KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Adwokat Rzeszów - Whiteberg - kancelaria i prawnicy

Kancelaria WHITEBERG zajmuje się obsługą prawną i podatkową. Prawnicy i adwokaci z kancelarii wspierają przedsiębiorców w zakładaniu i likwidowaniu spółek, przekształcaniu spółek, umowach IT, prawie gospodarczym, prawie podatkowym oraz doradzamy w:
Tworzeniu i zamykaniu spółek osobowych i kapitałowych, oddziałów, przedstawicielstw oraz innych jednostek gospodarczych. Opracowujemy umowy spółek, statuty, regulaminy działania rad nadzorczych i zarządów oraz umowy inwestycyjne, w tym te związane z private equity i venture capital.
Świadczymy kompleksową pomoc prawną dla organów spółek handlowych. Przygotowujemy projekty uchwał organów spółek, organizujemy walne zgromadzenia i spotkania wspólników, zarządzamy procedurami związanymi z kapitałem zakładowym, umarzaniem akcji lub udziałów oraz przymusowym wykupem akcji (squeeze out) i odkupem akcji (reverse squeeze out).
Rozwiązujemy spory między wspólnikami i akcjonariuszami, w tym te związane z kwestionowaniem uchwał organów spółek oraz sporami dotyczącymi wyłączenia wspólnika.

Szczegóły strony https://www.whiteberg.pl: