MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             

Strona Główna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


» Biuro rachunkowe TAX-NET Katowice

TAX-NET to biuro rachunkowe z Katowic, mające także oddziały w Warszawie, Bytomiu, Zabrzu, Mikołowie. Mocną stroną Biura TAX-NET jest z pewnością długoletnie doświadczenie na rynku usług księgowych i nie tylko. TAX-NET świadczy gruntowne wsparcie dla biznesu, włączając w to także doradztwo podatkowe i finansowe oraz wirtualne biuro. Sprawna i rzetelna obsługa oparta na wiedzy i kompetencjach to powody, dla których warto współpracować z Biurem i gwarancja zadowolenia Klienta.

www: http://www.tax-net.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zwrot vat z zagranicy

Tax Solution to profesjonalna firma zajmująca się odzyskiwaniem podatku VAT z krajów Unii Europejskiej. Dzięki temu, każda firma, która korzystała z usług lub prowadziła swoją działalność na ternie UE może starać się o zwrot podatku VAT za paliwo, wynajem pojazdów i innych usług. Dzięki nam nie muszą Państwo indywidualnie zajmować się korespondencją z urzędami obcego kraju. My zrobi to za Państwa. To znaczna oszczędność czasu oraz pieniędzy, ponieważ nasza skuteczność odzyskiwania podatku jest bardzo wysoka.

www: http://www.tax-solution.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Program do PIT 2013

Obecnie jest dostępna najnowsza edycja aplikacji e-pity 2012 z dotychczasowymi deklaracjami PIT, które obowiązują od 1 stycznia 2013 r. do rozliczania PIT za rok 2012. Już dziś możesz zdobyć bezpłatny program e-pity za 2012 i błyskawicznie wypełnić wszelkie deklaracje. Witryna na bieżąco uaktualniana jest też o wiadomości odnośnie nowych modyfikacji w prawie jak również o dostępne dla podatników ulgi i odliczenia. Wszelkie poprawki są na niej regularnie publikowane i opisywane. Użytkownik ma w związku z tym pod ręką nie tylko fachowy program do rozliczeń podatkowych, ale też kompletny zapas wiedzy na temat obowiązujących go podatków dochodowych, z których dowie się jak prawidłowo wypełnić pit 11 2012.

www: http://www.pit-2013.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Podatki-24 - serwis informacyjny

Zapraszamy na serwis informacyjny poświęcony tematyce finansowej. Na naszym portalu znajdują się dziesiątki wartościowych poradników, informacji i wskazówek dotyczących wypełniania zeznań podatkowych, a także odliczeń.

www: http://podatki-24.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zwrot podatku z Holandii

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą odzyskać podatek zapłacony podczas legalnej pracy za granicą. Otrzymanie zwrotu podatku może nastąpić w przewidzianym prawnie okresie czasu po wypełnieniu oraz dostarczeniu stosownych dokumentów. Jeśli masz kłopot z tymi warunkami zgłoś się do nas. Otrzymasz fachową i szybką pomoc doradczą.

www: http://www.euro-tax.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Program do pitów - e-pity

Sporo czasu spędziliśmy nad zaprojektowaniem niezawodnego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Zaprojektowaliśmy program e-pity 2011, dzięki któremu rozliczysz swój formularz pit. Program dla wszystkich, ponieważ jest bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze. Szybko poprowadzi Cię przez wiele skomplikowanych paragrafów i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki niemu ujarzmisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz w mgnieniu oka i bezpiecznie. Cenimy Twój czas. Dlatego stworzyliśmy program, który go oszczędza. Wypełnienie PITa potrwa ledwie kilka minut. Jeżeli nie możesz rozliczyć PITa online, możesz go pobrać na swój komputer i rozliczyć bez internetu.

www: http://www.e-pity.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Raj Podatkowy

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, pomyśl od razu o ewentualnych oszczędnościach podatkowych. Współpraca z AIC oznacza w praktyce, że naszej działalności nie musimy nawet rejestrować, ponieważ American International Corporation udostępnia swoim klientom osobowość prawną. Skorzystanie z oferty oznacza, że od samego początku będziemy działać pod szyldem znanej i prestiżowej firmy, która cieszy się powszechnym zaufaniem.

www: http://www.usakorporacja.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» PITy 2012 - wypeł‚nij formularze PIT online

W współczesnych czasach wykonanie rozliczenia rocznego z Urzędem Skarbowym jest sprawą dziecinnie łatwą. A to wszystko dzięki aplikacji Pity 2012, którą możemy pobrać z naszej strony zupełnie za darmo. A przy tym cały proces bardzo ułatwia nam kreator, który pomaga w wykonaniu kolejnych czynności np. w doborze stosownego formularza. Chcąc uzupełnić deklarację roczną samodzielnie, de facto nie musimy posiadać wykształcenia ekonomicznego, wystarczy jedynie że będziemy czytać uważnie kolejne komunikaty i postępować zgodnie z nimi. Wysłanie wypełnionego Pita jako e-deklarację też ma kilka plusów, chociażby nie musimy stać w kolejkach w Urzędzie Skarbowym, czy wysyłać deklaracji pocztą i narażać się na koszty. Możemy uzupełnić Pita o dowolnej godzinie. Przy pomocy tego programu sprawnie i szybko rozliczysz się z Urzędem Skarbowym za 2012 rok. Aplikacja ta daje wiele wariantów rozliczenia, ponieważ można za jej pomocą złożyć takie formularze jak: PIT- 28, PIT- 36, PIT- 36L, PIT- 37, PIT- 38, PIT- 39, PIT/B, PIT/D, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/28A, PIT/28B. Zatem jak widać lista jest całkiem długa, a to zachęca coraz większą ilość podatników do samodzielnych rozliczeń. Możemy również podarować 1% podatku na dowolnie wybraną przez siebie organizację pozarządową- z tym także nie będzie kłopotu, bo program ten daje nam taką możliwość. Dlatego nie zwlekaj ściągnij program i sam spróbuj! Najnowsza wersja będzie dostępna na początku stycznia 2013 roku.

www: http://pity2012online.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zwrot podatku Holandia

Tax-Return - specjalista od odzyskiwania nadpłaconego podatku z aż sześciu krajów w Europie. Pracowałeś za granicą? Odzyskaj swoje pieniądze razem z nami. Licencjonowany i doświadczony doradca gwarantuje pełen zwrot oraz minimalne koszty. Odwiedź nas osobiście lub skontaktuj się z nami korespondencyjnie, podejmiemy się każdej sprawy, każdą sprawę doprowadzimy do końca. Dla nas przede wszystkim liczy się zadowolenie naszych klientów. Oferujemy bezpłatną kalkulację możliwego do uzyskania zwrotu. Tax-Return zaprasza

www: http://www.tax-return.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Przekaż Jeden Procent Podatku

Portal opp.aid.pl jest bazą Organizacji Pożytku Publicznego, na które możesz przekazać twój 1 procent podatku. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziecie fundację, stowarzyszenie bądź inną organizację non-profit. Organizacją Pożytku Publicznego może być stowarzyszenie jednostek samorządu terytorialnego, organizacja pozarządowa lub podmiot działający na podstawie przepisów o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych, o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego oraz ustawy o gwarancjach wolności wyznania i sumienia Jeśli jesteś - podatnikiem podatku dochodowego od osób fizycznych,, - podatnikiem opodatkowanym ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,, - podatnikiem objętym liniową 19 procentową) stawką podatku,, - podatnikiem uzyskującym dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych to możesz przekazać swój 1 procent podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego. Jak ofiarować jeden procent podatku? Pierwszym krokiem jest wybranie organizacji, której chcecie przekazać swój 1% podatku. To zapewne już uczyniłeś wchodząc na naszą stronę www. Kolejnym krokiem jest wypełnienie odpowiedniej rubryki w zeznaniu rocznym. Pamiętaj jednak o tym by wpisać również numer KRS danej organizacji i kwotę, którą chcesz przekazać na rzecz tej organizacji. Kwota nie może przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Zachęcamy do korzystania z naszej bazy i przekazania 1% dla OPP.

www: http://www.opp.aid.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link

  1 | 2 | 3 | 4 |


Strona Glówna Strona Główna - main page

Dodaj strone  Dodaj stronę - add page  


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005