KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Wkręty Spax sklep

Spaxcentrum to popularny producent wkrętów do drewna. Dziś wkręty SPAX znane są niemal we wszechstronnych zastosowaniach i zaistniały ze z uniwersalności. Producent ma nadzwyczajnie długi staż, bo działa w na rynku już od 1823 roku. Wraz z ewolucjami w przetwórstwie drzewnym i żeliwnym SpaxCentrum unowocześniało swoje rozwiązania i asortyment, wypracowując np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax utrzymuje tytuł markowego towaru i jest podmiotem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Produkty firmy są pożądane na całym świecie, co najlepiej mówi o ich wytrzymałości i rzetelności.
Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę nadzorczą i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Firma z własnej woli poddaje na podwojoną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i świadczyć wysoki standard bezpieczeństwa, płynący z użytkowania produktów Spax. Niemałe znawstwo pozwala firmie sukcesywnie otwierać się na nowatorskie gałęzie fabrykacji i zaspokajać indywidualne życzenia klientów.
Produkty przeznaczane są dla każdego, zarówno dla zaawansowanych firm, jak i domowych hobbystów, nawet bez doświadczenia. Zaawansowane wyszukiwarki witryny internetowej pozwolą w paru kliknięciach wyszukać potrzebny łącznik do drewna lub najbliższy lokal stacjonarny. W asortymencie Spax znajdziemy wkręty do podłóg z drewna, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i akcesoria do tarasów. Serwis internetowy usprawnia zakupy za pośrednictwem bogatego katalogu kompletnie |opisanych produktów. Dostępny jest także kontakt z profesjonalistami, którzy pomogą jak znaleźć pasujący produkt w przypadku wątpliwości i dostarczą informacji na wszelkie pytania. Klient ma dodatkowo pomoc w wyborze produktów poprzez udostępnianiu bloga SpaxFun, w którym postowane są merytoryczne poradniki w tematyce mocowań do drewna. W serwisie online spaxcentrum. pl dostępne są okresowo zróżnicowane promocje.

Szczegóły strony https://www.spaxcentrum.pl: