KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Zaczepka.net

Każdy, kto chodzi na randki regularnie, na pewno zauważył już dawno temu, że strasznie trudno jest nam znaleźć kogoś, kto potrafiłby się właściwie zachować, a do tego nadałby się na stałego partnera czy partnerkę, bo z obu stron często wychodzą dziwne zachowania. Dlaczego randkowanie jest takie trudne, skoro przecież obie strony spotykają się po to, żeby zacząć związek, być może na całe życie.

Nie każdemu zależy na związku
Jest całkiem spora grupa mężczyzn, którzy chodzą na randki z chęci znalezienia sobie stałej partnerki, ale na pierwszy miejscu stawiają zaspokojenie swoich potrzeb. Często tacy mężczyźni nie mają pojęcia, że takie podejście na pierwszej randce może skutecznie przekreślić przyszłość ich relacji i nie mają oporów. Są w stanie zadowolić się tylko tym i więcej nie odpisać. To jeden z głównych powodów, dla których nie powinniśmy chodzić dopuścić tego z nikim na pierwszej randce: dana osoba może się nami zwyczajnie znudzić albo osiągnąć swój cel, przez co całkowicie straci nami zainteresowanie i więcej się z nami nie umówi.

Nie każdy będzie nam pasować
To, że miło się nam z kimś wymienia wiadomości, nie oznacza wcale, że gdy już spotkany się na żywo, rozmowa będzie płynna i zajmująca. To w końcu wasze pierwsze spotkanie twarzą w twarz, możecie być zestresowani albo skrępowani. Zbytnie spoufalanie się może być nawet odebrane jako coś nieprzyjemnego. Ciężko jest przez te wszystkie czynniki zdecydować, czy na pewno dana osoba jest dla nas odpowiednia, a często skreślamy kogoś już na podstawie naszego pierwszego wrażenie, które po trzech sekundach jest już tam mocne, że praktycznie niemożliwe jest jego zmienienie na jednym czy dwóch spotkaniach, zwłaszcza jeśli rozmowa się nie klei.

Uważaj na to, gdzie szukasz
Są miejsca, w których ciężko o poważnego partnera, a osoby się tam wystawiające w głównej mierze liczą na coś innego. Albo środowisko, w którym się obracasz, nie jest dla Ciebie odpowiednie, źle się w nim czujesz, a mimo to w nim szukasz dla siebie kandydata na męża. Jeśli znajomi z danego środowiska do Ciebie nie pasują, to partner również może okazać się nietrafiony. W takim wypadku zawsze dane środowisko możesz zmienić albo zacząć szukać na innych portalach randkowych, skierowanych pod użytkowników, którzy szukają stałego partnera, a nie przygody. To zawsze miła odmiana i kto wie, może właśnie dzięki temu znajdziesz miłość swojego życia.

Szczegóły strony https://www.zaczepka.net: