MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: fajna,

Kategoria :
Praca, Telewizja Internetowa, Gry, Opisy GG, gadu-gadu, Opisy, Tuning,


» Forum praca w banku - porady i opinie

Forum o pracy w bankowości i finansach. Opinie o pracy w każdym banku. Sprawdź jakie są zarobki stawki w poszczególnych bankach, pracodawców. Gdzie warto pracować i jest fajna atmosfera. A w jakim banku jest mobbing presja psychiczna? Najbardziej aktualne forum pracy jak również stawek zarobków w bankach: PKO BP, Pekao, Ing, Millenium, Polbank, Bph, Bgż, Alior Bank. W jakim banku można zarobić najwięcej?

www: http://www.forum-bankowe.pl/praca-w-banku-vf33/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Telewizja i Radio przez Internet

Coraz popularniejsza dzisiaj jest telewizja przez Internet. Na takie rozwiązanie może się zdecydować każdy kto ma szybkie łącze internetowe. Jest to nowoczesne i bardzo wygodne rozwiązanie. Nie potrzeba żadnych anten więc nic nie szpeci domu. Trudno o lepsze rozwiązanie dla osób które pracuje daleko poza swoim krajem ojczystym. Zawsze można być na bieżąco w sprawach krajowych i wiadomo też w jaką pogodę dzieci będą szły do szkoły. Specyficznym rodzajem telewizji jest telewizja internetowa. Czym zatem różni się ona od telewizji tradycyjnej? Otóż transmisja przebiega przy pomocy mechanizmów dostępnych w sieci. Potrzebne jest tylko szerokopasmowe łącze bo odpowiednie oprogramowanie można ściągnąć z Internetu. Oprogramowanie takie przeważnie i tak jest darmowe. Bardzo dużo klubów sportowych posiada swoje kanały które są chętnie oglądane przez kibiców. Coraz częściej pojawiają się także transmisje programów na żywo. Taka telewizja jest bardzo perspektywiczna bo jest dużo tańsza w utrzymaniu od tradycyjnej. Idealna telewizja to darmowa telewizja. Wszystkie wiodące cyfrowe platformy telewizyjne są płatne. Niestety nijak cena ma się do jakości, bo ta jest coraz gorsza. Nie chodzi tu o jakość w sensie odbioru i oglądania bo to akurat jest coraz lepsze, tylko o jakość merytoryczną programów. A skoro jeszcze oglądamy reklamy to nie powinniśmy płacić abonamentu który często przekracza sto złotych. WatchTV to strona o oglądaniu telewizji za darmo. Można z niej ściągnąć programy do oglądania telewizji za darmo. Z księgi gości wynika, że stronka jest bardzo często odwiedzana przez internautów. Znajdują się tam także opisy programów i artykuły o najróżniejszych telewizjach internetowych. Materiały tam zawarte mogą być bardzo pomocne dla wszystkich którzy chcą oglądać telewizję przez Internet. Telewizja online to bardzo fajna sprawa. Podstawową sprawą jest tu jednak przepustowość łącza. Głównie od tego zależy jakość obrazu.

www: http://telewizja.zapodaj.info/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Gry

Gry - u nas tylko i wyłącznie Darmowe Gry Online. Gry logiczne, medyczne, escape, strzelanki oraz kilkanaście innych kategorii. Możesz oceniać i komentować bez potrzeby logowania. Chcesz podzielić się z innymi fajna grą? Zapraszamy - zgrywa.pl .

www: http://zgrywa.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Opisy gg Disco Polo

Opisy gg Disco Polo i nie tylko. Najbardziej zajefajna strona z codziennie nowymi opisami do twojego komunikatora

www: http://www.statusik.info/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fast Cars

Bardzo fajna galeria samochodów rajdowych i tuningowanych. Zapraszamy do oglądania.

www: http://www.fastgallery.net/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005