MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: taniec,

Kategoria :
Transport i spedycja, usługi, Przeprowadzki, fotografia, zdrowie i uroda, Wesele i ślub, odchudzanie, odzież, Meble, Przedszkola, prawo, Szkolenia, pozycjonowanie i optymalizacja, Zespoły, obuwie, Tworzenie stron www, hip hop, rozrywka, Telewizja, Malarstwo, Chemia, historia, hobby, Kobiety, prezenty, prezenty, dieta, diety, gabinety lekarskie, Kultura, zdjęcia, internet i komputery, Rozrywka, fitness, Fitness, Sport, Sport i Turystyka, Sprzęt sportowy, internet, filmy, Inne, Edukacja, Edukacja, nauka, inne, Szkolenia,kursy, Gry, Filmiki, Hobby, rozrywka, humor, Szkoły,


» Przedszkole u Cioci Ewy – Dębe Wielkie

Nasze przedszkole jest położone na wsi, w okolicy spokojnej i  pełnej zieleni.  Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych, w godzinach od 6.30  do 18.00.Działamy od  2008r., kiedy to całe przedszkole liczyło zaledwie 20 dzieci. Z roku na rok chętnych przybywało i oto dziś staliśmy się zupełnie nową placówką.     Obecnie przedszkole dysponuje trzema dużymi salami i przylegającymi do nich łazienkami, dwoma szatniami i kuchnią oraz placem zabaw. Grupa najmłodsza (Krasnale)  to dzieci w wieku 2,5 3lat, grupa starsza (Motylki) to dzieci w  wieku 4 lat oraz najstarsza (Biedronki) dzieci w wieku 5 i 6 lat.rnNadal jesteśmy placówką przepełnioną przyjazną, rodzinną atmosferą.  Staramy się do każdego dziecka podchodzić w sposób indywidualny, dostrzegając jego potrzeby i zdolności. Nasza placówka wspiera dzieci objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju  w zakresie terapii  logopedycznej i psychologicznej. Rozwijamy talenty muzyczne (śpiew, nauka nut, gra na instrumentach perkusyjnych i pianinie, taniec) plastyczne (udział w konkursach plastycznych, dodatkowe zajęcia plastyczne indywidualne i w małych grupach) sportowe , teatralne (udział w konkursach teatralnych, liczne występy podczas uroczystości przedszkolnych), matematyczne (szachy). Szczególną wagę przywiązujemy do rozwijania u dzieci zdolności językowych w zakresie znajomości języków obcych (angielski, francuski).  Dzieci 5 i 6 letnie pod czujnym okiem  wychowawców są przygotowywane do nauki szkolnej.  Ponadto troszczymy się, aby dzieci pomimo licznych zajęć, miały dużo czasu na swobodną zabawę z rówieśnikiem, która stanowi najważniejszy element w rozwijaniu umiejętności społecznych oraz uwewnętrznianiu tego czego się nauczyły i doświadczyły podczas zabaw kierowanych z wychowawcą.

www: http://uciociewy.przyjdz.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» www.warsawmodlintaxi.pl

Kierowca Warsaw Taxi może czekać na klienta na terenie hali odlotów naszych warszawskich lotnisk albo też w dowolnym miejscu, jakie będzie z naszą firmą ustalone. Staramy się również cały czas śledzić to co się dzieje i dlatego przyjazd będzie zawsze do tego odpowiednio dopasowany, dlatego nie trzeba się obawiać, jeśli będą wcześniejsze przyloty czy jakieś opóźnienia. Każde zlecenie traktujemy poważnie i staramy się obsługiwać na najwyższym poziomie klientów z całego świata. Dlatego nasza oferta rzeczywiście będzie zadowalająca. Nie musicie również obawiać się o jakość usług, ponieważ to nasze doświadczenie będzie gwarancją, że wszystko będzie wykonane na najwyższym możliwym poziomie. rachunki dla naszych klientów możemy przesłać miałem, a płatność może być realizowana kartą kredytową albo debetową. rnRezerwacja i płatnościrnChcemy by nasi klienci mogli komfortowo dokonywać rezerwacji, co będzie gwarantować odpowiednią wygodę. Między innymi dlatego możliwa będzie rezerwacja mailem i tego samego dnia dostaniecie potwierdzenie. Online to jak dla nas najlepsza forma rezerwacji, dlatego chcemy, by klienci z takich możliwości korzystali. Można się decydować także na płatność w formie online już w trakcie procesu rezerwacji. Chcemy, by każdy klient miał dla siebie komfortową opcję do wyboru. Miedzy innymi dlatego realizujemy również płatności gotówkowe. Wszystkie nasze samochody to luksusowo wyposażone pojazdy, które spełnią oczekiwania wymagających klientów. Od wielu lat nasza firma działa na rynku warszawskim i ma coraz większe grono klientów. Pasażerowie są transportowani wyłącznie samochodami wysokiej klasy i staramy się mocno dbać o nasze pojazdy. Wybieramy wyłącznie takie, które są zadbane i luksusowo wyposażone, tak by gwarantować wszystkim wyraźny komfort.

www: http://warsawmodlintaxi.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Klub nocny Wrocław

Klub nocny Sweet Dream zapewnia szeroki zakres rozrywek w niezapomnianej atmosferze. Oferujemy takie usługi jak: taniec go-go w wykonaniu profesjonalnych tancerek, indywidualne tańce ze striptizem ponad to organizujemy imprezy okolicznościowe typu wieczory kawalerskie, urodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.sweetdream.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Przeprowadzki mieszkań i domów - ProMove

Witajcie. Jesteśmy firmą zajmującą się przeprowadzkami. Działamy nieprzerwalnie od 2010 roku i stale rozwijamy zarówno swoją flotę jak i nasze umiejętności. Naszą specjalizacją są bezsprzecznie przeprowadzki dla osób prywatnych czyli głównie przeprowadzki mieszkań i domów ale obsługujemy również firmy i instytucje. Na nas możecie zawsze polegać. W naszej firmie po rozsądnej cenie dostaniecie maksymalnie profesjonalną usługę, z której z całą pewnością będziecie zadowoleni. Czekamy na Wasz kontakt. Polecamy się ProMove Przeprowadzki.

www: http://www.przeprowadzki-wroclaw.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fotograf Radom - Piotr Łyczak

Przygotowania do Ślubu, niezwykła ceremonia, sakramentalne „tak” – chwile niezwykle wzruszające. Wesele, szalony taniec Młodej Pary, a potem zabawa do białego rana oraz oczepiny – momenty, które zapamiętamy do końca życia. Fotograf ślubny miasta Radom zaprasza do skorzystania z niezwykłej oferty fotografii ślubnej. Zdjęcia ślubne nie są rzeczą prostą. Zadbaj o to by wspomnienia z najpiękniejszego dnia Twojego życia były zarówno niepowtarzalne jak i niebanalne. Fotografie ślubne – pamiątka z najważniejszego sakramentu w naszym życiu w najlepszej jakości. W gruncie rzeczy nie jest łatwo być fotografem ślubnym. Zdjęcia może robić każdy, nie każdy jednak umie wydobyć z danej chwili uczucia, emocje, i „to coś” niedostrzegalnego gołym okiem dla innych. Dobry sprzęt nie da rady, jeżeli fotograf nie posiada głęboko zakorzenionej pasji. To właśnie dzięki niej powstają zdjęcia „z duszą” – najpiękniejsze pamiątki, do których jeszcze niejeden raz zechce się wrócić i powspominać cudowne chwile minionych lat.

www: http://www.piotrlyczak.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Oprawa muzyczna imprez Kalisz

Wizytówka internetowa DJ-a opracowana z myślą o osobach poszukujących profesjonalnego zaplecza muzycznego na dowolną imprezę okolicznościową. Galeria oraz udostępnione materiały wideo doskonale odzwierciedlają sposób prowadzenia event"ów oraz przybliżają prezentowany repertuar. W dalszej części zapoznasz się ze szczegółami dotyczącymi sposobu tworzenia oprawy muzycznej wesela oraz innych uroczystości. Ponadto znajdziesz tutaj porady dotyczące takich kwestii, jak właściwy dobór nagrań, w tym wybór piosenki na pierwszy taniec, utwór dla rodziców i wiele innych przydatnych informacji.

www: http://www.djrary.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Guardian Angels polish chippendales Warszawa

Z pasji do kobiet, tańca oraz dobrej zabawy powstała profesjonalna GUARDIAN ANGELS Erotic Dance Group. Tworzą ją tancerze erotyczni, którzy swoim czarem i umiejętnościami tanecznymi poruszą zmysłami wielu kobiet. GUARDIAN ANGELS to również zawodowe tancerki erotyczne, których zdolności zaskoczą każdego widza. Grupa powstała z inicjatywy trzech utalentowanych tancerzy erotycznych, którzy całe swoje serce i duszę wkładają w taniec. Wszechstronność i elastyczność grupy daje możliwość wykonania każdego zamówienia. Grupa występuje m.in. na pokazach mody, w programach telewizyjnych oraz eventach organizowanych dla firm. Więcej informacji na stronie.

www: http://www.guardian-angels.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoła Salsy LofToDance

LofToDance to krakowska szkoła salsy jednak w swojej ofercie posiada jeszcze wiele innych praktycznych kursów. Nasi tancerze tworzą miejsca spotkań dla wszystkich, którzy chcą spróbować własnych sił. Jak do siebie dotrzeć i jak odczytywać znaki wysyłane przez innych? Na naszych zajęciach dowiesz się o tym wszystkim, a także nauczysz się czegoś więcej o komunikacji ciałem. Zajęcia organizujmy prawie codziennie w Krakowie, Katowicach oraz Zakopanem. Poznajemy taniec i siebie nawzajem.

www: http://loftodance.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zespół muzyczny na wesele TEQUILA - Warszawa, Siedlce, Lublin, Łuków

Specjalizujemy się w oprawie muzyczno-artystycznej przyjęć weselnych, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To co nas wyróżnia to maksymalne dopasowanie swojej usługi do wymagań klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ustalając wspólnie z Parą Młodą plan przyjęcia weselnego (występ instrumentalny w domu Państwa Młodych, utwór na pierwszy taniec, kształt repertuar, podziękowanie i dedykacja dla rodziców, zabawy integracyjne, biesiadne dla gości weselnych i konstrukcja oczepin). www.agencjatequila.pl Jak niejednokrotnie stwierdziło wielu naszych klientów, mamy niesamowity i rzadko spotykany dar umiejętności nawiązania znakomitej relacji z naszą publicznością oraz połączenia tego elementu wodzirejskiego z dużą dawką zabawy na parkiecie przy dźwiękach sprawdzonych utworów muzycznych. Zapewniamy prowadzenie imprezy w sposób nieszablonowy z niebanalnym poczuciem humoru, oraz wysoką kulturą osobistą. Dajemy gwarancję niepowtarzalnego klimatu przyjęcia weselnego, łącząc elementy tradycyjne (szeroki wachlarz zabaw biesiadnych i oczepinowych) z indywidualnymi Państwa pomysłami (zabawy integracyjne dla gości, karaoke, repertuar na życzenie klienta). Jeżeli zachodzi potrzeba to konferansjerkę prowadzimy również w języku angielskim. Z racji doświadczenia służymy również radą, jeśli ktoś z racji tak ważnej i niecodziennej bądź co bądź sytuacji nie do końca potrafi się w tym odnaleźć. Występujemy najcześciej na terenach województw lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i podkarpackiego, ale jeżeli zachodzi potrzeba dojedziemy w każdy zakątek Polski.

www: http://www.agencjatequila.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GMINNY OŚRODEK KULTURY taniec

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje i lubisz obcować z kulturą, więc zapraszamy Cię serdecznie do Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli. W naszym programie mieszczą się mnogie zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Słyniemy z tego, iż organizujemy i współorganizujemy liczne imprezy otwarte oraz wydarzenia kulturalne na terenie całej Gminy tj. festyny rodzinne, spotkania ze znanymi ludźmi, koncerty, wernisaże malarstwa, fotografii, czy też rękodzieła ludowego. Na terenie naszych placówek z powodzeniem funkcjonują wyśmienite zespoły tj. Zespół Śpiewaczy Tęcza, Zespół Piosenki Biesiadnej Mrokowiacy, Chór UTW Oktawa, Lesznowolska Orkiestra Symfoniczna oraz Big Band dla Frajdy. Nasze placówki odnajdą Państwo w dziesięciu miejscach na terenie Gminy Lesznowola. Więcej informacji na stronie internetowej.

www: http://www.gok.lesznowola.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Odkryj skuteczne odchudzanie i dowiedz się - jak schudnąć z portalem jak-szybko-schudnac.info.pl

Prezentowany portal internetowy powstał w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie użytkowników tematami związanymi ze zdrowiem, odchudzaniem i ogólnie szeroko pojętym wellness. Odpowiednio skomponowany zespół ekspertów z dziedziny dietetyki opracował i opisał Państwu najpopularniejsze i najbardziej skuteczne metody radzenia sobie z otyłością. Pierwszą jest wysiłek fizyczny, stąd na naszej stronie znajdziecie opisy ćwiczeń i planów treningowych. Dodatkowo bardzo ciekawą rzeczą są rankingi najpopularniejszych sprzętów treningowych z kategorii: rowerki, ławeczki, atlasy, inne. Poza opisami treningów i sprzętu do ćwiczeń dostaniecie Państwo możliwość zapoznania się z ofertą najlepiej sprzedających się książek o tematyce odchudzania. Prezentowane tytuły zdobyły status bestsellerów i pomogły schudnąć setkom tysięcy ludzi na świecie. Inną ciekawą rzeczą dostępną na stronie jak-szybko schudnac.info.pl jest ranking tabletek na odchudzanie. Znajdziecie w nim najlepsze tabletki odchudzające dostępne obecnie na polskim rynku. Dodatkowo przygotowaliśmy opis najbardziej popularnych portali internetowych przygotowujących na zamówienie zindywidualizowane plany żywieniowe. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o dziale porady, gdzie nasi eksperci starali się odpowiedzieć na najczęstsze pytania nurtujące osoby chcące raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów.

www: http://jak-szybko-schudnac.info.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Recman - koszule męskie

Przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez sklep z szlachetną modą męską z siedzibą we Wrześni. Sprzedajemy akcesoria mody męskiej i ubrania najwyższej jakości, wykonane przez uznanych fabrykantów. Dzięki naszym wyspecjalizowanym pracownikom, dostaniecie Państwo fachową wskazówkę i wyselekcjonujecie najlepsze dla Was rozwiązanie. Nasz asortyment pomoże w zapewnieniu sobie komfortu, eleganckiego, profesjonalnego wyglądu i wyrobieniu świetnego stylu. Oferujemy szeroki asortyment garderoby wizytowej, biznesowej i wieczorowej, w rozmaitych rozmiarach. Proponujemy też rękawiczki, paski oraz szale, które pomogą wykończyć każdą stylizację i nadać jej wyjątkowego charakteru. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, przejrzenia całości oferty i wstąpienia do naszego sklepu.

www: http://www.modameskawrzesnia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Dostawy stoisk promocyjnych - Omega System

Siemianowickie przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Omega System trudni się od długiego czasu produkcją i sprzedażą stoisk promocyjnych dla podmiotów z różnych gałęzi gospodarki. Firma produkuje również kompleksowe systemy oznakowania. W ofercie znaleźć można stoiska reklamowe, tablice informacyjne, pylony, kasetony, gabloty oraz stoiska promocyjne. Wszystkie produkty montowane są w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klienta. W produkcji stosowane są wyłącznie wysokiej jakości tworzywa od uznanych dostawców. Każdy krok produkcyjny jest ściśle kontrolowany przez utalentowanych inżynierów . Dbałość o detale sprawia, iż produkowane stoiska promocyjne są solidne i trwałe, a przy tym atrakcyjne wizualnie. Omega Round Line to jedna z najbardziej uniwersalnych kolekcji stoisk modułowych w tej chwili dostępnych w naszym kraju. Wspomniany system pozwala klientowi zbudować unikalną konstrukcję reklamową z elementów bazowych. Stosując meble wystawowe tego producenta staniecie się rewelacją każdego spotkania branżowego.

www: http://www.omegasystem.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kid"s Corner przedszkole Wrocław

Przedszkole językowe we Wrocławiu to punkt przedszkolny zarejestrowany w Kuratorium Oświaty i realizujący podstawę programową przedszkola w postaci codziennych zajęć z języka angielskiego. Organizujemy zajęcia dodatkowe takie jak ceramika, gimnastyka korekcyjna, rytmika, taniec, zajęcia plastyczne a niewielkie grupy gwarantują indywidualne podejście do każdego dziecka. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Kid"s Corner to przedszkole wielokulturowe, uczęszczają tu dzieci zarówno pochodzenia polskiego jak i z różnych krajów Europy i całego świata. Promujemy wielokulturowość i tolerancję, dzięki temu nasze dzieci uczą się otwartości i akceptacji dla innych kultur i zwyczajów.

www: http://kidscorner.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawa

Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec prowadzi takie sprawy jak rozwody, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe oraz sprawy z prawa karnego, prawa budowlanego oraz prawa administracyjnego. PRO REO to najwyższa staranność. Dla nas nie ma spraw mniej lub bardziej ważnych. Każdemu Klientowi gwarantujemy wszechstronne podejście do sprawy, a wszystkie nasze działania cechuje rzetelność i solidność. PRO REO to zrozumienie indywidualnych potrzeb. Z doświadczenia wiemy, iż w wielu przypadkach kluczem do sukcesu oraz do satysfakcjonującego zakończenia sprawy jest dostosowanie proponowanych rozwiązań do potrzeb, oczekiwań i możliwości konkretnego Klienta. PRO REO to poczucie bezpieczeństwa prawnego. W naszej pracy dokładamy wszelkiej staranności, by Klient dokładnie wiedział co w danym momencie dzieje się w jego sprawie. Informujemy nie tylko o możliwych rozwiązania, ale także o zagrożeniach i ryzyku związanym z podjęciem poszczególnych decyzji procesowych. W każdym przypadku, bez względu na stopień zawiłości sprawy, ogromną wagę przywiązujemy do tego by wszelkie informacje i propozycje zostały przekazane Klientowi prostym i zrozumiałym językiem. PRO REO to profesjonalna obsługa. Kadra Kancelarii nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, a nowoczesne wyposażenie techniczne i informatyczne naszej Kancelarii oraz fachowy personel dodatkowo zapewniają naszym Klientom świadczenie kompetentnej i rzetelnej pomocy prawnej w krótkim czasie.

www: http://proreo.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Perfect Gym - Fitness i Siłownia Kraków

Perfect Gym - Siłownia i Fitness Kraków.rnKlub Perfect Gym to nie tylko siłownia, to Twój nowy styl życia. Pragniemy, aby Twój każdy trening przynosił wymierne efekty. Oferta PERFECT GYM: 1. Ok. 2 000 m2 powierzchni 2. 3 SALE FITNESS (ok. 80 godz. zajęć w tygodniu) w tym: zajęcia body&mind: Pilates, bodyARTTM, Joga. Taniec: ZUMBA, BOKWA, HIP HOP, DANCEHALL, New style , Latino. POLE DANCE: taniec na rurze. Zajęcia aerobik: Step&Shape, TBC, ABT, Płaski Brzuch, ABT, zajęcia wzmacniające ciało: Pump, Shape, Pilates, zajęcia funkcjonalne: Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior, Stretching zajęcia CYCLING:na rowerach stacjonarnych z ekranem z wizualizacją tras, zajęcia CROSS TRAINING / CrossFit SZTUKI WALKI: MMA, KICK BOXING, SAMOOBRONA / SAMBO prowadzone przez zawodników 3. STREFA CARDIOrn4. 2 STREFY SIŁOWNI 5. STREFA DO STRETCHINGU 6. STREFA RELAKSU: sauna, jacuzzi, solarium, masaż* 7. WYKWALIFIKOWANA KADRA TRENERSKA 8. TRENINGI PERSONALNE - nasi trenerzy ułożą dla Ciebie indywidualny program treningowy i dietetyczny. 9. PROGRAMY TRENINGOWE: pogromcy tłuszczu, super rzeźba, super sprawność, ćwicz i rośnij. 10. MONITORING EFEKTÓW TWOJEGO TRENINGU możliwość darmowych pomiarów tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, poziomu wody w organizmie, metabolizmu spoczynkowego 11. PERFECT BAR Z DARMOWĄ KAWĄ 12. SALA ZABAW DLA DZIECI pod okiem wykwalifikowanej opiekunki 13. DŁUGIE GODZINY OTWARCIA: pon.-pt.: 06:00 - 23:00, sob., niedz.: 08:00 - 20:00 * solarium, masaż i trening personalny jest dodatkowo płatny.

www: http://www.perfect-gym.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z ogniem

Agencja Medialna Yoma oferuje profesjonalne pokazy tańca z ogniem, taniec ze światłem chemicznym, taniec ze sprzętem świecącym tylko pod wpływem promieni ultrafioletowych, pokazy pirotechniczne, teatr lub pokazy kabaretowe. Kolektyw młodych profesjonalistów obsługuje wszelkiego rodzaju eventy i imprezy oferując ich świetną i emocjonującą oprawę lub element, który na każdym widzu zrobi wrażenie i wprowadzi niezwykły klimat i atmosferę. Pokazy laserowe, pirotechniczne, pokazy szczudlarzy, baniek mydlanych oraz wiele innych.

www: http://yoma-art.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoła tańca Szczecin

Szukasz profesjonalnej szkoły tańca w której nauczył byś się szybko tańczyć? Taniec każdemu kojarzy się z dobrą rozrywką i my o tym wiemy, nie ważne czy miałeś okazję już wcześniej tańczyć czy też stawiasz w tym pierwsze kroki, nie ważne u nas masz okazję poznać tajniki tańca od podstaw. Uczymy tańca który przyda Ci się podczas różnych imprez okolicznościowych, czy też jako pierwszy taniec podczas wesela. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i umów się na pierwsze lekcje tańca, na pewno będziesz zadowolony.

www: http://taniec-szczecin.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Specjaliści pozycjonowania w Niemczech

W trudnych czasach gospodarczych każde zapytanie jest dla firmy na wagę złota. Skoncentruj część potencjału promocyjnego swojej firmy na Internecie. Istnieją dziesiątki sposobów na skuteczna promocję poprzez to właśnie medium. Jednym z nich jest oferowany przez niniejszą firmę proces pozycjonowania. Pociągnie on za sobą gwarantowany wzrost ruchu na Państwa stronie oraz konwersji z niego płynących. Firma proponuje korzystne warunki rozliczeń oraz wybiera swoim klientom frazy, których pozycjonowanie na pewno wpłynie na zainteresowanie oferowanymi produktami. W arsenale usług tego dostawcy znajdziecie także wiele innych opcji marketingowych dotyczących wyszukiwarek, serwisów z filmami, forów tematycznych oraz popularnych blogów. Stosując zaawansowane pozycjonowanie w Niemczech macie pewność, że zostaniecie zauważeni na tym bogatym rynku. Oglądalność witryny będzie wzrastać stopniowo, co pozwoli działowi handlowemu w łatwy sposób dostosować się do zwiększonego popytu. Każda wycena jest darmowa, dlatego błędem byłoby nie zapytać o warunki prowadzenia wspomnianego procesu promocji w Państwa branży. W Niemczech jest jeszcze miejsce dla wielu nowych biznesowych graczy. Stań się jednym z nich, zlecając kampanie marketingowe temu podmiotowi.

www: http://www.mediakol.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» DJ Kielce

Dj na wesele Kielce - Wesele, bankiet, poprawiny, studniówka. Każda okazja jest dobra, by świetnie się bawić ;P Plan przyjęcia weselnego Każde wesele jest inne, niepowtarzalne. Nie należy nazbyt ściśle planować jego przebiegu. Mimo to, na Państwa życzenie, podjąłem próbę opisania kolejnych etapów przyjęcia, składających się w poniższy plan wesela. -Powitanie gości weselnych -Toast za zdrowie Młodej Pary -Pierwszy taniec Nowożeńców -Tańce, hulanki, swawole -Tort weselny krojony przez Młodą Parę -Podziękowania składane przez "młodych" rodzicom -Oczepiny -Konkursy i zabawy weselne do białego rana -Specjalne okazje -Poprawiny Zapraszam

www: http://quadraphonic.eu.interii.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoła Tań„ca Bielsko-Biała - kursy i nauka

Strona powstała z myślą o promowaniu zdrowego i czynnego stylu życia - Przyjazna atmosfera i dobra zabawa to główne zamierzenia propagowania ruchu przez taniec proponowane w Szkole tańca Atmosfera w Bielsku-Białej. Wykwalifikowani nauczyciele prowadzą zajęcia w parach, w grupie oraz kursy indywidualne dla uczestników w każdym wieku. Polecamy warsztaty taneczne dla dzieci (balet, breakdance, hip hop, jazz, latino mix kids, zumba, kids), młodzieży i dorosłych. Nasza szkoła specjalizuje się również w układaniu choreografii do pierwszego tańca na weselu, dobieramy oraz miksujemy muzykę dzięki temu pierwszy taniec staje się wyjątkowy. Możliwość jednorazowego wzięcia udziału w zajęciach (koszt 30 zł). Prowadzimy również zajęcia z areobiku oraz fitness, cieszące się sporym zainteresowaniem. Zumba Fitness to zainspirowany rytmami latynoskimi nowatorski, dynamiczny i niezwykle skuteczny program fitnessowo-taneczny, oparty na połączeniu treningu cardio z podstawowymi krokami merengue, salsy, cumbii, reggaetonu czy samby, świetnej zabawie oraz dużej dawce pozytywnej energii. Gorąco zapraszamy do podjęcia nauki tańca u boku naszych instruktorów.

www: http://www.atmosfera-taniec.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Nauka tańca Poznań - Pierwszy Taniec

Zapraszamy do nauki pierwszego tańca weselnego. Prowadzimy lekcje indywidualne i kursy. Szkoła tańca Prestiż jako pierwsza w Poznaniu specjalizuje się w nauce pierwszego tańca weselnego. Pierwszy Taniec Weselny.

www: http://pierwszytaniecweselny.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hip Hop

Forum dyskusyjne na temat hiphopu, dla każdego kto choć trochę jest zainteresowany tą kultura. Obojętne czy tworzysz rap, czy go słuchasz, czy interesuje Cię taniec hiphop, czy graffiti, graffiti pewnością odnajdziesz się na naszym forum. Nasze forum posiada ponad 10 000 aktywnych użytkowników, którzy współtworzą jedno z największych for hiphopowych.

www: http://hhstyle.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Salsa Kraków - LatinProject.pl

Latin Project to krakowska szkoła tańca, która skupia ludzi, których pasją jest taniec - a dokładniej salsa. Wyróżnia nas profesjonalizm i konkurencyjne ceny na rynku. Nawiązaliśmy współpracę z Danielem Pancerzem, który jest najlepszym polskim instruktorem salsy kubańskiej. Prowadzimy kursy tańca w Krakowie, w naszej ofercie znajdują się: izolacje, reggeaton, salsa kubańska, rumba kubańska. Zajęcia prowadzone przez nas to mile spędzony czas w pozytywnej atmosferze. Prowadzimy kursy w kilku salach w Krakowie, tak więc z łatwością można dobrać najbliższą lokalizację.

www: http://www.latinproject.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Klub Tańca - Szkoła Tańca Wrocław, Kursy Tańca Wrocław, Siłownia dla Kobiet

Szkoła Tańca Malwny Pietrzyk-Nowak zaprasza na kursy tańca: taniec towarzyski, taniec nowoczesny, tango argentino, salsa, taniec brzucha, taniec dla nowożeńców - pierwszy taniec). Szkoła Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak prowadzi kursy instruktorskie na instruktora tańca. Organizujemy obozy taneczne. W szkole tańca prowadzimy naukę tańca towarzyskiego, użytkowego, sportowego, przygotowujemy pary do ślubu - pierwszy taniec. Zapraszamy na kursy salsy, tango argentino, latino solo i innych tańców W chwili obecnej oferta Studio Ruchu Klub Tańca obejmuje zajęcia fitness, siłownię dla Pań oraz sauna na podczerwień. Obiekt szkoły tańca zapewnia najwyższy standard świadczonych usług. Osobne szatnie: damska i męska z pełnym zapleczem sanitarnych, klimatyzowane sale: lustrzana oraz siłownia pozwalają czerpać ogromną przyjemność z wysiłku fizycznego. Wrocław 53-611, Strzegomska 3b3c/7u

www: http://www.klubtanca.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» szkoła tańca warszawa

Szkoła tańca SPIN oferuje kursy tańca na wszystkich poziomach zaawansowania, kurs tańca dla narzeczonych (nowożeńców). Szkoła nasza specjalizuje się również w układaniu choreografii do pierwszego tańca na weselu, dobieramy oraz miksujemy muzykę dzięki temu pierwszy taniec staje się wyjątkowy. Ponadto w naszej ofercie znajduje się organizacja show tańca na imprezach firmowych, targach i innych uroczystościach takich jak przyjęcia weselne. studio tańca Warszawa Spin posiada również w ofercie kursy tańca dla singli.

www: http://studiotanca.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Buty Sportowe

Zapraszam Państwa do sklepu internetowego, który jako jeden z nielicznych w polskim internecie posiada szeroką ofertę butów sportowych. Dostaniecie Państwo zarówno buty damskie oraz męskie, a także dziecięce i niemowlęce - tylko i wyłącznie oryginalne buty takich marek jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Lacoste, Caterpillar oraz wiele innych. Aby ułatwić przeglądanie butów, buty podzielone zostały także na ich przeznaczenie tj. buty do biegania, do koszykówki, piłkarskie, itp. Zapraszamy.

www: http://buty.es/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Strony internetowe Wrocław

Strona firmowa iCenter. U nas dostaniecie Państwo kompletną i profesjonalną usługę dotyczącą tworzenia stron internetowych. Nasza firma projektuje i wykonuje strony internetowe w mieście Wrocław i nie tylko.

www: http://www.icenter.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Polski Hip-Hop

Hip-Hop forum: rap, graffiti, beatbox, taniec breakdance i DJ"ing. Nauka tańca:breakdance, hip hop dance, electric boogie, popping i locking. Forum hip-hopowe: polski i zagraniczny rap, teledyski hip-hop, rap.

www: http://www.break.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Obozy taneczne

Taniec, szkoły, kursy i nauka tańca. Pierwszy taniec, towarzyski, salsa, nowoczesny, dancehall, brzucha, klasyczny i hip-hop. Poza tym warsztaty taneczne, obozy taneczne i inne wydarzenia związane z tańcem i nauką tańca.

www: http://szkolytanca.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Renata Brzozowska - Malarstwo Olejne

Galeria malarstwa Renaty Brzozowskiej. Obrazy olejne: akty, portrety, taniec (flamenco, balet, tango) i inne. Rysunek. Sprzedaż obrazów i realizacja zamówień indywidualnych.

www: http://www.brzozowska-art.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wieczór Panieński ze striptizem męskim- BEST MEN Chippendales

Zdecydowanie najlepsza grupa CHIPPENDALES w Polsce. Wieczór panieński w naszym wykonaniu to profesjonalny striptiz męski okroszony tańcem erotycznym.Obsługujemy także imprezy pokazowe, masowe. Wykonujemy striptiz i taniec erotyczny. Występy zagraniczne.

www: http://www.bestmen.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kursy Tańca Poznań, Nauka Tańca, Szkoła Tańca Poznań, Studio Tańca

Kursy Tańca Poznań, Nauka Tańca, Szkoła tańca Poznań, studio tańca - Step Up. Taniec towarzyski,Salsa solo dla pań oraz salsa cubana dla par, Latino dance dla pań, dzieci i młodzież, taniec dla pań powyżej 40 lat, lekcje prywatne PRZED ŚLUBEM,TANIEC NOWOCESNY, Fitness, PATRYCJA SŁABOLEPSZA .

www: http://studio-tanca.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z Gwiazdami Oficjalny serwis TVN

TVN - Oficjalny serwis internetowy programu Taniec z Gwiazdami. Możesz zobaczyć tańczące gwiazdy na żywo i wygrać zaproszenie na widownię do programu "Taniec z gwiazdami".

www: http://www.tanieczgwiazdami.tvn.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» TVN - Taniec z Gwiazdami

TVN - Oficjalny serwis internetowy programu Taniec z Gwiazdami. Możesz zobaczyć tańczące gwiazdy na żywo i wygrać zaproszenie na widownię programu "Taniec z gwiazdami".

www: http://tanieczgwiazdami.onet.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Renata Domagalska - malarstwo i rysunek, sprzedaż i zamówienia

Galeria obrazów Renaty Domagalskiej. Obrazy olejne, akrylowe, pastele i rysunki. Tematyką są akty, portrety, pejzaże, klimaty słonecznych uliczek krajów południowych, taniec flamenco i inne. Oferuje sprzedaż obrazów i grafik oraz możliwość realizacji zamówień.

www: http://www.renatadomagalska.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoły i kursy tańca - Taniec towarzyski, nowoczesny i współczesny.

Szkoły i kursy tańca z całej Polski. Taniec towarzyski, nowoczesny i współczesny. Tańce standardowe i latynoamerykańskie. Poza tym wydarzenia, zawody taneczne, kursy, nauka tańca, forum taneczne, filmy i muzyka.

www: http://www.szkoly-tanca.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» taniec, disco,www.dancewear.pl, stroje taneczne, dance

Strona dancewear.pl powstała z myślą o tancerzach, którzy chcą sprzedać swoje stare stroje bądź wymienić je na nowe. Tutaj w łatwy i szybki sposób możesz umieścić krótki opis i kilka zdjęć.

www: http://www.dancewear.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z gwiazdami

Informacje na temat popularnego programu

www: http://tanieczgwiazdami.50webs.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec erotyczny

Zawodowi tancerze erotyczni-chippendales na wieczór panieński-najlepsi z najlepszych. BadBoys group.

www: http://www.chippendales.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» striptiz

wieczór panieński to ostatnia noc wolności więc taniec erotyczny będzie doskonałym dodatkiem na ten wieczór; striptiz męski rozpali wasze zmysły

www: http://www.jarotaniec.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» alfa i omega

Serwis tworzony przez ogól społeczności.Jeśli masz coś ciekawego o przekazania wejż na strone i napisz kilka zdań od siebie.Jest to również doskonała okazja aby uzyskac kilka darmowych linków.

www: http://www.presel.tanieczgwiazami.zvk.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ISTA Szkoła Tańca Irlandzkiego, Agencja Artystyczna - Taniec Irlandzki

ISTA - szkoła tańca irlandzkiego (zarejestrowana w Komisji Tańca Irlandzkiego w Dublinie) oraz agencja artystyczna. Taniec irlandzki w formie tradycyjnej, scenicznej i sportowej: nauka na wielu poziomach zaawansowania, nauczyciele z Polski i Irlandii, kursy i warsztaty taneczne, letnie szkoły tańca,

www: http://www.ista.art.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Setanta : Taniec Irlandzki

Grupa taneczna Setanta - taniec irlandzki i step irlandzki w formie nowoczesnej oraz tradycyjnej. Informacje, zdjęcia, występy i pokazy w mediach, nauka tańca irlandzkiego i stepu, oferta pokazów tanecznych.

www: http://www.setanta.art.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z gwiazdami

Strona poświęcona produkcji TVN "taniec z gwiazdami".Znajdziesz na niej opisy par , jury oraz prowadzących.Możliwość wymiany zdań na specjalnie utworzonym do tego celu forum.

www: http://www.blog.24news.biz/sport/taniec-z-gwiazdami/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z gwiazdami

Strona poświęcona produkcji TVN "taniec z gwiazdami".Znajdziesz na niej opisy par , jury oraz prowadzących.Możliwość wymiany zdań na specjalnie utworzonym do tego celu forum.

www: http://www.blog.24news.biz/sport/taniec-z-gwiazdami

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z gwiazdami

Strona poświęcona produkcji TVN "taniec z gwiazdami".Znajdziesz na niej opisy par , jury oraz prowadzących.Możliwość wymiany zdań na specjalnie utworzonym do tego celu forum.

www: http://katalog.stron.biz.pl/219//

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z gwiazdami

Strona poświęcona produkcji TVN "taniec z gwiazdami".Znajdziesz na niej opisy par , jury oraz prowadzących.Możliwość wymiany zdań na specjalnie utworzonym do tego celu forum.

www: http://katalog.stron.biz.pl/219/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z gwiazdami

Strona poświęcona produkcji TVN "taniec z gwiazdami".Znajdziesz na niej opisy par , jury oraz prowadzących.Możliwość wymiany zdań na specjalnie utworzonym do tego celu forum.

www: http://www.katablog.pl/taniec-z-gwiazdami/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taniec z gwiazdami

Strona poświęcona produkcji TVN "taniec z gwiazdami".Znajdziesz na niej opisy par , jury oraz prowadzących.Możliwość wymiany zdań na specjalnie utworzonym do tego celu forum.

www: http://www.katablog.pl/taniec-z-gwiazdami//

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30613, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 7


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005