MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Słowianka Rosyjski Warszawa szkoła kurs nauka języka rosyjskiego

Słowianka - szkoła języka rosyjskiego w ścisłym centrum Warszawy. Dojazd do nas nie będzie dla Ciebie żadnym problemem! Na naszych kursach nauczysz się języka rosyjskiego. Oferujemy także kursy języka w biznesie dla firm. W trakcie wakacji realizujemy intensywne wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Przygotowujemy uczniów do matury z rosyjskiego, a oferujemy także tłumaczenia.

www: http://slowianka.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoły policealne, studia podyplomowe, szkolenia, kursy

W ofercie Studium Kształcenia Kadr znajdą Państwo szeroki wachlarz kierunków dostosowanych do Waszych potrzeb. Ponad 40 kierunków, daje niepowtarzalną okazję doboru odpowiedniej ścieżki kariery oraz sprawia, że kształcenie się w naszych placówkach wielu osobom kojarzą się ze stałym rozwojem. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla umysłów ścisłych jak i humanistów, pozwalające na poszerzanie własnych horyzontów. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną propozycję naszych wydziałów, gdzie można podjąć ciekawe studia podyplomowe, kursy zawodowe, dostępne na wyciągnięcie ręki.Oferujemy: Licea dla dorosłych, Kwalifikacyjne kursy zawodowe, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Kursy specjalistyczne, Praktyki z wyceny nieruchomości, Technikum dla młodzieży, Kursy dla nauczycieli, Kursy na wózki widłowe, HDS, żurawie. Naszymi słuchaczami mogą zostać wszyscy chętni, zarówno osoby z wolnego naboru, jak i firmy, które chcą podnieść wiedzę i kwalifikacje swoich pracowników. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę nauki! Dołącz do SKK - Twoja kariera zależy od Ciebie!

www: http://www.skk.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» PROMYK SZKOŁA JAK DOM

W Szczecinie prowadzi swą działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk. Zatrudnia zespól pedagogiczny o wysokich kwalifikacjach oraz indywidualnym podejściu do dzieci. Celem szkoły jest rozległe rozwijanie indywidualności uczniów oraz przygotowanie ich do kreatywnego życia w nieustająco zmieniającym się społeczeństwie. W związku z tym poza realizacją podstawy programowej oferujemy codzienne lekcje języków obcych i liczne koła zainteresowań. U nas uczniowie na ponadprogramowych zajęciach zdołają rozwijać swoje predyspozycje matematyczne, przyrodnicze bądź artystyczne. Zapewniamy indywidualne nastawienie do każdego z uczniów i jego problemów. Dowiedz się więcej o nas na stronie.

www: http://szkolapromyk.szczecin.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» I LO Oleśno - szkoła średnia

Pragniesz rozwijać swoje pasje i kwalifikacje zdobywając cenną wiedzę oraz kwalifikacje? Zostań więc uczniem Zespołu Szkół w Oleśnie, w jakiego skład wchodzi I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich oraz Szkoła Policealna w zawodzie: opiekun w domu pomocy społecznej. Po skończeniu drugiej klasy liceum, sam zdecydujesz jakich przedmiotów fakultatywnych będziesz się uczyć. Ich nauka odbywa się w kierunkach: humanistycznym, biologiczno-chemicznym, matematycznym z rozszerzonym programem elementów informatyki, a także ogólnym i ogólnym z elementami wiedzy o prawie. Zagwarantujemy Ci również wiele zajęć pozalekcyjnych. Kto wie, może podobnie jak wielu naszych uczniów, również Ty zostaniesz laureatem bądź finalistom olimpiady? Więcej wiadomości o szkole znajdziesz na stronie internetowej.

www: http://www.liceum.mojeolesno.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Mentor - liceum dwuletnie

Zapraszamy do centrum edukacyjnego MENTOR. Posiadamy ogromne doświadczenie, na rynku edukacyjnym istniejemy od 1995 roku. Angażujemy wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, a zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach przedmiotowych. Kładziemy duży nacisk na naukę języków obcych oraz matematyki, w powiększonej liczbie godzin. Przygotujemy do matury. Oferujemy kształcenie w dwóch cyklach dwu- i trzyletnim, w zależności od typu zakończonej szkoły. Zjazdy prowadzone są w systemie zaocznym, w soboty oraz niedziele, dwa razy w miesiącu. Nauka w naszej szkole jest bezpłatna w ramach pomysłu Szansa dla aktywnych, a dla najlepszych słuchaczy zapewniamy stypendia. W MENTOR-że ma żadnych egzaminów wstępnych, do przyjęcia wystarczy wypełnienie formularza w Internecie i dostarczenie kompletu dokumentów. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

www: http://www.mentor.szczecin.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Centrum Kształcenia Ustawicznego

Przedstawiamy Państwu Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ciechanowie. Świat gna naprzód i istotnie się skurczył. Aby za nim nadążyć, konieczna jest odpowiednia wiedza oraz wykształcenie, które pozwolą odnaleźć się na rynku pracy. Nasze Centrum Kształcenia Ustawicznego prowadzi publiczne darmowe szkoły dla dorosłych, pozwalające nadgonić braki edukacyjne z młodości i zdobyć wykształcenie średnie bądź ukończyć szkołę policealną. Pomagamy również przygotować się do egzaminów maturalnych wszystkim chętnym, nie tylko słuchaczom naszych szkół. Przeprowadzamy też egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. mamy też bibliotekę, która jest prężnie działającym ośrodkiem kulturalnym organizującym atrakcyjne warsztaty. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

www: http://www.cku-ciechanow.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Cyfrowa szkoła - tablice.net.pl

Posiadamy w ofercie innowacyjne artykuły znanej i szanowanej firmy Smart, przedstawiającej ciekawe rozwiązania edukacyjne, na przekład multi tablice, panele interaktywne oraz specjalne kamery. Takiego rodzaju tablice to najnowsze odkrycie obecnej edukacji.

www: http://www.tablice.net.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ratownictwo Medyczne

Ratownictwo medyczne polega na podjęciu natychmiastowych medycznych czynności ratunkowych. Na kierunku ratownictwo medyczne studia wyższe oferują wiedze teoretyczną i praktyczną. Przyjęcie na studia ratownictwa medycznego odbywa się na podstawie konkursu świadectw. Medyczne uczelnie zapraszają osoby po maturze z dobrymi wynikami z takich przedmiotów jak biologia czy chemia. Wyższe studia ratownik medyczny ukończy w 3 lata, uzyskując tytuł licencjacki.

www: http://www.cm.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Nowoczesna szkoła muzyczna w Łódzkiem

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek na rozpoczęciem nauki gry na jakimś instrumencie? Bardzo popularne wśród osób zarówno młodych jak i starszych jest klasyczne pianino. Czasami masz tyle pomysłów na życie, że nie wiesz którą z twoich pasji realizować, a które pozostawić na późniejsze lata. Od jakiegoś czasu bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu, zarówno przez dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe jest nauka gry na jakimś instrumencie. Wiadomym jest, że muzyka łagodzi obyczaje, uwrażliwia, relaksuje i kształtuje ludzki charakter. Nauka gry na pianinie od dawna zaliczana jest przez znawców tematu do jednej z najbardziej skomplikowanych czynności, wykonywanych przez człowieka oburącz. Jednocześnie pobieranie lekcji gry na tym instrumencie to klasyczny sposób na osobisty rozwój znany od wieków, z powodzeniem stosowany przez zamożne rodziny w dawnych wiekach. W dzisiejszych czasach lekcje gry na fortepianie mogą być na szczęście udziałem znacznie szerszej społeczności. Wszyscy, którzy próbowali nauczyć się gry na tym instrumencie bez pomocy nauczyciela, wcześniej czy później musieli polec. Znacznie łatwiej uczyć się gry, mając kogoś, kto cierpliwie będzie wprowadzał nas po kolei we wszystkie tajniki tej sztuki. Dobra Szkoła Muzyczna z profesjonalną kadrą zapewni Ci świetny start na ścieżce Twojej muzycznej kariery. Warto zainwestować i udać się do najlepszej w Łodzi Szkoły Muzycznej, aby mieć pewność, że spotkasz się z kompetentnymi i doświadczonymi pedagogami-muzykami, uprzejmością, cierpliwością i życzliwością podczas Twoich lekcji gry na pianinie, keyboardzie, gitarze, flecie, lub podczas lekcji śpiewu.

www: http://umuzyka.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zaspokoimy twój głód wiedzy poprzez kursy, szkolenia, szkoły i korepetycje.

Głodni wiedzy to strona poświęcona szeroko rozumianej edukacji. Znajdziesz tutaj zarówno szkoły, kursy, szkolenia czy korepetycje z danego regionu jak i wiele ciekawostek i artykułów ze świata nauki. Naszym celem jest umożliwienie użytkownikowi w prosty sposób znalezienie szkoły, której szuka i to w określonej przez niego odległości od wskazanego miejsca. O pozycji wyświetlenia na liście szkół decyduje użytkownik, ponieważ szkoły uszeregowane są poprzez liczbę oddanych głosów. Reasumując, dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest odszukanie po pierwsze blisko siebie, a po drugie najlepszej jednostki edukacyjnej. Bo jeśli się uczyć to tylko od najlepszych. Zapraszamy wszystkich do głodnych wiedzy, ludzi którzy chcą wiedzieć więcej.

www: http://glodni-wiedzy.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 | 3 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30664, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005