MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Nowhal - hale stalowe, hale namiotowe, hale magazynowe, Szczecin

Szeroka oferta hal stalowych. Projektowanie i budowa profesjonalnych hal namiotowych, hal magazynowych, z płyty warstwowej i innych. Budowa, wynajem i leasing. Nowhal oferuje hale dopasowane do Twoich potrzeb i świadczy usługi na terenie całej Polski.

www: http://www.nowhal.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hala namiotowa

Stalowe hale namiotowe to tanie i ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują zaadoptować grunt pod magazyn, halę sportową lub inne pomieszczenie przemysłowe bądź rekreacyjne. Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów namiotów magazynowych i hal stalowych. Naszą domeną jest długoletnie doświadczenie nabyte w praktyce oraz staranność wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://hale-proeko.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hale namiotowe i hale stalowe - Producent Firma Itpmar.pl

Głównym profilem działalności firmy ITPMAR jest produkcja wszelkich konstrukcji stalowych. Takich jak hale namiotowe, stałe hale stalowe czy pawilony z płyty warstwowej. Uniwersalność konstrukcji hali namiotowej daje ogromne możliwości zastosowań. Hale namiotowe wytwarzane przez firmę, z powodzeniem wykorzystywane są jako obiekty magazynowe, garaże, powierzchnie magazynowe. Firma ITPMAR w produkcji wykorzystuje tylko atestowane materiały najwyższej jakości, dzięki temu hale namiotowe dostarczane przez tę firmę są niezwykle wytrzymałe, bezpieczne i trwałe.

www: http://www.itpmar.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» EKOSTAL - hale namiotowe, magazynowe, myjnie bezdotykowe

Firma Ekostal zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych takich jak: hale namiotowe, magazynowe, ujeżdżalnie dla koni a także produkuje konstrukcje pod myjnie samochodowe bezdotykowe. Konstrukcje posiadają odpowiednią, aktualną dokumentację techniczną dopuszczającą je do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, wykonaną przez licencjonowanych projektantów. Namioty nie mają podpór wewnętrznych, a szybkość i łatwość ich montażu i demontażu pozwala na przygotowanie w krótkim czasie powierzchni zamkniętej, jak również na szybkie zwolnienie zajmowanego terenu. Standardowa rozpiętość przęseł zaczyna sie od 8 m wzwyż. Wysokość ściany bocznej do 10 metrów. Minimalna długość namiotu wynosi 2 moduły, czyli 10 metrów. Konstrukcje hal namiotowych wykonane są z hutniczych gorącowalcowanych kształtowników stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe lub malowanie

www: http://ekostal.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Perimet - Hale namiotowe, magazynowe - konstrukcje stalowe

Wykonujemy lekkie konstrukcje stalowe hal namiotowych. Wykonujemy także hale produkcyjne izolowane z przeznaczeniem na zakłady produkcyjne oraz hale magazynowe. Wszystkie elementy wykonanej konstrukcji są zgodne z obowiązującymi normami posiadają atesty i certyfikaty. Konstrukcje stalowe wykonywane są według aktualnych dokumentacji technicznych dopuszczającą je do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Poszycie konstrukcji stalowej obejmuje wszelkie obróbki blacharskie, okapy i rynny. Indywidualnie ustalamy z inwestorem rozmieszczenie świetlików w hali. Do wyboru jest szeroka gama okien, drzwi i bram przemysłowych.

www: http://perimet.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Namioty weselne bankietowe wynajem

Namioty weselne wyróżniają się bogatym wyposażeniem. Dzięki dodatkom zwykła hala namiotowa wygląda jak sala bankietowa. Namioty bankietowe nie mają ograniczenia wymiarów dlatego są coraz częściej stosowane jako miejsce zorganizowania dużych eventów. Przedsiębiorstwo Plan-System proponuje: Namioty imprezowe które stawia m.in. w Warszawie. Zaletą organizacji bankietu pod namiotami jest nieograniczona liczba pomysłów na aranżację wnętrza. Dzięki halom namiotowym firmy Plan-System oraz pomocy firm dekoratorskich można stworzyć tematykę dopasowaną do upodobań Klienta. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując namioty imprezowe oraz hale namiotowe eventowe w atrakcyjnych cenach aby nasza usługa była osiągalna dla każdego klienta. Wynajem namiotów bankietowych z doświadczeniem.

www: http://namioty.halowe.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hale namiotowe

Hale namiotowe to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie technologiczne. Koszty konieczne do ich dopasowania są niewysokie w porównaniu do tradycyjnych budowli, a ergonomia na tym nie straci. Skorzystaj z usług naszej firmy, która dość długo rządzi w branży. Nie mamy sobie równych w aspekcie projektowania przemysłowych hal namiotowych.

www: http://www.rubb.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hale stalowe

Pol-Met polska firma znana również na arenie europejskiej, zajmująca się stawianiem hal stalowych zaprasza do skorzystania z naszej oferty. Stawiamy hale stalowe, w tym warsztaty samochodowe, chłodnie oraz hale produkcyjno-magazynowe od 2006 roku. Sześcioletnie doświadczenie oraz doskonałe zrozumienie klientów, pozwoliło nam stać się firmą wyróżnioną a także odznaczoną dwoma certyfikatami. Dbamy o naszych klientów. Nasze hale stoją już w wielu polskich miastach. Do stawianych hal, oferujemy również montaż świetlików oraz okien dachowych (typ łukowy), które zapewnią przepływ naturalnego światła. Posiadamy również hale używane (namiotowa tenisowa z roczną gwarancją). Istnieje możliwość samodzielnego montowania naszych hal.

www: http://www.pol-met.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Maxipc Hale Namiotowe, plandeki

Maxipc Hale Namiotowe to znany i cieszący się zaufaniem Klientów na polskim rynku producent zaawansowanych technologicznie hal namiotowych i magazynowych. W produktach firmy od lat wykorzystuje się najbardziej nowatorskie i racjonalizatorskie technologie powstające w branży producentów hal o konstrukcjach stalowych i aluminiowych. Oferujemy sprzedaż hal namiotowych, profesjonalny montaż demontaż serwis hal namiotowych opartych o konstrukcje stalowo-aluminiowe, stalowe z poszyciem PCV, blachy trapezowej, płyty warstwowej i podłogą w całej Polsce i europie.

www: http://www.maxipc.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hale Astron

Firma Halstal ma do zaoferowania hale najlepszej, międzynarodowej jakości zza granicy. Posiadamy do sprzedaży hale Astron, hale systemowe, ponadto hale stalowe. Nasze hale charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Powstaliśmy w 2007 roku, tworząc firmę opierając się na własnym czterdziestoletnim doświadczeniu zdobytym na rynkach na całym świecie.

www: http://www.halstal.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30613, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 7


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005