KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Skup działek - dzialki-letniskowe.pl

Skup działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych... Jesteśmy polską firmą z rodzimym kapitałem, specjalizującą się w obrocie nieruchomościami różnego typu. Nie tylko działek, ale również mieszkań, domów, kamienic, garaży, a nawet lokali użytkowych. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, jednak zajmujemy się skupem na terenie całego kraju. Działamy na rynku już od kilkunastu lat. Dzięki temu zgromadziliśmy bezcenne doświadczenie i praktykę, co pozwala nam bezbłędnie definiować mechanizmy i prawidłowości rządzące branżą.
Jesteśmy też na bieżąco z nowymi trendami, znamy nowinki wkraczające do tej sfery – z powodzeniem łączymy więc empirię z nowoczesnością! Wszystkie te aspekty osadzamy jednak w realiach życia zwykłych ludzi – to oni są bowiem naszymi klientami. Jesteśmy zespołem zaangażowanych specjalistów, którzy działają po to, by pomóc wyjść z najtrudniejszej sytuacji!
W obszarze naszego zainteresowania są wszystkie typy nieruchomości. Skupujemy działki: budowlane, rekreacyjne, rolne, leśne a także siedliska z rolniczymi zabudowaniami. Zajmiemy się także mieszkaniami i domami do remontu, z trudnym statusem prawnym, z lokatorami.
Nie boimy się sytuacji skomplikowanych i zawiłych prawnie – nasz zespół specjalistów znajdzie wyjście z każdego impasu – wszystko oczywiście w zgodzie z przepisami prawa, które są naszym priorytetem.

Szczegóły strony https://dzialki-letniskowe.pl: