Jeżeli posiadasz zużyty olej roślinny, spożywczy lub posmażalniczy, zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy. Euro Eko Polska to przedsiębiorstwo, które powstało w 2005 roku w Kielcach z myślą o dobru naszych klientów, jak i środowiska. Zajmujemy się odbiorem i utylizacją zużytych olei. Posiadamy rozliczną oraz nowoczesną flotę pojazdów. Naszą działalność prowadzimy zgodnie z wszelkimi przepisami prawa oraz normami. Naszą kadrę pracowniczą tworzą eksperci, którzy są dyspozycyjni i doświadczeni. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące naszej oferty.