KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Radiofrekwencja Mikroigłowa – zabieg RF w Katowicach.

Radiofrekwecja Mikroigłowa to urządzenie, które wykorzystuje odpowiednie fale elektromagnetyczne o częstotliwościach tzw. radiowych i oraz mechaniczne mikronakłuwanie. Zadaniem fal stosowanych w takim urządzeniu jest wytworzenie punktowego ciepła o temp do 60 stopni Celsjusza, które powoduje termolifting, czyli kontrolowane uszkodzenie skóry do głębokości 3, 5 mm. Uszkodzenie tego typu ma za zadanie wytworzyć warunki do odbudowy tkanek w zakresie zwiększenia ilości włókien kolagenowych, zwiększenia mikrokrążenia, czyli zwiększenia liczby naczyń krwionośnych. Dodatkowo część tkanki „zanika”, więc ogólnie poprawia się naprężenie skóry, co powoduje wygładzenie zmarszczek, zwłaszcza głębszych pojedynczych bruzd.
Zadania mikro nakłuwania są nieco inne. Należy pamiętać, ze ilość tego typu nakłuć jest bardzo duża, najczęściej to kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy razy podczas jednej procedury zabiegowej. Tego typu zabieg ma na celu poprawę ukrwienia skóry, wygładzenia zmarszczek, zwłaszcza mimicznych, redukcję blizn, w tym potrądzikowych, zmniejszenia średnicy por skórnych, przebarwień.
Łącząc obydwie metody otrzymujemy jedną z najskuteczniejszych metod na poprawę ogólnie rozumianej jakości skóry. RF jest bardziej precyzyjny niż laser, można używać więcej energii dzięki większej precyzji, gdyż trudniej oparzyć skórę, niż przy zastosowaniu lasera. Po 3 zabiegach poprawia się nawilżenie skóry, widocznie zmniejszają się zmarszczki, barwa skóry jest zdecydowanie korzystniejsza, przypomina skórę ludzi w młodym wieku.
Zastosowanie Radiofrekwencji Mikroigłowej, w skrócie RF daje trwałe efekty, kolejne zabiegi są związane z procesami starczymi, które są naturalnym objawem u każdej osoby. W młodym wieku, czyli przed 30 rokiem życia zabieg bardziej nadaje się do profilaktyki, chociaż u części ludzi zmarszczki mimiczne są widoczne wcześniej. Zabieg najlepiej sprawdza się u kobiet i mężczyzn w wieku 30-60 lat. W późniejszym wieku efektywność spada i zamiast serii 3 zabiegów trzeba wykonać 5 zabiegów a i tka efekt nie będzie do końca taki sam jak u młodszych ludzi.
Cena za pojedynczy zabieg nie jest niska, warto szukać ofert pakietowych za minimum trzy zabiegi. Wtedy jeden zabieg powinien kosztować rozsądnie. Warto też jest wiedzieć jakim urządzeniem będzie wykonywana procedura, gdyż, natężenie fal, ich moc jest różna w przypadku urządzeń dostępnych na rynku, różna też jest jakość mikro nakłuwania. Czasami droższy pojedynczy zabieg jest bardziej efektywny niż dwa tańsze, ale łącznie dwa kosztują więcej niż jeden. Reasumując: cena nie może bezwzględnie decydować o wyborze, warto sprawdzić inne ważne kwestie około zabiegowe.

Szczegóły strony https://estei.pl/radiofrekwencja.php: