KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Copiersservice.pl - dzierżawa kopiarek

Potrzebujesz kopiarki albo drukarki? Gdy szukasz wydajnego, profesjonalnego sprzętu, ale nie chcesz wydawać wysokiej kwoty na jego zakup, wybierz wynajem kserokopiarki lub wynajem drukarki w Copiers Service! Wybierz ofertę, która zapewnia niskie koszty i brak zmartwień. Copiers Service to firma, której domeną jest dzierżawa kserokopiarek i dzierżawa drukarek kolorowych i czarno-białych na przejrzystych i korzystnych zasadach.
Wynajem kserokopiarek oraz wynajem drukarek to bardzo dobry wybór dla każdej firmy, która chciałaby uzyskać wysokiej klasy sprzęt bez ponoszenia dużych kosztów – krótkoterminowo albo długoterminowo. Koszt miesięcznego wynajmu to tylko 19 złotych netto, a reszta to jedynie realne koszty wydruku wynoszące zaledwie 0, 025 zł za druk czarno-biały oraz 0, 15 zł za kolorowy. W Copiers Service na klientów czeka szeroka gama sprzętu przeznaczonego do drukowania i kopiowania, między innymi od marek Lexmark, Canon oraz Konica Minolta. Dodatkowe elementy urządzeń, między innymi podajniki RADF, systemy DUPLEX oraz opcje sortowania i zszywania dokumentów pozwalają na przygotowanie ich łatwo, szybko i wygodnie. Klienci mogą również zdecydować się na wynajem innych sprzętów jak plotery, skanery.
Chcesz skorzystać z oferty? Wystarczy skontaktować się z Copiers Service i zostawić wszystko w rękach profesjonalistów, którzy zajmą się w Twoim imieniu tym, co związane z eksploatacją sprzętu. Sprawdź już teraz pełną ofertę na stronie internetowej firmy Copiers Service i dołącz do grona jej klientów!

Szczegóły strony https://www.copiersservice.pl: