KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Olaf hurtownia śrub i nakrętek

Kompania OLAF trudni się dystrybucją elementów łączących dedykowanych koncernowi meblarskiemu. Producent funkcjonuje w branży już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie umożliwia ulepszać rozwiązania techniczne dla ulepszonej odporności artykułów. Zarówno serwis online, jak i stacjonarny, zapewnia wsparcie w doborze właściwych części oraz fachową pomoc doradczą. Znawcy z przyjemnością przedstawią informacje o wszelkich artykułach, ich przeznaczeniu i odpowiedzą na przedstawione wątpliwości.
Wśród artykułów oferowanych przez producenta OLAF znajdują się wkręty, śruby, nakrętki, nity, wiertła, groty, kołki czy kotwy. W bazie znajdują się artykuły do majsterkowania i zastosowania amatorskiego, ale również pracy zmechanizowanej, używanej przez meblarskie firmy. Jakość towaru jest dokładnie sprawdzana podczas wytwarzania, ponieważ to one decydują o wytrzymałości finałowego mebla. Firma OLAF gwarantuje tę precyzję i wciąż się zmienia. Asortyment jest wytwarzany cyklicznie i o każdej porze jest dostępny w bazie, co zadowala konsumentów. Każdy produkt jest obszernie przedstawiony na stronie internetowej.
Opisy obejmują dostępne rodzaje części łączących, przeznaczenie, materiał konstrukcji i wszelkie wytyczne technologiczne. Portal jest łatwy w obsłudze a artykuły zarejestrowane i uporządkowane. Dodatkowo, grupa OLAF prowadzi bloga oraz sekcję pytań i odpowiedzi, z których można wyszukać potrzebne informacje. Strona olaf. pl usprawnia internaucie zakupy również za pomocą umieszczenia wykresów z przelicznikiem i gabarytami produktów oferowanych. O profesjonalności produktów najlepiej mówią partnerzy kompanii OLAF. Kooperuje ze popularnymi markami w branży - Fischer Centrum, Spax Centrum i Mungo. Przez to dostępne jest kupno produktów z tych wszystkich serwisów w jednej wysyłce.

Szczegóły strony https://www.olaf.pl: