MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Coaching - studia podyplomowe na WSE Kraków

Wyższa Szkoła Europejska im ks Józefa Tischnera prezentuje program studiów podyplomowych o zróżnicowanych kierunkach. W swojej ofercie posiada wiele przyszłościowych, ciekawych pozycji, które zainteresują niejednego studenta. Wykwalifikowana kadra kształci w zakresie teoretycznym jak i praktycznym. Wykładowcy chętnie dzielą się ze studentami ich wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą. Dzięki osiągniętym umiejętnościom absolwent nie ma problemu ze znalezieniem pracy i świetnie orientuje się na rynku pracowników i pracodawców.

www: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Marketing studia - www.wszib.edu.pl

Ukończyłeś liceum? Pragniesz wybrać marketing jako swój kierunek studiów? Naszym zdaniem to znakomity pomysł, a co więcej, trafiłeś bez pudła, interesując się ofertą Wyższej Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Absolwent kierunku marketing - studia w krakowskiej WSZiB może liczyć na zatrudnienie w rozmaitych środowiskach - takie perspektywy będą odpowiedzą na ambicje zarówno osób zainteresowanych pracą w dużej, międzynarodowej firmie w zróżnicowanym środowisku, jak tych, którzy wolą budować markę przedsiębiorstwa od podstaw, pracując w średniej lub małej firmie. Podczas studiów z marketingu zdobędziesz wiedzę na temat sposobów badania rynku oraz - na tej podstawie - opracowywania strategii reklamowej dla swojego klienta. Pokażemy Ci, jak być doskonałym ekspertem w zakresie PR i jak systematycznie i konsekwentnie budować markę Twojego przedsiębiorstwa, tak by była rozpoznawalna i dobrze kojarzona. Oprócz marketingu studia na krakowskiej WSZiB to również inne kierunki, tak samo silnie powiązane ze światem finansów i biznesu i realizowane z takim samym, znacznym, naciskiem na naukę praktycznych umiejętności w trakcie studiów. Jeśli zatem nie marketing, to może zarządzanie zasobami ludzkimi to studia, które staną się Twoją pasją, jak również zaczątkiem przyszłej kariery.

www: http://www.wszib.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» WSGE JÓZEFÓW

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi z Józefowa, funkcjonującej od 2002 roku oraz oferującej studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie i podyplomowe. Nasza uczelnia otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów o profilu ogólnoakademickim, w tym administracja, pedagogika czy bezpieczeństwo wewnętrzne. W odpowiedzi na zapotrzebowania rynku pracy utworzyliśmy także nowy kierunek o profilu praktycznym - prawo urzędnicze. Stosujemy nowoczesne metody dydaktyczne, w tym e-learning. Dokładne informacje o naszej szkole wyższej opublikowane są na stronie internetowej.

www: http://wsge.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wyższa Szkoła Pedagogiczna Warszawa pedagogika wczesnoszkolna

Jest to strona internetowa Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego, mieszczącej się w Warszawie. Zamiarem jej założycieli było wykształcenie doskonałej kadry pedagogów, a także najlepszych pracowników oświatowych i wychowawczych. Wspaniałe rezultaty placówka osiąga dzięki idealnie dobranej kadrze pracowników, którzy mają do swojej dyspozycji nowoczesne sale wykładowe, wyposażone we wszelkie pomoce, potrzebne do efektywnego przekazywania wiedzy. Dzięki temu zapewnia najlepszych pracowników szkołom, uczelniom oraz przedszkolom. Wielokrotnie wynagrodzono ją za uzyskiwane wyniki, wręczając takie certyfikaty jak Wiarygodna szkoła, czy też Dobra uczelnia-Dobra Praca. Osoby zainteresowane szczegółami, zaprasza się na tę stronę internetową:

www: http://www.wsp.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Studia we Wrocławiu - www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl

Wrocław to piękne, zabytkowe miasto, pełne mnóstwa ciekawych atrakcji. Z każdym rokiem zwiększa się tam liczba absolwentów dolnośląskich uczelni. Zostań jednym z nich i ucz się na wybranej przez siebie uczelni. Wrocław zaskoczy przyszłych studentów swoim urokiem i innowacyjnością. Znaleźć tam można sporą ilość pubów studenckich, dyskotek oraz tanich, ale smacznych restauracji z kuchnią regionalną i nie tylko. Wrocławskie uczelnie wyższe oferują kandydatom na studia bardzo wiele atrakcyjnych kierunków i specjalizacji. Nie czekaj! Już dzisiaj zapisz się na wymarzone studia we Wrocławiu.

www: http://www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Uczelnie wyższe WSB w Poznaniu, Wrocławiu i 11 innych miastach

Zapraszamy na strony uczelni WSB - Wyższej Szkoły Bankowej. Jesteśmy największą grupą uczelni biznesowych w Polsce! Oferujemy szeroki wybór kierunków studiów w 13 miastach (między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Toruniu). Sprawdź dostępne kierunki studiów podyplomowych, licencjackich i magisterskich w różnych formach kształcenia (studia dzienne, weekendowe). Zobacz też dodatkowe formy kształcenia - studia MBA czy szkoły językowe i szkolenia dodatkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.wsb.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wychowanie fizyczne - Łódź

Wyższa Szkoła Sportowa im.Kazimierza Górskiego to pierwsza prywatna uczelnia tego typu w kraju oraz jedyna akademia wychowania fizycznego w Łodzi. Każdego roku prowadzony jest nabór na kierunek Wychowanie fizyczne na studia pierwszego stopnia. Szkoła powstała w 2008 roku przy współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Uczelnia wyższa prowadzi także kursy instruktorskie i trenerskie z wielu dyscyplin sportowych.

www: http://wss.lodz.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Studia Medyczne Rekrutacja

Rekrutacja na studia, nawet jej elektroniczna wersja nie musi być trudna, wystarczy się zalogować i kierować się wskazówkami na stronie. Pod czas rekrutacji na studia medyczne warto nie zwlekać ze złożeniem odpowiednich dokumentów. Dokumenty można złożyć w dziekanacie uczelni, lub wysłać je e-mailem. Podstawowe informacje o rekrutacji na studia możemy znaleźć, wpisując w wyszukiwarce hasła studia medyczne rekrutacja czy też akademie medyczne rekrutacja.

www: http://www.rekrutacja-uczelnia-medyczna.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Studia mazowieckie

Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza licealistów i nie tylko, do rozpoczęcia studiów w progach naszej Uczelni. Uczelnia WSB mieszcząca się w Radomiu, należy do sieci najlepszych szkół wyższych w kraju. Abiturienci mają okazję studiować na wielu kierunkach. Zapraszamy również tych, którzy pragną studiować w trybie podyplomowym. Naszych przyszłych studentów pragniemy zachęcić kierunkami takimi, jak: rachunkowość, mechanika i budowa maszyn, ekonomia, administracja samorządowa oraz publiczna czy informatyka. Chętnych na studia podyplomowe zapraszamy do studiowania: likwidacji szkód komunikacyjnych, negocjacji i mediacji oraz rachunkowości. Studia w mazowieckim to naprawdę doskonały wybór. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.wsb.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Informator o Szkołach Wyższych i Policealnych - pomaturze.pl

Informator o studiach, szkoł‚ach wyższych, policealnych i językowych - znajdziesz tu adresy szkół‚, informacje o zasadach rekrutacji na studia, wypowiedzi kadry nauczają…cej i prezentacje współpracujących z nami szkół‚.

www: http://www.pomaturze.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30664, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005