MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: pies,

Kategoria :
Porady prawne online, szkolenia, ogłoszenia, Kraków, Znakowanie, Hotele Poznań, Consulting, Ziołolecznictwo, Biżuteria, Dochodzenie odszkodowań, Odszkodowania, Nieruchomości, Erotyka, Diety i odchudzanie, Maszyny, Fotografie, sklepy z zabawkami, Sny i senniki, hodowle kotów rasowych, Dachy, chemia przemysłowa, Strony www, Serwisy Zdrowie i Uroda, części samochodowe, opakowania plastikowe, usługi, Zakopane noclegi, Tłumaczenia, Erotyka, Sklepy internetowe, Noclegi nad morzem, Nauka jazdy, dieta, wakacje, Zespoły, usługi, Portal Motoryzacyjny, Anonse towarzyskie, Katalog tematyczny, Sport, rehabilitacja, Hotele, Podróże, usługi, Rolnictwo, laptopy, Ogłoszenia, Serwis komputerowy, koty, budownictwo,


» Oryginalne obroże dla psów. Designerskie akcesoria handmade

Kolorowe obroże dla psów Haulovely to wygodne, trwałe akcesoria, które powstają z myślą o naszych najlepszych przyjaciołach. Unikalne ze względu na jakość, wytrzymałość i ciekawy design - będą ciekawym dodatkiem dla wszystkich tych, którzy poszukują ekskluzywnych produktów dla psów. Wszystkie obroże wykonane są na wymiar, z wysokiej jakości materiałów oraz zgodnie z wymaganiami właściciela. Obroże dla psów zaprojektowane według indywidualnych potrzeb - w zależności od trybu życia i temperamentu danego psa, użyte zostają określone materiały, które najlepiej sprawdzą się w opisanych warunkach. Ozdobne obróżki dla psów Haulovely z cyrkoniami, brelokami oraz innymi ozdobami spodobają się osobą, które szukają designerskich i oryginalnych rozwiązań. Wśród kolorowych obroży znajdziemy zarówno błękitne, różowe, czarne jak i czerwone obroże dla psów wykonane z wysokiej jakości materiału, podszyte neoprenem, atłasem lub satyną. Haulovely oferuje również inne oryginalne akcesoria dla psów - takie jak legowiska, maty węchowe i zabawki edukacyjne, które będą wspierać rozwój psa od jego pierwszych dni. Wszystkie akcesoria wykonywane są na wymiar, z bezpiecznych półproduktów o wysokiej jakości. Modny pies wybiera produkty Haulovely - oryginalne i niepowtarzalne akcesoria, które zniosą trudy psiego życia.

www: http://www.haulovely.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Porady Prawne Online - Kancelaria | Radca Prawny

Kancelaria Radcy Prawnego oferuje świadczenie usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i gospodarczego. W ramach usług prawnych kancelaria oferuje przygotowanie i analizę umów, prowadzenie pozwów, udzielanie porad prawnych - świadczenie szeroko pojętego doradztwa prawnego. Kancelaria obsługuje zarówno firmy jak i osoby prywatne. Porady prawne udzielane są również online (przez internet), co znacząco przyspiesza otrzymanie profesjonalnej pomocy prawnej i ułatwia kontakt z prawnikiem osobom, które nie mają możliwości bezpośredniego spotkania z Radcą Prawnym.

www: http://www.mazurek-kancelaria.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Odszkodowania za Wypadki Samochodowe.Kancelaria Odszkodowania Kraków

Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

www: http://kancelaria-effect.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hodowla psów Bichon frise

Hodowla piesków rasy BICHON FRISE - pieski cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Zapraszamy do odwiedzin.

www: http://bichon-frise.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hodowla Owczarków Niemieckich, Pajęcze sieci FCI, Kraków

Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice ( 22 km na północ od Krakowa ). Owczarkami zajmujemy się od kilkunastu lat.Położenie naszej hodowli zapewnia naszym psiakom , doskonałe warunki do rozwoju pod względem fizycznym, a także co dla nas jest najważniejsze to aspekt psychiczny naszych psiaków. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe, stróżujące a także pieszczochy. Owczarek niemiecki jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowana do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy.ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.

www: http://pajeczesieci.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Dolnośląskie Centrum Prawne

Miałeś nieprzyjemny incydent jakim jest wypadek komunikacyjny? Chciałbyś uzyskać odszkodowanie i w związku z tym poszukujesz odpowiedniej pomocy prawnej? Jeżeli tak koniecznie powinieneś skorzystać z naszych usług! Nasze centrum ubezpieczeń istnieje na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanej kadrze pracowniczej wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Nasza pomoc prawna świadczona jest każdemu uczestnikowi ruchu drogowego, począwszy od kierowców, pasażerów, rowerzystów, pieszych. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to fachowce doradztwo, niskie prowizje, szybkość i skuteczność działania. Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów i każdy z nich jest pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług! Dołącz do nich również i Ty i przekonaj się, że odszkodowania komunikacyjne to nasza prawdziwa specjalność!

www: http://dcprawne.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Tabletki na odchudzanie, dieta, ćwiczenia - jak schudnąć

Witryna internetowa, której główną (choć nie jedyną) tematyką jest odchudzanie. Sam proces osiągnięcia wymarzonej sylwetki wymaga wytrwałości. Na stronie dowiesz się jak schudnąć i utrzymać wagę. Niezbędna w tym wypadku będzie odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna. Tabletki na odchudzanie mogą znacznie przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej.

www: http://pomocnikodchudzania.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kurs na żurawie wieżowe Warszawa - Atest.edu.pl

Żurawie wieżowe są nieodzownym elementem każdej większej budowy. Umożliwiają przenoszenie dużych ciężarów w szybki sposób, co znacznie przyspiesza całość prac. Trzeba jednak zwrócić uwagę, jak duża odpowiedzialność spoczywa na barkach osoby obsługującej takie żurawie. Dlatego też organizowane są kursy na żurawie wieżowe, których celem jest nabycie umiejętności praktycznych i wiedzy z zakresu obsługi takich urządzeń. Kurs na żurawie wieżowe w Warszawie można wykonać w ośrodku Atest, który oferuje wysoki poziom, niskie opłaty i dogodny termin szkolenia.

www: http://atest.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Darmowe ogłoszenia, Bezpłatne ogłoszenia na AdPin.pl

Sieć internetowa to takie miejsce, gdzie możecie znaleźć niezwykle dużo wartych uwagi serwisów. Większość z nich jest jednak płatna, a starsze pokolenie internautów jest nauczone, że płacimy pieniądze tylko za dostęp do internetu, a nie za treści w serwisach. Istnieje wiele kategorii czyli branż w sieci, gdzie dostęp jest płatny poprzez sms i warto z tego miejsca wymienić ogłoszenia. Niewiele jest serwisów, które oferują bezpłatne ogłoszenia i to powoduje, że koniec końców zaczynają powstawać takie portale www jak nasz, w którym możecie śmiało zawieszać darmowe ogłoszenia. Ideą naszego portalu jest bezproblemowy dostęp oraz niezwykła dbałość o treść. Skonstruowaliśmy swoim internautom bardzo dopieszczony panel zarządzania ogłoszeniami, a także umożliwiamy podpięcie jako alias pocztę zewnętrzną. Każdy nasz użytkownik może być przekonany, że korzystanie z serwisu było, jest i będzie w pełni darmowe, bo chcemy wyjść na przekór tym wszystkim serwisom, które wprowadzają bezsensowne opłaty w postaci sms. Powinniście mieć na uwadze fakt, że wśród darmowych stron z ogłoszeniami jesteśmy absolutnymi liderami. Wywalczyliśmy tą pozycję dzięki rzetelności oraz profesjonalnemu podejściu do internautów. Jeśli Wy też szukacie serwisu, który będzie nie tylko darmowy, ale przede wszystkim obiecuje, że w przyszłości nie umieści opłaty abonamentowej, to możecie śmiało do nas zajrzeć. Jeżeli zaufało nam kilka tysięcy klientów, to możecie zaufać i Wy. Bardzo serdecznie do nas zapraszamy.

www: http://adpin.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» IRGEN Company - inteligentny dom kraków, automatyka dla budynków kraków, sterowanie domem kraków

Specjalizujemy się w dziedzinach takich jak inteligentny dom Kraków, automatyka dla budynków Kraków oraz sterowanie domem Kraków.Nasza firma oferuje szeroką gamę usług w sferze technologii informacyjnych na wyjątkowo korzystnych warunkach dla obu stron. Prezentujemy indywidualne podejście do rozwiązywania problemów naszych klientów, dzięki czemu firmy, które zostają naszymi partnerami, mają zapewnioną kompleksową obsługę w sferze IT. Pracując z naszymi klientami, bez przerwy analizujemy i modernizujemy ich infrastrukturę IT. Informowanie na czas o możliwości przyspieszenia dowolnego procesu biznesowego lub zaoszczędzenia czasu to nasz zasadniczy obowiązek. Nasza firma oferuje pełną paletę usług związanych z obsługą komputerów, serwerów, sprzętu sieciowego i biurowego. Na ten moment ponad 70% naszych klientów trafia do nas z polecenia naszych poprzednich klientów. Liczymy na to, że będziesz wyjątkiem i zwrócisz się do nas po przeczytaniu tej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany.

www: http://irgen.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» www.unistop.pl

Wypada zatroszczyć się o to, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa na naszych ulicach. Wypada zauważyć, że to właśnie odpowiednie oznakowanie jezdni i pobocza sprawia, że liczba wypadków zmniejszyła się. Unistop od ponad dekady produkuje i zakłada znaki drogowe, a także zajmuje się malowaniem linii na drodze. W swojej ofercie mamy jednocześnie lustrami drogowymi i urządzeniami, które pomagają w odpowiedni sposób organizować ruch. rnrnZajmujemy się wszystkim od samego początku do samego końca, dzięki czemu przedsiębiorca nie musi troszczyć się o zdobycie niezbędnych pozwoleń. Wyczerpujące wiadomości o konkretnych usługach i funkcjonowaniu naszej firmy zdobędą Państwo pod nrem tel.: 32 247 20 36. Jeśli chcą nas Państwo odwiedzić, to zachęcamy do przyjazdu do Czeladzi na ulicę Lwowską 1. Warto też zajrzeć na branżową witrynę http://unistop.pl, żeby dowiedzieć się o firmie Unistop czegoś więcej.Osoby, które nam zaufały, to samorządy lokalne, jak i prywatni przedsiębiorcy, którzy zmieniają dojazd do własnej firmy lub powiększają miejsce parkingowe. Za każdym razem stawiamy na odpowiednią klasę wykorzystywanych surowców, aby nasze oznakowanie mogło służyć użytkownikom dróg, lecz tez i pieszym przez dłuższy czas. Zawsze dostosowujemy się do pomysłów naszych klientów, przygotowując dla nich odpowiednie znaki i oznaczenia drogowe.Obecnie Unistop jest jedną z najlepszych firm wykonujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Dzięki świetnemu sprzętowi i profesjonalnej kadrze pracowników wytwarzać wysokiej jakości oznakowanie. Nieustannie stawiamy na progres, inwestując w wiedzę i park maszynowy, a dodatkowo dostosowując się ciągle do Państwa potrzeb. Mnóstwo atrakcyjnych wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do jej przejrzenia, a też skorzystania z usług związanych z oznakowaniem.rnrn

www: http://unistop.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Traktorki japońskie

Przed wynalezieniem traktorów rolniczych wszelkiego rodzaju prace na polach były niezwykle wymagające i czasochłonne. Wymagały również pomocy zwierząt. Teraz sprawa jest kompletnie inna. Producenci traktorów mają do zaproponowania bez wątpliwości doskonałe oraz silne maszyny, jakie w znacznym stopniu usprawnią wszelakie prace na polu. Jeżeli pragniemy zakupić traktor to warto wziąć pod uwagę raczej firmę zajmującą się ich fachowa dystrybucją. Traktory takie jak kubota bądź iseki mogą okazać się perfekcyjnym wyborem. Z polecanych marek również odszukamy hinomoto czy także yanmar. Na skutek użycia tego typu maszynom wszelkie prace będą wykonywane w dużej mierze dokładniej oraz szybciej. Mnóstwo zależy także od rozmiaru pola, jakie mamy, lecz w każdym wypadku traktor w dużym stopniu przyśpieszy wszelakiego rodzaju prace.

www: http://www.sklep.traktor.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Astoria Romantica *** Hotel w Swarzędzu

Jednym z ekskluzywnych hoteli znajdujących się blisko Poznania jest Astoria Romantica. Mieści 18 pokoi, które są urządzone w najbardziej udogodniony sposób. Hotel Swarzędz Astoria Romantica jest znakomicie ulokowany. Znajduje się kilkadziesiąt metrów od przepięknego Jeziora Swarzędzkiego, które otoczone jest ścieżkami pieszymi i rowerowymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu. Ponadto, czekające na Ciebie atrakcje w Swarzędzu i okolicy mogą przysporzyć wielu wrażeń i spowodować, że wrócisz do nas niejednokrotnie.

www: http://astoria-romantica.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» BPX - profesjonalne harmonogramowanie produkcji

Przedsiębiorstwa chcące osiągnąć sukces, muszą działać sprawnie. Aby to osiągnąć najlepiej stosować współczesne metody, które zamienią naszą firmę na lepiej funkcjonującą. Jesteśmy firmą doradczą, dzięki której ulepszą Państwo zarządzanie własną firmą. Korzystamy z systemów ERP i Business Intelligence. Dzięki naszej pomocą Wasze przedsiębiorstwa będą w pełni wyzyskiwać własne możliwości i będą bardziej efektywne. Firma Business Partners eXcellence została założona przez świetnych fachowców, którzy współpracowali z dużymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy. Możemy wybrać zawsze najbardziej optymalne wyjście do Waszych potrzeb, by przyspieszyć rozwój Waszego przedsiębiorstwa. Na firmowej witrynie: www.bpxglobal.pl przeczytają Państwo ciekawe wiadomości na temat naszej oferty. Zapraszamy także do telefonowania do nas na nr telefonu (+48) 22 350 74 55. Możecie też do nas pisać maile: newconnect@bpx.pl. Z całą pewnością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania. Możecie nas Państwo odwiedzić pod adresem: Powstańców Śląskich 28/30 we Wrocławiu. BPX jest coraz bardziej znana i docenia się nas w kraju. Wasza korporacja z całą pewnością będzie funkcjonować efektywnie z pomocą naszych fachowców i systemów informatycznych, które oferujemy. Systemy zarządzające klasy ERP kierujemy nie tylko do wielkich firm. Konsultanci BPX na pewno będą w stanie dopasować je też do mniejszych przedsiębiorstw. Przykładamy się do profesjonalnego zrealizowania każdej usługi. Nasi klienci otrzymują dopasowane do własnych potrzeb usługi. Nasi klienci za każdym razem byli zadowoleni z naszych usług. Na naszej stronie: http://www.bpxglobal.pl/ możecie znaleźć bardzo wiele wartych uwagi informacji, które pomogą Wam w dokonaniu decyzji.

www: http://bpxglobal.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Sklep Agnex - przyprawy, zioła, kuchnia molekularna

Sklep Agnex oferuje przyprawy w hurtowych cenach. Przyprawy nadadzą daniom niesamowity smak i zapach. Bazylia, majeranek, zioła prowansalskie czy oregano poprawią trawienie potraw. Curry, wanilia, cynamon nadadzą potrawom egzotyczny smak. Tu znajdziesz pestki, orzechy i nasiona, które są bogate w aminokwasy i nienasycone kwasy tłuszczowe (np. pestki słonecznika). W ofercie znajdą Państwo podstawowe składniki wykorzystywane w kuchni molekularnej: agar, alginian sodu, chlorek wapnia, CMC (klej spożywczy), cytrynian sodu, gumę guar, gumę ksantanową, lecytynę słonecznikową, maltodekstrynę oraz mleczan wapnia. Warto zainteresować się także ziołami i preparatami medycyny niekonwencjonalnej. Czystek wzmocni odporność. Ostropest przyśpieszy regenerację wątroby. Błonnik Witalny Oczyszczający usunie toksyny z organizmu. Miłośnicy domowych wędlin znajdą tutaj jelita wieprzowe, siatki i osłonki białkowe i poliamidowe.

www: http://sklepagnex.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Nieśmiertelniki Dog Tag - Engrave.pl

Engrave.pl to punkt sprzedaży, gdzie każdy ma możliwość złożyć zamówienie na własne wojskowe nieśmiertelniki - są to militarne identyfikatory, na których mogą pojawić się dane osobowe bądź też inne słowa. Tylko w tym sklepie istnieje możliwość zamówienia na blaszkach lokalnych symboli. Engrave.pl sprowadza komponenty z USA, wzorując oryginalne nieśmiertelniki na styl US Army. W szerokiej ofercie znajdziemy także bransoletki paracord z nieśmiertelnikami, łańcuszki, breloki i adresówki dla piesków. Punkt sprzedaży daje możliwość też zamówienia pojedynczych komponentów ozdobnych nieśmiertelników (łańcuszki, silencery oraz dużo więcej)! Całkowita propozycja punktu Engrave.pl to: - Oryginalne nieśmiertelniki - Bransoletki paracord z nieśmiertelnikami - Breloki oraz zaczepki z wojskowych nieśmiertelników - Identyfikatory dla zwierząt - Naszyjniki dla panów oraz kobiet - Gumy wyciszające do nieśmiertelników (silencery) - Naszyjniki kulkowe przeróżnych długości - Kółka do breloków oraz wojskowych nieśmiertelników - Czyste blaszki wojskowych dog tagów Sprawdź teraz propozycję i skorzystaj z możliwości, jakie proponuje sklep Engrave.pl.

www: http://engrave.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kancelaria Odszkodowania - wypadki, błędy

Zapraszamy na stronę prowadzoną przez Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka. Kancelaria specjalizuje się w zastępstwie prawnym i procesowym na rzecz Klientów z terenu całej Polski w sprawach o odszkodowania: -za wypadki komunikacyjne, dla pieszych, pasażerów, motocyklistów, kierowców, -za śmierć w wypadku komunikacyjnym, przy pracy lub na skutek złego leczenia, -wypadki w pracy, na roli, na budowie, -szkody na mieniu, -wywłaszczenia, -służebność przesyłu, -zakażenia, -znęcanie się, -wykorzystywanie seksualne, -niesłuszne aresztowanie. Weryfikacja spraw odbywa się bez opłat. Zainteresowanych zapraszamy na stronę i do kontaktu! Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

www: http://adwokat-odszkodowania.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Profesjonalne parki logistyczne - TopMagazyny.pl

Biznes w dwudziestym pierwszym wieku bazuje przede wszystkim na ekspresowym i pewnym przewozie ładunku. Magazyny, które zlokalizowane są w odpowiednich węzłach komunikacyjnych pomagają zdobyć ustalony plan. Znalezienie powierzchni magazynowej przy użyciu naszej strony internetowej jest wyjątkowo proste. Z przyjemnością skonstruujemy również dla Naszych Klientów dogodne powierzchnie magazynowe. Wyszukiwarka na stronie: topmagazyny.pl umożliwi Wam bardzo szybko i efektywnie wyszukać najlepszy obiekt. Wyszukiwarka ułatwia odszukanie wszystkich ważnych wiadomości. Każda przestrzeń magazynowa jest naturalnie zaprezentowana również na zdjęciach. Umieszczamy w tym miejscu niezwykle drobiazgowe wiadomości o wszystkich prezentowanych przez naszą firmę usługach. Można na tej stronie również skorzystać z wyjątkowo przydatnych porad naszych ekspertów. Dzięki nam oszczędzasz swój bezcenny czas i szybko znajdujesz dokładnie to, czego oczekujesz. Pomogliśmy do tej pory naprawdę wielu przedsiębiorcom, dla których wyszukaliśmy odpowiednie propozycje. Nasza wyrafinowana oferta zaprezentowana na stronie: topmagazyny.pl spełnia kryteria nawet wyjątkowo wymagających firm. Sugestie naszych ekspertów bardzo przyspieszą znalezienie magazynu. Z pomocą naszej firmy osiągniecie sukces. Przyjazny interfejs pozwala na szybkie odnalezienie dokładnie tego, czego poszukujemy. Wszystko planujemy z wyjątkową dokładnością, ponieważ jesteśmy w pełni świadomi, że zysk naszych kontrahentów, to równocześnie nasze dobro. Nasi fachowcy chętnie doradzą osobom z mniejszym doświadczeniem w podejmowaniu decyzji logistycznych. Wielkie przedsiębiorstwa z przyjemnością odwiedzają naszą stronę internetową. Zapraszamy na naszą stronę

www: http://topmagazyny.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» NAD ZALEWEM

Pole Namiotowe „Nad Zalewem” to znakomity pomysł na spędzenie wakacji na łonie natury. Nasze pole namiotowe ma przeszło 20 000m2 powierzchni, dzięki czemu możemy pomieścić bardzo dużą liczbę gości. Zapraszamy osoby, jakie są zwolennikami namiotów, przyczep kempingowych, a również kamperów. U nas każdy gość jest mile widziany. Okoliczne atrakcje wodne i lądowe sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością nie będzie znudzony. W niedalekiej odległości znajduje się zalew Imieliński, a także liczne ścieżki rowerowe oraz piesze, które doskonale nadają się do uprawiania turystyki. Po szczegóły naszej oferty zapraszamy na stronę internetową.

www: http://www.polebiwakowe.komendera.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pieniny, Szczawnica, Turystyka w Pieninach, Portal Turystyki Aktywnej

Pieniny kraina dla aktywnych. Proponujemy wypoczynek połączony z aktywnością fizyczną. Rafting Dunajcem, Pieniny rowerem, pieszo - namawiamy do poznania jednych z najpiękniejszych i dostępnych dla każdego polskich gór. Pieniny noclegi w Szczawnicy, Jaworkach, Krościenku. Atrakcje oraz szlaki turystyczne w Pieninach, przełom Dunajca, sport i informacje z regionu.

www: http://wpieniny.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Sex filmy porno

www.sexpocisk.pl - to właśnie niepowtarzalny portal w którym rozpieszczamy Twoje oczęta foteczkami z roznegliżowanymi kobiecinkami oraz na maxa erotycznymi filmikami z nieprawdopodobnie gorącymi niuńkami! Serwis typu tube i społeczność - to pełny pakiet jaki mamy dla Ciebie. Wszystko zupełnie za darmo! Codzienna dawka wrażeń i nowych odczuć w sferze seksualnej! Zaryzykuj i dołącz do nas, przejrzyj ogrom gorących filmów w których seniority dają z siebie 100%! Gorące zabawy i doświadczenie na skalę prawdziwej kocicy! Wejdź i sprawdź co to znaczy dobrze się bawić i poczuć się jak w raju!

www: http://www.sexpocisk.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» www.trzymajwage.com.pl

Poznaj świat skutecznej suplementacji twojej diety! Nie każdy zdaje sobie sprawę, że dobrze dobrane tabletki na odchudzanie mogą przyspieszyć proces utraty tkanki tłuszczowej nawet o kilkadziesiąt procent! Dlatego nie zwlekaj zbyt długo i już dziś odwiedź naszą stronę internetową! To tutaj poznasz wszystkie najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie. Najlepsze produkty prezentowane są w rankingu. Został on stworzony w oparciu o następujące kryteria: - cenowe - skuteczności - bezpieczeństwa - szybkości działania Na naszej stronie poznasz opinie ludzi i recenzje najpopularniejszych preparatów na odchudzanie. Masz możliwość zaznajomienia się z artykułami i poradami dotyczącymi suplementów diety! Nie zwlekaj, wejdź już dziś!

www: http://trzymajwage.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Salon maszyn budowlanych

Wszyscy pracujący w branży budowlanej są świadomi, jak istotny dla wydajności pracy i bezpieczeństwa pracowników jest dobór dobrego sprzętu na budowę. Strona www.superbudowlani.pl przyspiesza wybór doskonałych sprzętów budowlanych. Ta lokalizacja powinna stanowić ważne źródło wiedzy dla deweloperów realizujących inwestycje budowlane, a obecność w witrynie powinna zostać istotną kwestią dla producentów urządzeń i przyrządów pomocnych w czasie budowy. Superbudowlani.pl to w głównej mierze zestawienie poświęcone branży budowlanej. Znajduje się w nim kilka podstawowych kategorii, które odpowiadają najważniejszym procesom budowlanym. Nie zapomniano także o problematyce zwiększenia bezpieczeństwa na budowie. Kategorie, które składają się na katalog, to między innymi windy dekarskie, czy rusztowania. Wewnątrz wskazanych grup są urządzenia liderów w obszarze budownictwa. Twórcą katalogu jest firma Marut, której siedziba znajduje się pod adresem: ul. Krupanka 83, 41-100 Siemianowice Śląskie. Firma zajmuje się sprzedażą maszyn budowlanych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w sprowadzaniu i dystrybucji maszyn budowlanych oraz szerokiej wiedzy z zakresu budownictwa, możliwe było utworzenie katalogu z produktami renomowanych firm, przemyślanego i zaspokajającego potrzeby współczesnych inwestorów. Pod adresem www.superbudowlani.pl mają Państwo okazję obserwowania planowanych promocji sprzedaży maszyn budowlanych. Oprócz prowadzenia sprzedaży, firma Marut zajmuje się również działalnością dobroczynną. W witrynie internetowej można odczytać informacje na temat fundacji zajmującej się rozwojem sportowym dzieci i młodzieży, a także akcje zbiórki pieniędzy, organizowane przez spółkę.

www: http://superbudowlani.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pieszo po Przemkowie i Okolicy - www.galeriaprzemkowa.cba.pl

Galeria Przemkowa to najciekawsze miejsca z Przemkowem związane i z Borami Dolnośląskimi http:www.galeriaprzemkowa.cba.plPrzemkowindex.html

www: http://www.galeriaprzemkowa.cba.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Jelenia Góra - serwis społeczny

Jeżeli szukają Państwo miejsca, jakie urzeka malowniczymi krajobrazami, a także zabytkami, jak także stwarza możliwości do aktywnego wypoczynku, wówczas serdecznie zachęcamy do odwiedzin Jeleniej Góry. Jest ona uznawana za Perłę Karkonoszy i jak głosi legenda, jej zalążkiem był gród założony w 1108 r. przez Bolesława Krzywoustego. Zachęcamy do zwiedzenia zabytków architektury tj. średniowieczne zamki, barokowe i renesansowe pałace, czy też secesyjne kamienice. Warto przyjść na nasz rynek, uznawany za najpiękniejszy na Śląsku, czy też zobaczyć Stare Miasto, albo odpocząć w najstarszym w Polsce uzdrowisku w Cieplicach. Jelenia Góra oraz jej okolice to doskonałe obszary do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy kultury - festiwale muzyczne czy też wydarzenia teatralne. Więcej na stronie internetowej.

www: http://www.jeleniagora.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» HP-Pro - doradztwo

W Piasecznie ma swoją siedzibę doceniana przez kontrahentów firma HP-PRO. Jej działanie obejmuje sprawdzanie stanu istniejącego dróg, ścieżek rowerowych i podobnych obiektów. Po wyciągnięciu wniosków proponowane są najefektywniejsze rozwiązania w zakresie reorganizacji czy remontu. Uwzględniają one bezpieczeństwo ruchu drogowego dla pieszych, kierowców i rowerzystów. HP-PRO zajmuje się również profesjonalnym doradztwem na etapie realizacji inwestycji oraz pomaga wybrać stosowne rozwiązania technologiczne. Przygotowuje także kompletne specyfikacje przetargowe, w skład których wchodzą kosztorysy ofertowe, przedmiary oraz stosowne dokumentacje. Każdemu partnerowi współpracującemu z nami zapewniamy najwyższy poziom usług, ich zgodność z prawem drogowym i przystępne ceny. Po szczegóły zapraszamy na witrynę.

www: http://www.hppro.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Klocki Lego Zabawki Interaktywne Angry Birds Pluszaki Zabawki dla dzieci Toysband.pl

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór klocków Lego z serii Super Heroes, Minecraft, Friends, SpongeBob, Castle, posiadamy również zabawki interaktywne, gadające i chodzące kotki i pieski. Posiadamy również szeroką ofertę pluszaków z serii Angry Birds. Nasze produkty rozwijają kreatywność, wyobraźnie i samodzielność dzięki temu dzieci mogą połączyć przyjemne z pożytecznym uczą się przez zabawę. Nasze produkty były wnikliwie sprawdzane pod kątem użyteczności oraz jakości, w pełni spełniają warunki bezpieczeństwa co podkreślamy gdyż jest to dla nas najwyższym priorytetem. Nasza firma pragnie aby dzieci czuły się bezpiecznie a nasze zabawki cechuje jakość, estetyka oraz funkcjonalność. Zabawki muszą dawać tyle radości dzieciom ile dawały nam tak więc zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

www: http://toysband.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Spa dla psa

DoggyHouse to wspaniały sklepik, w jakim można dostać dosłownie wszystko, czego potrzebuje Twój pupilek, by dobrze wyglądać i doskonale się poczuć. Kupisz tu chociażby majtki dla piesków, jakie pozwolą Tobie zabezpieczyć meble czy podłogi przed zabrudzeniem w strategicznych dniach suczki. Nabędziesz tutaj również jedzenie, kurteczki oraz smycze dla malutkich i większych piesków. Wszystkie produkty są wyśmienitej klasy i dobrze sprawdzają się dla wszelkiego zwierzaka, jaki chce odrobiny bezpieczeństwa i opieki.

www: http://www.doggyhouse.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Małgorzatka - wczasy w górach

W Zakopanem czeka na Państwa cichy oraz spokojny pensjonat Małgorzatka. Pokoje zlokalizowane w dwóch budynkach, drewnianym i murowanym, ugoszczą podróżników zmęczonych pieszymi wyprawami. Oferujemy pokoje dla 2, 3 i 4 osób, z osobistymi łazienkami lub bez, urządzone komfortowo, z telewizją i radiem. Z każdego pokoju roztacza się wyjątkowy widok. W naszej ofercie istnieje możliwość wykupienia posiłków albo korzystanie z ogólnodostępnej kuchni. Bliskość górskich szlaków turystycznych, sklepów, własny parking oraz ogródek z miejscami do biesiadowania to, oczywiście, walory naszego pensjonatu. Do tej pory odwiedziło nas wielu klientów, a także zorganizowanych grup, którzy oczarowani góralską gościnnością i rodzinną atmosferą, z przyjemnością planują ponowne przyjazdy. Szczegółową ofertę zaprezentowaliśmy na stronie internetowej.

www: http://www.pokojemalgorzatka.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Sennik online

Bezpłatny sennik internetowy z popularnymi oraz tymi mniej znanymi symbolami z naszych marzeń sennych. Przyśnił ci się kot, pies, dziecko, ogień, woda, ślub, pogrzeb, duch, a może inny symbol, którego znaczenie chciałbyś poznać? Jeśli tak koniecznie zajrzyj do sennika online - zapraszamy.

www: http://www.msennik.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» UM KRAPKOWICE urząd gminy Krapkowice

Miejscowość Krapkowice serdecznie zaprasza wszystkich turystów. Ta malownicza miejscowość położona na skrzyżowaniu europejskich szlaków komunikacyjnych to idealne miejsce dla pieszych wędrówek, jazdy konnej, wędkowania, gry w golfa lub rekreacyjnej jazdy na rowerze. Krapkowice urzekają już od pierwszych chwil oraz nie pozwalają o sobie zapomnieć. Piękno przyrody cudownie podkreślają zabytki. Wszystko to razem tworzy niepowtarzalne oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy. Amantów sportów wodnych na pewno zaciekawi możliwość wypożyczenia sprzętu i popływania po Odrze i Osobłodze. Co więcej Port Jachtowy urządza rejsy łodzią spacerową po tych rzekach. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, zapraszamy!

www: http://krapkowice.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GOŚCINNA ZATOCZKA Szlak Cystersów

Potrzebujesz pomysłu na urlop? Zapraszamy na Dolny Śląsk! Proponujemy Państwu ofertę gospodarstwa agroturystycznego Gościnna Zatoczka. Posiadłość znajduje się w miejscowości Przybyłowice w ładnym otoczeniu lasów oraz doskonale oznakowanych szlaków rowerowych i pieszych, a także popularnego Szlaku Cystersów. posiadamy dla Państwa wiele miejsc noclegowych w dwuosobowych pokojach o różnorodnym standardzie. Zapraszamy przez cały rok, zarówno na krótkie, weekendowe pobyty, jak i na dłuższy wypoczynek. Chętnie ugościmy Państwa pysznym przygotowywanym własnoręcznie jedzeniem. Posiadamy własne, dobrze utrzymane podwórko do dyspozycji naszych Klientów oraz piękną altanę pozwalająca grillować niezależnie od pogody. Samochody można zaparkować bezpośrednio na ogrodzonej posesji. W celu zdobycia bliższych danych i złożenia rezerwacji, zapraszamy na naszą stronę internetową.

www: http://goscinna-zatoczka.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» AS weterynaria

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Lecznicę Weterynaryjną As, mieszczącą się w Olsztynie i działającą już od niespełna dwudziestu lat. Każdy właściciel czworonoga zobligowany jest troszczyć się o jego zdrowie oraz dobre samopoczucie. Na nieszczęście pies czy kot nie potrafi zakomunikować, co mu dolega. Aby się tego dowiedzieć, przeprowadzamy zaawansowana diagnostykę. Możemy wykonać USG i RTG na miejscu, w celu kontrolowania ciąży posiadamy również urządzenie do KTG. Poza wyszczególnionymi zabiegami proponujemy standardowe usługi między innymi szczepienia, odrobaczanie lub czipowanie, wydajemy również paszporty dla zwierzaków. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych lekarzy weterynarii, zatem z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

www: http://lecznica.olsztyn.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ESCAPADA odzież turystyczna

Z przyjemnością przedstawiamy propozycję przygotowaną przez sklep internetowy Cerrotorre.pl, zaprojektowany przez firmę Everest z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy internetową dystrybucją przede wszystkim towarów turystycznych, sportowych i odzieży outdoorowej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do wszystkich tych, którzy po prostu lubią czynnie spędzać czas na pieszych lub rowerowych wycieczkach za miasto, a także do doświadczonych wspinaczy czy alpinistów. Nieprzerwanie rozszerzamy swój asortyment o nowe artykuły, aby każdy Klient mógł odnaleźć produkt przystosowany do jego potrzeb i w pełni satysfakcjonujący. Zapraszamy na zakupy na naszą stronę internetową, gdzie możecie Państwo przejrzeć całą naszą propozycję i głębiej zaznajomić się z prowadzoną przez nas działalnością.

www: http://escapada24.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Berneń„ski Pies Pasterski

Berneński Pies Pasterski to wybór prawdziwej przyjaźni i oddania, którego nie możesz zawieść‡! Pies Pasterski to wspaniały, pięknie prezentują…cy się pies o łagodnym charakterze.

www: http://www.bernenskipiespasterski.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Chemia profesjonalna, ś›rodki czystoś›ci, zamiatarki

Mado to sklep internetowy stworzony z myślą o kliencie. Podział na odpowiednie kategorie znacznie ułatwia i przyśpiesza robienie zakupów. Produkty jakie oferujemy to przede wszystkim kompletne systemy higieniczne, urządzania czyszczące, ręczny sprzęt do sprzątania żele do silnych zabrudzeń, maty, wycieraczki, kosze oraz szeroki wybór mydeł, ręczników papierowych, papieru toaletowego oraz wiele innych niezbędnych w tej branży.

www: http://www.mado-tarnow.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» OŚRODEK WCZASOWY POSEJDON pokoje Mierzeja Wiślana

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny POSEJDON stanowi jeden z oddziałów Fundacji SFSW, która prowadzi usługi rehabilitacyjne na terenie całej Polski. Znajduje się w malowniczej krainie Krynicy Morskiej, w której panuje niezwykły mikroklimat mający pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Ośrodek oferuje swoim gościom rozległy zakres usług związanych z turystyką i rehabilitacją w tym: wycieczki piesze, rejsy, zwiedzanie zabytków i atrakcji turystycznych i turnusy rehabilitacyjne, wczasy lecznicze, imprezy okolicznościowe dla klientów indywidualnych i grupowych. Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne prowadzone są w znakomicie wyposażonej bazie zabiegowej pod okiem wykwalifikowanego personelu. Specjalizacją ośrodka jest leczenie schorzeń dróg oddechowych, narządów ruchu i schorzeń przewodu pokarmowego. Ośrodek zajmuje ponad 2 hektary zalesionego, nasłonecznionego terenu. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

www: http://posejdon.mierzeja.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ŚPPU PRIMEX gonty drewniane

Z przyjemnością przedstawiamy państwu intrygującą propozycję, którą przygotowało przedsiębiorstwo Primex. Od przeszło dwudziestu lat magazynujemy doświadczenie w obszarze produkcji gontów drewnianych. Nasza aktywność skupia się przede wszystkim na manualnej wytwórczości gontów łupanych - jak nasi dziadowie używamy do tego ostrego noża i siekiery. Nie oznacza to, że odcięliśmy się od nowoczesnej techniki - korzystamy też z nowoczesnych maszyn, które ułatwiają nam produkcję i przyspieszają fabrykację. Gonty drewniane świetnie sprawdzają się jako pokrycie dachowe. Na ich korzyść przemawia również fakt, że bez większego kłopotu można ułożyć je nawet na najbardziej skomplikowanej powierzchni dachu, jeśli tylko ma on odpowiednie nachylenie i wentylację. Konkrety na naszej stornie.

www: http://www.gonty.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» TELEROUTE giełda ładunków krajowych

Szanowane i wielce wyspecjalizowane przedsiębiorstwo Teleroute prowadzi niezmiernie wartościową giełdę przewozu ładunków krajowych i internacjonalnych. Przedsięwzięcie zespala zarówno wytwórców dowolnych towarów, jak także rozmaitej okazałości i zasięgu firmy logistyczno-transportowe. Jednostka Teleroute świadczy usługi pośrednictwa transportowego oraz spedycyjnego, w celu przyspieszenia transportu określonego ładunku a także minimalizację nieefektywnych oraz kosztownych pustych przebiegów. Giełda Transportowa Teleroute obowiązuje krajowo i międzynarodowo, razem zrzeszając 27 europejskich krajów. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej firmy.

www: http://teleroute.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Tworzenie CRM i dedykowanych aplikacji

Prowadzisz szybko rozrastający się biznes i zaczynasz tracić panowanie nad dokumentacją, gubisz się w zarządzaniu projektami i ewidencją przychodów i strat, a kontakt z klientem to jeden wielki mętlik? Czas na uporządkowanie swojego biznesu! Stworzymy dla Ciebie dedykowany, profesjonalny system, dzięki któremu praca w firmie stanie się przyjemniejsza, tańsza i przede wszystkim bardziej wydajna! System, który zautomatyzyje rutynowe czynności w firmie i pozwoli zająć się tylko najbardziej wymagającymi zadaniami. Stworzona przez nas dedykowana aplikacja może być wielojęzyczna, dostępna tylko dla użytkowników posiadających uprawnienia, zintegrowana z systemami płatności, etc. Możemy dla Ciebie stworzyć CRM (system relacji z klientem) czy inne niestandardowe systemy, jak choćby ERP (Systemy zarządzania zasobami przedsiębiorstwa) czy BPM (Systemy zarządzania procesami biznesowymi). Koniecznie sprawdź naszą ofertę i przyśpiesz rozwój własnej firmy!

www: http://kamilbrenk.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Portal informacyjny Zdrowie, uroda - Porady dla cał‚ej rodziny LEKARSKI24.pl

Portal lekarski24.pl to kompleksowe źródło informacji z zakresu szeroko pojętej tematyki zdrowotnej. Serwis przedstawia interesujące newsy ze świata zdrowia, prezentuje liczne porady skierowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wśród kategorii naszego portalu znajduje się także specjalna, poświęcona zdrowiu najmłodszych obywateli świata. Z naszym portalem mają Państwo szansę zdobyć niezbędne informacje, które są w stanie pomóc w walce o lepsze zdrowie i dłuższe życie. Dbałość o zdrowie to trend, który wciąż się rozwija czego nie małą zasługą jest Internet. Sieć internetowa oferuje mnóstwo wartościowych informacji, które pomagają w codziennym, zdrowym życiu każdego człowieka. Taka jest właśnie nasza misja lekarski24.pl źródło fachowej wiedzy z zakresu tematyki zdrowotnej i lekarskiej. Wymiana informacji pozwala na systematyczne i efektywne monitorowanie stanu zdrowia swojego oraz swoich najbliższych. Dzięki licznym informacjom zawartym na stronach portalu lekarski24.pl, mają Państwo szansę obserwować jak zachowuje się organizm człowieka, jakie czynniki mogą decydować o większym zagrożeniu poszczególnymi jednostkami chorobowymi, a także jak przygotowywać się do badań lekarskich, oraz które z badań powinno się wykonywać w konkretnych odstępach czasu. Zdrowie mamy jedno i jego szanowanie jest obowiązkiem każdego człowieka. Portal lekarski24.pl śpieszy z pomocą w zrozumieniu czym jest zdrowie i jak powinno się o nie dbać. Zapraszamy do lektury i wdrażania poszczególnych zaleceń i propozycji w swoim własnym życiu. Na zdrowie!

www: http://lekarski24.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Naprawa turbin Warszawa

Część potocznie nazywana turbiną to niezbędny element przy silnikach wysokoprężnych jak i benzynowych do osiągania przyzwoitych osiągów przyspieszenia a także maksymalnego przy tym obniżenia spalania. Co jednak gdy się popsuje? Naprawa turbin Warszawa to jeden z lepszych a na pewno najbardziej terminowy i rzetelny serwis turbosprężarek.U nas na bieżąco naprawiamy i regenerujemy turbosprężarki, dziś przywozisz i dziś odbierasz już naprawioną, ponieważ wiemy jak bardzo są państwu potrzebne sprawne samochody, tak służbowe jak i prywatne. Na naszej stronie internetowej turboservoce.pl znajdą państwo kontakt do nas oraz lokalizację naszej firmy i cennik. Regeneracja turbin Warszawa to nasza specjalność. Zapraszamy

www: http://www.turboservice.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Majolika - rękawy i półrękawy

Z satysfakcją prezentujemy Państwu propozycję firmy Majolika. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się produkcją wyrobów foliowych wysokiej jakości z nadrukiem indywidualnym czy bez. Torby reklamowe, worki, taśmy, półrękawy, rękawy i inne produkty z folii PE, także ekologiczne, ulegające przyspieszonej degradacji. Zajmujemy się również dystrybucją opakowań foliowych, papierowych oraz plastikowych na obszarze całego kraju oraz Unii Europejskiej. W naszej propozycji znajdują się rolki do kas fiskalnych, woreczki i reklamówki HDPE, taśmy do metkownic i etykiety cenowe, folie spożywcze, pudełka, tacki, sztućce, kubki plastikowe i papierowe, worki na śmieci, rękawiczki foliowe, Eko torby, torby na prezenty, chusteczki higieniczne, papier pakowy, papiery toaletowe, ręczniki papierowe i wiele innych, więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

www: http://www.majolika.co/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Tresura psów Warszawa

Szkółka "Z miłości do psów" oferuje kompleksowe usługi szkolenia psów każdej rasy w bardzo atrakcyjnych cenach. Właściciele i trenerzy są wielkimi miłośnikami czworonożnych przyjaciół i doskonale rozumieją ich potrzeby i wymagania, jednocześnie wiedząc, jak wpłynąć na nie i wyćwiczyć pewne schematy zachowań. Metody stosowane przez szkółkę oparte są na nagradzaniu pozytywnych odruchach, a nie karaniu i ostrej tresurze. Każdy pies jest mile widziany w szkółce bez względu na rasę czy trudność w układaniu. Atrakcyjne ceny dla klientów.

www: http://zmiloscidopsow.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zakopane tanie noclegi - pokoje, kwatery blisko centrum

Dobre Kwatery - obiekt noclegowy cieszący się dużą popularnością wśród odwiedzających turystów bez względu na porę roku. Obiekt czynny przez cały rok, a w okresie niskiego sezonu oferuje bardzo atrakcyjne oferty posezonowe. Dogodna lokalizacja sprawia, że można pieszo poruszać się po Zakopanem. Komfortowe warunki i niska cena kuszą wszystkich turystów. Aktualne informacje zawsze na stronie www.noclegi-zakopane.biz

www: http://www.noclegi-zakopane.biz/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pod Lipą - agroturystyka

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową propozycję gospodarstwa agroturystycznego Pod Lipą. Już samo położenie naszej 12-hektarowej posesji w Kożyczkowie na Kaszubach jest wyjątkowo atrakcyjne. Piękny, złożony kaszubski krajobraz zachęca do wycieczek pieszych oraz rowerowych. Dla naszych gości przygotowaliśmy cztery rowery, którymi można udać się na przykład nad nieodległe jezioro, lub do pięknego zalesionego wąwozu. Przez cały rok do Państwa dyspozycji pozostaje 17 miejsc noclegowych o dużym standardzie. Proponujemy śniadania oraz obiady lub obiadokolacje. Możemy podać pieczone prosię bądź dzika, przez cały rok proponujemy własne produkty takie jak świeże jaja. W sezonie zapraszamy na nasze owoce oraz warzywa. Aby zdobyć więcej wiadomości, zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową.

www: http://www.podlipa.wakacje.agro.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Sklep turystyczny - barna.pl

Oferta naszego sklepu kierowana jest do wszystkich osób, które poszukują profesjonalnego sprzętu do wycieczek, pieszych wypraw. Nasza oferta obejmuje między innymi kije trekkingowe, markowe namioty oraz śpiwory, sprzęt turystyczny. Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakresie dystrybucji sprzętu turystycznego. Oferujemy sprzęt wysokiej klasy, jaki pochodzi o renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

www: http://www.barna.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Niedrogie spanie - Hostel Relax

W cenie doby hotelowej wliczone jest śniadanie. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, pokój common room wyposażony w TV, komputer z internetem. Nasze miejsce pozwala Państwu pieszo odwiedzić liczne Puby, restauracje, dyskoteki położone w okolicy, jak i też udać się na zakupy do centrum handlowego Galeria Łódzka lub skorzystać z centrum rozrywki i multikina SilverScreen. Hotelik Relax - tanie noclegi w Łodzi. Hostel Relax Zaprasza. - Tani nocleg w centrum miasta Łodzi ul. Piotrkowska 192. Wyróżnia nas dogodny dojazd komunikacją miejską, 100m do przystanku autobusowego i tramwajowego. Noclegi Łódź - Hotelik Relax funkcjonują 24h na dobę. Hotel Relax jest całorocznym obiektem świadczącym usługi noclegowe o standardzie hotelowym w cenie hostelu. Udostępniamy Państwu 26 prywatnych pokoi 1,2,3,4 osobowych z łazienką i dostępem do darmowego internetu Wifi 20Mbit/s.

www: http://www.hotelikrelax.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkolenie psów Katowice - Perra

Nie każdy pies musi przechodzić tresurę. Dobrze jest jednakże w każdej sytuacji skonsultować to z doświadczonym treserem, aby on obiektywnie ocenił, czy tresura będzie nam potrzebna czy też nie. Nawet jeżeli stricte tresura nie jest konieczna, powinno się wiedzieć jak samodzielnie nauczyć psa pewnych zasad. Z reguły wszystkie duże psy powinny przechodzić przynajmniej podstawowy trening. Trzeba bowiem pamiętać, że jest to zwierze, które człowieka wraz z jego rodzina traktuje jak stado i potrzebuje mieć swojego pana, kogoś komu ma być posłuszne. Oczywiście treningi muszą być przede wszystkim dla psa i jego pana przyjemnością. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie perra.pl. Wspaniale wykwalifikowana kadra trenerów zapewnia profesjonalne szkolenia psów. Gwarantujemy, że szkolenie będzie skuteczne i przyjemne zarówno dla właściciela jak i dla psa a korzyści z niego osiągnięte bezcenne.

www: http://perra.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX

LYNX to Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych z Bydgoszczy, mogąca pochwalić się wieloletnim stażem w zaświadczaniu profesjonalnych usług translacyjnych. Propozycja tej firmy jest niesłychanie wszechstronna i otacza tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Co więcej, LYNX proponuje także specjalistyczne przekłady z zakresu: medycyny, chemii, informatyki, prawa, biznesu i techniki. LYNX wszechstronnie obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych z całego świata, wszystkim kontrahentom gwarantując punktualną realizację zlecenia, najwyższą niezawodność oraz bardzo korzystne warunki cenowe. Specjalnością firmy są tłumaczenia dokumentów samochodowych i projektów unijnych, które wykonywane są w trybie przyspieszonym bez pobierania z tego tytułu jakichkolwiek dodatkowych opłat. Dokładniejsze wiadomości dotyczące prezentowanej oferty dostępne są na stronie internetowej.

www: http://lynx.net.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30613, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 7


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005