KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

AgnesInversiones.com - biuro nieruchomości, Hiszpania

Nawet jeśli nie planujesz przeprowadzać się na stałe do Hiszpanii, pomyśl o zakupieniu nieruchomości na Costa del Sol, w której możesz spędzić czas i wynająć ją wtedy, gdy z niej nie korzystasz. Apartamenty i domy na Costa del Sol, w tym w znanym kurorcie Marbella, to gwarancja wypoczynku przez niemalże cały rok w pełnym słońcu. Nieruchomości w Hiszpanii mogą być trafnym wyborem również dla Ciebie i Twoich bliskich!
Costa del Sol jest jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych w Hiszpanii i każdego roku odwiedza go średnio 13 milionów turystów. W miarę jak świat wraca do zdrowia po pandemii koronawirusa, oczekuje się, że liczba odwiedzających wzrośnie, potencjalnie do przekroczenia tego poziomu, co stanowi szansę na wysoki zysk dla osób wynajmujących domy i apartamenty na tym słonecznym wybrzeżu.
Nieruchomości w Hiszpanii to doskonała lokata kapitału. Średnia stopa zwrotu brutto z czynszu wynosi od 4, 00% do 5, 15% w przypadku wynajmu długoterminowego, przy czym często wynajmy wakacyjne mają znacznie wyższe stawki. Z tego powodu, jeśli chcesz dokonać inwestycji typu buy-to-let, nie ma lepszego miejsca niż Costa del Sol. Domy w Hiszpanii cieszą się tu dużym powodzeniem przez prawie cały rok z powodu słonecznej pogody, a piękna linia brzegowa, plaże oraz atrakcje przyciągają nawet najbardziej wymagających turystów.
Nasza agencja nieruchomości w Hiszpanii Agnes Inversiones Real Estate przygotowała dla klientów najlepsze nieruchomości na Costa del Sol! Jesteśmy liderem wśród pośredników oferujących luksusowe nieruchomości w Hiszpanii. U nas znajdziesz zachwycające mieszkania, apartamenty i domy w Marbelli oraz inne ekskluzywne nieruchomości w Hiszpanii. Prowadzimy też efektywne zarządzanie nieruchomościami, pomagamy w kompleksowym projektowaniu wnętrz i remontach.
Agnes Inversiones Real Estate – biuro nieruchomości – Hiszpania, Marbella. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości na Costa del Sol!

Szczegóły strony https://agnesinversiones.com: