KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Magiczne zdjęcia ślubne FreyaLove Photo

Magiczne fotografie z Twojego ślubu - zgłoś się po ofertę ślubną na sezon 2021. W mojej ofercie znajdziesz fotoreportaż ślubny, sesje ślubne, plener ślubny i projektowanie albumów ślubnych. Plenery ślubne i fotoreportaże ślubne wykonuję głownie na terenie Warszawy i w woj. mazowieckim.
Zakochacie się w moich zdjęciach ślubnych a po umieszeniu ich w albumie ślubnym będziecie chcieli do nich nieustannie wracać - to mogę Wam zagwarantować. Odwiedźcie moją stronę i zakładkę portfolio abyście się przekonali na własne oczy jak może wyglądać Wasza fotorelacja ze ślubu.
Jaki powinien być fotograf ślubny? Najlepszy fotograf na ślub to taki który jest fotoreportażystą i portrecistą w jednym. Wszechstronne umiejętności fotografa ślubnego są bardzo istotne, ponieważ ślub i wesele to nie tylko reportaż ale i sesja ślubna pary młodej oraz pozowana sesja grupowa ze świadkami czy rodzicami. Jedni fotografowie ślubni są dobrzy tylko w reportażu a inni tylko w sesjach. Ja z uwagi na moje doświadczenie pracy jako fotoreporter i jako entuzjastka i pasjonatka fotografii portretowej zawieram w sobie dwie gałęzie fotografii które tworzą całość i bardzo przekładają się na efekty fotografowania na ślubie i weselu. Nie boję się pracy w trudnych warunkach a moje sesje ślubne i plener ślubny są zawsze przepełnione radością i wygłupami, dzięki czemu rozładowuje stres związany z pozowaniem przed obiektywem. Staram się Was pokazać w jak najbardziej naturalny sposób - taka jest moja fotografia ślubna, bardzo naturalna i energetyczna.

Szczegóły strony https://freyalovephoto.pl: