KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Iautomatyka.pl

Pomysł utworzony przez pasjonatów dziedziny zajmującej się sterowaniem procesami technologicznymi i przemysłowymi, którzy planują integrować ludzi z tą dziedziną. iAutomatyka to pomysł stworzony przez miłośników automatyki, którzy planują oswoić ludzi z tą dziedziną. Są to wykwalifikowani specjaliści od automatyki, którzy mają nie tylko adekwatną orientację, ale dodatkowo potrafiący w czytelny sposób ją przekazać.
Agencja działająca aktywnie w branży przemysłowej skupia się na tworzeniu forum ekspertów, którzy zainteresowani będą automatyką i robotyką. W dodatku nad projektem skupiają się przedsiębiorstwa wytwarzające urządzenia. Efekty dzielenia się wiedzą pomiędzy uczestnikami projektu to: szkolenia online, kompendia, recenzje a także testy różnych urządzeń. Co więcej, przeprowadzane są rozmowy z ekspertami czy organizowane są przeróżne eventy. iAutomatyka trudni się też publikowaniem newsletterów które mają spore ramy oddziaływania. Kiedy na rynku mają odbywać się istotne eventy albo szkolenia online, to na portalu agencji są one reklamowane. W rezultacie, osoby angażujące się w projekt są informowane systematycznie. Jedną z ważniejszych osi działalności firmy jest robienie badań rynkowych oraz wśród społeczności. Autorzy serwisu to osoby ze sporym doświadczeniem w branży a także takie, które mają wiedzę, jak funkcjonować w sieci, aby skupić uwagę dużej liczby osób. W związku z tym, mimo że projekt nie trwa od dawna, już teraz ma sporo entuzjastów i jego popularność wzrasta.
Główne cele konceptu iAutomatyka to: zintegrowanie inżynierów automatyki, umożliwienie podzielenia się wiedzą pośród inżynierów, okazja dla firm związana z publikowaniem tekstów i sprawozdania z prowadzonej działalności, podwyższenie kompetencji wśród polskich specjalistów, promowanie producentów maszyn, udostępnienie platformy do publikacji anonsów oraz propozycji zatrudnienia.

Szczegóły strony https://iautomatyka.pl: