KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Ardiserwis- Serwis samochodów ciężarowych

Naprawa tirów. Nasza firma działa na terenie województwa podlaskiego i aktualnie jesteśmy jednym z najbardziej wyspecjalizowanych zakładów mechaniki pojazdowej w tym rejonie. Lata praktyki pozwoliły nam zdobyć odpowiednie doświadczenie, które wykorzystujemy każdego dnia w swojej pracy. Prowadzony przez nas serwis samochodów ciężarowych w każdym momencie może być do dyspozycji klienta. Jeśli jest Ci potrzebna profesjonalna naprawa tirów należących do Twojej floty, to skontaktuj się z nami i przekonaj się, że jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam zadania w naprawdę ekspresowym czasie.
W naszej ofercie znajduje się również holowanie samochodów ciężarowych. Jeżeli właśnie taka usługa jest Ci potrzebne, to zadzwoń do nas. Nie ma znaczenie w jakim miejscu znajduje się Twoja ciężarówka, ponieważ nasz holownik może dojechać wszędzie.
Zachęcamy do stałej współpracy z naszą firmą. Zadbamy o Twoją flotę ciężarówek, żeby mogły na czas dostarczyć towar pod wskazany adres. Znamy się na swojej pracy i można na nas polegać.

Szczegóły strony https://ardiserwis.pl: