KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Sesje noworodkowe Poznań - pstrykupstryk.pl

Zapraszam do zrobienia sesji niemowląt i sesji plenerowych w Poznaniu. Jestem entuzjastką sesji naturalnych, tak więc będę namawiać Ciebie do wykonania fotografii w plenerze albo u Ciebie w mieszkaniu. Wykonuje sesje i fotografie dzieci i niemowląt, oraz sesje rodzinne. Selekcjonuje najlepsze fotografie z naszej sesji oraz wywołujemy je na w formacie 15x21 cm. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w okresie ciążowym oraz noworodków oraz małych dzieci. Na Twoje prośbę możemy zorganizować sesje dzieci Poznań, której detale ustalimy indywidualnie. Kiedy chcesz, zrobię też fotografię ojcu dziecka i maleństwem.
Sesje plenerowe. Najlepszym światłem ajest podświetlenie zwykłe. Dlatego między innymi tak przepadam za sesjami plenerowymi i w każdym momencie będę do nich namawiać. Nie istnieje zła pora roku kalendarzowego na sesję fotograficzną. Zarówno śnieg potrafi być przepiękny tak jak łąka pełna polnych kwiatów. Wszystko jest zależna od Twojego postanowienia. Jedynym przeciwwskazaniem są opady deszczu. Zazwyczaj proszę, aby rodzic przyniósł swoje sugestie dotyczące ubrań dla maluszka i ja sama jeszcze coś przynoszę. Rodzicom przeważnie wydaje się, że maluszki będą miały wykonywane fotografie na dworze, dopiero w tym momencie, gdy rozpoczną chodzenie. Wykonuję sesje plenerowe i zapraszam na naszą stronę internetową. Gdy przybędziecie do mnie w porze wiosennej z noworodkiem, wyjdziemy na ogród. Czasem mogą kwitnąć akurat wtedy przepiękne białe hortensje i będzie możliwość zrobić zdjęcie obok nich? Najczęściej dzieci, ku zdziwieniu opiekunów, zgadzają się zostać ze mną same i wtedy tak naprawdę współpraca z nimi wygląda inaczej. Tylko w plenerze będę mogła złapać Wasze najprawdziwsze, nieskrywane emocje. Bo sesja zdjęciowa ze mną w plenerze jak to często podkreślam to wspaniały spacer ze mną.
Fotografia noworodkowa. Odpowiedni czas na wykonanie zdjęć noworodkowi to okres między 6 a 15 dniem życia. Wtedy dziecko naturalnie kuli się w postawie embrionalnej, Gdy ja zajmuję się rozmieszczaniem wszystkich rekwizytów, Poproszę Cię o nakarmienie dziecka. Zawsze proszę o to, żebyś zrobiła wszystko, aby noworodek przed moim przybyciem nie spał co najmniej pół godziny. Sesja fotograficzna trwa od około 3 godzin. Zależy to od tego, jak maluszek będzie się zachowywał. Pokój, gdzie są robione zdjęcia dogrzewam farelką – noworodek będzie do sesji rozebrany - będzie mu ciepło. Serdecznie zapraszamy na fotografia noworodkowa Poznań. Jeżeli to ja przyjeżdżam do Was, około pół godziny zajmie mi rozstawienie sprzętu. Sprowadzę ze sobą specjalną siedzisko do układania niemowląt, mnóstwo kocyków, przy których będę układać noworodka i najróżniejsze gadżety w postaci czapeczek, wstążeczek, opasek lub śpioszków.

Szczegóły strony https://pstrykupstryk.pl: