KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Sklep online duopower. pl proponuje produkty marki Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzynarodowy przedsiębiorca wysokogatunkowych systemów mocowań o niemieckiej rzetelności. Firma jest jedną z najbardziej znanych, a jej produkty należą do najczęściej kupowanych zamocowań stosowanych w budownictwie i reperowaniu. Zakres działalności firmy skupia nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i automobilną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i usytuowanie na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Teraz działa z siedmioma krajami, na których terenie mieszczą się hale produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może pochwalić się aktywnością w domenie metod technologicznych. Ich artykuły typu Duo są trafnym rozwiązaniem w dziedzinie mechaniki.
Towary Fisher odznaczają się szczególną wytrzymałością i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna nowość kompanii Fisher. Artykuł z układem Duopower jest złożony z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - wobec tego optymalnie dopasowuje się do otworu i nie obraca się po zamontowaniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo zastosowań, zależnie od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym atutem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy stacjonarne, poza wydajnymi produktami, oferują także profesjonalną usługę doradczą wprawionych pracowników w wyszukaniu rodzajów zaczepów. Sklep w sieci duopower. pl natomiast umożliwia dowolne i zrozumiałe filtrowanie produktu spośród uszeregowanych kategorii. Fisher oferuje tam również zyskowne rabaty.

Szczegóły strony https://duopower.pl: