KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Firma sprzątająca Wrocław | Cleaning Company

Jako profesjonalna firma sprzątająca zapewniamy takie działania, które łącząc odpowiednio dobraną kadrę pracowniczą, sprzęt do utrzymania czystości i technologie sprzątania, pozwolą obsłużyć wszelkie znajdujące się w konkretnym obiekcie pomieszczenia. Działamy w sposób elastyczny, dostosowując godziny i harmonogram przygotowanych prac do sposobu funkcjonowania obiektu, jak i indywidualnych potrzeb klienta.
Oferujemy Państwu usługi wykonywane za pomocą profesjonalnego sprzęt przeznaczonego do utrzymania czystości dużych powierzchni wewnętrznych budynków (takich jak parkingi, hale, magazyny itp. ) w postaci maszyn zamiatających i szorująco – myjących. Czynności te możemy wykonywać dla Państwa przyjmując jednorazowe lub cykliczne zlecenia, ale również nawiązując z Państwem długofalową współpracę.
W ramach obsługi biur i innych obiektów użytku publicznego zajmujemy się także dostawą środków higienicznych zgodnych z Państwa wymaganiami, jak i wszelkich towarów związanych z utrzymaniem czystości i porządku. Obsługę porządkową możemy rozszerzyć również o usługi „złotej rączki”, a więc drobne prace naprawcze i konserwatorskie.

Szczegóły strony https://utrzymanie-czystosci.pl: