MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Portal fotograficzny

Z każdej wycieczki wracamy z aparatem fotograficznym pełnym kolejnych fotografii. Możesz je skopiować do komputera i podziwiać a po czym o tych zdjęciach zapomnieć aż w pewnym momencie zniszczy je jakiś robak komputerowy albo dopadnie je awaria twardego dysku. Można je jednak uchronić na wiele lat i cieszyć się wspomnieniami gdy zamówimy z nich fotoksiążkę. Co to jest fotoksiążka? Jest to unikalny album fotograficzny. Przypomina on typowy album fotograficzny z drukowanymi stronami znanych fotografików z tym że w naszym albumie fotograficznym publikowane są nasze fotografie a nie jakiegoś fotografa. Na jednej możemy włożyć kilka zdjęć w różnorodnych konfiguracjach. mamy możliwość wybrać sobie kolor i teksturę tła. Tłem może być nawet inne zdjęcie. Obok zdjęć można zamieścić ich komentarze. Okładka takiego fotoalbumu również może być różnoraka i wykonana z rozmaitych materiałów. Takie fotoksiążki faktycznie cieszą się uznaniem.

www: http://www.foto-rynek.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Gra w kulki

Strona internetowa, na której możesz znaleźć dużo gier typu kulki. Jeśli to właśnie przy nich spędzasz dużo czasu, wtedy tutaj czekają na ciebie między innymi takie tytuły jak Bubble Shooter, Falling Balls, Coffee Bubble czy Jumpie 2, a także wiele innych. Każda gra ma szczegółowy opis, a także instrukcję, jak grać, więc jeśli jeszcze nie miałeś okazji do zabawy z jakąś z nich, wtedy od razu masz przed sobą wszystkie najważniejsze informacje. Zapraszamy do zabawy razem z nami!

www: http://kulki-gra.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fotografia ślubna

Fotografia ślubna. Profesjonalne zdjęcia ślubne. Indywidualne podejście, profesjonalna obsługa. Sprawdź teraz.

www: http://www.slubfoto.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30613, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 7


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005