KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Czyszczenie graffiti - poleska.pl

Ch i U Poleska jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na warszawskim rynku od wielu lat. Jej aktywność w branży sięga już 1992 roku, co pozwoliło firmie zbudować imponującą ofertę usług sprzątania. Zarówno klienci indywidualni jak i podmioty biznesowe są odbiorcami usług zapewnianych przez Ch i U Poleska.
Zakres realizacji, których podejmuje się ten wykonawca jest bardzo szerokie. Mamy tu do czynienia z możliwościami dotyczącymi uzupełniania zapasów środków czystości. Specjalnością firmy jest też dokładne sprzątanie obiektów. Nie brakuje też możliwości przygotowania ich na wizytę Sanepidu. Ch i U Poleska podejmuje się też mycia okien, w tym realizacji dotyczących wykonywania tej pracy na wysokościowych elewacjach. Kolejnym z elementów oferty Ch i U Poleska jest kompleksowe dbanie o kondycję posadzek, a także czyszczenie graffiti. Obejmuje to ich czyszczenie, impregnację czy koloryzację. Odświeżenie dywanów i doprowadzenie ich do nienagannej kondycji również nie będzie stanowiło wyzwania.
Innym z interesujących elementów oferty Ch i U Poleska jest przygotowywanie scenografii i dekoracji do eventów. Mając do czynienia ze stale rozwijającą się ofertą, równolegle do której podnoszone są kwalifikacje zespołu i zaplecze techniczne, Ch i U Poleska może zapewnić wykonywanie coraz to większej ilości realizacji w sposób cechujący się wysokim standardem realizacji. Załoga Ch i U Poleska posiada niezbędne uprawnienia i na bieżąco odbywa kolejne szkolenia, co pozwala się cieszyć niezmiennie fachowym serwisem.

Szczegóły strony https://poleska.pl: