MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Pisanie wypracowań z angielskiego

Nasza witryna internetowa 5zanglika.pl powstała z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem w języku angielskim. W zakres naszych usług wchodzi zarówno poprawa już przygotowanych tekstów, jak i pisanie ich od nowa. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą!

www: http://5zanglika.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoła językowa Rzeszów

Masterschool jest szkołą językową, która może się już poszczycić kilkuletnią obecnością na rynku edukacyjnym stolicy Podkarpacia. Specjalizujemy się zwłaszcza w nauce języka angielskiego, jednakże organizujemy również kursy z francuskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. Naszą pełną ofertę edukacyjną wraz z opisami znajdziesz na stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy!

www: http://masterschool.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Angielski przez Skype Internet - Nauka i Korepetycje Online

Nauka języka angielskiego stała się całkowitym i podstawowym wymogiem w dobie globalizacji. Bez znajomości tego języka trudno sobie wyobrazić możliwość znalezienia dobrze płatnej pracy czy też zbudowania silnego biznesu. Nawet jeśli nasz biznes dobrze funkcjonuje to jednak dzięki otwarciu się na świat może dostać skrzydeł i wnieść się na do tej pory niemożliwy wcześniej do osiągnięcia poziom. Ale jak tego dokonać, kiedy czasu wolnego brak i rodzina oraz praca skutecznie pożerają każdą chwilę. Właśnie w takich sytuacjach najlepszym i wręcz dedykowanym rozwiązaniem jest usługa nauki języka angielskiego przez skype. Dzięki angielskiemu online mamy możliwość uczyć się języka od profesjonalnych, dobrze przygotowanych nauczycieli w dowolnej porze dnia i to bez wychodzenia z domu. Do tego każde zajęcia są przygotowywane indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. Uczysz się więc tylko tego, czego potrzebujesz. Czy przez internet można nauczyć się wszystkich umiejętności językowych takich jak pisanie, czytanie oraz mówienie? Oczywiście, że tak. Wykorzystujemy w procesie nauczania nowoczesne narzędzia internetowe, dzięki którym podczas zajęć mamy możliwość pracy takie, jak podczas typowych zajęć w klasie. A więc mamy do dyspozycji coś co zastępuje nam tablicę. Wykorzystujemy także serwisu multimedialne takie jak Youtube oraz wiele innych. Jeśli nie jesteś pewien, czy to jest właśnie dla ciebie, to zapraszam do odwiedzenia strony i zapisanie się na nie zobowiązującą lekcję próbną.

www: http://www.korkiangielski.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Korepetycje przez internet z angielskiego

Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym jest w dzisiejszych czasach wręcz niezbędna. Jeśli go nie znasz, na pewno na każdym kroku odczuwasz trudności. Teraz aby się go nauczyć nie musisz już uczęszczać na kursy i kupować książek. Możesz uczyć się angielskiego u nas, na korepetycjach przez internet! Nie musisz wstawać z fotela, nauczyciel będzie się z Toba kontaktował przez Skype, oraz dzięki naszej wyjątkowej platformie do nauki. Nie masz możliwości ustalenia stałych terminów lekcji? Nie ma problemu- staramy się być jak najbardziej elastyczni. Nie możesz pozwolić sobie na zakup całego kursu z góry? To również nie problem, możesz kupować lekcje pojedynczo. Zajrzyj na nasza stronę gdzie zobaczyć możesz prezentację, oraz film nagrany przez nas na lekcji z jednym z uczniów. Będziesz mógł również poczytać na temat poszczególnych nauczycieli i poznać szczegóły takiej nauki. Zapraszamy!

www: http://www.korepetycje-online.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Niemiecki dla dzieci

Wchodząc na witrynę pozaszkolne.pl znajdziesz niezwykle szeroką ofertę zajęć językowych dla swojej pociechy: zebraliśmy ofertę zajęć angielskiego i niemieckiego dla dzieci, które odbywają się w twojej najbliższej okolicy. Niemiecki dla dzieci to doskonałe zajęcia, dzięki którym twoja pociecha szybko i w zabawowej konwencji opanuje ten dość trudny język.

www: http://www.pozaszkolne.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Angielski dla firm - British School ICT

Prowadzone przez naszą szkołę kursy języków obcych przeprowadzane są metodą zapewniającą sukces w nauce. Dodatkowo, nasze kursy językowe dla firm prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Oferując Państwu szkolenia językowe gwarantujemy najwyższy poziom edukacji jak i autorski program szkoleń. Gorąco zapraszamy do naszych szkół!

www: http://www.bs-ict.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Język angielski dla każdego!

Naucz się skutecznie angielskiego wraz z Immigrants English! Poznaj unikalny program nauki, który pozwoli ci opanować podstawowe słownictwo angielskie w rekordowo krótkim czasie! Poznaj możliwości niezwykłego kursu, a język angielski przestanie mieć dla ciebie tajemnice!

www: http://www.immigrants-english.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fce

Strona englishrevealed przygotowuje uczniów do zdania egzaminu Cambridge z języka angielskiego - głównie na poziomie FCE. Użytkownik znajdzie na stronie interaktywne testy w formacie egzaminu, które pomogą w nauce i zapoznają z wymogami Cambridge. Obecnie strona zawiera również testy do egzaminów CAE i CPE.

www: http://englishrevealed.co.uk/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Słówka angielskie, nauka angielskiego, angielski

Nauka słówek angielskich metodą powtórek. Ponad 3500 podstawowych słów potrzebnych do płynnej komunikacji. Ucz się angielskiego z głową. Tylko dopasowane do Twoich postępów powtórki zagwarantują Ci wysokie wyniki nauki. Na stronie znajduję się dział do nauki gramatyki angielskiej oraz słownik angielsko polski.

www: http://angielskie-slowka.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Eteacher, nauka angielskiego testy

Serwis zawierają…cy materiał‚y, dzięki którym darmowa nauka języka angielskiego jest skuteczna i efektywna. Znajdziesz tu testy ję™zykowe (gramatyczne i leksykalne), które pomogą Ci w poszerzaniu i utrwalaniu wiedzy dotyczącej zagadnień z języka angielskiego.

www: http://eteacher.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 | 3 | 4 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005