KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym z dwoma punktami stacjonarnymi, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojego Pupila. A jeżeli czegoś nie znajdziesz to nas poinformuj a postaramy się, aby rozszerzyć nasz asortyment. Nasz sklep istneje od 2007 roku. Nasza ekipa to wyjątkowi ludzie, których łączy pasja i miłość do zwierząt, mamy ekspertów od piesków, kotków, ptaków i rybek. Chętnie doradzimy, podzielimy się wiedzą i własnym doświadczeniem. Zależy nam abyś Ty był zadowolony z zakupu a Twój Zwierzak był radosny!
Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, który oferuje towary pochodzące tylko i wyłącznie od producentów i oficjalnych dystrybutorów. U nas znajdziesz towary na każdą kieszeń. Dla naszych Klientów utworzyliśmy program lojalnościowy gdzie można wygrać super nagrody.
W naszej ofercie znajdziesz: Alpha Spirit – to pożywienie suche oraz karmy mokre odpowiednie dla każdego psa. Zawierają aż 85% świeżego mięsa i 15% kiełków roślin strączkowych. Purina – kompletna karma dla psów i kotów, stworzona z wybranych preparatów oraz neutralnych prebiotyków. Pożywienie jest dostosowane do wymagań Twojego psa lub kota, dla każdego rozmiaru czy wieku. Sprzedajemy też: Preparaty przeciw pasożytom. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i probiotyki na zdrową skórę i sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i przyrządy do pielęgnacji – szampony, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: