KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

GMR-Metal :: Producent łyżek do koparek i betoniarek

Jesteśmy producentem solidnych łyżek do koparek i minikoparek. Nasze łyżki pasują do koparek, minikoparek jak również większych maszyn, takich marek jak: Atlas, Bobcat, Bomag, Case, Caterpillar / Cat, Doosan, Fadroma, Hitachi, Hyundai, JCB, John Deere, Komatsu, Kubota, Liebherr, New Holland, O&K, Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Zeppelin itp. Wszystkie łyżki wykonujemy z wysokiej jakości stali S355 odpowiedniej grubości w zależności od tonażu koparki. Stalowe ostrze lemiesza wykonane jest z HARDOX HB500.
Łyżki wykonujemy do koparek o wadze do 18 ton i o różnych szerokościach. Do łyżek podsiębiernych i ażurowych montujemy opcjonalnie zęby dostosowane do tonażu maszyny. Produkujemy łyżki specjalistyczne, np. do gliny, do wykopów pod kable, szpadlowe, zrywaki.
Do łyżek montujemy standardowe mocowania, np. Lehnhoff MS01, MS03, MS08, MS10 lub inne bolcowe (sworzniowe). Nasz dział projektowy przygotuje uchwyt do prawie każdej łyżki. Oprócz łyżek, produkujemy betoniarki / mieszalniki z napędem hydraulicznym lub elektrycznym do betonu, kruszyw, pasz o pojemnościach 400 – 1200 litrów. Produkty nasze sprzedajemy na rynek Polski i Europy. Współpracujemy z firmą przewozową Raben, która w szybkim terminie dostarcza łyżki czy betoniarki bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i hurtowych, dla których mamy duże rabaty zakupowe.

Szczegóły strony https://gmrmetal.pl: