KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Olejki eteryczne w AromaticSPA

Co powinno znajdować się w naturalnym kosmetyku? Wosk jest naturalny wytworem przyrody. Dlatego wosk pszczeli powinien znaleźć się w składzie kosmetyku. Wygładza skórę, czyni ją bardziej jędrną i elastyczną, tworzy cienką warstwę ochronną, która zapobiega utracie wilgoci. Naturalne olejki eteryczne. Shea, kakao, Mango, jojoba, rycynowy, morelowy, migdałowy, oliwkowy. Olejki te doskonale odżywiają skórę i dbają o nią.
Witamina. Witaminy takie jak A, E, C I F muszą być zawarte w kompozycji. Witamina E nazywa się witaminą młodości. To ona wygładza zmarszczki. Natomiast witamina A zmiękcza skórę, a C ma działanie przeciwzapalne i gojące rany.
Ekstrakty roślinne mogą mieć różny charakter oddziaływania. Na przykład Aloe Vera – nawilża zdecydowanie i na długo. Jednocześnie wspomaga regenerację skóry, zmiękcza ją i ma działanie przeciwzapalne. Rumianek – nawilża i ma lekkie właściwości antyseptyczne.
Miód. Doskonały środek nawilżający i zmiękczający, a ponadto ma działanie przeciwzapalne.
Olejki eteryczne. Mogą być używane jako zapachy, ale także pełnić przydatne funkcje. Na przykład olejek z drzewa herbacianego ma właściwości przeciwzapalne. Miętowy jest odświeżający, a olejek eukaliptusowy zwalcza wirusy.
Azulen. Substancja ta jest znana ze swoich właściwości nawilżających, ale jest również stosowana z problemami przeciwzapalnymi i przeciwalergicznymi.

Szczegóły strony https://aromaticspa.pl/olejki-zapachowe: