KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Plewa Systemy Kominowe

Można powiedzieć, że we wszystkich budynkach powinien znaleźć się system grzewczy, który zagwarantuje optymalną temperaturę. No a skoro musi być system grzewczy, należy zadbać o dobrze dopasowany system kominowy, czyli taki, który bez problemu spełni swoją funkcję. Firma PLEWA zapewnia uniwersalne kominowe systemy ceramiczne, odporne na wpływ niskich temperatur. Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci komfort i gwarancję na wiele lat.
Takie systemy kominowe zajmują mniej miejsca niż tradycyjne kominy. Są one dużo bardziej zaawansowane i pozwalają na prostsze połączenie elementów. Zastosowanie sprzedawanych przez nas rozwiązań jest szerokie. Na przykład, w ofercie sklepu PLEWA znajduje się system, który można przyłączyć do kominka – przeznaczony jest on do pracy suchej. W naszym sklepie znajdziesz systemy do kotłowni. Potrafią one współpracować z kilkoma kotłami. Każdy z tych rodzajów w naszym sklepie odporny jest w dodatku na gwałtowne zmiany wysokości temperatury. Co więcej, każdy z nich umożliwia maksymalny komfort. Zapewnia szczelność ogniową oraz gazową. Co więcej, nie ulega on także procesowi korozji. Dodatkowo znajdziesz u nas systemy kominowe, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im pożar sadzy, ponieważ są na to zwyczajnie odporne. W związku z tym, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się odpowiednia temperatura w domu.
W skład systemu wchodzą m. in. rury ceramiczne, obudowa z pustaków oraz inne elementy, które pozwalają na odpowiednie zmontowanie. Oprócz systemów kominowych sprzedajemy akcesoria na zamówienie, m. in. : kominy stalowe i osłony deszczowe. Wszystkie części spełniają wymogi europejskie. Wejdź na naszą witrynę i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Oddzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe!

Szczegóły strony https://plewa.net.pl: