MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: talent,

Kategoria :
gabinety, Blog, rozrywka, Gry, Szkolenia,kursy, szkolenia, Usługi, Edukacja, budownictwo, usługi, Portale, Meble, Kolonie i obzoy, Gabinet kosmetyczny, Organizacja imprez, Zespoły, Fryzury, Wrocław, biżuteria i akcesoria, Galerie, Obrazy, Oprogramowanie dla firm, Fotografia, mp3, Tatuaż, piłka nożna, Artyści, Szkoły, Fotografia, wróżby, Doradztwo, Praca, imprezy kulturalne, Imprezy firmowe, teledyski, agencja ochrony, Parapsychologia, film, Filmy, Szkolenia biznesowe, Hobby, Przedszkola, Kultura, Muzyka, Rozrywka,


» Prywatne Przedszkole "Jaś i Małgosia" w Ostrołęce

"JAŚ i MAŁGOSIA" Żłobek i Punkt Przedszkolny to placówki stworzone przez ludzi, którzy kochają dzieci. Odkryliśmy ich niezwykłe dary jakimi są wrodzone talenty i otwartość na świat. Otwieramy serca i umysły na indywidualne potrzeby każdego dziecka. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy w przedszkolach i innych placówkach oświatowych, wiemy jak ważny jest wszechstronny i pełny rozwój dziecka w sferze intelektualnej, emocjonalnej, społecznej i fizycznej. Serdecznie zapraszamy.

www: http://jasimalgosia.mazowsze.me/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Przedszkole u Cioci Ewy – Dębe Wielkie

Nasze przedszkole jest położone na wsi, w okolicy spokojnej i  pełnej zieleni.  Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych, w godzinach od 6.30  do 18.00.Działamy od  2008r., kiedy to całe przedszkole liczyło zaledwie 20 dzieci. Z roku na rok chętnych przybywało i oto dziś staliśmy się zupełnie nową placówką.     Obecnie przedszkole dysponuje trzema dużymi salami i przylegającymi do nich łazienkami, dwoma szatniami i kuchnią oraz placem zabaw. Grupa najmłodsza (Krasnale)  to dzieci w wieku 2,5 3lat, grupa starsza (Motylki) to dzieci w  wieku 4 lat oraz najstarsza (Biedronki) dzieci w wieku 5 i 6 lat.rnNadal jesteśmy placówką przepełnioną przyjazną, rodzinną atmosferą.  Staramy się do każdego dziecka podchodzić w sposób indywidualny, dostrzegając jego potrzeby i zdolności. Nasza placówka wspiera dzieci objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju  w zakresie terapii  logopedycznej i psychologicznej. Rozwijamy talenty muzyczne (śpiew, nauka nut, gra na instrumentach perkusyjnych i pianinie, taniec) plastyczne (udział w konkursach plastycznych, dodatkowe zajęcia plastyczne indywidualne i w małych grupach) sportowe , teatralne (udział w konkursach teatralnych, liczne występy podczas uroczystości przedszkolnych), matematyczne (szachy). Szczególną wagę przywiązujemy do rozwijania u dzieci zdolności językowych w zakresie znajomości języków obcych (angielski, francuski).  Dzieci 5 i 6 letnie pod czujnym okiem  wychowawców są przygotowywane do nauki szkolnej.  Ponadto troszczymy się, aby dzieci pomimo licznych zajęć, miały dużo czasu na swobodną zabawę z rówieśnikiem, która stanowi najważniejszy element w rozwijaniu umiejętności społecznych oraz uwewnętrznianiu tego czego się nauczyły i doświadczyły podczas zabaw kierowanych z wychowawcą.

www: http://uciociewy.przyjdz.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pokazy iluzji

Pokazy iluzji to nie małe przedsięwzięcie logistyczne od strony technicznej. Od strony widowni jest to dopracowany i profesjonalny pokaz iluzjonisty. Na końcowy efekt występu pracuje akustyk, oświetleniowiec operujący licznymi efektami specjalnymi na scenie, lecz co najważniejsze iluzjonista - twórca i reżyser tego prawdziwie magicznego pokazu iluzji. Przygotowanie takiego kompleksowego programu to wielomiesięczna praca artysty. Efektem końcowym takiej pracy są pokazy iluzji w wykonaniu iluzjonisty Konrada Mościńskiego - artysty niezwykle uzdolnionego i utalentowanego. Od wielu lat zadziwia publiczność swoimi autorskimi pokazami iluzjonistycznymi. Zapraszamy na stronę iluzjonisty w celu z zapoznania z ofertę pokazów iluzji.

www: http://pokazy-iluzji.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» MWH ARCHITEKCI architekci wnętrz Warszawa

Pierwszorzędne projekty architektoniczne to wynik talentu, doświadczenia, umiejętności, ale także świeżości spojrzenia. To właśnie gwarantuje swoim kontrahentom biuro projektowe Piotr Majewski MWH Architekci z siedzibą w Warszawie. Zajmują się projektowaniem zarówno architektury mieszkaniowej, jak i użyteczności publicznej. W swoim dossier mają także projekty wnętrz oraz plany urbanistyczne. Wiedzą, że najlepsze prace to te, które dokładnie odpowiadają zapotrzebowaniu i indywidualnym cechom kontrahenta. Dlatego też uważają, że w ich pracy nadzwyczajnie istotna jest bliska współpraca na linii architekt - klient. Do zapoznania się z ich dotychczasowymi realizacjami zapraszają na stronę.

www: http://www.mwh.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Powerdance Zespół muzyczny Częstochowa

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do rozejrzenia się na stronie internetowej śląskiego zespołu muzycznego o nazwie Power Dance. Przede wszystkim gramy na weselach, toteż jeżeli organizują Państwo przyjęcie weselne w Katowicach, Częstochowie oraz okolicach, to naprawdę warto rzucić okiem na naszą ofertę. Tak się składa, że jesteśmy całkiem utalentowanymi muzykami, którzy nie tylko dobrze grają i śpiewają, ale również wiedzą jak rozkręcić imprezę - u nas żadne wesele nie jest nudne, goście bawią się przez całą noc, do białego rana. Na stronie internetowej można zresztą nie tylko poznać informacje na nasz temat, ale można także odsłuchać piosenki przez nas wykonywane, rzucić okiem na filmiki czy zapoznać się z repertuarem.

www: http://zespolpowerdance.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Gabinet rehabilitacji Rzeszów

Doświadczony masażysta Piotr Witowski oferuje masaż antycelulitowy, dla kobiet w ciąży, leczniczy, relaksacyjny, sportowy, odchudzający, rehabilitację ruchową, drenaż limfatyczny. Zapewniam wsparcie przy: dyskopatii oraz zwyrodnieniach, bólach kręgosłupa, mięśni i stawów, schorzeń narządów ruchu, zespole przeciążenia mięśni i stawów, nerwobólach takich jak rwa ramienna, stanach po udarach, rwa kulszowa, ograniczeniach ruchowych w obrębie stawów, gimnastyce przyłóżkowej, urazach sportowych, złamaniach, zwichnięciach, naciągnięciach oraz skręceniach. Jestem dyplomowanym technikiem masażystą z siedemnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Proszę pamiętać, że profesjonalny oraz skuteczny masaż jest współzależny od umiejętności, doświadczenia oraz talentu jak i wyedukowania masażysty. Do każdego Pacjenta przystępuje indywidualnie. Oferuje bardzo okazały profil wyboru zabiegów masażu oraz rehabilitacji. Zabiegi mogą być wykonywane w domu pacjenta lub moim gabinecie.

www: http://profesjonalnymasaz.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Porady i ciekawostki na toczytam.pl

Człowiek w każdym dniu swego życia szuka odpowiedzi na różne zagadnienia, zarówno te odnoszące się do życia w ogóle, jak również te mniej filozoficzne, związane z codziennością. Postęp cywilizacyjny sprawił, iż dostęp do informacji mamy dziś szczególnie ułatwiony, a internet sprawia, że błyskawicznie możemy otrzymać potrzebne nam informacje. Nie musimy jednak odwiedzać wielu zróżnicowanych tematycznie stron. Działają portale internetowe, które jeszcze bardziej ułatwią nam zadanie, gdyż zapisane w nich artykuły nawiązują do każdej niemal dziedziny życia. Portal poradnikowy http://toCzytam.pl to miejsce doskonałe dla każdego, kto lubi zdobywać ciekawe informacje z rozmaitych dziedzin ludzkiego życia, albo przekazywać posiadaną wiedzę i popisać się swoim pisarskim talentem. W witrynie możemy bowiem nie tylko znaleźć warte przeczytania porady innych internautów, ale również wyemitować swoje własne. To idealny sposób na rozreklamowanie siebie w sieci i pokazanie posiadanych umiejętności redaktorskich. Na stronie znajdziemy odpowiedzi na przeróżne pytania, dowiemy się na przykład jak usmażyć naleśniki na słodko, albo jak zostać właścicielem warsztatu samochodowego, poznamy ranking najlepszych pomysłów dla domu. Tematyka serwisu http://www.toCzytam.pl jest szczególnie szeroka, widnieją tu kategorie jak na przykład zdrowie i uroda, motoryzacja i transport, czy edukacja, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś co go zaintryguje.

www: http://toczytam.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ART-MARGOT

Agencja Art-Margot rozpoczęła swą aktywność w 2000 roku. Specjalizuje się w urządzaniu koncertów, festiwali oraz opraw artystycznych rozmaitych imprez. Kooperujemy zarówno z firmami, jak również osobami prywatnymi. Dysponujemy niezwyczajnie utalentowanymi pianistami grającymi zarówno utwory klasyczne, jazzowe, jak i popowe. Rekomendujemy usługi zespołów coverowych o szerokim repertuarze przeznaczonym na wesela oraz bale okolicznościowe. U nas odnajdziesz także prezenterów wyśmienicie nadających się do prowadzenia imprez firmowych i prywatnych w języku polskim bądź angielskim. Kompletną ofertę usług naszej agencji odszukasz na witrynie internetowej.

www: http://www.artmargot.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Guardian Angels polish chippendales Warszawa

Z pasji do kobiet, tańca oraz dobrej zabawy powstała profesjonalna GUARDIAN ANGELS Erotic Dance Group. Tworzą ją tancerze erotyczni, którzy swoim czarem i umiejętnościami tanecznymi poruszą zmysłami wielu kobiet. GUARDIAN ANGELS to również zawodowe tancerki erotyczne, których zdolności zaskoczą każdego widza. Grupa powstała z inicjatywy trzech utalentowanych tancerzy erotycznych, którzy całe swoje serce i duszę wkładają w taniec. Wszechstronność i elastyczność grupy daje możliwość wykonania każdego zamówienia. Grupa występuje m.in. na pokazach mody, w programach telewizyjnych oraz eventach organizowanych dla firm. Więcej informacji na stronie.

www: http://www.guardian-angels.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Gry dla dzieci

Interaktywne gry edukacyjne, pełne zabawy i ćwiczeń dla dzieci. Wysokiej jakości rozrywka dla Twojego dziecka, stworzona z pomocą profesjonalnych psychologów. Z pomocą małpki Kiko dzieci nauczą się podstaw czytania oraz piania, zasad dbania o środowisko, utrzymywania porządku w pokoju, nauczą się logicznego myślenia, a nawet odkryją swoje talenty artystyczne.

www: http://www.krainakiko.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Talent Management firma szkoleniowa - Katowice, Warszawa

Nasze doświadczenie to dziesiątki szkoleń„ dla pracowników działów handlowych, kadry menedżerskiej oraz administracji.

www: http://www.talentm.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zespół na wesele - InLove

Jesteśmy sześcioosobowym zespołem muzycznym z wieloletnim doświadczeniem zarówno w obsłudze muzycznej wesel oraz przyjęć okolicznościowych jak również w prowadzeniu imprez tematycznych oraz balów sylwestrowych. Zespół InLove tworzą ludzie z pasją, którzy oprócz talentu posiadają umiejętności muzyczne nabyte podczas studiów na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Z nami satysfakcja oraz udana impreza gwarantowane!

www: http://www.inlove-music.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Florystyka - szanujemy czas i pieniądze naszych słuchaczy - kursy florystyki, świadectwa MEN

Niewątpliwie każdy z nas wie, jak znaczące jest współcześnie rozbudowywanie swoich kompetencji oraz talentów, nierzadko poprzez wzięcie udziału w różnych szkoleniach, które poszerzają nasze kwalifikacje i przygotowują nas do określonej pracy. Sprzyja temu AkademiaFlorystyki, która oferuje swoim podopiecznym świetne kursy florystyczne, szykujące do zawodu, poszerzające wiedzę z zakresu układania kwiatów i roślin i zapewniające ciekawie spędzone chwile. AkademiaFlorystyki.pl oferuje swoim podopiecznym szkolenia florystyki na różnorakim szczeblu zaawansowania. Kursanci, którzy nie mieli nigdy styczności z zawodem takim jak florysta, mogą wziąć udział w kursie dla początkujących, który wprowadzi nas w tajniki zawodu florysty oraz zagwarantuje uzyskanie wiedzy z zakresu tego, jak zacząć swą drogę kariery. Kurs podstawowy to aż 10 godz. lekcji teoretycznych i pięćdziesiąt godz. zajęć z obszaru umiejętności praktycznych, podczas których zdobędziemy wiedzę o florystycznych zasadach kompozycji, skupiających się na różnorakich dziedzinach zawodu. Poznamy, czym wyróżnia się aranżacja roślin na różne uroczystości takie jak śluby, pogrzeby, komunie, zaznajomimy się też z tym, jak dobrać poprawny rodzaj kwiatów. Siedziba AkademiiFlorystyki znajduje się w mieście Łódź przy ulicy Jaracza 36B lokal 3. Kod pocztowy to 90-252. Z biurem kontaktować można się poprzez adres mailowy: kursy@akademiaflorystyki.pl. Numery telefonu do filii w różnorakich miastach kraju widnieją na witrynie internetowej http://www.akademiaflorystyki.pl.

www: http://www.akademiaflorystyki.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» BAŚNIOWA KRAINA bajkoterapia

mieszczący się w Opacz-Kolonii prywatny żłobek Baśniowa Kraina jest żłobkiem katolickim. Nasi wychowawcy swoją pracę opierają na procedurach znanych pedagogów. Przyjmujemy niemowlęta oraz dzieci w wieku od 4 do 36 miesięcy. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla dzieci ten okres życia, zatem staramy się wspierać w wychowywaniu rodziców, pomagamy wszechstronny rozwój naszych podopiecznych pod kątem społecznym oraz intelektualnym. Organizujemy zajęcia rozwijające kreatywne myślenie, muzyczne oraz plastyczne talenty, zaspokajające ciekawość dzieci, a również uczymy samodzielności. Kierujemy zajęcia z katechezy, a także zapewniamy opiekę logopedy, pediatry i pedagogów. Żłobek funkcjonuje w godzinach 7:00 - 18:00. Ze szczegółowymi informacjami można poznać się na stronie internetowej, na jaka serdecznie zapraszamy.

www: http://www.basniowakraina.net/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ZS nr4 Technikum

We Wrocławiu mieści się Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej, w ramach jakiego działają gimnazjum, liceum ogólnokształcące, technikum i Ogólnokształcące Liceum Mistrzostwa Sportowego. W ramach całkowitych oraz dodatkowych zajęć uczniowie mogą rozkręcać swoje talenty sportowe, plastyczne, fotograficzne dodatkowo wiele innych. Budynek ma nowocześnie oraz fachowo wyposażone sale przedmiotowe, salę komputerową i teatralną, salę gimnastyczną i siłownię. Powadzone są także zajęcia na basenie. Proponujemy także liczne warsztaty w ramach kierowanych kół zainteresowań oraz gwarantujemy indywidualne podejście do każdego ucznia. Na stronie szkoły można znaleźć więcej informacji.

www: http://www.zs4.wroc.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Budowa domów Gdańsk, Gdynia Sopot. Mega chaty Lider

LIDER to gwarancja jakości, dziesiątki ukończonych zleceń, rzesza zadowolonych klientów i ciągły wzrost poziomu oferowanych usług. Jesteśmy solidną firmą, która do każdej realizacji wkłada talent i serce. Na pewno docenisz: jakość, szybkość oraz swoje zadowolenie po wykonanej pracy. Szukasz kogoś kto postawi Ci Mega Chatę lub mały dom Dobrze trafiłeś, to właściwa strona. Zobacz Mega Chaty jakie są duże i solidne.

www: http://megachaty.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Elektroniczna dokumentacja medyczna

Szukasz rozwiązań zmniejszających koszta działania Twojej firmy? Powierz się nam Sagittario. Do naszych kompetencji należy zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanych systemów IT, rozwój obecnie działających u klienta systemów, audyty, testy powdrożeniowe i szkolenia dla pracowników. Nasza współpraca ma miejsce zarówno z lokalnymi firmami na rynku polskim, ale również na rynku międzynarodowym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego też stale poszukujemy utalentowanych osób do naszego zespołu. Do zobaczenia!

www: http://www.sagittario.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Skuteczne strony internetowe dla miast i gmin

W tworzeniu internetowego wizerunku Waszego biznesu, powinniście zaufać doświadczeniu, talentowi, rynkowej intuicji zespołu MiroArt. Nic nie będzie pozostawione przypadkowi. Jasno określone cele, zasady współpracy, planowanie i strategia działania oraz Wasz autorytet jako ludzi najlepiej znających swoją firmę pozwolą odnieść rynkowy sukces biznesu w internecie.

www: http://miroart.pl/strony-internetowe-www-2/strony-www-internetowe/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Dostawy stoisk promocyjnych - Omega System

Siemianowickie przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Omega System trudni się od długiego czasu produkcją i sprzedażą stoisk promocyjnych dla podmiotów z różnych gałęzi gospodarki. Firma produkuje również kompleksowe systemy oznakowania. W ofercie znaleźć można stoiska reklamowe, tablice informacyjne, pylony, kasetony, gabloty oraz stoiska promocyjne. Wszystkie produkty montowane są w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klienta. W produkcji stosowane są wyłącznie wysokiej jakości tworzywa od uznanych dostawców. Każdy krok produkcyjny jest ściśle kontrolowany przez utalentowanych inżynierów . Dbałość o detale sprawia, iż produkowane stoiska promocyjne są solidne i trwałe, a przy tym atrakcyjne wizualnie. Omega Round Line to jedna z najbardziej uniwersalnych kolekcji stoisk modułowych w tej chwili dostępnych w naszym kraju. Wspomniany system pozwala klientowi zbudować unikalną konstrukcję reklamową z elementów bazowych. Stosując meble wystawowe tego producenta staniecie się rewelacją każdego spotkania branżowego.

www: http://www.omegasystem.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» zespół Dekadance na wesele - Inowrocław Bydgoszcz Toruń

Dekadance - zespół muzyczny wykonujący światowe przeboje w nowoczesnych aranżacjach. Wszędzie tam, gdzie okazja wymaga profesjonalnej oprawy muzycznej, zespół Dekadance stanie na wysokości zadania. Profesjonalizm artystyczny, świetne brzmienie, bogaty repertuar i kultura sceniczna to nasza domena. Zespół Dekadance tworzą niepowtarzalne osobowości sceniczne. Zaskakujemy talentem, interpretacją i aranżacją utworów w wielu językach. Z przyjemnością poprowadzimy imprezę w języku angielskim. Zapewniamy dobrą zabawę przy świetnym repertuarze i doskonałym nagłośnieniu. Zapraszamy na naszą stronę do odsłuchania demo - to mała próbka naszych wielkich umiejętności. Pozdrawiamy!

www: http://dekadance.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Camp Mazury - aktywne kolonie na Mazurach dla dzieci w wieku 7-12 lat

Organizujemy aktywne kolonie dla dzieci w malowniczym miasteczku Lidzbark. Specjalizujemy się w programach tematycznych: kolonie przygodowe (quady, zorbing, paintball, park linowy, segway, atrakcje wodne, kolonie talentów (kulinarne, plastyczne, fotograficzne, taneczne, kolonie sportowe (tenis ziemny, piłka nożna). Wypoczynek organizujemy we własnym Ośrodku Wypoczynkowym Pod Lipami na Mazurach. Obiekt wyróżnia się bardzo nowoczesnym zapleczem rekreacyjno - sportowym.

www: http://campmazury.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Beauty Factory Poznań„, Depilacja, Medycyna Estetyczna, Kosmetyka

Nowoczesny gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu, w naszej ofercie depilacja, botox, kosmetyka. Beauty Factory Fabryka Urody, miejsce w którym wyjątkowo utalentowany i wysoce wykwalifikowany personel zadba nie tylko o młody wygląd, ale również o piękną sylwetkę i co najważniejsze dobre samopoczucie.

www: http://www.beauty-factory.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zespół weselny Warszawa

Jeśli poszukujesz w Warszawie lub okolicach dobrego zespołu muzycznego, warto wybrać właśnie nasz! Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, bankietów, urodzin, studniówek i wielu innych imprez. Nasi utalentowani muzycy mogą zagrać dla ciebie praktycznie wszystko, od latino i disco, poprzez rocka i reagge, a skończywszy na jazzie. Zaspokajamy nawet najbardziej wyszukane muzyczne gusta, zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i konferansjerkę. Zapraszamy!

www: http://nightlifewarsaw.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zespół Poznań

Zespół muzyczny Gitarol z Poznania oferuje występy muzyczne na imprezy firmowe i inne wydarzenia okolicznościowe. Działamy w branży artystycznej od kilkunastu lat. W skład zespołu wchodzą utalentowani muzycy. Dla klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę umożliwiającą dobór własnych utworów muzycznych do odegrania przez nasz zespół w trakcie imprezy. Zapraszamy na stronę internetową gdzie możecie Państwo odsłuchać przykładowe utwory w wykonaniu zespołu Gitarol.

www: http://www.gitarol.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Dobry fryzjer Kraków

W dzisiejszych czasach fryzjer to zdecydowanie więcej niż zawód. Ta płaszczyzna została prawie sferą kultury. Pewni zawodowcy mają takie talenty, że mogą stworzyć na naszej głowie wszystko. Takowi ludzie zatrudnieni są w naszym gabinecie. To najpopularniejszy fryzjer w Krakowie. Proponuje szeroki repertuar możliwości za przystępną cenę. Na dodatek w propozycji oferowane są również usługi upiększające, przykładowo profesjonalny makijaż. Dobry fryzjer w obecnych latach to rzadkość, więc wybierz najlepszych. Daj się przekonać, a nasz fryzjer zmieni Twój wizerunek. Będziesz oryginalna i pewna siebie.

www: http://purediamond.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Sklep plastyczny Wrocław

Sklep graART to nowa, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów z materiałami dla artystów, plastyków, hobbystów, dekoratorów oraz małych talentów. Posiadamy również szeroką paletę wyjątkowych wyrobów papierniczych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki asortyment farb olejnych, akrylowych, akwarelowych, drukarskich, artykułów do zdobień, pasteli, kredek, podobrazi, papierów oraz wiele innych produktów pozwoli Wam rozwijać się we wszystkich dziedzinach sztuki - malarstwie, grafice, rysunku, a także w kreatywnych - decoupage i scrapbooking. Znajdziecie u nas również szeroki wybór artykułów szkolnych, kreślarskich, fachową literaturę w postaci poradników i książek.

www: http://graart-wroclaw.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Prywatne przedszkole wałbrzych

Zapraszamy mieszkańców Wałbrzycha i okolic do zapoznania się z ofertą przedszkoli mieszczących się w Wałbrzychu. Jesteśmy dobrze wykwalifikowaną kadra nauczycieli, a placówki naszych przedszkoli są idealnie wyposażone do tego, aby nauczać, bawić i odpoczywać. Dzieci, które uczęszczają do naszych przedszkoli mogą swobodnie rozwijać swoje talenty i umiejętności, aktywnie spędzać czas i poznawać świat.

www: http://www.bajka-walbrzych.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Rękawiczki na jesień i zimę

art-madam.pl to galeria rękodzieła artystycznego, w której dostępne są oryginalne, ręcznie wykonane produkty, dostępne w jednorazowych egzemplarzach. W okresie jesienno zimowym art-madam.pl proponuje szeroki wybór ręcznie robionych rękawiczek. Rękawiczki, z dobrej jakości włóczek są robione na drutach oraz szydełku przez zdolnych i utalentowanych artystów polskiego rynku artystycznego, które nadal szukają szerokiego kręgu odbiorców. Oferta rękawiczek obejmuje zarówno całą paletę barw, odmian włóczek jak również kształtów. W ofercie art-madam.pl znajdują się rękawiczki z jednym palcem, rękawiczki tradycyjne, eleganckie, w komplecie z czapką bądź szalikiem. Rękawiczki stanowią idealny pomysł na prezent świąteczny jak również urodzinowy.

www: http://rekawiczki.art-madam.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Oryginalne czapki na zimę

Na rynku występuje wiele asortymentu, w którym konsument gubi się nie umiejąc znaleźć wartościowych produktów. Rozwiązaniem jest art-madam.pl, czyli nowoczesny portal rękodzieła artystycznego, w którym można zapoznać się z nowymi trendami jak również stylami w modzie oraz zakupić oryginalne, ciekawe, ręcznie wykonane przedmioty, począwszy od drobnych dodatków takich jak kolczyki, bransoletki, naszyjniki, po ubrania, kończąc na przedmiotach wyposażenia domowego. Najważniejszym założeniem portalu jest to, że oferowane do sprzedaży przedmioty dostępne są w jednorazowych egzemplarzach. W okresie jesienno zimowym art-madam.pl szczególnie proponuje szeroki wybór ręcznie robionych czapek, handmade. Czapki są wykonane z dobrej jakości włóczek. Czapki jak również pasujące do nich szaliki są robione na drutach oraz na szydełku przez zdolnych i utalentowanych projektantów polskiego rynku artystycznego, który nadal szuka szerokiego kręgu odbiorców. Oferta czapek obejmuje zarówno całą paletę barw, dobrej jakości odmian włóczek jak również kształtów. W ofercie art-madam znajdują się czapki w różnych kolorach i o różnej fakturze, czapki tradycyjne, czapki eleganckie, w komplecie z szalikiem bądź rękawiczkami. Czapki stanowią doskonały pomysł na prezent świąteczny jak również urodzinowy. W najnowszej ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór ubrań dla kobiet w ciąży. Młode matki mogą u nas znaleźć ciążowe kurtki, sukienki, bluzki, dzięki którym poczują się piękne.

www: http://czapki.art-madam.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Legia Warszawa - Cwkslegia.pl

Piłkę nożna można krytykować, ale nie da się obok niej przejść obojętnie. Doceniamy piękno zagrań, sztuczki techniczne i brawurowe szarże z jednego pola karnego na drugie. Przez lata piłka nożna ewoluowała jako dyscyplina sportowa i dziś można podziwiać najlepszych piłkarzy w akcji na boiskach całego świata. Arena europejska stała się ostatnimi latami polem zmagań czołowych klubów takich jak Barcelona czy Chelsea Londyn, które walczą w rozgrywkach międzynarodowych o miano tego najlepszego. Zażarta rywalizacja w duchu fair-play, szacunku dla siebie i dla rywala przyciąga coraz młodszych kibiców, którzy wiernie dopingują swoich faworytów. Futbol to gra nieprzewidywalna, w której w ciągu kilku minut sytuacja może odwrócić się z korzystnej dla jednej drużyny na niekorzystną dla drugiej. Często mawia się, że "póki piłka w grze póty wszystko możliwe". Piłkarze często dochodzą do swoich umiejętności ciężką pracą a wielu zarzuca im, że są leniwi a swoje umiejętności zawdzięczają tylko wrodzonemu talentowi. Nie można jednak ich tak negatywnie postrzegać, bo wielu zostawia zdrowie na boisku a są nawet przykłady śmierci na murawie stadionowej. Jeśli już podziwiamy kluby na ligach zagranicznych to warto również bliżej przyjrzeć się tym na arenie lokalnej w tym między innymi warszawskiemu klubowi Legii. Jego historia i tradycja sięgają dalekich czasów i są piękną ozdobą i wartościami, którymi mogą kierować się młodzi piłkarze. Jeszcze nie tak dawno polskie kluby były cenione i zauważane w wielu rankingach, lecz obecnie z powodu braków wyników przestały odgrywać tak istotną rolę. Nie można jednak o nich zapominać i również warto kibicować swoim rodowitym zawodnikom, którzy chcą osiągnąć o wiele więcej niż dotychczas i tym samym zaspokoić oczekiwania swoje jak i kibiców.

www: http://cwkslegia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Obrazy

Arte, galeria prezentująca ręcznie malowane obrazy. Prace artystyczne o najwyższej jakości i nowatorskiej technice wykonania. Artystyczne precyzja i niepowtarzalny efekt, gwarancja ręcznie wykonanej pracy artystycznej. Wszystkie obrazy są malowane ręcznie przez utalentowanych artystów. Na fakturze obrazów, widoczne są wyraziste pociągnięcia pędzla i szpachli (malarstwo fakturalne). Obrazy dostępne na płótnie bawełnianym i lnianym. Idealne malarstwo do dekoracji mieszkań i domów. Malujemy również obrazy na zamówienie. Zapraszamy serdecznie do galerii Arte!

www: http://www.obrazyarte.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Rekrutacja online

Talent Finder to zaawansowane oprogramowanie dla firm, które lubią wygodę, oszczędność czasu i najlepsze wyniki w procesie rekrutacji online pracowników. Wspomniany specjalistyczny system do rekrutacji, który został wytworzony przez profesjonalistów i z nim szukanie zmotywowanych i błyskotliwych kandydatów będzie o wiele łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne wesprze w pozyskiwaniu talentów, tworzeniu bazy kandydatów, zarządzaniu rekrutacjami i kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł sporządzić z nim także raporty i analizy. Program do rekrutacji Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc bez trudu dobrać tę, jaka będzie najmocniej odpowiadała oczekiwaniom różnych firm. Również można z nią zbudować także nadzwyczaj pozytywny wizerunek w charakterze pracodawcy przyjaznego ewentualnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będzie można nareszcie pozbyć się problemów związanych z rekrutacją!

www: http://www.talentfinder.pl

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zdjęcia ślubne | fotografie ślubne | fotograf | fotografia ślubna

Studio ślubne Moment - fotograf. Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, profesjonalne fotografie ślubne - fotograf ślubny zaprasza. Wydarzenie ślubne. ślub, wesele utrwalone w całym kraju. Najmodniejsze stały się obecnie sesje zwane brzuszkowymi, to zwykle mama i tata w oczekiwaniu na przyjście maluszka. Istnieje specjalizacja na reportaże ślubne, jest fotograf Warszawa, który najlepiej na świecie fotografuje małe dzieci. Pasja fotografowania wzięła się stąd, że kupno dobrego aparatu to obecnie żaden problem. Wiele osób odkryło swój talent nawet po kilkudziesięciu latach.

www: http://www.moment.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Karaoke dla dzieci już dostępne!

Wielu dorosłych miało już możliwość się przekonać, że bary karaoke to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Można tam popisać się swoim talentem wokalnym wyśpiewując piosenki, do których słowa są widoczne na ekranie, a linia melodyczna płynie z głośników. Dzieci nie chodzą do barów (chyba że mlecznych), więc karaoke przychodzi do nich do domu. Oczywiście jeśli rodzice kupią im piosenki karaoke dla dzieci w sklepie internetowym http://www.karaokedzieciom.com

www: http://www.karaokedzieciom.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Blink Tattoo - studio tatuażu w Rzeszowie, tatuaż autorski

Studio tatuażu Blink Tattoo mieści się w samym sercu Rzeszowa, obok Rynku, przy ul. Przesmyk 2, vis a vis Hotelu Ambasadorskiego. Podstawą naszej działalności jest talent, pasja i twórcza energia. Naszym celem jest wykonywanie wysokiej jakości tatuaży takich które ktoś będzie z dumą nosił do końca życia. Angażujemy się w projektowanie indywidualnych wzorów dzięki czemu nasz Klient może nosić na swoim ciele wzór stworzony tylko dla niego. Wykonujemy również wzory z katalogów lub przyniesione przez Klienta jednak zawsze staramy się zaprezentować inne koncepcje. Najważniejsze, żeby praca była ciekawa i oryginalna. Zapewniamy najwyższy poziom usług dla osoby przychodzącego do nas po swój pierwszy tatuaż jak i dla poważnych kolekcjonerów tatuaży. Profesjonalne podejście, higieniczne warunki, sterylny, wysokiej jakości jednorazowy sprzęt, przyjazna atmosfera w studiu to podstawa w dzisiejszych czasach także u nas. Zapraszamy do obejrzenia galerii mając nadzieję, że prace przypadną Ci do gustu i że wkrótce się zobaczymy. Nasze przesłanie: jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż wybieraj artystę "z głową". Oglądaj galerie tatuatorów aby mieć pewność, że oddajesz się w dobre ręce.

www: http://www.blinktattoo.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Piotr Lisiecki - centrum informacji o Piotrze Lisieckim.

Piotr Lisiecki, czyli odkrycie polskiej edycji programu "Mam Talent". Jurorzy oraz publiczność zachwycona występami Piotra pozwoliła dojść Lisieckiemu do finału programu. Platforma informacyjna piotr-lisiecki.com powstała z myślą o fanach zespołu Shyja w składzie Joanna Klejnow oraz Piotr Lisiecki. Piotr zauważony przez jurorów polskiej edycji programu "Mam Talent" otworzył bramy drogi na szczyt muzycznej kariery. Piotr Lisiecki jest osobą niezwykle utalentowaną, a w połączeniu z jego urzekającą skromnością jego występy są czystą magią. Platforma piotr-lisiecki.com oferuje wszelkie informacje na temat zespołu, galerie zdjęć, zapowiedzi oraz relacje z koncertów. Sympatycy artysty mają możliwość wypowiedzi poprzez Forum dyskusyjne. Lisiecki ma przed sobą karierę, którą będziemy śledzić.

www: http://www.piotr-lisiecki.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Michał Szpak - witryna poświęcona twórczości i osobie Michała Szpaka

Michał Szpak jest odkryciem programu X Factor. Niesamowity talent i niepohamowany temperament tworzy z Michała artystę, który może podbić cały świat. Strona przedstawia jego poczynania na scenie. Można posłuchać, również wykonań Michała w oryginalnych wersjach. Galeria zdjęć jest, również bardzo ważnym aspektem strony. Dzięki witrynie użytkownik na pewno pozna artystę takim jakim jest. Rzetelne wiadomości na temat Szpaka. Żadnych plotek i pomówień. Na stronie można obejrzeć, również wszystkie odcinki X Factor - tak ważnego programu dla Michała. Wywiady, których udziela artysta, również w jakimś stopniu pomagają w ocenie jego osoby. Wywiady dostępne w witrynie w formie tekstu lub pliku video.

www: http://www.michalszpak.net/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Piłkarskie komentarze Euro 2012, wpadki komentatorów i największe talenty

www.pilkarskiekomentarze.com to najlepsze Źródło opinii o futbolu. Komentujemy Puchary Europejskie, Ligi Zachodnie, Ekstraklasą, EURO 2012. Zamieszczamy typy bukmacherskie, najciekawsze bramki i wpadki komentatorów.

www: http://www.pilkarskiekomentarze.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ZobaczTalent.pl - pokaż nam swój talent i oceń innych...

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. ZobaczTalent.pl - misją portalu jest promowanie i wspieranie twórców, artystów i ruchów artystycznych - amatorskich jak i działających na już rynku rozrywki. Celem portalu jest umożliwienie Artystom publikacji swoich próbek utworów (tekstów, zdjęć, materiałów dźwiękowych i filmowych itp. Inni użytkownicy serwisu mogą umieszczać opinie o nadesłanych materiałach, wystawiać oceny w skali punktowej, głosować na zgłoszone materiały w konkursach. W serwisie funkcjonuje również forum dyskusyjne a także platforma blogowa i poczta wewnętrzna portalu. W serwisie uruchomione są mechanizmy przeglądania treści i forum np. wg autorów, wg kategorii, wg słów kluczowych. Na portalu bywają prowadzone okazjonalne konkursy aktywności, wyboru najbardziej interesującego utworu z atrakcyjnymi nagrodami.

www: http://ZobaczTalent.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» YAMAHA SZKOŁA MUZYCZNA Łódź ul. Łagiewnicka 54/56

Szanowni Państwo - przyświeca nam dewiza: - "Nie ma ludzi niemuzykalnych, są tylko nieodkryte talenty". Zapraszamy na darmową lekcję próbną - to nic nie kosztuje. Zapoznamy Państwa i Wasze pociechy z tajnikami gry na instrumentach muzycznych. Zapoznacie się z zapisem nutowym, poznacie zasady muzyki, a także będziecie mogli dać swojemu dziecku szanse wszechstronnego rozwoju, - nie tylko muzycznego. Na zajęciach w naszej szkole możecie muzykować na najnowszych instrumentach, uznawanej na całym świecie firmy YAMAHA. Szkoła Muzyczna Yamaha w Łodzi ul. Łagiewnicka 54/56, zaprasza dzieci i młodzież do przeżywania zadowolenia ze wspólnego muzykowania. Naszym celem jest zaproponowanie ciekawego sposobu spędzenia czasu w miłej atmosferze. Można też świetnie się pobawić i wynieść z każdej lekcji nowe umiejętności. Szkoły Muzyczne YAMAHA dysponują programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4 miesiąca życia. Jesteśmy jedyni i bezkonkurencyjni w prowadzeniu takich zajęć. Dzieci, młodzież i dorośli mogą na najprzeróżniejszych instrumentach urzeczywistniać muzyczne marzenia we wszystkich stylach, "od baroku do rocka". Specjalnie dla nich proponujemy naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej. Naukę gry na pianinie keyboardzie, naukę śpiewu, naukę gry na perkusji. Starannie dobrany repertuar pozwala stopniować trudności, w ten sposób nauka u nas jest przyjemna. Do każdego programu udostępniamy profesjonalne pomoce naukowe i podręczniki z płytą. Od dziesięcioleci specjalizujemy się w indywidualnym i grupowym edukowaniu przez zabawę. Szczególnie zależy nam na edukacji najmłodszych, dla nich mamy przygotowane specjalistyczne programy, między innymi - "Dźwiękoludki", program który wybitnie umuzykalnia Państwa Pociechy. Szkoła Muzyczna YAMAHA, to nowatorskie programy dla każdego.

www: http://www.yamahalodz.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pracownia Wspomnień - fotografia ślubna Kraków.

Pracownia Wspomnień - Artystyczna fotografia ślubna. Dostrzegamy to, co dla wielu niewidzialne. Jedyne w swoim rodzaju zdjęcia ślubne w plenerze. Wasza miłość nas inspiruje! Wykorzystaj nasz talent, energię i pomysły! Fotograf ślubny. Pracujemy na terenie całej Polski. Wiemy jak spełnić Wasze marzenia dotyczące zdjęć ślubnych!

www: http://www.pracowniawspomnien.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Huna i magia

Strona poświęcona starożytnej wiedzy z Hawajów - Hunie. Opisuje ona mechanizmy działania świata od strony duchowej, przez co umożliwia aktywne korzystanie z życia na fizycznym planie. Zdolności ponadzmysłowe, takie jak telepatia, jasnowidzenie i umysł wpływający na materię, nie są już dłużej zarezerwowane dla małej grupki ludzi z naturalnymi talentami. Mogą one być rozwijane przez każdego, kto zechce zaakceptować Hunę, przynajmniej jako działającą hipotezę.

www: http://www.huna.net.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Doradztwo Zawodowe Instytut Monitorowania Talentów GARUDA

Doradztwo zawodowe Poznań dla młodzieży i dorosłych, badanie talentów w biznesie, warsztaty talentów, testy badające predyspozycje zawodowe, kompetencje i talenty. Hanna Długa, tel. 691 362 559

www: http://www.imt-garuda.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wygraj wojnę o talenty i zostań Pracodawcą z wyboru

Zaufaj profesjonalistom w kreowaniu marketingu Pracodawcy. Wygraj wojnę o talenty i zostań Pracodawcą z wyboru. Ekspert w Employer Branding - zbuduje Twoją przewagę na rynku pracy.

www: http://www.humanqapitals.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Piotr Bednarski - Konferansjer, Wodzirej

Witaj na scenie! Obok Ciebie stoi na niej również doświadczony z zamiłowania i talentu miłośnik doświadczeń i animacji międzyludzkich. Prowadzę imprezy masowe, firmowe, aukcje, koncerty, kabaretony, zawody sportowe a do tego w wolnych chwilach moderuję. W skrócie - Piotr Bednarski - Wodzirej, Konferansjer, Moderator, Animator, Party-striker, Showman, Aktor!

www: http://www.piotrbednarski.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Mariah Carey Forever - Polska Strona MC

Strona poświęcona pięknej i utalentowanej wokalistce, która swoim cudownym głosem podbiła serca ludzi na całym świecie. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych i interesujących rzeczy m.in Fan Club, Zdjęcia, Single, Dickografie, Multimedia itp. Zapraszam!

www: http://www.mariahcarey.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Konferansjer, konferansjerki, konferansjerka

Solaris Talent - konferansjerzy, konferansjer, konferansjerki, konferansjerka, prezenterzy, prezenterki, prezenter, prezenterka, aktorzy, aktorki, moderatorzy, osoba prowadząca, osoby prowadzące

www: http://www.solaristalent.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Multimedialne Strony Internetowe Białystok

:: WWW.LTR.PL :: Multimedialne Strony internetowe :: Tworzenie stron internetowych :: Cybertalenty 2005, 3 miejsce w kategotii: animacja ::

www: http://www.ltr.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Julia Roberts - strona fana

Nieoficjalna strona Julii Roberts. Zapraszamy wszystkich fanów jej talentu i nie tylko ich. Julia Roberts bez tajemnic. Poznaj jej biografię i filmy, w których grała.

www: http://juliaroberts.gwiazdeczki.info/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Konferencje, sławni ludzie, wywiady, politycy, biznesmeni

Solaris Talents proponuje konferencje, wywiady, wykłady, prezentacje i spotkania ze sławnymi ludźmi, politykami, ekonomistami, dziennikarzami, sportowcami, aktorami z kraju i z zagranicy.

www: http://www.solaristalents.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005