MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: mapy,

Kategoria :
inne, Usługi, usługi, Szkoły językowe, budownictwo, Blogi, Galeria sztuki, meble, Sport i Turystyka, Noclegi w Krakowie, Projekty domów, Portale, Akcesoria samochodowe, Hotele Łódz, Noclegi, Agroturystyka, usługi, pozycjonowanie, baza noclegowa, Gry Online, atrakcje turystyczne, Dachy, Podróże, internet, Informacje, Sport, Gry, kajaki, Spływy kajakowe, Mazury, Kultura, Gry, Gry on-line, Gry online, Doradztwo, Budownictwo, gry online, Forum, forum, Gadżety na komórkę, Sport, Wypoczynek, turystyka, gry on-line, Korepetycje, Edukacja, nauka, Edukacja, gry komputerowe, Gry, Gry Komputerowe,


» TRIOPOLSKA - Pomoce dydaktyczne‚

Sklep internetowy Trio Polska to firma założona przez trzy przyjaciółki zajmujące się od lat sprzedażą pomocy dydaktycznych dla szkół i przedszkoli. W ofercie sklepu internetowego Trio Polska znajdują się między innymi pomoce dydaktyczne do nauki przedmiotów szkolnych, między innymi takie jak figury geometryczne, mapy, atlasy, tablice edukacyjne. W ofercie sklepu dostępny jest także sprzęt sportowy. Cały oferowany asortyment dostępny jest na opisywanej stronie internetowej, tam także możecie Państwo dokonywać zamówień.

www: http://www.triopolskapomocedydaktyczne.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» JAN BRZÓSKA, ANDRZEJ DRZAZGA pomiary powykonawcze Gdynia

Na terenie trójmiasta oraz okolic działa Biuro Usług Geodezyjnych Jan Brzóska Andrzej Drzazga. Jesteśmy fachową firmą, która od 1993 roku zdobyła ogromne doświadczenie, grono zadowolonych klientów jak i bogate referencje w naszej branży. Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów, wytaczaniem granic oraz podziałami nieruchomości. Do tej pory współpracowaliśmy między innymi ze spółdzielniami mieszkaniowymi, urzędami, tworzyliśmy mapy dróg, rozjazdów, węzłów drogowych i innych. Aby skontaktować się z nami lub zapoznać ze szczegółami oferty, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

www: http://brzoskadrzazga.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Geodezja Kraków - geosurvey.pl

W tych miastach Polski, w których obecne są uczelnie techniczne, konkurencja na rynku usług budowlanych jest znaczna taka sytuacja dotyczy właśnie usług z zakresu geodezji w Krakowie. Firma Geosurvey, oferująca m.in. gotowe projekty domów w Krakowie, jak i wykonanie projektów typowo geodezyjnych, to założone w roku 2012 przedsiębiorstwo, zatrudniające ekspertów z zakresu wykonawstwa planów budowlanych geodezyjnych i nie tylko. W Geosurvey korzystamy z najnowocześniejszych technologii pomiarowych, aby możliwie jak najbardziej zwiększyć precyzję naszej ostatecznej dokumentacji. W naszej ofercie znajdują się między innymi mapy do celów projektowych, stanowiące podstawowy rodzaj dokumentacji budowlanej pomiary sytuacyjno-wysokościowe, jak również konieczna ze względów prawnych dla inwestora inwentaryzacja powykonawcza w Krakowie nasze usługi wyróżnia terminowość, jak również zaangażowanie naszych pracowników w wykonanie zleconego nam przez klienta zadania. Naszymi klientami są zarówno duże firmy i korporacje, jak i klienci mniejsi biznesowi i prywatnie niezależnie, usługi świadczone przez Geosurvey zawsze cechuje nienaganna rzetelność wykonania. Naszą specjalnością w zakresie geodezji w Krakowie jest realizowanie zadań specjalnych niestandardowych prac, stanowiących wyzwanie również dla doświadczonych geodetów. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się ofertą firmy Geosurvey, zamieszczoną na naszej stronie internetowej!

www: http://www.geosurvey.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GEODEZJA Rzeszów, tel. 88-22-77-777 | profesjonalne usługi geodezyjne

Firma GEODETA.xyz świadczy usługi geodezyjne i kartograficzne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie miasta Rzeszowa i sąsiednich powiatów. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt geodezyjny, właściwe metody pomiarów oraz zdobyte doświadczenie. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą firmę tworzą doświadczeni inżynierowie dzięki czemu nie boimy się realizować nawet najbardziej nietypowych prac a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Świadczymy przede wszystkim drobne usługi takie jak mapy do celów projektowych, tyczenie budynków, inwentaryzacje powykonawcze, pomiary powierzchni biur i mieszkań, wycena nieruchomości, wyodrębnienia samodzielnych lokali, wznowienia granic czy podziały nieruchomości.

www: http://geodezja.rzeszow.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GEO-LAF koparka dwudrogowa

Posiadająca swoje siedziby w Olsztynie, Gdańsku i Ornecie firma Geo - Lab oferuje swoje usługi z dziedziny geodezji. Polecamy Państwu pełną obsługę inwestycji, mapy do celów projektowych 2D i 3D, pomiary powykonawcze, podział nieruchomości, sporządzanie dokumentów do celów prawnych, geodezję kolejową, wznowienie granic i wiele innych. Do pomiarów używamy sprzętu firmy Trimble, który jest funkcjonalny oraz bezawaryjny. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

www: http://www.geodetaolsztyn.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Geodeta Lublin, Łęcza, Lubartów

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych to doświadczona dynamicznie działająca grupka osób świadcząca usługi w dziedzinie szeroko pojętej geodezji i kartografii. Działamy głównie na terenie powiatów: Lubelskiego, Lubartowskiego, Łęczyńskiego, Parczewskiego oraz Radzyńskiego. Naszą usługę oferujemy przede wszystkim do osób fizycznych pragnących skorzystać z oferowanych usług, do których należą; - aktualizacja mapy do celów projektowych, - podział działki, - mapy z inwentaryzacji powykonawczych budowli i sieci uzbrojenia terenu, - wytyczenie obiektów budowlanych lub sieci uzbrojenia terenu. Nasza Firma jest również otwarta na współdziałanie z: projektantami, elektrykami, gazownikami, właścicielami koparek, budowlańcami, murarzami, urbanistami.

www: http://www.bniug.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Księgarnia turystyczna - sklep.polskaniezwykla.pl - mapy, atlasy, globusy, przewodniki

W naszej księgarni w stałej ofercie ponad 6000 produktów. Map, atlasów, przewodników z całego świata. Dokładne i aktualne mapy Polski - papierowe, laminowane, plastikowe, atlasy samochodowe Polski, dokładne atlasy na spirali, szyte i w twardych oprawach. Atlasy dla kierowców zawodowych, informacje o ograniczeniach tonażowych, ponad standardatywnych spadkach dróg i ograniczeniach skrajni. Trwałe, laminowane mapy turystyczne, Bieszczady, Sudety, Tatry, mazury, pobrzeże Bałtyku, i wiele innych miejsc nie będzie miało przed turystami żadnych tajemnic. Przewodniki z Polski i całego świata - Kraków, Warszawa, Trójmiasto, regiony atrakcyjne turystyczni e i krajobrazowo - Stany Zjednoczone, Ameryka południowa, Kanada, Portugalia, Chile, Gruzja, Nepal, Australia i wiele innych cudownych miejsc. Ponad to w naszej ofercie znajdują się pięknie ilustrowane i atrakcyjnie wydane albumy, które doskonale spełnią się w roli prezentu. Podobnie jak będące cudownym uzupełnieniem wnętrza globusy, polityczne, fizyczne, podświetlane i stylizowane, w różnych rozmiarach i przedziałach cenowych. Serdecznie zapraszamy.

www: http://sklep.polskaniezwykla.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Topograf- Geodeta, Geodezja, Usł‚ugi Geodezyjne Tomaszów Mazowiecki

Topograf jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne usługi geodezyjno - kartograficzne na terenie Tomaszowa Mazowieckim i okolic. Wykwalifikowany zespół fachowców korzystających z nowoczesnych technologii i sprzętu zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Kładziemy nacisk na jakość i terminową realizację Państwa zleceń. Oferujemy szeroki wachlarz usług geodezyjnych dostosowanych do potrzeb Klienta. Oferowane usługi geodezyjne - mapy do celów projektowych: pod założenie nowych sieci: gazu, prądu, kanalizacji, wody, pod budowę budynku mieszkalnego, pod budowę zakładu, obiektu budowlanego, pod rozbudowę przedsiębiorstwa. Pomiary i opracowania map sytuacyjno - wysokościowych, wytyczenia na gruncie: budynków, sieci uzbrojenia terenu (gazu, prądu, wody, kanalizacji), dróg, budowli ziemnych itp. Geodezyjną obsługę inwestycji w czasie procesu realizacyjnego: wytyczenie i utrwalenie głównych osi obiektów budowlanych naziemnych i podziemnych, wytyczenie i utrwalenie charakterystycznych punktów projektowanego obiektu, pionowanie słupów i ścian, wyznaczenie punktów wysokościowych-reperów. Geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze: budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu, aktualizacje ewidencji gruntów i budynków, pomiary powierzchni obiektów terenowych, pomiary objętości hałd i wyrobisk, badanie pionowości obiektów, pomiary powierzchni: mieszkań, biur, innych obiektów kubaturowych. Inwentaryzacje architektoniczno- budowlane. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą na stronie internetowej oraz do skorzystania z usług Naszej Firmy.

www: http://www.topograf.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Geodeta Kielce. GEO-METRUM Usługi geodezyjne

Nasza Firma świadczy usługi geodezyjne na terenie miasta Kielce, powiatu kieleckiego oraz województwa świętokrzyskiego. Wykonujemy usługi geodezyjne w pełnym zakresie zarówno dla firm budowlanych, architektów, projektantów, administracji rządowej i inwestorów prywatnych.Twoje zlecenie wykonamy solidnie i za rozsądną cenę. Wykonujemy mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, tyczenia budynków, tyczenia przyłączy oraz sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzacje powykonawcze, wznowienia granic, podziały działek. Oferujemy też profesjonalne usługi w zakresie szacowania wartości nieruchomości dla klientów indywidualnych, jednostek samorządów terytorialnych, przedsiębiorstw i banków. Prace nasze wykonujemy głównie na terenie miasta Kielce oraz gmin: Morawica, Bodzentyn, Bieliny, Zagnańsk, Miedziana Góra, Górno, Masłów, Strawczyn, Piekoszów, Chęciny, Nowiny, Łopuszno, Chmielnik, Łagów, Nowa Słupia, Pierzchnica, Raków, Mniów.

www: http://www.geodeta-kielce.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Dystrybutor szaf metalowych - Pekro

Wszystkie typy szafek wykonanych z metalu łatwo odnajdziesz na stronie tanie-szafy-metalowe.pl. Tu odnajdziesz meble wytworzone z metalu, wykonane z troską o prawie każdy szczegół. Solidność wyrobów, atrakcyjna cena oraz usatysfakcjonowanie konsumentów na pewno są dla firmy najistotniejsze. Firma PEKRO oferuje szafki wykonane z metalu do urzędów, szkół, bibliotek oraz instytucji. W propozycjach przedsiębiorstwa są m.in.: przemysłowe meble metalowe, specjalistyczne medyczne, meble do warsztatów, ale również niedrogie fotele biurowe. W katalogu firmy znajdą Państwo szafki na akta oraz kartoteki, biurka standardowe i lekarskie, szafy ubraniowe BHP, szafy gospodarcze, meble magazynowe, regały jezdne, regały na mapy i tym podobne. Wszelakie meble metalowe sprzedawane na stronie internetowej tanie-szafy-metalowe.pl są dostosowane do przechowywania różnej zawartości, też tej bardzo ciężkiej. Cechuje je bardzo dobra estetyka zrobienia, wytrzymałość na drobne uszkodzenia jak i szansa wszechstronnego zastosowania.

www: http://www.tanie-szafy-metalowe.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Geodeta Nowy Sącz

Abakus Usługi Geodezyjne jest firmą działająca na terenie województwa małopolskiego. Świadczymy usługi m.in. w zakresie: mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych, tyczenie obiektów budowlanych, pomiary inwentaryzacyjne obiektów budowlanych,pomiary wykonywane w celu ustalenia powierzchni zasiewów oraz objętości mas ziemnych, projektowanie, zakładanie i pomiar osnowy pomiarowej poziomej i wysokościowej wraz z opracowaniem kameralnym wyników. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych. Jesteśmy również otwarci na współpracę z samorządami lokalnymi oraz firmami projektowym i budowlanym. Dbamy o solidność, rzetelność i terminowość powierzonych nam zleceń.

www: http://www.abakus-geodezja.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Geodezja Poznań„, Usł‚ugi Geodezyjne Poznań

Przedsiębiorstwo Geodezyjne Cartus oferuje szeroki zakres usług geodezyjnych na terenie miasta Poznania. Wykonujemy mapy do celów projektowych, wytyczenia i inwentaryzacje budynków, przyłą…czy.

www: http://www.cartus.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Armii Krajowej 30

Szanowni Państwo, u nas, w szkole językowej SIESTA w Gdyni trwa nieustanny nabór na kursy językowe w systemie ciągłym. W ofercie dla Państwa przygotowaliśmy naukę języków: włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego, portugalskiego, tureckiego, hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego i innych, w tym języka polskiego dla obcokrajowców. Kursy odbywają się w kraju albo za granicą. Pośród zagranicznych oferujemy: general, intensive, One to One, weekendowe, egzaminacyjne i specjalistyczne. Kompleksowa obsługa wyjazdu zawiera nie tylko naukę, lecz także zakwaterowanie oraz liczne zajęcia dodatkowe np. surfing, nauka tańca czy zwiedzanie. Do tego wszyscy nasi uczniowie mogą korzystać z biblioteki szkolnej oraz księgarni językowej. Księgarnia ta proponuje Państwu książki, mapy, podręczniki, multimedia i materiały dydaktyczne do nauki języków obcych. Więcej informacji na stronie.

www: http://www.siesta.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» M-GEO geodeta

Firma M-GEO istnieje na rynku od 2006 roku, świadcząc wszechstronne usługi w zakresie usług geodezyjno-kartograficznych, architektury, planowania, urbanistyki oraz budownictwa. Nasza Firma działa na terenie województwa śląskiego, ale realizuje zlecenia na terenie całego kraju. Trzon naszej firmy stanowi doświadczona i wykwalifikowana kadra, oraz rasowe urządzenia przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i oprogramowania geodezyjnego. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczeniu pozwala nam oferować Klientom najwyższej jakości usługi w zakresie realizacji pomiarów wstępnych, aktualizacyjnych oraz inwentaryzacyjnych, zajmujemy się geodezją inżynieryjno- przemysłową, urządzeniowo-rolną, tworzymy ewidencję gruntów, budynków i lokali, wykonujemy opracowania cyfrowe oraz mapy numeryczne. Nasze usługi realizujemy samodzielnie i punktualnie zachowując wysoką jakość wykonanych prac pod nadzorem osób posiadających wymagane uprawnienia geodezyjne zezwalające na sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w branży geodezyjno-kartograficznej. Zapraszamy na naszą stronę, chętnie odpowiemy na Państwa zapytania.

www: http://mgeo.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Spedytor blog - giełda ł‚adunków, informacje transportowe, giełda transportowa.

Na Naszym blogu znajdziesz zarówno niezbędne informacje z branży transportowej, jak i giełdę. Giełda oferuje wolne ładunki, transport, spedycję. W ofercie mamy również mapy dla transportujących.

www: http://spedytor-blog.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Galeria Sztuki ARTinvesting | Sztuka współczesna | Modern Art | Stare mapy i grafiki

Galeria sztuki ARTinvesting proponuje: malarstwo współczesne - modern art, stare mapy, stare grafiki, widoki miast, autografy i rękopisy, jak również sztukę starożytną / sztukę antyczną. W ramach usług art banking wspieramy naszych Klientów w budowaniu kolekcji sztuki dostosowanej do gustu Klienta oraz uwzględniających jego strategie inwestycyjną.

www: http://www.artinvesting.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Krzesła biurowe

Nasza firma oferuje wysokiej jakości meble metalowe i biurowe, które są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób pod kątem trwałości, wzornictwa i atrakcyjnych cen. Oferujemy miedzy innymi krzesła biurowe, stacjonarne i obrotowe, a także fotele biurowe wszystkie eleganckie i wygodne. Zakupisz u nas szafy bhp, ubraniowe, skrytkowe, meble medyczne, szafy na mapy. Sprzedajemy meble metalowe najwyższej jakości, z zabezpieczeniami szafy aktowe, regały przejezdne, magazynowe. Również można zaopatrzyć się u nas w wyposażenie warsztatów w tej dziedzinie oferujemy pojemniki plastikowe, skrzynie narzędziowe, meble warsztatowe. Nasze meble dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, można idealnie dopasować je do swoich oczekiwań, aby biuro, warsztat czy jakakolwiek inna przestrzeń prezentowała się naprawdę świetnie, była funkcjonalna i ergonomiczna. Jesteśmy w stanie wykonać także produkty na zamówienie naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji!

www: http://www.metal-styl.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Spływ Dunajcem cennik

Spływ Dunajcem to jedna z najciekawszych atrakcji Pienin, znana już niemal na całym świecie. Spływ Dunajcem odwiedza rocznie ponad sto tysięcy turystów z Polski i z zagranicy (z Niemiec, Węgier i wiele innych krajów). Sezon flisacki rozpoczyna się dokładnie 1 kwietnia, a kończy jesienią w październiku. Przez około 2 do 3 godzin płynąc wartkim nurtem Dunajca podziwiamy i zachwycamy się przepięknymi, skalistymi szczytami w samym środku malowniczego masywu górskiego, jakim są bez wątpienia Pieniny. Na stronie internetowej splyw-dunajcem.com prezentujemy bogatą i ciągle aktualizowaną galerie zdjęć, dokładne mapy, prezentacje spływu na wideo oraz mnóstwo bieżących i ciekawych, ciągle świeżych informacji. Serwis zawiera aktualne ceny (cennik) spływu przełomem Dunajca,a także dokładny opis trasy.

www: http://www.splyw-dunajcem.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GEO-VISION - geodeta Rzeszów

Firma Geo-Vision przez cały czas funkcjonowania biura wdraża nowoczesne technologie w pozyskiwaniu danych pomiarowych jak i w opracowywaniu ich wyników, stale podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym oraz na najlepszym oprogramowaniu. Wykonujemy mapy dla celów projektowych dla małych i dużych inwestycji.

www: http://www.geo-vision.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Tanie noclegi Kraków

Planujesz urlop, wyjazd wypoczynkowy, wakacje? Interesuje Cię Kraków? Szukasz noclegu w tanim hotelu? Skorzystaj z bazy noclegowej Akademickiego Centrum Noclegowego. W portalu Tanie Spanie znajdziesz duży wybór wygodnych pokoi z łazienkami. Specjalnością tej witryny są: Tanie noclegi w Krakowie. Rezerwując przez nią nocleg masz gwarancje najniższej ceny. Promujemy bazą noclegową krakowskiego miasteczka studenckiego AGH i UJ: hotele studenckie, akademiki (domy studenckie) i hostele. Wszystkie obiekty hotelowe położone są w centrum Krakowa, blisko Rynku Głównego i innych atrakcji zabytkowego Śródmieścia. Obsługujemy turystów indywidualnych i grupy zorganizowane: wycieczki szkolne, pielgrzymki, wycieczki zakładowe. W katalogu : Tanie noclegi Kraków, zamieściliśmy pełną informacje o cenach, zniżkach, promocjach oraz opisy hoteli z foto galeriami, mapy dojazdowe i formularz do rezerwacji noclegów przez Internet. Mamy ciekawe propozycje dla: studentów, młodzieży szkolnej i nauczycieli, podróżujących rodzin dziećmi, singli i par odwiedzających Kraków w weekend. Oferty dla grup zorganizowanych publikujemy w odrębnym folderze: Noclegi dla grup. Dla wycieczek przygotowaliśmy specjalne pakiety hotelowe składające się z: noclegów, posiłków i usług przewodnickich. Zapraszamy.

www: http://www.taniespanie.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Architekt Rzeszów Projekty gotowe

Projekty gotowe Rzeszów oraz adaptacja. Projekty domów jednorodzinnych, drewnianych w tradycji, garaży, budynków gospodarczych. Z nami znajdziesz swój wymarzony dom. Projekty przyłączy, wody, kanalizacji sanitarnej, gazu, energetyczny, mapy do celów projektowych, badania geologiczne gruntów. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszym architektem.

www: http://www.csplus.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Usługi geodezyjne i wycena nieruchomości Olsztyn, geodeta, geodezja Olsztyn

Geopunkt usługi geodezyjne i wycena nieruchomości w Olsztynie. Firma geodezyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje pełen zakres usług. Geodeta w naszej firmie to wyspecjalizowany fachowiec, który wykona każdy pomiar oraz zrealizuje każde zlecenie. Wykonujemy przede wszystkim: mapy do celów projektowych, mapy do celów prawnych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, podziały nieruchomości, wznowienia punktów granicznych, tyczenie oraz inwentaryzację powykonawczą urządzeń podziemny oraz naziemnych sieci uzbrojenia terenu, przyłączy.

www: http://www.geopunkt.info.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Geodezja Wrocław

Jeżeli poszukujecie Państwo solidnego partnera w branży geodezyjnej to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zdobytą przez kilkanaście lat wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy realizując usługi dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Posiadane uprawniania pozwalają nam m. in. sporządzać dowolne mapy, tyczyć budynki, dokonywać podziału nieruchomości oraz sprawować nadzór geodezyjny nad prowadzonymi budowami.

www: http://www.geogal.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Krynica Zdrój hotele

Krynica Zdrój - baza noclegowa oraz aktualne informacje o regionie, jego atrakcjach i historii. Na stronie mapy, zdjęcia oraz możliwość dopisania swojego obiektu lub firmy. Opis najważniejszych miejscowości w gminie krynica: Berest, Czyrna, Mochnaczka, Muszynka, Piorunka, Polany, Tylicz. Serwis prezentuje także informacje dla turystów uprawiających sporty letnia jak i zimowe Krynica to nie tylko wody mineralne. Jest to także miejscowość skupiająca dużą ilość ośrodków sanatoryjnych. Przyjeżdżając tutaj na kurację można liczyć na wiele zdrowotnych zabiegów, będących zarazem okazją do pełnego odpoczynku i zrelaksowania się. Sanatoria w Krynicy oferują swoim kuracjuszom najczęściej: diatermię krótkofalową, interdyn, kąpiele czterokomorowe, zabiegi ultradźwiękami, światłolecznictwo, masaże i wiele innych.

www: http://www.krynica-noclegi.net.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Automapa - przedłuż licencję

Strona umożliwiająca odnowienie licencji na oprogramowanie nawigacyjne automapa. Razem z licencją automapy odnawiana jest tez subskrypcja, czyli automatyczne aktualizacje map. Stronę prowadzi autoryzowany przedstawicie firmy automapa, który od wielu lat współpracuje z producentem oprogramowania. Nasz strona umożliwia nie tylko zakup licencji ale także sprawdzenie jej ważności. Wystarczy podać numer licencji oraz email na który zarejestrowano automapę. Można się też zapisać na newsletter, który powiadomi nas odpowiednio wcześniej o terminie wygaśnięcia usługi. Inna opcja jest upgrade map - posiadacze wersji automapa mogą za dopłatą, ez konieczności zakupu nowego oprogramowania stać się posiadaczami automapy Europy. System sam się zaktualizuje i pobierze plany nawigacyjne pozostałych krajów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dla tych , którzy nie mają jeszcze automapy uruchomiliśmy także sklep Kup Automapa, w którym można błyskawicznie dokonać zakupu obu wersji oprogramowania. Zapraszamy tych, którzy korzystają już z za atomapy, tych którzy są już do niej przekonani i tych, którzy chcieliby się o niej dowiedzieć czegoś więcej - przygotowaliśmy szczegółowe opisy wersji automapa Polska i automapa Europa.

www: http://licencjaautomapa.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Nocleg przy Manufakturze

Strona internetowa posiada sporo wiadomości dotyczących hostelu Boutique. Można tu zapoznać się z punktami szerokiej propozycji, która głównie zawiera wynajmowanie pokoi. Wyliczono 3 ważne typy to znaczy: pojedyncze pokoje oraz przeznaczone dla trzech albo dwóch osób. W kształcie listy są ukazane dodatkowe udogodnienia oraz usługi, które proponowane są przez hostel. Zaklasyfikowano do nich, na przykład: śniadanie oraz Internet. W oddzielnej podstronie można znaleźć galerię fotografii. Demonstruje ona umeblowanie przeciętnych pomieszczeń, z jakich złożony jest hostel. Strona także pozwala na określenie odległości istotnych punktów, jak np.: galerie handlowe, lotnisko bądź dworzec, od hostelu. Wstawiono tu też odsyłacz do mapy, która ilustruje dokładną lokalizację budynku. Poza tym, na stronie opublikowano również dane dotyczące oferty hotelu.

www: http://www.boutiquehostel.eu

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Hostelcinema - Hostel Wrocław, tanie noclegi

Potrzebujesz noclegu we Wrocławiu, który zachęcałby niskimi cenami oraz miłą obsługą? Wejdź na stronę Hostelu Cinema. Nasz hostel znajduje się w sąsiedztwie Rynku, ma recepcję czynną całą dobę, która za każdym razem chętnie służy pomocą. Zadbaliśmy o przyjemny wystrój, bezpłatny Internet oraz darmowe mapy Wrocławia. U nas każdy poczuje się jak w domu. Przy naszym hostelu znajduje się węzeł komunikacji miejskiej, co znacznie uprości przemieszczanie się po mieście. Dla nas nie są problemem także Twoje zwierzęta.

www: http://hostelcinema.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Agroturystyka

Największa w Polsce baza gospodarstw agroturystycznych. Noclegi agroturystyczne, tanie noclegi już od 20zł. Aktualne oferty, bogata baza zdjęć, mapy, informacje na temat wyposażenia i atrakcji danego obiektu. Zapraszamy.

www: http://www.agroturystyka24h.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Usługi geodezyjno-kartograficzne Wałbrzych

Wałbrzyska firma GEO-GROUP oferuje usługi z zakresu geodezji i kartografii. Wykonujemy mapy sytuacyjno-wysokościowe i do celów projektowych, pomiary powykonawcze, kubaturowe i inwentaryzacyjne oraz prace realizacyjne. Zajmujemy się numerycznym modelowaniem terenu oraz cyfrowymi opracowaniami kartograficznymi. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi oraz biurem projektów drogowych. Ponadto w ofercie firmy znajdują się certyfikowane szkolenia CAD dotyczące oprogramowania CAD firmy Autodesk. Zapewniamy też wsparcie techniczne dotyczące oprogramowania i sprzętu.

www: http://geo-group.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pozycjonowanie Tworzenie Stron AAC Agencja Reklamy mazowieckie świętokrzyskie Radom Polska

Agencja Reklamy Interaktywnej AAC Andrzej Połoński pomoże twojej firmie zaistnieć na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Zapewni to dobra optymalizacja reklama pozycjonowanie tworzenie stron. Wysoka pozycja firmy w wyszukiwarce internetowej to podstawowa jednak niełatwa do osiągnięcia sprawa, szczególnie gdy świadoma konkurencja też o to dba. Najlepiej najszybciej osiąga się to przez pozycjonowanie w naszej agencji reklamowej. Działania te są w pełni legalne, dają wyraźny i trwały efekt długi czas, w przeciwieństwie do działań nagannych które mogą skończyć się karą i banem np. od google. Reklama w internecie, marketing internetowy, reklamowe kampanie w wyszukiwarce, rządzą się nieco innymi prawami, niż w tradycyjnym reklamowaniu. AAC dobrze wie jak wypromować wypozycjonować wyeksponować w internecie produkt firmę i jej stronę czy witrynę internetową. Robi to w zgodzie ze Standardami ustalanymi przez Interactive Advertising Bureau IAD, czyli Biuro Reklamy Interaktywnej, organizację międzynarodową upowszechniającą Internet, jako medium reklamy. Oprócz pozycjonowania, AAC zrobi kampanię w google adwords założy profil w portalu społecznościowym, np. na NK Twitterze Facebooku MySpace LinkedIn, zamieści teksty fotografie zdjęcia filmy w portalu. Jeśli trzeba aktywnie zaopiekuje się tymi profilami, będzie zamieszczać cykliczne różne informacje, odpowiadać na aktywność internautów . Poprawi jakość firmowych tekstów fotografii zdjęć filmów, wkomponuje w te ostatnie napisy grafiki reklamy. Jeśli trzeba sami napiszą teksty, zrobią zdjęcia korzystając z techniki HDR i HD, nakręcą filmiki krótkie tanie, lub większe i droższe. Info o twojej firmie pojawi się wszędzie, nie tylko w normalnym polu wyszukiwania, ale także w polu grafika wideo mapy. Przyjmują zlecenia z całej Polski, mailem telefonicznie, dojadą do klienta z woj. mazowieckie świętokrzyskie lubelskie np. Radom Kielce Lublin Puławy Ostrowiec Skarżysko Zwoleń i inne. Nie czekaj, złóż zlecenie online.

www: http://reklamyinternetowe.radom.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pieniny

Pieniny - baza noclegowa oraz aktualne informacje o regionie, jego atrakcjach i historii. Na stronie mapy, zdjęcia oraz możliwość dopisania swojego obiektu lub firmy. Opis najważniejszych miejscowości w Pieninach: Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Niedzica, Kluszkowce. Serwis prezentuje także informacje dla turystów uprawiających sporty letnia jak i zimowe, ponadto propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Pieniny to pasmo górskie w południowej Polsce i północnej Słowacji, stanowiące najwyższą część długiego, porozdzielanego pasa skałek wapiennych.Od południa graniczą z pasmem Magury Spiskiej, od północy z Gorcami i Beskidem Sądeckim. Tworzą łańcuch górski o długości ok. 35 km i szerokości do 6 km podzielony przełomami Dunajca.

www: http://www.pieniny.net.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Mapy Online - plany miast, położenie miejscowosci, atrakcji, hoteli i noclegów na mapie Polski.

Mapy województw, powiatów, gmin i miejscowości, plany polskich miast wraz z opisem, rankingiem i komentarzami użytkowników.

www: http://www.mapy-online.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Mapa Polski

Mapa Polski w imap24.pl wyróżnia się szybkością działania. Dodatkowo korzysta z google API, dzięki czemu mapy całego świata są na bieżąco aktualizowane. MAPA na imap24 pozwala na wyznaczanie tras od do na całym świecie nie tylko w Polsce. Na stronie nie ma reklam tylko mapa dzięki czemu strona jest przyjazna dla oka użytkownika.

www: http://imap24.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Counter-Strike 1.6 KZ Climbing, HideNSeek, Surf, LongJumps, BunnyHop - KREEDZ.pl

Wszystko o Kreedz, HideNSeek i Surf czyli wspinaczce, skakaniu oraz ślizganiu w Counter-Strike 1.6. Tutaj znajdziesz Skróty CS 1.6 map kz i bhop, najnowsze mapy bhop, kreedz, hns, surf oraz long jump. Polskie Rekordy Long Jump, Światowe Rekordy Long Jumps.

www: http://kreedz.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Podręczniki gimnazjum, podręczniki szkolne, matura - Wallenrod.pl

Księgarnia internetowa Wallenrod to ogromny wybór podręczników szkolnych, lektur i wszelkich pomocy naukowych. Nasza oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, liceów i techników, ale również dla dzieci przedszkolnych i nauczycieli. Posiadamy liczne pozycje dla uczniów przygotowujących się do matury i egzaminu gimnazjalnego, a także książki dla dzieci i młodzieży oraz encyklopedie, słowniki, atlasy i mapy szkolne.

www: http://www.wallenrod.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Atrakcje turystyczne w Pieninach

Jeśli chcesz poznać najpiękniejsze atrakcje turystyczne Pienin, a przy okazji dać sobie możliwość odpowiedniego zaplanowania wypadu, odwiedź naszą stronę - przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najatrakcyjniejsze fotografie, mapy, dzięki którym dowiesz się, że wszystko to jest już na wyciągnięcie ręki.

www: http://atrakcjeturystycznewpieninach.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» DACHY, GEODEZJA, MAPY, DEKARSTWO, HEPI, CIECHANÓW, MAZOWIECKIE

DACHY, DEKARSTWO, USŁUGI, GEODEZJA, MAPY, NAPRAWA DACHÓW, ZABYTKI, RENOWACJA DACHÓW, OBIEKTY, ZABYTKOWE, MIEDZIANE, SAKRALNE, OKNA, DACHÓWKA, RYNNY, BLACHODACHÓWKA, HEPI, CIECHANÓW, MAZOWIECKIE, POKRYCIA DACHOWE, WIĘŹBY DACHOWE, KOMINY, PODZIAŁY, SCALENIA, ROZGRANICZENIA, USTALENIA GRANIC, POMIARY

www: http://www.hepi.biz.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pensjonaty hotele SPA restauracje mapy | zwiedzajPolske.pl |

ZwiedzajPolske.pl jest serwisem zawierającym ogłoszenia hoteli, pensjonatów, ośrodków SPA w całej Polsce. Portal zawiera ponadto plany miast, przegląd prasy turystycznej, informacje o zniżkach itp.

www: http://www.zwiedzajpolske.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» transAzja.pl - Portal Polskiej Społeczności Podróżującej

Portal Polskiej Społeczności Podróżującej - wszystko co chcesz wiedzieć o Azji. Informacje przyrodnicze, kulturalne. Informacje praktyczne, opowiadania, mapy krajów oraz przepisy kulinarne. W serwisie takze galeria fotograficzna, baza adresów oraz forum dyskusyjne i aktualności.

www: http://www.transazja.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» PRZYRODNICZE.pl

Sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody. Szeroka gama artykułów zwiazanych z przyrodą: książki o przyrodzie, mapy, upominki związane z przyrodą, gadżety, zabawki (zwierzaki), sprzęt, pomoce naukowe itp.

www: http://www.przyrodnicze.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Counter Strike

Counter Strike - na stronie informacje na temat tej gry, porady, solucje na często spotykane problemy. Serwis posiada obszerny dział download, do ściągnięcia są boty do CS, a także niestandardowe mapy do Counter Strike 1.6.

www: http://www.counter-strike.wiaderko.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Globetrotters Diary - podró?e, mapy, geografia, azja, europa, bliski w

Bypedes jest darmowym dziennikiem o otwartej tre?ci zawieraj?cym tysi?ce artyku?ów powi?zanych z geograficznymi lokacjami od Acapulco do Zimbawe tworzonymi przez internetow? spo?eczno??. Dost?pny w szeregu j?zyków, kompletny i godny zaufania, stanowi nieocenione ?ród?o informacji.Podró?e, mapy, tury

www: http://www.pl.bypedes.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Counter Strike Condition Zero

Counter Strike Condition Zero jest to następna wersja CS 1.6. Nie zdobyła już takiej wielkiej popularności ale i tak jest sporo grywalna w świecie CS. Na forum można znaleźć artykuły, mapy do counter strike, boty do cs, lista serwerów non steam

www: http://forum.wiaderko.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kajaki - Mazury

Spływy kajakowe - Mazury. Opisy szlaków kajakowych, porady, mapy szlaków,miejsca noclegowe. Duża galeria zdjęć ze spływów kajakowych. Oferta spływów kajakowych jednodniowych jak też spływów weekendowych i wielodniowych

www: http://www.notatki.kajakowe.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» counter strike

Counter Strike to jedna z najlepszych i najpopularniejszych gier sieciowych. Na tej stronie znajduje się duża dawka informacji nt Counter Strike. Artykuły, download - mapy do cs, boty do cs. W serwisie także podpowiedzi dla początkujących graczy.

www: http://counter-strike.webfly.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Czeczenia - Walka o Wolność i Niepodległość - Start

Czeczenia- Walka o Wolność i Niepodległość.Wojna w Czeczenii - historia kraju, opis konfliktu, mapy, zdjecia ludność cywilna, bohaterowie narodowi.Podróż po Kaukazie

www: http://czeczenia.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» counter strike

Counter Strike. Forum poświęcone grze Counter Strike. Dyskusje na temat najczęstszych problemów. Boty do cs, mapy do cs. Najlepsze forum o Counter Strike.

www: http://sopranoteam.pun.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pomiarowiec

Usługi geodezyjne i kartograficzne, geodezyjna obsługa inwestycji, cyfrowe mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, komputerowe opracowanie map katastralnych, osnowy geodezyjne, pomiary i sondaże zbiorników wodnych.

www: http://www.pomiarowiec.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» cs counter strike

Counter Strike to jedna z najlepszych i najpopularniejszych gier sieciowych. Na tej stronie znajduje się duża dawka informacji nt Counter Strike. Artykuły, download - mapy do cs, boty do cs. W serwisie także podpowiedzi dla początkujących graczy.

www: http://www.counter-strike.webfly.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» forum non steam

Forum Counter Strike 1.6 Non Steam. Forum poświęcone grze Counter Strike 1.6. Na stronie jest wiele rozwiązań na częste problemy związane z tą grą. Linki do stron z plikami, konfiguracjami. Lista serwerów non steam oraz opinie na ich temat. Opisy, tutoriale jak zainstalować grę, nowe mapy i boty

www: http://www.forum.wiaderko.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30595, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 2


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005