MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: praca,

Kategoria :
Meble stylowe, Oświetlenie, Projektowanie stron, biznes i ekonomia, Meble, Agencje Reklamowe, Makijaż, Wyposażenie łazienek, Domy z drewna, Stomatologia, Promocja w internecie, Oprogramowanie dla firm, Kredyty gotówkowe., uroda, Meble Biurowe, Dochodzenie odszkodowań, Reklama internetowa, Okna, Angielski, drukarnie, elektronika, Oprogramowanie dla firm, auto-pomoc, Porady prawne online, turystyka, Transport i spedycja, szkolenia, Automatyka domowa, Kamieniarstwo, Maszyny i urządzenia, Consulting, Reflektory, biuro podróży, Maszyny, internet, blogi, Projekty domów, usługi informatyczne, Fotografia Reklamowa, piłka nożna, Strony www, Sklepy internetowe, Elektryczne, Tworzenie stron, Meble, Doradztwo, Developer, sprzątanie, Porady prawne, Kredyty,


» nowoczesne kuchnie | meble kuchenne na wymiar Satori Daman

Nowoczesne kuchnie w różnych stylach, meble na wymiar na zamówienie do kuchni, sypialni i łazienki, szafy przesuwne, barki kuchenne, komody i garderoby, to specjalizacja firmy Satori Daman, która jest szlifowana od ponad 15 lat.Jeżeli masz wizję swojego mieszkania, w której jawi się nowoczesna, w pełni funkcjonalna kuchnia dopasowana do Twoich potrzeb, Twojego gustu i stylu domu, planujesz umeblowanie sypialni lub łazienki meblami wysokiej jakości, lub planujesz przeorganizować układ przedpokoju instalując specjalnie na Twoje potrzeby zaprojektowaną szafę przesuwną to SATORI DAMAN jest firmą właśnie dla Ciebie. Satori Daman nie tworzy mebli katalogowych, lecz meble unikatowe.Dlaczego unikatowe? Ponieważ pochodzą one w Twojej własnej indywidualnej wizji, przez co Twoja kuchnia, sypialnia, łazienka stają się w pełni Twoje.rnSatori Daman przekuwa marzenia w realnośćFilozofia Satori Daman jest prosta: zbadać Twoje potrzeby i wyprodukować dla Ciebie meble takie, jak te z marzeń, meble kuchenne o wysokiej jakości i trwałości w przystępnej cenie.Twoje zadowolenie jest najważniejsze, bowiem jest ono dumą firmy i zarazem najlepszą rekomendacją.Jak wygląda współpraca ?Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić i umówić się na spotkanie.W wyznaczonym przez Ciebie terminie przyjedzie nasz pracownik, który omówi szczegóły mebli, wykona pomiar, pokaże możliwie najlepsze rozwiązania, doradzi nad wybraniem akcesoriów.rnMeble są szczegółowo projektowane, staramy się o to, by żaden szczegół nie został pominięty.Firma posiada własne środki transportu, które przewożą meble z należytą starannością.Dostarczone ci meble nie zawiera ukrytych wad.Instalacja umeblowania odbywa się w ustalonym z Tobą dniu i trwa z reguły jeden dzień roboczy.Sprzęt AGD, jak zmywarki, kuchenki, piekarniki są instalowane w kuchni bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Satori Daman.rn

www: http://www.satori-daman.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» MILOO-ELECTRONICS producent oświetlenia LED

Nie ważne co potrzebujesz oświetlić biuro, sklep, magazyn, hale produkcyjną...Jesteśmy jedną z wiodących polskich firm zajmujących się produkcją oświetlenia LED oraz rozwojem komercyjnych badań nad tą innowacyjną technologią. W strukturze korporacyjnej Miloo Electronics to właśnie innowacja odgrywa kluczową rolę. Jest bazą do tworzenia niezawodnych i wydajnych produktów idealnie dopasowanych do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów.PRODUKCJA - współpraca z prędkością światła.Wyprodukujemy dla Państwa spersonalizowany i zaawansowany technologicznie produkt lub grupę produktów LED, która spełnia wszystkie normy i została wyprodukowana w naszym zakładzie produkcyjnym. Gwarantowana oszczędność energii powyżej 80%. W Miloo-Electronics otrzymasz 60 miesięczną gwarancję na zakupione produkty.rn

www: http://https://www.emiloo.pl

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Praca dla opiekunek w Niemczech - A&J Partners

Szukasz pracy jako Opiekunka / Opiekun osoby starszej w Niemczech? Masz doświadczenie w opiece? Chcesz zarabiać nawet 1500 euro na rękę, otrzymywać dodatkowe premie nawet 300 euro? Wybierz Agencję Opiekunek A&J Partners. Posiadamy ponad 11 -letnie doświadczenie, oferujemy legalną i sprawdzoną pracę. Gwarantujemy bezpłatny przejazd, zakwaterowanie oraz załatwienie wszystkich formalności. Oferujemy bezpłatne kursy języka niemieckiego. Współpracujemy z ponad 5 000 Opiekunkami z całej Polski.

www: http://opiekunki.ajpartners.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Prace na wysokości Warszawa - pracawchmurach.pl

Alpinistyka przemysłowa to nie tylko mycie, konserwacja i malowanie elewacji. To także odśnieżanie dachów, montaż i demontaż reklam, zabezpieczanie budynku przed obecnością ptaków. Usługi HIGH LIFE obejmują również wycinkę i pielęgnację drzew, elektrykę na wysokości, a także inne prace montażowe. Serwisem na wysokości zajmujemy się od 2008 roku. Silną pozycję na rynku zawdzięczamy świadczeniu profesjonalnej i kompleksowej usługi, a także wysokiej kulturze osobistej naszych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://pracawchmurach.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zamieszczak.com.pl - nieruchomości Zamość

Zamieszczak to serwis z darmowymi ogłoszeniami z Zamościa i okolic. Znajdziesz u nas ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. W portalu Zamieszczak czeka na Ciebie praca, nieruchomości, samochody używane oraz usługi. A jeśli chcesz coś sprzedać, to u nas w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenie. W naszym serwisie oferujemy również płatne promowanie Państwa ogłoszeń w bardzo atrakcyjnej formie.

www: http://www.zamieszczak.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Profesjonalne tworzenie stron www - Offon

Oferujemy Państwu tworzenie stron www i nowoczesnych sklepów internetowych. Nasza agencja interaktywna może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, zarówno wśród osób prywatnych, jak i również wśród klientów biznesowych. Dzięki nam poprawią Państwo pozytywny wizerunek swojej firmy i prześcigniecie dotychczasowych konkurentów. Dla nas projektowanie sklepów internetowych, to nie tylko codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.

www: http://www.offon.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Rozwój osobisty Łódź - Aldona Roda

Coaching to na pewno bardzo trudna praca, ponieważ jest to praca z człowiekiem, a to bardzo poważne wyzwanie, jakiemu nie jest łatwo podołać. W przypadku coachingu prowadzonego przez panią Aldonę Roda również należy mówić o ciężkiej pracy, jaką wykonuje ze swoimi klientami. Tutaj, jednakże należy mówić nie tylko o ciężkiej pracy, ale musimy mówić po prostu o pasji. Można powiedzieć, że to zupełnie zmienia postać rzeczy, to zmienia podejście do usług coachingowych, ale przede wszystkim zmienia to efekty szkoleń coachingowych, którym poddawane są poszczególne osoby. Warto dodać w tym miejscu, że na usługi świadczone przez panią Aldonę Roda mamy coraz większe zapotrzebowanie i o czymś to na pewno świadczy.

www: http://www.rodaaldona.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Leasing zwrotny Kraków | www.leason.pl

Brakuje Ci środków finansowych na inwestycje i rozwój przedsiębiorstwa? Chcesz zakupić samochód firmowy albo zainwestować w maszyny budowlane? Skorzystaj z opłacalnego leasingu zwrotnego oferowanego przez firmę Leason z Krakowa. Misją tej firmy jest skuteczna pomoc każdemu przedsiębiorcy w zakresie uzyskania szybkiego leasingu, który będzie nie tylko dopasowany do sytuacji w jakiej znajduje się firma, ale będzie również dopasowany do jej możliwości finansowych. Leasing zwrotny to szansa dla każdego przedsiębiorca, a firma Leason wspomaga nie tylko przedsiębiorców, którzy od lat prowadzą własne biznesy, ale także dopiero rozpoczynające swoją działalność firmy. Korzystając z usług firmy Leason zawsze możesz liczyć na uproszczone procedury bez zbędnych dokumentów - fachowcy z firmy starają się szybko ocenić wniosek i doprowadzić do jego realizacji. Dzięki wypracowanym procedurom masz możliwość oszczędności czasu i przeprowadzenia sprawnej transakcji. Współpraca z klientem rozpoczyna się od poznania sytuacji i oczekiwań firmy. Dopiero później firma Leason selekcjonuje najlepiej dopasowaną firmę leasingową, która w określonej sytuacji będzie najlepiej spełniała wszystkie potrzeby, które ma przedsiębiorstwo.

www: http://www.leason.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Abud D&R prace murarskie Szczecin

Znajdujące się w Szczecinie przedsiębiorstwo Abud D&R już od wielu lat zapewnia najwyższą jakość robót budowlanych. Zakres jego działalności zawiera między innymi specjalistyczne prace dekarskie, budowę domów pod klucz czy też wykonawstwo elewacji budynków. Wśród usług świadczonych przez firmę znajduje się między innymi wykonawstwo pokryć dachowych, docieplanie dachów, zakładanie płyt wielowarstwowych oraz orynnowania a także remonty istniejących dachów. Fachowcy przedsiębiorstwa zajmą się ponadto pracami remontowymi. Oprócz tego, Abud D&R zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.

www: http://abud-dr.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» BACŁAWSKA AGNIESZKA niwelacja terenu ostrołęka

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją znajdującej się w Ostrołęce firmy Agnieszki Bacławskiej! Zakres jej usług zawiera kompleksowe prace ziemne koparko-ładowarką. Wykwalifikowany zespół pracowników firmy zajmie się dla Państwa wykonawstwem wykopów pod fundamenty czy media, budową dróg z kruszywa, kopaniem i czyszczeniem rowów melioracyjnych a także drugimi pracami. Obszar usług przedsiębiorstwa obejmuje również usługi transportu ciężarowego. Firma współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami usług świadczonych przez przedsiębiorstwo.

www: http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» www.idzdoprzodu.pl

Stosunkowo młodym zawodem jest praca trenera. Zapotrzebowanie na pracę trenera pojawiło się wraz z tym, jak rosło zapotrzebowanie na szkolenia. Jednocześnie praca trenera jest coraz bardziej potrzebna. Nie bez powodu mówi się dzisiaj, że jest to zawód przyszłości. Dla wielu pracowników możliwość doszkalania się jest doskonałą okazją do rozwoju. Jednocześnie bardzo cenieni są pracodawcy, którzy oferują takie możliwości. Zawód trenera może wykonywać osoba zajmująca się określoną gałęzią biznesu oraz dodatkowo posiadająca umiejętności dydaktyczne, mająca za sobą szkołę trenerów bądź określone kursu. Taka osoba może prowadzić szkolenia na przykład w zakresie nowego programu komputerowego, określonych przepisów prawa, czyli rozmaitych umiejętności twardych. Celem warsztatów jest podniesienie kompetencji pracowników, a w konsekwencji usprawnienie ich pracy. Nierzadko warsztaty są także czynnikiem, który integruje pracowników. Szkolenia pozwalają na przyjrzenie się swoim zachowaniom. Pozwalają w sposób realny je ocenić, a także ukierunkować zmiany, których celem jest podniesienie jakości pracy oraz komfortu życia pracowników. Dlatego dzisiaj nie brakuje firm, które decydują się zainwestować w system szkoleniowy. Skutecznie wspiera on rozwój pracowników zatrudnionych w danej organizacji. Trzeba pamiętać, że praca trenera to nie tylko samo prowadzenie szkolenia. Trener musi się wcześniej przygotować do swojej pracy, która wbrew pozorom wcale nie jest taka łatwa. Istotny jest także aspekt oceny szkolenia.

www: http://idzdoprzodu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zarabianie w internecie - Praca w domu - Jak zarabiac w internecie - kasazneta.pl

Możliwości na zarabianie w internecie. Jak zarabiać przez internet. Zaufane programy zarobkowe w sieci. Praca przez internet.

www: http://www.kasazneta.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Po rosyjsku

Strona zawierająca materiały do nauki języka rosyjskiego. Podzielona jest na 3 działy: formy pisemne po rosyjsku, słówka i zwroty po rosyjsku oraz praca w krajach rosyjskojęzycznych. Każdy z nich zawiera artykuły dotyczące danej tematyki, pomagające w opanowaniu języka rosyjskiego w wymaganym zakresie.

www: http://po-rosyjsku.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Praca przez internet

Strona dzięki której dowiesz się jak zarabiać w internecie. Informacje tu zawarte pozwolą Ci zacząć swoją przygodę z zarabianiem. Praca przez internet jest dużo atrakcyjniejsza od pracy na etacie, ponieważ sami wyznaczamy sobie czas pracy. Sposobów na zarabianie w internecie jest naprawdę wiele, jednym z łatwiejszych jest klikanie w reklamy, ankiety czy programy partnerskie. Praca w domu może być z początku traktowana jako praca dodatkowa, ale z czasem jest w stanie z powodzeniem zastąpić tę na etacie.

www: http://zarabiajprzez24.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kancelaria Adwokacka Warszawa

Stała współpraca prawna z podmiotami gospodarczymi to jeden z tych elementów, o które różne kancelarie prawne muszą walczyć. Nie inaczej jest w przypadku kancelarii prawnej Tomasza Krześniaka z Warszawy. Jest to podmiot, którego oferta jest w sposób szczególny skierowana do każdego z podmiotów działających na rynku. Mowa o wszelkiego rodzaju obsłudze prawnej dotyczącej wszelkiego zakresu spraw. Dlatego też oferta ta jest szczególnie godna polecenia, w sposób szczególny warto się nią zainteresować jeśli zależy nam na profesjonalnej współpracy z kancelarią prawną. Warto z nią współpracować, ponieważ żaden podmiot gospodarczy nie może działać na rynku bez odpowiedniej współpracy, bez odpowiedniej pomocy prawnej.

www: http://tomaszkrzesniak.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ITfind - Praca w IT, staż

ITfind.pl to portal z ofertami pracy i stażu w branży informatycznej. Jeśli szukasz odpowiedniego stanowiska, dołącz do społeczności IT i znajdź to czego szukasz. Codziennie nowe oferty.

www: http://https://itfind.pl

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Rozbiórki budynków

Całkowity proces rozbiórki budynków jest czasochłonny i wymaga profesjonalnego podejścia. Firma Polska Grupa Wyburzeniowa posiada niemal 20-to letnie doświadczenie w rozbiórce i wyburzaniu budynków. Stosuje najlepsze metody oraz ciężkie maszyny budowlane, by kompleksowo wykonać każde zadanie.rnFirma od początku zleconego zadania wykona wszystkie niezbędne formalności związane z rozbiórką budynków. Uzyska pozwolenie rozbiórki, unieszkodliwi wszystkie pozostałe odpady oraz pozostawi czysty i idealny teren pod nową inwestycję. Rozbiórki budynków muszą być wykonywane według ściśle określonych przepisów budowlanych oraz przepisów o ochronie środowiska. PGW działa bezpiecznie oraz z zachowaniem wszelkich zasad. rnRealizacja każdego zadania oparta jest na wiedzy oraz technologicznych rozwiązaniach. Firma podczas prac rozbiórkowych zapewnia bezpieczeństwo osób i mienia, niezawodność oraz terminową realizację powierzonego działania. Specjalizuje się w usuwaniu całej konstrukcji lub tylko jej części. Niezależnie od gabarytów budynku wykonuje rozbiórki budynków: żelbetonowych, murowanych hal, mostów, magazynów przemysłowych oraz innych obiektów.rnOferta firmy Polska Grupa Wyburzeniowa obejmuje m.in.:rn- wycenę prac rozbiórkowychrn- przygotowanie dokumentacji potrzebnej do zdobycia pozwolenia na rozbiórkęrn- kierowanie pracami rozbiórkowymirn- odzyskiwanie wyburzonych elementów zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcyrn- utylizacja odpadów zgodnie z przepisami prawa rn- przekazanie pełnej dokumentacji porozbiórkowej

www: http://www.pg-wyburzenia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wentylacja Gdańsk

Interes, który zajmuje sie tematyką grzewczą. Oferuje nowoczesne systemy grzewcze, montowane przez najlepszych specjalistów w branży. Firma wykonuje usługi ogólnoremontowe, w tym profesjonalnie zajmuje się pracami wykończeniowymi, na przykład w mieszkaniach. Pracownicy firmy specjalizują się w projektowaniu systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

www: http://www.sanicom.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Firma Rekrutacyjno-Szkoleniowa IRKL - rekrutacja, szkolenia, doradztwo

Szukasz pracy? Doskonale trafiłeś! Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego to znana firma rekrutacyjno-szkoleniowa, która pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej pracy. Agencja pośrednictwa pracy oferuje bogaty zestaw usług: rekrutacja, szkolenia, doradztwo, praca za granicą, jak i w Polsce oraz fachową pomoc w rozwoju twojej kariery.

www: http://www.irkl.org/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Mobiliani Design - profesjonalne projektowanie wnętrz w Bydgoszczy

Masz łazienkę, której przydałby się generalny remont? Chcesz zmienić aranżację wnętrza swojej jadalni? A może całe Twoje mieszkanie musi przejść metamorfozę? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Pozwól, że Ci się przedstawimy i opowiemy Ci trochę o naszej działalności. Jesteśmy biurem projektowym z doświadczonymi projektantami wnętrz, które ma już za sobą niejedno zlecenie. rnrnTworzymy dla osób prywatnych, ale projektujemy także obiekty komercyjne, np: sklepy, biura, kawiarnie czy hotele w Bydgoszczy. Dla nas nowoczesna aranżacja wnętrz nie stanowi żadnego problemu. Znamy się na designie, wiemy jakie obowiązują trendy i przede wszystkim dysponujemy odpowiednią kadrą. rnrnWiemy również, że nie bez znaczenia jest także dobry sprzęt. Każdy współpracujący z nami w Bydgoszczy architekt wnętrz korzysta z zaawansowanych technologicznie programów do projektowania (na silniku AutoCAD), a dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na wizualizacje i rezultaty, które w pełni odzwierciedlają rzeczywistość. Dodatkową zaletą naszej firmy jest ścisła współpraca ze znanym producentem mebli. rnrnDysponując takim asortymentem projektant wnętrz może zaproponować każdemu klientowi ciekawe rozwiązania i szeroki wachlarz usług. Dobrze wiemy, że zmiana aranżacji często wiążę się także ze zmianą mebli. Posiadamy mieszkanie demonstracyjne, w którym można przyjrzeć się przykładowemu wystrojowi wnętrza.rnrnZ naszą pomocą proces ten przebiega szybko i sprawnie. Poza tym wszyscy nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i na zwracanie uwagi na każdy detal. Modne pomieszczenie to nie tylko nietypowe rozwiązania, ale także dodatki, które Tworzą całe wnętrze. Powiedz nam jaki charakter ma mieć Twoje pomieszczenie, a nasz architekt wnętrz zgodnie z modnym designem i Twoimi wskazówkami stworzy niepowtarzalny projekt, które zapewni Ci wygodę i komfort na długie lata.

www: http://mobilianidesign.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Jobelin.pl - praca za granicą

Nowe, sprawdzone ogłoszenia pracy za granicą.Wejdź i wyszukaj pracę dla siebie. Skorzystaj z ofert firm rekrutacyjnych, agencji pracy i zagranicznych przedsiębiorców.

www: http://jobelin.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Meble Krosno Na Wymiar | Salon meblowy MebloDrew

Producent mebli Meblodrew z Krosna to firma istniejąca na rynku od ponad dwudziestu lat. Długoletnie doświadczenie popierane zaangażowaną w działalność firmy kadrą pracowniczą gwarantuje produkty na bardzo wysokim poziomie. Meble na wymiar do kuchni, salonu, łazienki czy dziecięce to główna oferta firmy. Meble Krosno to nie tylko produkty gotowe. To także szereg usług dla innych firm. Usługi tartaczne, lakierowanie frontów. Kompleksowe realizacje związane z wizualizacjami, wykonaniem oraz montażem mebli jest dla każdego klienta idealnym rozwiązaniem. Tylko w ten sposób dbamy o najwyższą jakość usług oraz pełne zadowolenie klienta. W ofercie znajdują się klasyczne meble oraz nowoczesne wzornictwo, które cechuje się kolorystyką oraz kształtami mniej spotykanymi. Zaletą firmy jest otwartość na propozycje klienta. Wszelkiego rodzaju wizualizacje pomagają ustalić finalny produkt. Bogaty park maszynowy zapewni szybką produkcję z zachowaniem dokładnych wymiarów. Kolejnym atutem firmy jest salon meblowy. W nim przedstawiany nasze projekty i nowoczesne rozwiązania. Współpraca z takim producentem mebli na wymiar z Krosna to prawdziwa przyjemność dla każdej ze stron.

www: http://meblodrew.biz/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fotografia Ślubna Poznań Hasinscy Photo

Młody, kreatywny team zaprasza do świata swojej fotografii ślubnej. Zatrzymamy magię tego szczególnego dnia w sposób szczególny i oryginalny. Gwarantujemy, że będziecie wracać do swoich zdjęć zarówno z sentymentem, wzruszeniem jak i uśmiechem na twarzy. Współpraca z nami i ta krótka przygoda z fotografią będzie dla Was dobrą zabawą, a otrzymany produkt z najwyższej półki. Nasze usługi świadczymy terenie Poznania woj.wielkopolskiego, ale jesteśmy w stanie dojechać rnw każdy zakątek Polski. Zapraszamy do naszego świata fotografii i zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://hasinscy-photo.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pokazy iluzji

Pokazy iluzji to nie małe przedsięwzięcie logistyczne od strony technicznej. Od strony widowni jest to dopracowany i profesjonalny pokaz iluzjonisty. Na końcowy efekt występu pracuje akustyk, oświetleniowiec operujący licznymi efektami specjalnymi na scenie, lecz co najważniejsze iluzjonista - twórca i reżyser tego prawdziwie magicznego pokazu iluzji. Przygotowanie takiego kompleksowego programu to wielomiesięczna praca artysty. Efektem końcowym takiej pracy są pokazy iluzji w wykonaniu iluzjonisty Konrada Mościńskiego - artysty niezwykle uzdolnionego i utalentowanego. Od wielu lat zadziwia publiczność swoimi autorskimi pokazami iluzjonistycznymi. Zapraszamy na stronę iluzjonisty w celu z zapoznania z ofertę pokazów iluzji.

www: http://pokazy-iluzji.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Graffico - Producent reklam świetlnych i wielkogabarytowych |

Firma GRAFFICO to specjalista w produkcji reklam świetlnych i wielkogabarytowych. 20-letnie doświadczenie, ciężka praca oraz nieustanne samodoskonalenie sprawiło, że dziś możemy szczycić się tytułem lidera w sektorze reklamy wizualnej na polskim rynku.rnSwoim Kontrahentom oferujemy innowacyjne, zintegrowane oraz starannie zaplanowane rozwiązania. Dzięki doświadczeniu, kreatywności, jakości i pełnemu zaangażowaniu zespołu naszych specjalistów, tworzymy efektowną, a zarazem efektywną identyfikację wizualną, która zauważalnie wzmacnia wartość oraz rozpoznawalność marek naszych Kontrahentów.rnSpecjalizujemy się w brandingu i rebrandingu stacji paliw, myjni samochodowych, banków oraz obiektów komercyjnych. Produkujemy i montujemy reklamy również dla klientów indywidualnych, sieci handlowo-usługowych, firm dealerskich oraz miast i gmin.rnDo naszych topowych produktów należą: rnwitacze dla miast i gmin, rnpylony reklamowe dla firm i instytucji, rnwielkogabarytowe litery reklamowe 3D,rn reklama obrotowa, rnPOS, rnpylony cenowe, wiaty, otoki reklamowe dla stacji paliwrnkasetony reklamowe.rn

www: http://graffico.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Brukarstwo Opole

Proponujemy szybkie i solidne prace związane z brukarstwem na terenie Opolszczyzny i okolic. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej i pracami, które temu towarzyszą - budowa dróg, wyburzenia, zakładanie ogrodów i pielęgnacja zieleni. Od małego podwórka po duże place parkingowe - realizujemy małe jak i duże projekty. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala na sprostanie najbardziej skomplikowanych pomysłów Klienta.

www: http://brukarstwo.opole.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» SDF Łódź

Firma SDF wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracodawców. Proponujemy Państwu kursy biznesowe o różnorodnej tematyce (m.in. kadry i płace, szkolenia marketingowe, kursy BHP, kursy PPOŻ) doradztwo oraz usługi (takie jak: audyt bezpieczeństwa czy reprezentowanie pracodawcy podczas kontroli PIP i PIS). Jesteśmy nastawieni na pomoc w poszczególnych aspektach prowadzenia działalności. Szerokie spektrum działań, sprawdzony system konstruowania programów szkoleniowych (w oparciu o o wstępny audyt), współpraca z najlepszymi specjalistami z poszczególnych branż to nasze atuty. Zachęcamy do współpracy.

www: http://www.sdflodz.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Anna Wenge Makeup Artist - Wenge makeup

Makijażystka Anna Wenge - Warszawa. Strona zawiera portfolio z pracami artystki. Wizażystka wykonuje makijaż ślubny, makijaż zdjęciowy, makijaż wieczorowy, makijaż dzienny i makijaż biznesowy w Warszawie.

www: http://www.wengemakeup.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ogłoszenia Nowy Sącz

Ogłoszenia lokalne z Nowego Sącza i okolic tutaj możesz dodać ogłoszenie płatne a następnie je wyróżnić pamiętaj dodając ogłoszenie na ogloszenianowysacz.online przygotuj niepowtarzalny opis produktu tak aby to twoje ogłoszenie było lepiej widoczne w wynikach wyszukiwani, pamiętaj aby dodać je do odpowiedniej kategorii sprzedajesz samochód dodaj ogłoszenie do kategorii motoryzacja, dom mieszkanie działkę to nieruchomości, materiały biurowe, papier, tusze biuro i firma a praca to praca tylko postaraj się bliżej określić charakter zatrudnienia czy etat, umowa o dzieło czy zlecenie pamiętaj im bardziej dokładnie określisz kategorię tym bardziej unikniesz pomyłek. Powodzenia

www: http://www.ogloszenianowysacz.online/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Lustra na wymiar Wrocław

Pola-Decor to firma mieszcząca się we Wrocławiu, która specjalizuje się w urządzaniu wnętrz, przy użyciu elementów wykonanych ze szkła. Cenimy wartości estetyczne, dlatego też nasze realizacje opierają się na minimalizmie, który jest efektem odpowiedniego wykorzystania szkła i światła. W skład naszego teamu wchodzą doświadczeni ludzie, dla których praca to pasja, są na bieżąco z najnowszymi tendencjami oraz ciekawostkami z branży. Dzięki ich pomysłowości oraz profesjonalnej pomocy urządzisz dowolne pomieszczenie w sposób nowoczesny, gustowny i co ważne: komfortowy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz towarów i usług. Wśród nich warto wymienić: panele szklane, drzwi i ścianki szklane, parawany, lustra na wymiar, kabiny prysznicowe na wymiar oraz panele z locobelu. Oprócz tego naszym klientom oferujemy szkło o rozmaitym zabarwieniu oraz grubości: szkło laminowane VSG, szkło optiwhite, kominkowe Robax, szkło float, szkło hartowane oraz zbrojone. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego też oprócz kompleksowej usługi związanej z pomiarami i montażem wybranych produktów, oferujemy profesjonalne doradztwo w urządzeniu konkretnego pomieszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, oraz z galerią wybranych realizacji.

www: http://www.pola-decor.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ekoivent - urządzenia i instalacje do oczyszczania wody

Nasza firma działa w sektorze ochrony środowiska, skupiając się na oczyszczaniu, neutralizacji, magazynowaniu, odolejaniu i regulacji wody. Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji przemysłowych do odolejania wody oraz układach korekty pH. W gamie naszych produktów standardowych wyróżnić można m.in. wykonywane z rury spiro, betonu lub stali separatory substancji ropopochodnych oraz separatory tłuszczu, neutralizatory kwasów, a także stalowe regulatory przepływu wody. Zespół naszych fachowców pomoże w doborze urządzeń oraz odpowie na wszelkie pytania. Współpraca z nami jest kompleksowa, rozpoczynając od projektu, przez dostawę urządzeń po wykonawstwo. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.ekoivent.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Archeolodzy Poznań

Sprawdzajcie co możecie uzyskać w momencie kiedy postawicie na usługi przygotowane przez Pracownie Archeologiczno – Konserwatorską. Tylko u nas możecie liczyć na w pełni profesjonalne usługi archeologiczne, badania archeologiczne czy też pochodne takie jak ratownicze badania wykopaliskowe. Jeżeli poszukujecie specjalistów, jeżeli ma to być najlepszy archeolog to nie ma innej możliwości tylko współpraca z nami. Gwarantujemy także najlepsze nadzory archeologiczne Leszno.

www: http://uslugiarcheologiczne.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Praca tymczasowa

Transline Group Polska świadczy kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji, oferując model współpracy oparty na korzyściach. Oferty pracy tymczasowej i stałej, w Polsce i za granicą.

www: http://www.translinegroup.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Docieplenie budynków Myszków - SimBud

Na rynku jest wiele firm zajmujących się robotami budowlano – remontowymi. Dzięki temu można wybierać sugerując się zarówno ceną świadczonych usług jak i renomą tych firm. Dla mieszkańców powiatów będzińskiego, myszkowskiego, zawierciańskiego, częstochowskiego i pobliskich doskonałą propozycją są usługi remontowe świadczone przez PU SIMBUD. Jest to firma specjalizująca się w robotach przy elewacjach budynków, a w szczególności w kompleksowych pracach .dociepleniowych budynków. Właściciel firmy stawia głównie na jakość wykonywanych usług, na ich terminowość, a także na zadowolenie klientów. Jest to na pewno firma, której usługi należy wziąć pod uwagę, planując ocieplenie domu, lub inne prace związane z elewacją.

www: http://simbud-remonty.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zobacz więcej na stronie

Zapraszamy do skorzystania z pełnej oferty usług przygotowanych przez JGGastro Kraków, Nowy Sącz, Kielce, Krosno. Firma specjalizuje się w dostawie takiego sprzętu jak urządzenia gastronomiczne oraz oferuje pełen serwis urządzeń gastronomicznych. Współpraca z JGGastro to także projekty technologiczne i projekty gastronomiczne zgodne z wytycznymi klientów. Zatem jeżeli wyposażenie gastronomii choćby w piece konwekcyjno-parowe to tylko z JGGastro

www: http://www.jggastro.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Budowa domów pod klucz

Domy pod klucz to bardzo wygodne inwestycje z punktu widzenia klienta dla którego różnorodne firmy je wykonują. Dlatego też oferta firmy Rob-Gont, która zajmuje się kompleksowymi pracami budowanymi związanymi z wykonywaniem domów pod klucz wraz z kryciem powinna zainteresować każdego kto nie musi ingerować w wykonywanie inwestycji. Firma doskonale zna się na tym co wykonuje a jej domy drewniane z bali czy domy jednorodzinne na pewno urzekają urokiem i wszechstronnością i sposobem wykonywania.

www: http://www.drewniane-domy.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Profesjonalne remonty - Warszawa

Complete Home to firma wykonująca wszelkiego rodzaju usługi budowlane, remontowe i wykończeniowe. Firma istnieje na rynku stosunkowo krótko, jednak posiada profesjonalnych, wykwalifikowanych specjalistów z branży budowlanej. Dużym atutem firmy jest usługa finansowania, która pozwala pozyskać fundusze potrzebne do rozpoczęcia prac. W ofercie firmy znajdują się także wszelakie usługi dodatkowe jak aranżacja wnętrz. Na stronie firmy znajdują się szczegółowe informacje o wykonywanych pracach, dokładna lista usług, galeria wykonanych realizacji oraz oczywiście dane potrzebne do kontaktu. Jeżeli poszukują Państwo dobrych fachowców z branży budowlanej to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie.

www: http://completehome.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zarabiaj online oraz offline

Pracaonlinedziennik to unikatowa i wyjątkowa strona gdzie najróżniejsze pomysły na zarobek zostały zebrane w jednym miejscu. I to nie koniec, lista sposobów zarabiania w internecie jest nieustannie uaktualniania. Warto odnotować, że osoby preferujące tradycyjne metody dorabiania "offline" również znajdą coś dla siebie. Dopełnieniem tematu zarabiania online jest indeks miejsc z ofertami pracy zdalnej.

www: http://pracaonlinedziennik.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Sklep stomatologiczny - Implanty Dla Ciebie

Implant4u to świetnie wyposażony sklep stomatologiczny, w którym można nabyć duży asortyment przeznaczonych dla dentystów. Sklep oferuje najlepsze na rynku produkty, cenione przez specjalistów. W ofercie obecne są sprzęty, narzędzia oraz materiały stomatologiczne, stosowane na całym świecie. Są to m.in. zestawy do periimplantitis, sinus lift, fizjodyspensery. Współpraca z renomowanymi producentami, jak np. Fotona, Litemedics, Ostell, Satelec, Acteon, pozwala przygotować ofertę dla wymagających klientów. Domeną sklepu stomatologicznego Implant4u są implanty stomatologiczne DTI, charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością.

www: http://www.implant4u.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Praca w opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Curaform oferuje pracę za granicą dla opiekunek - praca głównie w Niemczech. Praca opiekunki polega na świadczeniu usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych osobom starszym i schorowanym. Zapewniamy legalne zatrudnienie i bezpieczne wyjazdy do pracy w opiece za granicą. Wynagrodzenie opiekunki kształtuje się w przedziale 1000-1300 EUR.

www: http://www.curaform.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Grand House Nieruchomości

Witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą od lat związaną z krakowskim rynkiem nieruchomości. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzanie najmem to nie tylko praca zawodowa ale również nasza pasja. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Świadczymy również kompleksowe usługi związane z zarządzaniem najmem.rnAktywnie poszukujemy najemców/nabywców lokali wykorzystując wieloletnie doświadczenie i kontakty w branży. Na życzenie Klienta poszukujemy również nietypowych nieruchomości dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Zrozumienie potrzeb naszych klientów i zdobycie ich zaufania poprzez oferowanie usług najwyższej jakości jest wizytówką naszej firmy. Zapraszamy do współpracy - Zespół Grand House Nieruchomości.

www: http://www.grandhouse.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Paulina Szymczak PR i Social Media Marketing

Marketing Społeczościowy i Public Relation - Paulina Szymczak. Moja praca jest moją pasją. Budując wizerunek firmy korzystam z narzędzi Public Relation i Media Społecznościowe. Wszyscy wiedzą jak ważne dla firmy aktualnie jest wizerunek w internecie, w ogrmonym stopniu kreowanie marki w mediach społecznościowych. Przy użyciu marketingu społecznościowego buduję dialog moich klientów z z potencjalnymi klientami, dopasowując jak najlepiej produkt do potrzeb obsługiwanych firm. Tworzę angażujące artykuły, tworzę i opowiadam historie. Rekomenduję produkty poprzez odpowiednio dobraną kampanię reklamową, z którą staram się dotrzeć do najlepiej stargetowanej grupy odbiorców. Zachęcam do przejrzenia całości oferty na mojej stronie www.

www: http://pszymczak.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Program do inwentaryzacji Szybka Inwentaryzacja

Dzięki systemowi Szybka Inwentaryzacja firmy PWSK przeprowadzenie ustawowego spisu inwentarzowego staje się łatwe i bardzo szybkie. Inwentaryzację przeprowadzisz wykorzystując: - nadane wcześniej numery inwentarzowe (import np. z Excela), - kody kreskowe generowane przez system (kody 1D i Data Matrix) - technologię radiową RFID- oznaczone znacznikami RFID przedmioty są natychmiast identyfikowane. Dzięki temu w jednej chwili można zinwentaryzować dane pomieszczenie. Generuje wszystkie potrzebne zestawienia i wydruki np. wydruk różnic inwentarzowych, nadwyżek i niedoborów. Wyceni inwentarz, pozwoli na stały nadzór nad majątkiem firmy. Posiada dodatkowe moduły np. moduł przeglądów technicznych. Bardzo dużym ułatwieniem w inwentaryzacji jest praca z kolektorem danych wyposażonym w program Mobilny Magazynier. Pozwala on na pracę w dowolnym miejscu. Szybka Inwentaryzacja to system bardzo dobrze opracowany, łatwy w obsłudze i cieszący się dobrą opinią wśród klientów.

www: http://szybkainwentaryzacja.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» pozyczkoserwis.pl - Pożyczki pozabankowe bez bik

Jeśli ilość dostępnych na rynku instytucji pozabankowych udzielających pożyczki internetowe bez BIK sprawia, że trudno podjąć Ci decyzję, którą wybrać, zgłoś się do nas! Nasza praca polega na znajdowaniu najlepszych rozwiązań pożyczkowych w sposób indywidualny dla każdego klienta. Wiele ze zgłaszających się do nas osób ma niełatwą sytuację finansową i nie może liczyć na kredyt w banku. Korzystając z usług naszej firmy uzyskasz dostęp do najatrakcyjniejszych z punktu widzenia beneficjenta pożyczek bez zdolności kredytowej. Nawet jeżeli bank odmówił ci pieniężnego wsparcia, nawet jeśli posiadasz już inne zaciągnięte pożyczki, u nas możesz liczyć na pomoc. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, zapoznania się z warunkami udzielania chwilówek online oraz innymi informacjami i do wypełnienia formularza. W krótkim czasie przedstawimy Ci stosowną ofertę.

www: http://www.pozyczkoserwis.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wywóz odpadów pobudowlanych Poznań

W wielu lokalizacjach funkcjonują firmy, które zajmują się wynajmowaniem, kontenerów. Kontenery na gruz Poznań są szczególnie przydatne, ponieważ są tanie oraz są one wręcz konkurencyjne w zestawieniu do kontenerów z bliskich lokalizacji. Wynajem kontenerów Poznań jest bardzo bezproblemowy, bowiem starczy tylko przedzwonić do przedsiębiorstwa jak również złożyć dyspozycję. Przedsiębiorstwa wychodzą naprzeciw własnym klientom i realizują zgłoszenia za pośrednictwem Internetu jak również przez telefon. Takie firmy realizują wywożenie gruzu z niezwykle różnorodnych obiektów. Do wykonania jest także wywóz odpadów poremontowych Poznań, czyli takich, które powstały danemu klientowi po pracach budowlanych.

www: http://gruzik-poznan.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fundacja Praca na Tak

Fundacja Praca na Tak powstała, aby przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu. Swoją misję realizuje poprzez przedsięwzięcia aktywizacji zawodowej oraz propagowanie idei wolontariatu. Kluczowe są również projekty podnoszące świadomość uczestników rynku pracy w zakresie ich wiedzy i umiejętności. Fundacja aktywnie wspiera wszystkie podmioty przyczyniające się do rozwoju gospodarki zgodnie z zasadami ekonomii społecznej.

www: http://www.pracanatak.org/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Progster - Kolumny sygnalizacyjne

W ofercie firmy o nazwie Progster znajdziecie Państwo głównie stanowiska montażowe, przyrządy spawalnicze, listwy przekaźnikowe, systemy montażowe, urządzenia do przenoszenia maszyn czy stanowiska kontrolno-pomiarowe. Jesteśmy w stanie przygotować takie maszyny, dzięki którym praca Państwa firmy będzie szła o wiele lepiej. Co jak co, ale naprawdę wszystkie nasze maszyny są najwyższej jakości - i oczywiście są atestowane. Jednakże wcale nie jest powiedziane, że Progster zajmuje się tylko i wyłącznie produkcją maszyn - jesteśmy w stanie ponadto unowocześniać maszyny, naprawiać je. Trzon naszej firmy to bardzo doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą co zrobić, aby wszystko było w porządku.

www: http://www.progster.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» MWH ARCHITEKCI architekci wnętrz Warszawa

Pierwszorzędne projekty architektoniczne to wynik talentu, doświadczenia, umiejętności, ale także świeżości spojrzenia. To właśnie gwarantuje swoim kontrahentom biuro projektowe Piotr Majewski MWH Architekci z siedzibą w Warszawie. Zajmują się projektowaniem zarówno architektury mieszkaniowej, jak i użyteczności publicznej. W swoim dossier mają także projekty wnętrz oraz plany urbanistyczne. Wiedzą, że najlepsze prace to te, które dokładnie odpowiadają zapotrzebowaniu i indywidualnym cechom kontrahenta. Dlatego też uważają, że w ich pracy nadzwyczajnie istotna jest bliska współpraca na linii architekt - klient. Do zapoznania się z ich dotychczasowymi realizacjami zapraszają na stronę.

www: http://www.mwh.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» LIDAR Obsługa techniczna nieruchomości Warszawa

Firma Lidar z siedzibą w Warszawie to zespół ekspertów specjalizujących się w nowoczesnych usługach zarządzania nieruchomościami. Oferta tego przedsiębiorstwa jest niezwykle wszechstronna i obejmuje szereg wielorakich czynności, począwszy od odzyskiwania dokumentów od poprzednich administratorów, czy wyprowadzania zaległości księgowych, poprzez obsługę administracyjno-księgową, na dbałości o stan techniczny i utrzymaniu porządku skończywszy. Specjalnością firmy Lidar jest współpraca ze wspólnotami mieszkaniowymi, ale przedsiębiorstwo otwarte jest również na inne zlecenia, zarówno od kontrahentów indywidualnych, jak i biznesowych. Szczegóły propozycji odnaleźć można na stronie internetowej.

www: http://www.lidar.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» WANFORM producent form suwałowych

Firma Wanform, zaistniała w 1985 roku i znajdująca się w Karczewie, zajmuje się wytwarzaniem form wytryskowych i wykrojników do bardzo rozległej gamy produktów z tworzyw sztucznych. Co więcej, klienci zamawiający u nas formę wytryskową, mogą nam również zlecić produkcję innych elementów z wykorzystaniem tej formy. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, który pozwala nam na świadczenie rozległego wachlarza usług z zakresu precyzyjnej obróbki metali, w tym frezowania CNC, szlifowania, toczenia i grawerowania. Więcej wiadomości o wykonywanych przez nas pracach odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.

www: http://wanform.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005