MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Odszkodowania za wypadki - krop.org.pl

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych, czyli Krop.org.pl zajmuje się odszkodowaniami za błędy medyczne, komunikacyjne, za wypadki w rolnictwie oraz w miejscu pracy oraz odszkodowaniami za amputację i za wypadki w miejscu publicznym. Naszą misją jest pomoc i zmiana przyszłości naszych klientów, staramy się uczynić świat bezpiecznym miejscem dla wszystkich. Walczymy o odszkodowania powypadkowe z pasją i bez wytchnienia. Robimy wszystko żeby zapewnić ci sprawiedliwość. Nie zwlekaj, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji na Krop.org.pl

www: http://krop.org.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Unipolisa - ubezpieczenia mobilne i polisy

Netpolisa Sp. z o.o. jest firmą, która wprowadza na rynek innowacyjną usługę. Jest to Unipolisa - narzędzie do ubezpieczania się bez wychodzenia z domu. Do funkcji Unipolisy należy: automatyczne obsługiwanie składek, zarządzanie mobilnym portfelem ubezpieczeniowym oraz wiele innych. Więcej informacji na stronie internetowej.

www: http://unipolisa.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE ubezpieczenia dla firm

Jesteśmy fachową firmą ubezpieczeniową, funkcjonujemy na terenie Warszawy. Zajmujemy się doradztwem ubezpieczeniowym. Mamy w swojej ofercie tak ubezpieczenia indywidualne, jak również ubezpieczenia dla firm. Rozporządzamy także interesującą ofertą pakietów ubezpieczeniowych. Usługi ubezpieczeniowe świadczymy cały czas od wielu lat. W tym czasie pozyskaliśmy i utrzymujemy zaufanie naszych klientów. Do tej pory daliśmy się rozpoznać jako rzetelne, dobrze zorganizowane pośrednictwo ubezpieczeniowe. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, uczciwość oraz samodoskonalenie. Ściśle współpracujemy z każdym klientem, rozmawiamy na temat każdej wątpliwości, kłopotu czy potrzeby. To właśnie dzięki gruntownemu zapoznaniu się z oczekiwaniami, jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszy produkt ubezpieczeniowy. Działania opieramy na rzetelnej informacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Doradztwa ubezpieczeniowego Jolanta Muras Jarosław Muras oraz skorzystania z doświadczonej pomocy agenta ubezpieczeniowego. Gruntowne informacje o naszej aktywności odkryć można na stronie:

www: http://www.agentdoradca.waw.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ubezpieczalnia.com.pl

Poszukujesz korzystnych ubezpieczeń majątkowych, rolnych, na życie, dla firm, turystycznych lub gwarancji ubezpieczeniowych? U nas znajdziesz konkretny opis wybranych ubezpieczeń, a wszystko to przedstawione w przejrzysty sposób dzięki czemu w łatwy sposób porównasz poszczególne oferty ubezpieczeniowe i wybierzesz tą, która będzie najlepsza dla Ciebie. Dzięki nam nie musisz już chodzić po wielu placówkach marnując swój cenny czas, nie zgubisz się w gąszczu ofert ubezpieczeniowych. U nas dowiesz się konkretnych informacji na temat danego ubezpieczenia. Na stronie dostępny jest specjalny formularz zaprojektowany tak, aby pomógł wybrać dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę. Pamiętaj, że najwyższa jakość to najlepsze korzyści dla Ciebie.

www: http://www.ubezpieczalnia.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ubezpieczenie forum

Fachowe forum ubezpieczeniowe, na którym można zapoznać się z najbardziej znaczącymi wiadomościami na temat ubezpieczeń komunikacyjnych, chorobowych, lecz również znajdziesz na prowadzonym przez nas forum ubezpieczenie między innymi wszelkie treści o ubezpieczeniach na życie. Należy otwarcie napisać, że bez dwóch zdań warto zajrzeć na forum o ubezpieczenia, które znaleźć można pod adresem forum-ubezpieczenie.pl, chociażby dlatego, że właśnie dzięki ubezpieczenia forum można dowiedzieć się szczegółowo, które ubezpieczenie AC, ubezpieczenia turystyczne czy ubezpieczenia chorobowe i wypadkowe są najatrakcyjniejszym rozwiązaniem. Na forum również można zaznajomić się z opiniami internautów odnośnie towarzystw ubezpieczeniowych - m.in. dotyczących firmy Benefia, HDI Asekuracja czy PTU.

www: http://www.forum-ubezpieczenie.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kalkulator OC AC

Nasza strona internetowa przeznaczona jest dla każdego, kto poszukuje pomocy przy wyborze ubezpieczeń komunikacyjnych. Jeżeli nie masz pojęcia, jakie OC, AC, NNW czy też usługi Assistance wybrać, jaki ubezpieczyciel będzie gwarantował ci najkorzystniejsze warunki oraz ceny, z nami możesz się tego dowiedzieć! Na naszej stronie dostępne są szczegółowe opisy ofert towarzystw ubezpieczeniowych oraz kalkulator, z którym przekonasz się, jaka z nich będzie dla ciebie najmocniej opłacalna. Zapraszamy!

www: http://kalkulatoroc.net.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ubezpieczenia komunikacyjne Kielce

Podstawowy obszar działania naszej multiagencji ubezpieczeniowej to doradztwo ubezpieczeniowe w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, biznesowych, oraz ubezpieczeń domów i mieszkań. Tych, którzy są zainteresowani tanimi ubezpieczeniami OC, AC, NNW uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia strony www.profi-max.pl gdzie można znaleźć potrzebne dane o ubezpieczeniach komunikacyjnych, zdrowotnych, biznesowych i innych.

www: http://profi-max.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ubezpieczenia Nowy Sącz

Ubezpieczenia Nowy Sącz, a raczej oferta ubezpieczeniowa zawarta w serwisie ePolisy.eu to tanie ubezpieczenia komunikacyjne OC AC i NNW dostępne na terenie Nowego Sącza i okolic. Każdy kto posiada cztery kółka zobowiązany jest do opłacenia ubezpieczenia OC czyli ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, które wedle prawa jest ubezpieczeniem wymaganym w Polsce. Jego brak naraża Cię na surowe kary finansowe. Niejako dopełnieniem zwykłego OC są ubezpieczenia AC oraz NNW jak i całe pakiety ubezpieczeniowe, zawierające wszystkie dostępne opcje w zależności od Twojego zapotrzebowania. Konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługa w tym także profesjonalna likwidacja szkód zapewniona przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które posiadamy w ofercie stawia ePolisy jako w szczególności serwis rekomendowany i polecany przez samych Klientów.

www: http://www.epolisy.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» kalkulator ubezpieczeniowy

Kalkulator ubezpieczeniowy - porównaj koszt ubezpieczenie.

www: http://www.kalkulator-ubezpieczeniowy.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» cu ofe

Commercial Union zarządza największym otwartym funduszem emerytalnym w Polsce. Do naszego Funduszu przystąpiło blisko 2,6 miliona osób, a wartość zarządzanych aktywów netto Funduszu na dzień 24 marca 2005 r. wynosi 18 361 642 557,84 zł. Agentem Ubezpieczeniowym jest Ryszard Zawadzki. Wieloletni staż

www: http://www.cu-ofe.info/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005