MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Studia projektowanie wnetrz, szkoła fotografii Warszawa

Studia artystyczne, a może kształcenie artystyczne jakie przygotowane zostało przez szkoły policealne KSA? Sprawdź kompletną ofertę Krakowskich Szkół Artystycznych, postaw na najlepsze szkolnictwo policealne, na rozmaitego rodzaju kursy artystyczne czy też kształcenie artystyczne. Wybierając KSA masz pewność że to szkolenie artystyczne przyniesie wiele efektów, że warsztaty artystyczne to początek czegoś wielkiego.

www: http://www.ksa.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Medyczne Szkoły Policealne

Medyczne Szkoły Policealne - to szansa na praktyczny, potrzebny i ceniony zawód. Szkoły medyczne, wśród nich policealna szkoła medyczna w Warszawie, policealne studium farmaceutyczne w Warszawie, Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych i Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży działających przy Collegium Masoviense w Żyrardowie, przygotowują słuchaczy do należytego wykonywania zawodu. Medyczna szkoła policealna w Żyrardowie prowadzi zajęcia w dobrze wyposażonych pracowniach. Policealne studium medyczne warszawa i policealne studium farmaceutyczne warszawa kształci na kierunku ratownik medyczny i technik farmaceutyczny. Nowo otwarte studium medyczne, jak policealne szkoły medyczne w Żyrardowie proponują nabycie m. in. zawodu technika masażysty. Studium pielęgniarskie zapewnia otrzymanie zawodu już w dwa lata.

www: http://www.szkola-medyczna.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Studium Policealne

ROE, czyli Regionalny Ośrodek Edukacji zaprasza do skorzystania z oferty szkoły policealnej. Ponad dwadzieścia różnych ciekawych kierunków, które zapewnia kompleksowe przygotowanie do zawodu lub fachową kontynuację nauki. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy Myślą praktycznie i chcą zacząć zarabiać pieniądze będą przygotowanym do zawodu. Szkoły policealne gwarantują życiową i praktyczną wiedzę oraz ciekaw praktyki, które bezpośrednio pokażą jak wygląda zawód, do którego się przymierzamy. Kompetentni wykładowcy.

www: http://szkolypolicealne.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Studium Geodezyjne. Zostań geodetą!

Studium jest szkołą dla dorosłych absolwentów szkół średnich. Celem kształcenia jest przygotowanie słuchaczy do zdobycia zawodu geodety. Czas trwania nauki: 2 lata ( 4 semestry). Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym w soboty i niedziele, 2 razy w miesiącu. Rozpoczęcie nauki: wrzesień, luty (nabór 2 razy w roku).

www: http://www.policealne-studium.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoła Policealna bez Matury Akademia Mechatroniki

Akademia jest szkołą policealną, która stosuje nowoczesne metody kształcenia. Nauka odbywa się w systemie nauki przez internet, metodą e learningu. Metoda ta dotyczy zajęć teoretycznych. Zajęcia praktyczne odbywają się w siedzibie szkoły. W Akademii możesz zdobyć ciekawy zawód elektromechanika samochodowego o specjalności mechatronik pojazdów samochodowych. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nauka kończy się państwowym egzaminem, otrzymane certyfikaty i świadectwa uprawniają do wykonywania zawodu.

www: http://www.akademiamechatroniki.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Policealna Szkoła Nowoczesnych Technik Grzewczych - Viessmann

Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann kształci słuchaczy w zawodzie technik urządzeń sanitarnych w specjalizacji wyposażenie budynków w nowoczesne instalacje grzewcze w oparciu o program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest to jedyna szkoła w Polsce o tym profilu prowadzona przez producenta branży grzewczej - firmę Viessmann, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach branży grzewczej i jest obecna w ponad 30 krajach świata. Jest to zarazem jedyna szkoła policealna firmy Viessmann na świecie. Oddziały szkoły mieszczą się w przedstawicielstwach firmy Viessmann lub przy Salonach Firmowych Viessmann. Szkoła posiada pełne uprawnienia szkoły publicznej, zaś nauka trwa 2 lata w trybie zaocznym. Nauka obejmuje między innymi 700 godzin lekcyjnych oraz 2 miesiące praktyki zawodowej w trakcie nauki. Od września 2008 roku część zajęć teoretycznych prowadzona jest w formie nauki przez internet za pomocą platformy e learningowej. Ukończenie szkoły gwarantuje doskonałe perespektywy zawodowe dla absolwentów. Z firmą Viessmann współpracuje ponad 1000 Firm Partnerskich z całej Polski. Szkoła uzyskała w 2009 roku jako jedyna w historii konkursu szkoła wyróżnienie w konkursie "Teraz Polska" w kategorii "przedsiewzięcia innowacyjne". Po ukończeniu nauki i zdaniu egzaminów słuchacz otrzymuje: Świadectwo państwowe ukończenia szkoły policealnej Dyplom zawodowy Dyplom zawodowy Europass uznawany w krajach Unii Europejskiej Indeks słuchacza szkoły Paszport specjalistyczny formy Viessmann

www: http://www.viessmann.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ratownik Medyczny, Ratownictwo Medyczne - Policealna Szkoła Ratownictw

Ratownik Medyczny - Policealna Szkoła Ratownictwa Medycznego LifeMed, Państwowy dyplom Ratownik Medycznego. Niskie czesne, zaświadczenia ZUS i WKU, Ratownik Medyczny

www: http://www.lifemed.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe

Nauka w szkole podstawowej jest przymusowa (tzw. obowiązek szkolny).

www: http://www.szkoly-podstawowe.waw.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Medyczne Studium

Forum Policealnej Szkoły Pracowników Służb Medycznych i Społecznych nr 3 w Krakowie.

www: http://msz.ovh.org/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Świętokrzyski Portal Studentów

Portal na którym każdy student znajdzie coś dla Siebie. Uczelnie, Dyskoteki, Kluby. Oferty Pracy. Repertuary.

www: http://http://kieleckistudent.pl

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005