KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Bądź Eko z Sistu !

W kolekcji Sistu do wyboru są ubrania oversize, doskonale dopasowane do różnych rodzajów sylwetek. Projektując, staramy się tworzyć kroje oversize – luźne, dopasowane również do sylwetki ciążowej, oraz kroje regular – o standardowym dopasowaniu i klasycznym kroju. W projektach Sistu, bez względu na obowiązujące trendy można znaleźć modę etniczną, naturalną i przede wszystkim swobodną.
Etnicznie, oznacza dla Nas zdrowo dla skóry. Nasze projekty wyróżniają się szczególnie tym, że są szyte z naturalnych tkanin, z bawełny organicznej, jak również lnu, bawełny, bambusa i muślinu. Ponadto, często stosujemy także tkaniny pochodzenia zwierzęcego – są to głównie szlachetne domieszki kaszmiru. Zazwyczaj wykorzystywane są one w postaci dodatków, do ciepłych swetrów, czapek i szalików. Inne akcesoria, takie jak opaski i gumki do włosów wykonane są również z naturalnych materiałów i ziemistych kolorów. To właśnie te dodatki sprawiają, że stylizacje boho nabierają etnicznego smaku i stają się zbliżone do kolorów ziemi i natury.
Naturalnie, czyli z poszanowaniem środowiska i jego naturalnych zasobów. Skupujemy tylko materiały, które chronione są tylko i wyłącznie naturalnymi środkami ochrony roślin, takimi jak tradycyjny czosnek, chili, czy też wyciąg z drzewa Neem i nawozów naturalnych. Kolejną z głównych cech „naturalnego” stylu to oddawanie hołdu naturze i barwienie tkanin tylko naturalnymi barwnikami. W Sistu nie ma miejsca na sztuczne, nienaturalne i zarazem sztuczne chemiczne środki barwiące. Wszystko jest naturalne i spójne, począwszy od barw i materiałów, kończąc na projektach: prostych, klasycznych, ponadczasowych.
Swobodnie, a zatem wygodnie. Nasze projekty obowiązuje jedna, ale ważna zasada –każda element garderoby musi być wygodny. Aby to osiągnąć, projektujemy stylizacje, w których dominują luźne kroje każdej części garderoby, zarówno bluzek i sukienek, jak również spódnic i spodni (na przykład bermudy). W związku z tym, że jest sukienka to dziś nieodzowny element ubrania każdej kobiety, warto zauważyć, że nie ma miejsca w naszych projektach na niewygodne, dopasowane, czy wręcz obcisłe sukienki, Nasze projekty też nie eksponują ciała, a raczej dyskretnie je odsłaniają. Stosując tę zasadę, gwarantujemy, że w naszych stylizacjach, wszędzie będziesz czuć się pewnie, swobodnie i „na miejscu”. Zarówno w pracy, na zakupach, na spacerze, jak i na oficjalnych uroczystościach z nami dopasujesz się do każdej sytuacji.
Jeśli chcesz kierować się bezpieczeństwem i ochroną środowiska, wybieraj tylko sprawdzone tkaniny i uczciwych producentów. Musisz pamiętać, że corocznie tysiące ludzi umiera z powodu zatrucia pestycydami używanymi przy uprawie bawełny konwencjonalnej. Warto więc wybierać tylko bawełnę organiczną i tkaniny naturalne, które są najbardziej przyjazne człowiekowi. Zamawiając kolekcje w sklepie Sistu, masz pewność, że kupujesz polskie tkaniny.

Szczegóły strony https://sistu.pl: