziemy wszelkiego rodzaju kolce na ptaki, a doświadczenie i precyzja z jakim podchodzą do tematu zdecydowanie wzbudzą nasze zaufanie.

Szczegóły strony https://topprotect.pl: