KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

FIStech systemy mocowań

Posiadamy w swoim asortymencie szeroką gamę najlepszej jakości systemów mocowań marki Fischer. Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer oferowane są przez handlowców posiadających niezbędną wiedzą i długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci znajdą u nas w oparciu o ich szczególne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję handlową oraz asortymentową.
Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów dla Twoich potrzeb. Nie licząc systemów mocowań posiadamy także w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne i mocowania elektryczne
Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę nadzorczą i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Firma z własnej woli poddaje na podwojoną weryfikację jakości, by utrzymywać przywiązanie swoich interesantów i zapewniać wysoki standard bezpieczeństwa, płynący z używania wkrętów Spax. Niemałe doświadczenie pozwala kompanii sukcesywnie poszerzać się o nowatorskie gałęzie przemysłu i zaspokajać personalne potrzeby konsumentów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl: