KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Siłownia Rondo Daszyńskiego EclipticoGym

Siłownia Rondo Daszyńskiego. Siłownia dostosowana jest do potrzeb osób zaawansowanych, jak i do początkujących. Ecliptico oferuje dobry oraz nowoczesny sprzęt. Posiadamy strefę cardio oraz strefę funkcjonalna, pomogą Ci w osiągnięciu swoich celów. Jeśli Twoim głównym celem jest poprawa wyników w takich bojach jak przysiad, martwy ciąg czy wyciskanie leżąc to podczas treningów personalnych powinieneś pracować na siłowych zakresach powtórzeń i uwzględnić stricte siłowe aktywności. Trenowanie siłowe charakteryzuje się tym, że na jednostce treningowej ważniejsza dla nas jest ilość kilogramów na sztandze a nie stricte objętość w skali tygodnia. Podczas treningu siłowego pracujemy głównie na wolnych ciężarach i ćwiczeniach wielostawowych, bardzo rzadko w planach treningowych tego rodzaju są uwzględniane izolowane ćwiczenia akcesoryjne ponieważ nie wpływają one w tak dużym stopniu na adaptacje siłową.
Miła, kameralna atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że poczujesz się swobodnie, pełen energii do życia, zrelaksujesz umysł i ciało.

Oferujemy:
1. Strefę wolnych ciężarów
2. Kameralną siłownię
3. Trening EMS
4. Trening z trenerem personalnym
5. Nowoczesny sprzęty

Trening personalny
Doświadczony trener personalny w czasie współpracy podczas której skupiamy się na odchudzaniu lub budowaniu masy mięśniowej uwzględni odpowiednia ilość siłowych jednostek treningowych po to by zmaksymalizować efekty personalnych zajęć. Należy pamiętać, że proces budowania bazy siłowej jest długotrwały i w jego czasie musimy być uzbrojeni w cierpliwość oraz zadbać o takie elementy jak indywidualnie spersonalizowana dieta uwzględniająca nadwyżkę kaloryczną oraz odpowiedni poziom regeneracji.

Szczegóły strony https://eclipticogym.pl: