MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: wypadek,

Kategoria :
Spływy kajakowe, finanse, auto-pomoc, prawo, Dochodzenie odszkodowań, Ubezpieczenia, Porady prawne, Windykacja, forum dyskusyjne, Samochody używane, Odszkodowania,


» Dolnośląskie Centrum Prawne

Miałeś nieprzyjemny incydent jakim jest wypadek komunikacyjny? Chciałbyś uzyskać odszkodowanie i w związku z tym poszukujesz odpowiedniej pomocy prawnej? Jeżeli tak koniecznie powinieneś skorzystać z naszych usług! Nasze centrum ubezpieczeń istnieje na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanej kadrze pracowniczej wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Nasza pomoc prawna świadczona jest każdemu uczestnikowi ruchu drogowego, począwszy od kierowców, pasażerów, rowerzystów, pieszych. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to fachowce doradztwo, niskie prowizje, szybkość i skuteczność działania. Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów i każdy z nich jest pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług! Dołącz do nich również i Ty i przekonaj się, że odszkodowania komunikacyjne to nasza prawdziwa specjalność!

www: http://dcprawne.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wypożyczalnia kajaków Pilica | www.nadpilice.pl

Szukasz wypożyczalni kajaków nad Pilicą? Sprawdź firmę Nadpilice.pl, która organizuje spływy kajakowe nie tylko rzeką Pilicą, ale także pobliskimi rzeczkami takimi jak: Rawka, Świder, Jeziorka czy Radomka. Do wyboru masz wiele, różnej długości tras. Instruktorzy z firmy Nadpilice.pl poinstruują Cię, która trasa będzie dla Ciebie odpowiednia. Wypożyczalnia kajaków Pilica to także miejsce gdzie odbędziesz krótkie szkolenie instruktażowe w przypadku, jeśli nigdy nie pływałeś kajakiem. Na miejsce spływu dojedziesz specjalnym samochodem, a swoje auto możesz wtedy zostawić na miejscu zbiórki. Organizator spływów oferuje trasy od kilku - godzinnych do kilku - dniowych. Każde wypożyczenie kajaków daje Ci dodatkowe ubezpieczenie na wypadek nieprzewidywalnych wydarzeń. W wypożyczalni kajaków nad Pilicą znajdziesz tylko wysokiej jakości sprzęt, dlatego ryzyko wypadku lub przewrócenia się kajaka jest bardzo niskie. Ponadto organizator wyposaża każdego klienta w kapok ochronny, co jeszcze bardziej podnosi poziom bezpieczeństwa w trakcie spływu. Trasy spływów są różnorodne, a płynąc kajakiem możesz podziwiać piękno nieprzetworzonej pogody, oddychać świeżym powietrzem i czerpać pełnymi garściami z uroków natury.

www: http://www.nadpilice.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Dochodzenie odszkodowań- za śmierć, powypadkowe, błędy

Skuteczne dochodzenie odszkodowań! Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza pomoże w uzyskaniu wysokiego odszkodowania: - po wypadku komunikacyjnym, - za błąd lekarski, - wypadek w pracy, - odszkodowania z OC, AC, z ubezpieczenia na życie, grupowego w pracy czy NNW, - wywłaszczenie własności nieruchomości oraz zwrot nieruchomości wywłaszczonej dekretem, dekrety Bieruta, rolne, apteczne, - służebność przesyłu i odszkodowanie za bezumowne korzystanie, - szkody na mieniu- utrata wartości handlowej pojazdu, zaniżenie odszkodowania majątkowego, odszkodowanie za pożar domu, mieszkania, magazynu, fabryki, szkody górnicze, szkody lotnicze, - niesłuszne tymczasowe aresztowanie lub zatrzymanie. DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ to nasza pasja i praca wykonywana od wielu lat, to doświadczenie i skuteczność. Uzyskaliśmy rekordowe wyroki w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę dla osoby bezpośrednio poszkodowanej w wypadku komunikacyjnym, przy pracy czy na skutek złego leczenia. Szczycimy się wysokimi orzeczeniami w sprawach o odszkodowanie za śmierć w wypadku komunikacyjnym członka rodziny czy też osoby najbliższej. Pomogliśmy w kilkudziesięciu sprawach o odszkodowanie za śmiertelny wypadek komunikacyjny żony, męża, ojca, matki, syna, córki, dziadka, chrześniaka, wnuka. Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu odszkodowania Klientom z całego kraju. Działamy na terenie całego kraju- Warszawa, Łódź, Lublin, Katowice, Garwolin, Płock, Kalisz, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Gdańsk. Na stronie znajdą Państwo zarówno naszą ofertę, jak i ciekawe informacje czy bezpłatne porady prawne. Bez żadnych opłat weryfikujemy sprawy o odszkodowania. Zadzwoń po bezpłatną poradę i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: 801 022 310 Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza Al. Jerozolimskie, Warszawa info@duzeodszkodowania.com

www: http://duzeodszkodowania.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» T. Szczepuła wypadek za granicą odszkodowanie

Europejska Kancelaria Brokerska Tomasz Szczepuła z siedzibą we Wrocławiu działa od 1999 roku i zaistniała z myślą o świadczeniu pomocy wszystkim osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach. Firma ta zajmuje się dochodzeniem roszczeń od firm ubezpieczeniowych. Przedstawiana Kancelaria specjalizuje się w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach zaistniałych w miejscu pracy, w rolnictwie, a również w wypadkach na chodnikach czy innych miejscach użyteczności publicznej. Propozycja tej firmy skierowana jest do wszystkich osób, które ucierpiały fizycznie w wypadkach, poniosły straty materialne, a także utraciły osoby bliskie. Więcej na stronie.

www: http://www.odszkodowania.net/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Opinie o ubezpieczniach - Groteski.pl

Jeżeli ubezpieczasz samochód lub mieszkanie, na pewno jesteś zainteresowany jaka opinie ma dane towarzystwo ubezpieczeniowe na rynku. Już nie musisz przeglądać wielu stron w poszukiwaniu najlepszej ofert. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę. Pokażemy ci jakie ma opinie Proama, oraz czy opinie PZU zachęcają do skorzystania z ich oferty. Na naszej strony szybko znajdziesz informacje i opinie AXA, dlatego też już nie musisz obawiać się, że kupujesz przysłowiowego kota w worku. Nie musisz się martwić, że odszkodowanie za wypadek samochodowy nie zostanie wypłacone, a ty zostaniesz pozbawiony środka transportu. Strona jest prowadzona przez profesjonalistę w branży ubezpieczeń i dlatego też informacje na niej zawarte są rzetelne. Przekonaj się jak wiele kłopotów sobie oszczędzisz odnośnie ubezpieczeń, jeżeli zapoznasz się z informacjami zawartymi na stronie.

www: http://groteski.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Odszkodowania powypadkowe, medyczne - Recompensa odszkodowania Gdańsk

Dochodzimy odszkodowań oraz zadośćuczynienia od firm ubezpieczeniowych oraz osób zobowiązanych do naprawienia wyrządzonej szkody przed sądami wszystkich instancji oraz zajmujemy się windykacją należnych Klientowi kwot świadczeń. Miałeś wypadek komunikacyjny? Ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie? Zakład ubezpieczeniowy odmówił wypłaty odszkodowania? Zostałeś poszkodowany i nie wiesz jak starać o odszkodowanie? Sprawca wypadku nie ma polisy OC lub jest nieznany? Chcesz dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia od lekarza? Zostałeś zakażony w szpitalu? Zgłoś się do nas. Skutecznie i profesjonalnie odzyskujemy odszkodowania od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za wyrządzone szkody. Recompensa Partner Odszkodowania. Pomoc w dochodzeniu odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu: www.odszkodowania24h.pl

www: http://www.odszkodowania24h.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» POMOC DROGOWA POZNAŃ-HOLOWANIE POZNAŃ

Potrzebna szybka pomoc drogowa Poznań? Już teraz skontaktuj się z nami! Działamy 24 godziny na dobę, świadcząc profesjonalne usługi pomocy drogowej na terenie Poznania i okolic. Gdy znalazłeś się w sytuacji, kiedy samochód nie chce odpalić lub zdarzył się wypadek, wtedy zadzwoń po specjalistów, którzy będą mogli zaoferować ci kompleksową pomoc lub autoholowanie do fachowego warsztatu samochodowego, gdzie na miejscu będą mogły zostać wykonane niezbędne prace. Jeżeli przydarzy ci się awaria na drodze, nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się właśnie z naszą firmą!

www: http://lawety.w.poznaniu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych

Celem zespołu kancelarii odszkodowawczej LSU jest pomoc poszkodowanym. Od 2006 roku reprezentujemy naszych klientów przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i wszystkimi instytucjami oraz osobami, które są zobowiązane do zapłaty odszkodowania. Każde postępowanie o odszkodowanie za wypadek czy inne zdarzenie, na etapie przedsądowym i sądowym, prowadzi prawnik i specjalista ds. szacowania szkód. W likwidacji szkody uczestniczą rzeczoznawcy i konsultanci medyczni (lekarze), odpowiednio do rodzaju likwidowanej szkody: specjaliści ds. szacowania wartości szkód, prawnicy, radcy prawni, adwokaci, lekarze konsultanci, rzeczoznawcy majątkowi, rzeczoznawcy techniki motoryzacyjnej i rekonstrukcji wypadków. Bezpłatnie analizujemy każdy przypadek, umów się na spotkanie z nami.

www: http://lsu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ubezpieczenie majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe są najczęściej zawierane przez mieszkańców Polski. Powodów jest kilka, najważniejszy jednak brzmi: boimy się o nasz majątek. Pragniemy mieć jakieś zabezpieczenie na wypadek jego utraty. Jakie wyróżniamy ubezpieczenie majątkowe? To oczywiście ubezpieczenie samochodu i ubezpieczenie mieszkania. I o nich właśnie traktuje mój nowy blog - ubezpiecz.info.pl, do którego lektury gorąco zachęcam. Cóż - nie chwalę się, ale wiem, co piszę. Nazywam się Katarzyna Widawiec. Łodzianom chyba nie muszę się przedstawiać, bo wielu z Was, moi drodzy, przeszło przez moją agencję PZU Ubezpieczenia. Oczywiście tych z Państwa, których interesują raczej same informacje o ubezpieczeniach, nie tyle sama oferta PZU, również zachęcam do lektury ubezpiecz.info.pl. Piszę tam o samej potrzebuie kompleksowych ubezpieczeń, nie zamykam się bynajmniej tylko na swoje towarzystwo ubezpieczeniowe. Zapraszam do mnie - Katarzyna Widawiec, agent PZU.

www: http://ubezpiecz.info.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wypadek w Niemczech, odszkodowanie

Doświadczona w dochodzeniu wysokich odszkodowań kancelaria Lexpro oferuje swoje usługi w zakresie pomocy przy uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wypadków samochodowych i wypadków w pracy które miały miejsce na terenie Niemiec. W okresie kilkunastu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę na każdym etapie sprawy. Jeśli miałeś wypadek w Niemczech, wypadek komunikacyjny czy tez wypadek w pracy koniecznie skontaktuj się z kancelarią Lexpro. Dzięki współpracy z nimi będziesz mieć szanse na uzyskanie adekwatnego najczęściej wysokiego odszkodowania.

www: http://wypadekwniemczech.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Odszkodowania w Anglii

Wyjeżdżając zagranicę warto zabezpieczyć się na wypadek zdarzenia uniemożliwiającego nam dalszy pobyt i pracę. Nigdy nie można być pewnym, że będąc w Anglii nie przydarzy się nam wypadek w pracy. Istotne znaczenie ma wówczas odszkodowanie, stad też świadczenia powypadkowe są przedmiotem wielu firm oferujących pomoc w pozyskaniu odszkodowania, również poza polskimi granicami, a szczególnie w uk. Przebywając na terenie Wielkiej Brytanii o udział w wypadku nie trudno, natomiast mowa o odszkodowaniu może być dopiero wówczas kiedy posiadamy stosowne ubezpieczenie. Polisy polskie nie działają na terenie obcych państw o ile nie posiadają wariantu rozszerzonego, wyjątkiem są ubezpieczenia komunikacyjne, kiedy to zdarzenie ma miejsce podczas podróży samochodem. Statystycznie w samochodowym wypadku ginie najwięcej osób, stad też i polisy obowiązkowego ubezpieczenia posiadają rozszerzony zakres świadczeń i odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego.

www: http://www.rkclaims.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ubezpieczenia samochodowe

Udostępniamy Państwu porównywarkę ubezpieczeń samochodowych OC i AC. W naszej bazie odnajdą Państwo oferty ubezpieczeniowe znanych zakładów ubezpieczeniowych mających w ofercie ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC a także wiele pozostałych rodzajów ubezpieczeń. Jeśli interesuje Państwa najtańsze OC ze wszystkich dostępnych to nasz kalkulator ubezpieczeń samochodowych na pewno Państwu pomoże. OC a więc ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zabezpiecza nas na wypadek wypadków, które my spowodowaliśmy. To ubezpieczenie ma obowiązek opłacić każdy posiadacz auta a w razie nie dopełnienia tej powinności może liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi i z obowiązkiem pokrycia kosztów każdego wypadku drogowego, którego będzie sprawcą. Ubezpieczenie AC jest polisą nieobowiązkową ale może nas uchronić przed ponoszeniem ewentualnych kosztów kolizji, które powstały z naszej winy, kradzieżą, niszczącymi czynnikami atmosferycznymi. Zakłady ubezpieczeń umożliwiają wykupienie ubezpieczeń samochodowych OC i AC razem w pakiecie co jest bardzo opłacalne jeżeli zdecydujemy się na obydwa. Istnieje wiele spraw które decydują o wysokości składki. Kierowcom, którzy nie spowodowali w przeszłości wypadków drogowych, ubezpieczyciele oferują duże zniżki, ale o tym dowiedzą się Państwo już na naszej stronie i u swoich konkretnych ubezpieczycieli.

www: http://ubezpieczenia.comperia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Odszkodowania UK

Nasza firma specjalizuje się w pomocy ludziom, którzy doświadczyli wypadków za granicą. Działamy przede wszystkim na terenie Anglii, Szkocji, Walii oraz Irlandii Północnej. Jeżeli zdarzył ci się wypadek uk, wówczas możemy bez żadnych dodatkowych opłat pomóc ci w odzyskaniu odszkodowania, abyś mógł pokryć swoje straty z tym związane. Dzięki nam odszkodowania w uk i wszystko to, co z nimi związane, jest jeszcze prostsze! Zatrudniamy wykwalifikowanych prawników, współpracujemy także z dobrymi kancelariami prawnymi w UK. Zapewniamy przy tym pełną obsługę po polsku, dostarczamy także dokumentów właśnie w języku polskim, więc nie musisz przejmować się niczym, nawet jeżeli nie mówisz dobrze po angielsku. Jeżeli zdarzył ci się wypadek w anglii na drodze lub też wypadek w pracy, już teraz skontaktuj się z nami, aby opisać swoją historię. My będziemy mogli zająć się resztą. Z nami otrzymasz satysfakcjonujące cię pod względem wysokości odszkodowanie, a także wszystko odbędzie się szybko i wygodnie dla ciebie!

www: http://www.temida-office.co.uk/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wypadek w UK

Nasz serwis internetowy to najlepsze miejsce, jeżeli chcesz ubiegać się o odszkodowania za wypadek w Holandii, Niemczech, Austrii, UK, Irlandii czy Norwegii. Oferujemy kompleksową pomoc w tej dziedzinie, współpracując w doświadczonym w tych kwestiach biurem. Jeżeli chcesz uzyskać pomoc specjalistów, przestawić komuś swoją sytuację w dziedzinie wypadku, jaki cię dotknął, wtedy już teraz zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji!

www: http://compensio.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Obsługa prawna firm

Competia jest firmą, która swym odbiorcom zapewnia rzetelne oraz fachowe doradztwo prawne. Współpracujące z nami jednostki mogą więc liczyć na profesjonalną pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa. Ponadto każdemu pomóc możemy odzyskać należne mu odszkodowanie za nieszczęśliwy wypadek. Z racji położenia naszej firmy w Katowicach obsługujemy głównie klientów ze Śląska. Z chęcią nawiążemy jednak współpracę również z kontrahentami z pozostałych regionów naszego kraju.

www: http://www.competia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Odszkodowania w uk

Pomoc poszkodowanym w wypadkach na terenie uk . Jeżeli miałeś wypadek na terenie Anglii prowadzimy sprawy związane z : - Wypadkami przy pracy w uk - Wypadkami samochodowymi w Anglii Z naszą pomocą odzyskasz 100% kwoty odszkodowania. Nie pobieramy prowizji wynagrodzenie otrzymujemy od strony przeciwnej.

www: http://www.wypadekanglia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Prawo - odszkodowania za wypadek

Forum o odszkodowaniach na którym poruszana jest tematyka związana z dochodzeniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych w serwisie dowiesz się również jak uzyskać odszkodowanie za wypadek przy pracy dla użytkowników dostępny jest również dział Rehabilitacja powypadkowa.

www: http://www.odzyskaj.info/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» 112opole informacje opolskie

112opole to sensacyjna strona przedstawiajaca newsy,wypadki, afery i inne ważne informacje z życia Opola i okolic. Pożar wypadek afera dzwoń po reportera tel. - 693 112 112

www: http://www.112opole.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Odszkodowania za wypadek :: odzyskiwanie i dochodzenie odszkodowań - E

Odzyskiwanie i dochodzenie odszkodowań - Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań powypadkowych. Odszkodowania za szkody osobowe. Odszkodowania komunikacyjne. Odszkodowania majatkowe. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakladami ubezpieczen. Jeżeli jesteś ofiarą wypadku z naszą pomocą wyegzekwujesz od zakl

www: http://www.euco.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005