MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: kuba,

Kategoria :
Odzież, Transport i spedycja, projektowanie wnętrz, transport, Instalacyjno-budowlane, biznes i ekonomia, Psychoterapia, Medycyna, Fotografia, Prawnicy, zdrowie, Gabinet kosmetyczny, Doradztwo personalne, Porady prawne online, Nauka tańca, Sprzęt medyczny i sportowy, Telewizja, Last Minute, Prezenty i upominki, budownictwo, rozrywka, turystyka, biuro podróży, biura podróży, technika grzewcza, usługi, usługi, Budowlano-remontowe, Kulinaria, biznes, Inne,


» Topograf- Geodeta, Geodezja, Usł‚ugi Geodezyjne Tomaszów Mazowiecki

Topograf jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne usługi geodezyjno - kartograficzne na terenie Tomaszowa Mazowieckim i okolic. Wykwalifikowany zespół fachowców korzystających z nowoczesnych technologii i sprzętu zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Kładziemy nacisk na jakość i terminową realizację Państwa zleceń. Oferujemy szeroki wachlarz usług geodezyjnych dostosowanych do potrzeb Klienta. Oferowane usługi geodezyjne - mapy do celów projektowych: pod założenie nowych sieci: gazu, prądu, kanalizacji, wody, pod budowę budynku mieszkalnego, pod budowę zakładu, obiektu budowlanego, pod rozbudowę przedsiębiorstwa. Pomiary i opracowania map sytuacyjno - wysokościowych, wytyczenia na gruncie: budynków, sieci uzbrojenia terenu (gazu, prądu, wody, kanalizacji), dróg, budowli ziemnych itp. Geodezyjną obsługę inwestycji w czasie procesu realizacyjnego: wytyczenie i utrwalenie głównych osi obiektów budowlanych naziemnych i podziemnych, wytyczenie i utrwalenie charakterystycznych punktów projektowanego obiektu, pionowanie słupów i ścian, wyznaczenie punktów wysokościowych-reperów. Geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze: budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu, aktualizacje ewidencji gruntów i budynków, pomiary powierzchni obiektów terenowych, pomiary objętości hałd i wyrobisk, badanie pionowości obiektów, pomiary powierzchni: mieszkań, biur, innych obiektów kubaturowych. Inwentaryzacje architektoniczno- budowlane. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą na stronie internetowej oraz do skorzystania z usług Naszej Firmy.

www: http://www.topograf.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Oryginalny kubański rum Havana Club

Kubański rum Havana Club Havana Club to jedyny w swoim rodzaju rum, który pozwoli ci na stworzenie wyjątkowych drinków oraz chwilowe wczucie się w nastrój egzotycznej i zwariowanej Hawany. Razem z przyjaciółmi odkryj jego unikalny smak i aromat, który tworzony jest w ściśle określonych warunkach zapewniających jego niepowtarzalność.

www: http://www.havana-club.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Swetry męskie i damskie Bydgoszcz

Towary przez nas oferowane posiadają najwyższą jakość oraz cieszą się dużym zainteresowaniem. Sklep prowadzimy od 1992 roku. Obsługa sklepu to zgrana załoga chętnie służąca pomocą. Zależy nam, aby każdy klient znalazł u nas wyjątkowe produkty dla siebie i dla swoich najbliższych. W związku z tym nie brakuje w naszej ofercie produktów tradycyjnych, jak również i nowoczesnych zgodnie z najnowszymi trendami. Z przyjemnością doradzimy w sprawach ubioru. Liczymy, że prezentowana oferta przypadnie Państwu do gustu i chętnie będziecie odwiedzać nasze sklepy i robić zakupy.

www: http://www.ekubas.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» BARBAREX usługi ogólnobudowlane opolskie

Jeśli szukają Państwo firmy, jaka zajmuje się fachowym przewozem towarów ciekłych na terenie całej Europy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Barbarex z Rybna. Funkcjonujemy na rynku od ponad 30 lat, świadcząc bezpieczny przewóz alkoholi, ich roztworów oraz płynnych substancji spożywczych: soków, syropów, koncentratów, itp.. Jesteśmy w stanie zrealizować przewóz znaczących ilości substancji ciekłych. Posiadamy kwasoodporne cysterny o kubaturze od 26000 dm3 do 30000 dm3. Świadczymy kompleksowe usługi, oprócz przewozu umożliwiamy również załadunek i rozładunek materiałów do przeróżnych zbiorników docelowych. Gwarantujemy wprawną, wykwalifikowaną załogę pracowników i konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

www: http://www.barbarex.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Projektowanie wnętrz

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wykonanie projektów wystroju wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu funkcjonalnych, a jednocześnie nieszablonowych projektów aranżacji wnętrz. Nasz zespół artystów i fachowców zapewnia wykonanie projektów mebli, elewacji i tarasów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na naszej stronie firmowej i do współpracy z naszą firmą!

www: http://rekubatura.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Czas Hydraulika - Market ofert

Market ofert to serwis przeznaczony dla osób chcących promować usługi hydrauliczne, oferty szkoleń dla hydraulików, sprzedaż narzędzi i asortymentu instalacyjnego, sprzedaż kotłów oraz artykuły wyposażenia łazienek. Market ofert to inkubator ogłoszeń branży hydraulicznej umożliwiający prezentację ofert szerokiemu gronu odbiorców.

www: http://marketofertczashydraulika.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GRAN usługi transportowe

Jeśli poszukują Państwo solidnego partnera w zakresie transportu i spedycji, warto zapoznać się z propozycją firmy GRAN. Branżą tej firmy są przewozy ładunków ponadnormatywnych i kubaturowych, jak również związana z tym pełna obsługa w zakresie organizacji zezwoleń na transport ładunków na terenie całej Europy oraz pilotaż tych ładunków. Dodatkowo firma zajmuje się transportem łodzi i jachtów motorowych przy użyciu specjalistycznych naczep niskopodłogowych. Odbiorcami usług są firmy oraz klienci indywidualni zainteresowani transportem ładunków na terenie całej Europy. GRAN działa na rynku od 22 lat i jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się firm w regionie środkowo-pomorskim. Od 1996 roku należy do Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, a od 2010 posiada certyfikat Rzetelnej Firmy, potwierdzający wiarygodność w relacjach biznesowych. Głównym zadaniem dla GRAN jest zadowolenie klientów, wobec tego ciągle podwyższana jest jakość proponowanych usług przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Więcej informacji na stronie internetowej.

www: http://gran.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Audio Art

Sztuka akustyki, projekty akustyczne, nagł‚ośnienia dla firm, sklepów, systemy audiowizualne, instalacje, głośniki, kino domowe, komplet wzmacniaczy, tuner i odtwarzacz, obiekty użyteczności publicznej, hale targowe, markety, sklepy, banki, biura, szkoły, hotele, obiekty sportowe, rzuty pomieszczenia, kubatura, systemy audio, wzmacniacz, nagłoś›nienie butików i sklepów, systemy przywoływania pracowników, zdalnego sterowania, wielokanałowy wzmacniacz, amplituner, konferencyjne, tłumaczeń symultanicznych, centralki CU400510, CU4005 do stu CU4010 terminali mikrofonowych, Gł‚ośniki PA, gł‚ośniki klasy Hi Fi, głośniki sufitowe, gł‚ośniki skrzynkowe, gł‚oś›niki sferyczne wiszą…ce, Wrocł‚aw, instalacje w cał‚ej Polsce...

www: http://www.audioart.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» e-biznes

Mazowiecki Inkubator Technologiczny rozpoczął swoją działalność pod koniec roku 2011. MIT posiada ogromne doświadczenie oraz zaplecze biznesowe. W radzie nadzorczej zasiada wielu właścicieli dobrze prosperujących spółek. Jeżeli posiadasz innowacyjny pomysł na biznes to koniecznie zgłoś się do nas. Jeśli Twój pomysł przejdzie wszystkie etapy inkubacji to zainwestujemy w Twoją działalność od 25 do nawet 800 tys złotych. Ponadto zapewniamy pełne wsparcie w zakresie technologicznym, prawnym, merytorycznym.

www: http://www.e-mit.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Psycholog Jakub Bętkowski - gabinet psychologii w Poznaniu

Strona internetowa Poznańskiego gabinetu psychoterapii, prowadzonego przez Jakuba Bętkowskiego. Jakub Bętkowski jest doświadczonym psychologiem, mającym wieloletnie doświadczenie w niesieniu pomocy psychologicznej. Oprócz typowej psychoterapii, Jakub Bętkowski pracuje jako Coach czyli trener. Jako Coach nauczy Was jak skutecznie pracować, zdobywać kontakty biznesowe. W zależności od tego czy jest to psychoterapia, coaching lub porada psychologa, dostosowywany jest indywidualny tryb postępowania.

www: http://betkowski-psychoterapia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Dr Mikołaj Kubasik - chirurgia plastyczna

Profesjonalne i atrakcyjne cenowo zabiegi chirurgii plastycznej przeznaczone dla mężczyzn i dla kobiet. Gdy zależy ci na młodym wyglądzie, wtedy warto zajrzeć już teraz na naszą stronę internetową! Oferujemy zabiegi takie jak liposukcja, lifting, powiększenie piersi lub zmniejszenie ich. Także przeprowadzamy plastykę nosa, powłok brzusznych, ramion czy pachwin. Dodatkowo oprócz zabiegów inwazyjnych chirurgii plastycznej możesz skorzystać u nas z zabiegów takich jak botoks, usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zapraszamy!

www: http://www.drkubasik.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fotografia ślubna Kraków, fotograf kraków, zdjęcia ślubne kraków, fotograf katowice sandra-kuba.pl

Fotografia ślubna z klimatem. Bajeczne kadry dla spragnionych koloru. Bajkowy plener, reportaż pełen emocji. Fotograf Kraków, fotograf Katowice, fotograf śląsk, fotograf Pszczyna, fotograf Bielsko, fotograf Szczyrk http://www.sandra-kuba.pl/ Zapraszamy Sandra i Kuba

www: http://www.sandra-kuba.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kancelaria Adwokacka - Jakub Bukartyk - adwokat Tarnów

Jeżeli odnaleźli Państwo niniejszy wpis oznacza to, iż jesteście zainteresowani skorzystaniem z usług prawniczych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami profilu Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez adwokata Jakuba Bukartyka w Tarnowie.

www: http://www.adwokat.bukartyk.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Salsa Kraków - LatinProject.pl

Latin Project to krakowska szkoła tańca, która skupia ludzi, których pasją jest taniec - a dokładniej salsa. Wyróżnia nas profesjonalizm i konkurencyjne ceny na rynku. Nawiązaliśmy współpracę z Danielem Pancerzem, który jest najlepszym polskim instruktorem salsy kubańskiej. Prowadzimy kursy tańca w Krakowie, w naszej ofercie znajdują się: izolacje, reggeaton, salsa kubańska, rumba kubańska. Zajęcia prowadzone przez nas to mile spędzony czas w pozytywnej atmosferze. Prowadzimy kursy w kilku salach w Krakowie, tak więc z łatwością można dobrać najbliższą lokalizację.

www: http://www.latinproject.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Usługi geodezyjno-kartograficzne Wałbrzych

Wałbrzyska firma GEO-GROUP oferuje usługi z zakresu geodezji i kartografii. Wykonujemy mapy sytuacyjno-wysokościowe i do celów projektowych, pomiary powykonawcze, kubaturowe i inwentaryzacyjne oraz prace realizacyjne. Zajmujemy się numerycznym modelowaniem terenu oraz cyfrowymi opracowaniami kartograficznymi. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi oraz biurem projektów drogowych. Ponadto w ofercie firmy znajdują się certyfikowane szkolenia CAD dotyczące oprogramowania CAD firmy Autodesk. Zapewniamy też wsparcie techniczne dotyczące oprogramowania i sprzętu.

www: http://geo-group.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ciechocinek widok z kamery online - zobacz kto spaceruje pod tężniami

Widok z kamery na zabytkowe ciechocińskie tężnie. Zobacz kto dzisiaj odwiedził Ciechocinek i spaceruje pod tężniami. Kamera została umieszczona w uroczym pensjonacie w sąsiedztwie tych fenomenalnych budowli - kapiących zdrowotną solą. Tężnie - osobliwa i największa w Europie budowla drewniana do odparowywania wody z solanki, zostały opracowane przez Jakuba Graffa - profesora Akademii Górniczej w Kielcach. W Ciechocinku zbudowano trzy takie budowle - zestawione w układzie podkowy. Budowa tężni I i II trwała od 1824 do 1828 roku, trzecia powstała w 1859 roku. Podstawę tężni stanowi w przybliżeniu 7000 wbitych w ziemię dębowych pali, na których umocowano świerkowo-sosnową konstrukcję zapełnioną tarniną, po której spływa słona woda. Wysokość tężni wynosi 15,8 m, zaś ich łączna długość to 1741,5 m. Solankę do tężni pompuje się ze źródła nr 11 (fontanna "Grzybek") i wtłacza na górę do korytek zainstalowanych na ich szczycie. Stąd solanka przesącza się kroplami po ścianach tężni i pod wpływem wiatru i promieni słonecznych czynnie paruje. Dookoła tężni tworzy się słynny, dostatni w jod mikroklimat ciechociński tworzący naturalne, zdrowotne inhalatorium.

www: http://ciechocinek.net/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Chirurgia plastyczna

Gabinet Chirurgii plastycznej prowadzony przez Jakuba Kratochwila - znanego i cenionego lekarza chirurgii plastycznej działającego na rynku już od ponad 30lat. Jego gabinet oferuje szeroki zakres usług chirurgicznych począwszy od liposukcji poprzez korekcje nosa, kończąc na implantach piersi.

www: http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search, firma rekrutacyjna

W&BS Rozwiązania Personalne (www.wbspraca.pl ) specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla różnych sektorów gospodarki. Docieramy do najtrudniej dostępnych Kandydatów o unikalnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Prowadzimy procesy rekrutacji na terenie kraju oraz poza jego granicami. Specjalizujemy się zarówno w usługach z zakresu doradztwa personalnego, doradztwa organizacyjnego oraz employer branding (opis usług dostępny na naszej stronie www.wbspraca.pl). Rekrutujemy pracowników w następujących specjalizacjach: Kadra zarządzająca, Sprzedaż i marketing, Administracja biurowa, Budownictwo drogowe i mostowe, Budownictwo instalacyjne, Budownictwo kubaturowe, Inżynieria/Produkcja, Energetyka, IT oraz innych.

www: http://www.wbspraca.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Adwokat Jakub Kamiński - Kancelaria adwokacka Toruń

Kancelaria Adwokacka Jakub Kamiński jest liczącą się w województwie kujawsko-pomorskim firmą prawniczą. Dzięki nowoczesnemu sposobowi zarządzania i szerokiemu spektrum usług zapewnia wysoki poziom usług. Biuro oferuje usługi przede wszystkim dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców indywidualnych a także prowadzi obsługę spółek handlowych. Kancelaria oferuje doradztwo prawne, opracowywanie opinii prawnych i analiz, przygotowywanie umów i innych pism prawnych oraz reprezentowanie klientów przed sądami na terenie całego kraju: sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi. Biuro adwokata Jakuba Kamińskiego prowadzi m.in.: - sprawy dotyczące obrotu nieruchomościami, ochrony prawa własności, spraw o ochronę dóbr osobistych, dotyczących zobowiązań wynikających z umów - niewykonania i nienależytego wykonania umów, zmiany umów, unieważnienia umów pozornych; sprawy dotyczących wykorzystywania cudzych znaków handlowych, naruszenia dobrego imienia firm, tworzenia i przekształcania istniejących podmiotów gospodarczych; - sprawy z zakresu prawa pracy - dotyczących nawiązywania i rozwiązywania umów o pracę, dotyczących bezprawnego zwolnienia z pracy - odwoływania się od oświadczenia o wypowiedzeniu, dochodzenia odszkodowania z tytułu braku wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, wypadków przy pracy, opracowywanie regulaminów wewnątrzzakładowych, konstruowanie umów o pracę, umów - zlecenie, umów o dzieło; - sprawy dotyczących prawa wekslowego, zabezpieczeń osobistych oraz rzeczowych, dochodzeniu i egzekwowaniu wierzytelności wobec dłużników; - sprawy z zakresu prawa spółdzielczego i sprawach lokalowych, o naruszenie posiadania, o zasiedzenie, dotyczących służebności, sprawach odszkodowawczych; - sprawy dotyczące danych osobowych oraz praw własności intelektualnej; - sprawy rodzinnych i spadkowych - spraw o separację i rozwód, spraw o podział majątku, dotyczące praw rodzicielskich, unieważnienie testamentu, o zachowek).

www: http://www.adwokatkaminski.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kursy salsy w Krakowie

Salsa Kraków - szkoła salsy w Krakowie prowadząca kursy salsy kubańskiej dla par, a także zajęcia lady styling.

www: http://salsakrakow.info/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Cieplarki, suszarki, laboratoryjne wagi analityczne

Inkubatory co2, łaźnie wodne, suszarki laboratoryjne, chłodziarki laboratoryjne, reflektometry, ph metry, wagi analityczne, cieplarki, cieplarki laboratoryjne, wagi laboratoryjne, suszarki próżniowe, wagi analityczne, zmywarki laboratoryjne, refraktometry, strzykawki do chromatografii, destylatory.

www: http://www.danlab.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kuba Wojewódzki TVN - Oficjalny serwis

Kuba.tvn.pl - Oficjalny serwis internetowy programu Kuba Wojewódzki.

www: http://www.kuba.tvn.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» VivaTravel.pl - last minute z Niemiec, Egipt, Turcja, Kuba, Meksyk

VivaTravel.pl - największa baza ofert last minute z Niemiec. Porównaj ceny z polskimi biurami podróży. Egipt, Turcja, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Kenia, Malediwy. Tania egzotyka tylko z Niemiec!

www: http://www.vivatravel.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Cygara - saludo.pl - Internetowy Sklep z Cygarami

Internetowy Sklep z Cygarami. Ręcznie zwijane cygara kubańskie, cygara z Dominikany, Meksyku, Hondurasu, Nikaragui.

www: http://www.saludo.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Majer-Bud Firma budowlana Konin - usługi budowlane, kostka brukowa

Firma MAJERBUD MAJER-BUD specjalizuje się w budownictwie ogólnym, kubaturowym, mieszkaniowym oraz przemysłowym (remonty, tynkowanie, stolarka, układania płytek, elewacje, docieplanie). Prowadzi także produkcję i sprzedaż kostki brukowej ozdobnej oraz płytek elewacyjnych imitujących naturalny kamień.

www: http://www.majerbud.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Portal rozrywkowy- śmieszne filmy, filmiki, gry, Włatcy móch, gry onli

Strona rozrywkowa znajdziesz na niej: śmieszne filmiki, filmiki, gry onilne, Włatcy móch, kuba wojewódzki, happy tree friends, świat według kiepskich itp

www: http://efilmiki.duu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Biuro podróży Hittravel - tysiące najlepszych ofert po najniższych cen

biura podróży, egipt, czarnogóra, chorwacja, wyspy kanaryjskie, tunezja, hiszpania, grecja, bułgaria, włochy, austria, nurkowanie, słowacja, last minute, hurgada, sharm el sheikh, teneryfa, meksyk, kuba, pielgrzymki, snurkowanie, bilety lotnicze - Biuro Podróży Hit Travel

www: http://www.hittravel.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Flowair Group nagrzewnice

Nagrzewnice, kurtyny i inne produkty rozprowadzamy poprzez sieć firm handlowych na terenie całej Polski. Flowair Group jest ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i chłodzeniu obiektów o dużych kubaturach.

www: http://www.flowair.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Ocieplanie budynków, docieplenia budynków, fasada, elewacje i docieple

Fasada oferuje ocieplanie i docieplenia budynków. Wykonujemy elewacje i docieplenia na budynkach wielkokubaturowych jak i jednorodzinnych. Sprawdz ocieplanie, nasza oferte.

www: http://www.fasadapolska.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Restauracja Pub Cubana Poznan ul.Wroniecka 21

Zapraszamy na doskonałą kuchnię w klimacie kubańskim i egzotycznych wnętrzach naszej restauracji.

www: http://www.cubana.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Humor

Antek poszedł nad rzekę łowić ryby. Rozpalił ognisko i już miał zarzucić wędkę, gdy zauważył kurę idšcš w jego stronę. Nie namyœlajšc złapał jš, oskubał, upiekł i zjadł. Nagle patrzy - drogš biegnie sšsiadka i woła:

www: http://humor.yeahhh.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Humor

Antek poszedł nad rzekę łowić ryby. Rozpalił ognisko i już miał zarzucić wędkę, gdy zauważył kurę idšcš w jego stronę. Nie namyœlajšc złapał jš, oskubał, upiekł i zjadł. Nagle patrzy - drogš biegnie sšsiadka i woła:

www: http://www.humor.yeahhh.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30664, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005