MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» GLOBAL CONCEPTS usuwanie kamienia kotłowego

GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA sp. z o.o. to internacjonalna firma mająca swoje korzenie w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jesteśmy jedną z większych jednostek na terenie Polski, która zajmuje się profesjonalnym uzdatnianiem wody. Stosujemy sprawdzone, nowoczesne, międzynarodowe koncepcje. Działamy bezpiecznie dla ludzi i ekologicznie dla środowiska. Uzdatniamy wodę w sposób chemiczny. Prowadzimy także hurtową oraz detaliczna sprzedaż profesjonalnych sprzętów do uzdatniania wód przemysłowych. Współdziałamy z licznymi firmami wytwórczymi z różnych branż. Więcej o naszej działalności dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej, którą stale wzbogacamy o nowe informacje.

www: http://www.gc2000.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Silikony i kleje Otto Chemie

W naszym serwisie www.otto-chemie.pl wyszukacie Państwo bardzo różnorodne silikony, kleje a także akryle utworzone z wysokiej jakości surowców. Artykuły nasze użytkowane są w renomowanych budynkach zlokalizowanych na niemal wszystkich kontynentach. Wyroby Otto Chemie zdobyły aprobatę profesjonalistów w branży budowlanej, kamieniarskiej, okiennej motoryzacyjnej a także wielu pozostałych. Najczęściej można je użytkować w aluminiowych oknach ognioodpornych w saunach oraz łaźniach parowych. Dodatkowo często stosuje się w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacjach a także w profilach aluminiowych.

www: http://www.otto-chemie.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Otto-Chemie - silikony, kleje wysokiej jakości - Otto Chemie

Jesteśmy przedstawicielem firmy Otto-Chemie - niemieckiego producenta wysokiej jakości środków uszczelniają…cych oraz klejących takich jak silikony, akryle, kleje montażowe, pianki poliuretanowe. Wszystkie nasze produkty gwarantuja wysoką jakość w profesjonalnych zastosowaniach. Zapraszamy do stałej współpracy.

www: http://otto-chemie.org/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Laboratorium Farb

Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Labofarb Sp. z o.o. Dębica na zlecenie innych firm wykonuje badania farb, lakierów oraz innych produktów chemii budowlanej i dodatkowo przemysłowej. Podejmuje się też opracowania receptur i jednocześnie technologii i optymalizacji technice chemicznej. Nasze laboratorium prowadzi także testy nieniszczące konstrukcji metalowych, spoin i spawów, nasza firma angażuje wykwalifikowanych pracowników, ma odpowiedni sprzęt, uprawnienia i jednocześnie praktyki do prowadzenia badań nieniszczących.

www: http://www.labofarb.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Korona Lab - generatory ozonu i ozonatory

Laboratorium chemiczne Korona zajmuje się elektrochemią, badaniami nad ozonem, instrumentalną analityką chemiczną, techniką mikrofalową oraz wspomaganiem prac naukowych z zakresu chemii, inżynierii chemicznej i biologii. Na bazie wieloletnich doświadczeń i badań konstruujemy najlepsze na polskim rynku generatory ozonu i ozonatory oparte na własnej technologii. Produkujemy także kable w oplocie oraz oliwę ozonowaną.

www: http://www.koronaozon.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wełna mineralna

Nasza firma jest czołowym dystrybutorem tworzyw sztucznych, płyt, folii i aluminium. W naszej ofercie znajduje się szereg produktów najwyższej jakości, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, między innymi w budownictwie przemyśle, opakowaniach czy reklamie i grafice. Na co dzień współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, dlatego naszym klientom możemy oferować towar z najwyższej półki. Naszym zadaniem jest dostarczać Państwu nowatorskich rozwiązań, dlatego wciąż doskonalimy naszą firmę, dbamy o jej rozwój i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem oraz rzeszą zadowolonych klientów. Doskonale znamy specyfikę dzisiejszego rynku oraz oczekiwania klientów, którym każdego dnia staramy się sprostać. Takie podejście pozwala na dynamiczny rozwój zarówno naszej firmy jak i Państwa przedsiębiorstw. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z kompleksową ofertą!

www: http://www.plastics.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Nawierzchnie z granulatu gumowego

Pełny arsenał produktów i materiałów do instalacji nawierzchni poliuretanowych: nawierzchnie na boiska, nawierzchnie na place zabaw, posadzki parkingowe, sztuczne nawierzchnie sportowe i rekreacyjne do hal. Urządzenie obiektów przemysłowych i sportowych w systemy nawierzchni: nawierzchnie przemysłowe, parkingowe oraz posadzki na boiska sportowe indoor. Granulaty gumowe - granulat EPDM, SBR, infill - wypełnienie do sztucznej trawy, kleje poliuretanowe i inne elementy sztucznej nawierzchni, wytworzone na bazie kauczuku EPDM. Nawierzchnie z granulatu gumowego są trwałe, odporne na zużycie, warunki pogodowe, co jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa, czystości, idealnego wyglądu.

www: http://www.trioms.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Środki czystości hurt - Perspektywa Kraków

Firma Perspektywa Kraków to hurtownia specjalizująca się w kompleksowym zaopatrzeniu firm i instytucji w środki czystości. Nasza firma istnieje od przeszło 20 lat i cieszy się bardzo dobrą reputacją wśród klientów. Zapraszamy na naszą stronę www.perspektywa.info. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego: 12 641 44 44. Pozdrawiam. Barbara Szczepaniec, Właścicielka Perspektywy.

www: http://www.perspektywa.info/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wir Farby Lakiery Okucia Wojciech Bułkowski

Zaopatrujemy zakłady stolarskie w maszyny i urządzenia oraz narzędzia i materiały niezbędne w produkcji, sklepy budowlane w okucia: klamki, zawiasy, zaczepy, wkładki, elementy do okucia drzwi i okien, znaczących producentów na rynku polskim.

www: http://www.sklep.wirbialystok.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» CONBEST - Dygestoria i meble laboratoryjne

Bogata oferta firmy CONBEST produkującej meble laboratoryjne, dygestoria, oraz oferującej kompleksowe wyposażanie laboratoriów chemicznych.

www: http://WWW.DYGESTORIA.EU/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30613, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 7


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005