MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Kurs na żurawie wieżowe Warszawa - Atest.edu.pl

Żurawie wieżowe są nieodzownym elementem każdej większej budowy. Umożliwiają przenoszenie dużych ciężarów w szybki sposób, co znacznie przyspiesza całość prac. Trzeba jednak zwrócić uwagę, jak duża odpowiedzialność spoczywa na barkach osoby obsługującej takie żurawie. Dlatego też organizowane są kursy na żurawie wieżowe, których celem jest nabycie umiejętności praktycznych i wiedzy z zakresu obsługi takich urządzeń. Kurs na żurawie wieżowe w Warszawie można wykonać w ośrodku Atest, który oferuje wysoki poziom, niskie opłaty i dogodny termin szkolenia.

www: http://atest.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkolenie z komunikacji - Corel

Firma Corel oferuje profesjonalne szkolenia z komunikacji skierowane do osób prywatnych, a także firm. Szkolenia oparte są o metodę Schulza Von Thuna i pozwala w bardzo szybkim tempie zwiększyć swoje umiejętności interpersonalne. Na stronie internetowej firmy Corel znajdą Państwo przede wszystkim szczegółową ofertę, która zawiera także informacje o stosowanej metodzie. Na stronie znaleźć można także opinie o oferowanych szkoleniach i możliwość rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

www: http://corelszkolenia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkolenia dla firm i indywidualnych klientów - Limanowa, Gorlice, Brzesko

Centrum Szkoleń Zawodowych Grema istnieje od 2008r i oferuje szeroki zakres szkoleń i kursów dla firm oraz indywidualnych klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala oferować tylko kompleksowe usługi. Prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski. Naszym głównym terytorium działania są Limanowa, Gorlice, Brzesko, Nowy Targ, Kraków. Organizujemy szkolenia i kursy na wózek widłowy, BHP, pierwszej pomocy, kursy komputerowe, hakowego. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz sprzęt dzięki czemu przygotujemy każdego pracownika do pracy oraz podniesiemy kwalifikacje już pracujących osób w swoim zawodzie. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Ponadto każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje certyfikat potwierdzający jego kwalifikacje. Oprócz wymienionych organizujemy jeszcze wiele innych ciekawych i niezbędnych kursów i szkoleń.

www: http://www.grema.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kursy Fryzjerskie, wizażu, manicure | ECKS Wrocław | ECKS Wrocław

Serwis internetowy ecks.pl adresowany jest do osób zainteresowanych zapisaniem się na warsztaty manicure ,a oprócz tego szkolenia fryzjerskie. Oferta została zbudowana tak, żeby dzięki pojedynczym kursom móc dostać rozległą edukację z zakresu wizażu, fryzjerstwa czy stylizacji paznokci. Zapraszamy zarówno te osoby, które preferują zmienić zawód, doszkolić się lub nauczyć czegoś nowego. Profesjonalnie zrealizowane szkolenia fryzjerskie czy wizażu oparte są na zajęciach praktycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz interesujące Cię szkolenia- szkoła fryzjerska ECKS zaprasza.

www: http://ecks.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkolenia wewnętrzne - BC Inter Media

Firma BC Inter Media oferuje usługę szkoleń wewnętrznych dla firm, która ma na celu zwiększenie kompetencji pracowników, przy jak najmniejszym nakładzie czasowym i finansowym. Jest to możliwe dzięki aplikacji e-learningowej wspomagającej proces uczenia i weryfikację jego efektów, a wszystko to przy dostępie do internetu. Projektujemy indywidualne programy szkoleń z różnych sektorów biznesu, aby sprostać wymaganiom klientów.

www: http://e-learning.bcintermedia.pl/szkolenia-wewnetrzne/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej

Ta firma z Rzeszowa oferuje np. gimnastykę ruchową, wśród której znajdziemy gimnastykę korekcyjną dla dzieci i osób starszych, nordic walking czy ćwiczenia w domu klienta. Firma wynajmuje również dobrze wyposażoną salę na szkolenia, ćwiczenia.

www: http://centrumholistic.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Altus Training, szkolenia Kujawsko-Pomorskie

AltusTraining oferuje doskonalenie osobiste tak dla mniejszych organizacji jak i największych. Koncentrujemy się w szczególności na awansie osobistym, chcemy pomóc w formowaniu motywacji, wykorzystywaniu potencjału ludzi. Zajmujemy się także szkoleniem osób indywidualnych, są to zajęcia stałe jak i również osobiste. Do naszych warsztatów przykładamy nieustannie pełną uwagę i zaangażowanie. Zdajemy sobie sprawę z tego jak znacząca jest ekspozycja informacji w inspirowaniu do nauki, toteż przykładamy ogromną atencję do jakości. Zapraszamy - zespół coachów AltusTraining Bydgoszcz.

www: http://altustraining.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Florystyka - szanujemy czas i pieniądze naszych słuchaczy - kursy florystyki, świadectwa MEN

Niewątpliwie każdy z nas wie, jak znaczące jest współcześnie rozbudowywanie swoich kompetencji oraz talentów, nierzadko poprzez wzięcie udziału w różnych szkoleniach, które poszerzają nasze kwalifikacje i przygotowują nas do określonej pracy. Sprzyja temu AkademiaFlorystyki, która oferuje swoim podopiecznym świetne kursy florystyczne, szykujące do zawodu, poszerzające wiedzę z zakresu układania kwiatów i roślin i zapewniające ciekawie spędzone chwile. AkademiaFlorystyki.pl oferuje swoim podopiecznym szkolenia florystyki na różnorakim szczeblu zaawansowania. Kursanci, którzy nie mieli nigdy styczności z zawodem takim jak florysta, mogą wziąć udział w kursie dla początkujących, który wprowadzi nas w tajniki zawodu florysty oraz zagwarantuje uzyskanie wiedzy z zakresu tego, jak zacząć swą drogę kariery. Kurs podstawowy to aż 10 godz. lekcji teoretycznych i pięćdziesiąt godz. zajęć z obszaru umiejętności praktycznych, podczas których zdobędziemy wiedzę o florystycznych zasadach kompozycji, skupiających się na różnorakich dziedzinach zawodu. Poznamy, czym wyróżnia się aranżacja roślin na różne uroczystości takie jak śluby, pogrzeby, komunie, zaznajomimy się też z tym, jak dobrać poprawny rodzaj kwiatów. Siedziba AkademiiFlorystyki znajduje się w mieście Łódź przy ulicy Jaracza 36B lokal 3. Kod pocztowy to 90-252. Z biurem kontaktować można się poprzez adres mailowy: kursy@akademiaflorystyki.pl. Numery telefonu do filii w różnorakich miastach kraju widnieją na witrynie internetowej http://www.akademiaflorystyki.pl.

www: http://www.akademiaflorystyki.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Itil w ofercie firmy Sofrecom.

Stale rośnie tempo oraz ilość zmian, które zachodzą w otoczeniu biznesowym, społecznych, prawnym, technicznym czy wielu innych. Wymusza to wprowadzanie w podstawową działalność organizacji rozwiązań innowacyjnych, co firma Sofrecom oferuje. Firma oferuje między innymi pełen zakres specjalistycznych usług z zakresu rozwoju łącz szerokopasmowych. Cennik szkoleń certyfikowanych oraz symulacji biznesowych dostępny jest na łamach strony internetowej firmy. Więcej informacji znaleźć można na www.sofrecom.pl.

www: http://www.sofrecom.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Usługi księgowe firmy Tax Consilium dla miasta Kraków

Dwoma głównymi zagadnieniami biznesowymi oferowanymi przez Tax Consilium są szkolenia organizowane na terenie całej Polski, których tematyka to między innymi księgowość, rachunkowość, kadry i płace, prawo pracy czy gospodarcze. Drugim zagadnieniem jest obsługa firm i instytucji w zakresie usług księgowych. Do Państwa wyboru zostawiamy zmianę tematyki oraz zakresu przeprowadzanych przez nas szkoleń. Stale dbamy by możliwie jak najbardziej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Widzimy się na www.taxconsilium.com!

www: http://www.taxconsilium.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30664, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005