MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: 2010,

Kategoria :
Prawnicy, prawo, Hotel, Transport i spedycja, Gry, Przeprowadzki, Katalog tematyczny, Spedycja, Sprzęt sportowy, film, transport, Sklepy, blogi, instalacje grzewcze, budownictwo, Fundusze emerytalne, Marketing, usługi, Materiały budowlane, Jeździectwo, sklepy internetowe, Auto giełda, Katalogi seo, Fryzury, Akcesoria samochodowe, Usługi, kursy językowe, Fora dyskusyjne, forum dyskusyjne, forum, Hurtownie, Motocykle Motory, Blog, chemia przemysłowa, firmy w/g branz, szkolenia, inne, Hobby, Ziołolecznictwo, medycyna naturalna, noclegi w Bieszczadach, Bieszczady, Szkolenia,kursy, catering, Imprezy firmowe, Kosmetyki, NIEPEłNOSPRAWNI, Zakopane, piłka nożna, Inne,


» Szczepaniak-Adwokat.pl - Kancelaria Adwokacka Poznań

Niezależnie od tego, czy jesteś podmiotem gospodarczym, czy osobą fizyczną, możesz potrzebować na pewnym etapie swojej działalności czy życia, wszechstronnej pomocy prawnej. SZCZEPANIAK Kancelaria Adwokacka działająca na polskim rynku od 2010 roku jest w stanie zapewnić Ci ją w szerokim zakresie. Nazywam się Radosław Szczepaniak i jestem adwokatem, który tytuł ten uzyskał po ukończeniu z wyróżnieniem studiów prawniczych w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz po odbyciu aplikacji adwokackiej w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Świadczę kompleksowe usługi prawne, w tym reprezentuję klientów przed sądami i organami administracyjnymi, prowadzę negocjacje handlowe i mediacje, sprawdzam projekty umów czy też opracowuję audyty.

www: http://www.szczepaniak-adwokat.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» HiltonGdansk.pl - Hotel Hilton Gdańsk

Nasz hotel powstał w 2010 roku, otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród, zapewniamy pobyt na najwyższym poziomie. Każdy gość może skorzystać ze spa, sali konferencyjnej czy restauracji. Obsługa postara się aby twój pobyt był udany. Jeśli planujesz odwiedzić Gdańsk zapraszamy również do Hotelu Hilton.

www: http://www.hiltongdansk.pl/index.html

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Bus Katowice - Niemcy - ExpressLine.eu

Express-Line.eu jest firmą transportową, która od 2010 roku prowadzi transport osób i rzeczy z Polski do Niemiec oraz w druga stronę. Działalnośc firmy powstała z potrzeby transportu znajomych z pracy do Niemiec. Firma działa w oparciu o busy produkcji niemieckiej, które są dopasowane do wymagań transportu ludzi na znaczną odległość. Każdy samochód posiada dużą powierzchnie załadunkową, wygodne i regulowane fotele z odpowiednimi zagłówkami oraz sprawną i serwisowaną klimatyzację, która zapewni chłodne i suche powietrze.

www: http://www.express-line.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» motion simulator

Firm Play Place arose up in 2010 as an organizer of brandname events Firm Play Place originated into 2010 year as the promoter of firm parties. Due to stringing of collaboration with our first American partner we start renting of motion car simulator, motion aircraft simulators on wests, tenders also preparations. Due to continuous development we opened a construction department and in a collaboration with an university we constructed first authorial [url=www.simulators.technology]car and airplane motion simulators[/url]. Due to development of firm about the professional workshop equipped by the machines of CNC also typists of 3d we could put in an operation the mass products of trainers of perfect quality. Our constructions were projected so, that it was possible to modify it also, that possible repairs were inexpensive and simple to translation without the necessity of contact with us. We provide 24 sentinel technical help over the internet the combined team of viwera also skype.

www: http://www.motionsimulator.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Przeprowadzki mieszkań i domów - ProMove

Witajcie. Jesteśmy firmą zajmującą się przeprowadzkami. Działamy nieprzerwalnie od 2010 roku i stale rozwijamy zarówno swoją flotę jak i nasze umiejętności. Naszą specjalizacją są bezsprzecznie przeprowadzki dla osób prywatnych czyli głównie przeprowadzki mieszkań i domów ale obsługujemy również firmy i instytucje. Na nas możecie zawsze polegać. W naszej firmie po rozsądnej cenie dostaniecie maksymalnie profesjonalną usługę, z której z całą pewnością będziecie zadowoleni. Czekamy na Wasz kontakt. Polecamy się ProMove Przeprowadzki.

www: http://www.przeprowadzki-wroclaw.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GEOXX badania gruntu Olsztyn

Geoxx to pracownia geologiczna, która istnieje na rynku w tym momencie od 2010 roku. Jesteśmy firmą, jaka przeprowadza usługi z zakresu geologii-inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii złożonej. Gwarantujemy terminowość i właściwe przeprowadzenie prac. Nasza oferta zawiera badania zanieczyszczenia gruntu oraz wody plus kontrolę zagęszczenia gruntów. Ponadto przygotowujemy dokumentację hydrogeologiczną. Obliczamy również stateczność skarpy i robimy badania laboratoryjne gruntów. Współpracujemy z klientem indywidualnym, developerami, firmami, biurami projektowym i przedsiębiorstwami budowlanymi. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.

www: http://www.geoxx.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Polar Budownictwo Nadzory Budowlane | Powiernictwo inwestorskie, Nadzory budowlane

Kierownik Budowy Nadzór budowlany: Wariant ekonomiczny Kierownik budowy 1300zł W cenie objęcie funkcji kierownika budowy w świetle przepisów Prawa Budowlanego z dnia 07 lipca 1994r oraz 6 obowiązkowych wizyt Kierownika na budowie udokumentowanych stosownym wpisem do dziennika budowy (tj. odbiór wykopu; odbiór zbrojenia fundamentów; izolacji ścian fundamentowych; odbiór zbrojenia, szalowania słupów i rdzeni żelbetonowych, schodów żelbetowych; odbiór zbrojenia i szalowania stropu; odbiór więźby dachowej) Wypełnienie i dostarczenie Inwestorowi wszystkich wymaganych prawem dokumentów do urzędów w zakresie sprawowania funkcji kierownika budowy. Służenie radą w zakresie optymalizacji rozwiązań projektowych pod względem ekonomicznym (oszczędnościowym)rnDodatkowo każdorazowy przyjazd na budowę i wpis do dziennika budowy 100zł Odpowiedzialność za zorganizowanie procesu budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami ponosi kierownik budowy. Jego zakres obowiązków obejmuje złożenie zaświadczenia o przejęciu funkcji kierownika budowy, złożenie wpisu do dziennika budowy oraz przejęcie placu budowy oraz odpowiednie zabezpieczenie terenu. Z kolei stanowisko kontrolne nad kierownikiem budowy sprawuje inspektor nadzoru inwestorskiego, który dzięki bieżącemu zapoznaniu się ze specyfikacją budowy posiada wiedzę adekwatną do stopnia skomplikowania robót budowlanych. Wydawane certyfikaty energetyczne są obowiązkowe od 2010 roku, wynika to z unijnej dyrektywy 2002/91/WE, wprowadzonej we wszystkich krajach UE, co ma na celu zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery.

www: http://polarbudownictwo.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Darmowy Katalog Firm Kafirm.pl

Kafirm.pl to powstały w 2010 roku, darmowy katalog firm. Jest jednym z największych katalogów w polskim Internecie i może się pochwalić stałym zainteresowaniem. Korzysta z niego już ponad 5000 firm. Naszym atutem jest wysoka pozycja w sieci, wiarygodność (publikujemy jedynie wizytówki zarejestrowanych firm) oraz nastawienie na potrzeby odwiedzającego. Każda wizytówka jest bezpłatna, tylko za jej wyróżnienie na liście pobieramy drobną opłatę. Będziesz mógł liczyć na zaakceptowanie zgłoszenia w ciągu paru dni od zgłoszenia. Mamy duży zbiór kategorii i podkategorii co sprawia, że możesz bez problemu dodać firmę z każdej branży.

www: http://www.kafirm.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Novspeed - vademecum spedytora

Firma spedycyjna Novspeed z Malborka oferuje usługi spedycyjne obejmujące zaplanowanie procesu logistycznego oraz dowóz ładunku na miejsce w określonym czasie. Novspeed doświadczenie w branży nabywa od 2010 roku. Przez ten czas firma współpracowała z klientami korporacyjnymi oraz dużymi firmami transportowo-spedycyjnymi z całej Polski. Porządna i profesjonalna realizacja zleceń, terminowe i bezpieczne dostarczanie ładunków oraz lojalność wobec klienta sprawiły, że Novspeed cieszy się bardzo dobrymi opiniami. W Novspeed pracują wysoko wykwalifikowani profesjonaliści z dużym doświadczeniem zawodowym, jacy dzięki rozwiniętej sieci kontaktów znakomicie radzą sobie ze wszelkimi problemami spedycyjnymi. Klienci Novspeed mogą liczyć na profesjonalną oraz kompetentną obsługę. Więcej na naszej stronie internetowej.

www: http://www.novspeed.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» CEL-MAR agencja celna

CEL-MAR to Agencja Celna działająca już od przeszło 20 lat. Odziały firmy zlokalizowane są w Kielcach oraz Końskich. W 2010 roku agencja została Upoważnionym Przedsiębiorcą AEO. Prowadzone usługi obejmują kompleksową obsługę celną handlu wspólnotowego i zagranicznego, a także doradztwo z zakresu przepisów celnych i podatkowych (podatek akcyzowy oraz VAT). Prowadzona jest obsługa importu, eksportu, tranzytu, handlu na terytorium Unii Europejskiej, Intrastat oraz akcyzy. Wszelkie zasady współpracy są wyznaczane indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami określonymi przez Klientów, ponieważ najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie. Na stronie internetowej można znaleźć bardziej dokładne informacje o agencji i jej usługach.

www: http://cel-mar.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» KF Serwis - rower eliptyczny

KF Serwis Fitness to znakomity partner w dziedzinie sprzętu i urządzeń do fitnessu. Od wielu lat prowadzi rzetelny serwis oraz kompleksową sprzedaż najwyższej jakości produktów od wiodących producentów zagranicznych. Od 2010 roku prowadzi kooperację Escape Fitness Polska i dystrybutorem marki Matrix Fitness w Polsce. Gwarantuje swoim odbiorcom obszerny asortyment sprzętu odznaczającego wysoką jakością, bezpieczeństwem i estetyką. Oferuje sprzęt commercial i light commercial: bieżnie klubowe, Ascent Trainer, rowery treningowe i hybrydowe, eliptyki i steppery, Linia G1, Linia G3, Linia G7 oraz trening obiegowy. Na dodatek prowadzi skup i sprzedaż urządzeń używanych. Niepodważalną zaletą KF Serwis Fitness są atrakcyjne ceny i rzetelne doradztwo. Więcej informacji na stronie internetowej.

www: http://www.kfserwis.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pisanie Scenariuszy | Bahama Films Warszawa

Jeśli chcesz napisać scenariusz filmowy a nie wiesz od czego zacząć - zapisz się na nasze Warsztaty Scenariuszowe bądź Warsztaty Filmowe. Pisanie Scenariuszy wymaga naprawdę dużej wiedzy i odbycia odpowiednich praktyk a oprócz tego powinna być to również pasja, natchnienie oraz oczywiście duża cierpliwość:). Trzeba zainteresować widza tak aby film był ciekawy i trzymający w napięciu a zarazem aby widz chciał go obejrzeć do końca. Scenariusz filmowy nie może być nudny. Powinien zaciekawić, troszkę rozbawić czegoś nauczyć itp. Dobrze napisany scenariusz powinien tworzyć całość / jedność - dobry scenariusz to taki w którym po usunięciu jednego zdania cała powieść staje się bezsensowna... Dziełem końcowym dobrego Scenariusza jest dobry film a dobry film = Dobry Scenariusz Filmowy!!! Należy pamiętać aby również zadbać o odpowiednią ekspozycję gdyż jest to bardzo ważny element scenariusza. Zatem już w skrócie wiesz jak napisać naprawdę dobry scenariusz filmowy, ale aby zacząć pisać taki scenariusz musisz znać wszystkie tajniki oraz szczegóły które ułatwią Ci napisanie takiego scenariusza właśnie. Jeśli chcesz posiąść taką wiedzę - Zapisz się na nasze warsztaty filmowe bądź warsztaty scenariuszowe i bierz się za pisanie scenariuszy:) W skrócie- dlaczego warto uczęszczać na nasze warsztaty filmowe / scenariuszowe: Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek komercyjne kursy scenariopisarstwa. Od 2010 roku przeszkoliliśmy (lub jesteśmy w trakcie szkolenia) ponad 180 Kursantów. To imponująca liczba, większa niż studiujących scenariopisarstwo we wszystkich szkołach filmowych w Polsce. Nasz najmłodszy Kursant miał 16, a najstarszy 86 lat! Posiadamy gruntowne wykształcenie akademickie. Jesteśmy absolwentami szkół filmowych, a także krajowych i międzynarodowych warsztatów scenariuszowych. Nieustannie kształcimy się, ciągle pracujemy nad najlepszą formułą warsztatów.

www: http://www.bahamafilms.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» CENTRUM ZASTOSOWAŃ ERGONOMII redukcja hałasu

Centrum Zastosowań Ergonomii - Paweł Rybarczyk jako niepubliczna jednostka badawczo-wdrożeniowa od wielu lat świadczy usługi w obrębie izolacji akustycznej za pomocą samodzielnie opracowywanych nowatorskich projektów, ekspertyz i programów mających na celu efektywną i wydajną ochroną przed hałasem przekraczającym dozwoloną normę. Odbiorcami Centrum są firmy z wszystkich branż przemysłu na terenie całego kraju. Wiele pozytywnych opinii, jak i wciąż rosnące grono klientów niewątpliwie świadczą o solidności usług oferowanych przez Centrum Zastosowań Ergonomii - Paweł Rybarczyk. Trzeba nadmienić, iż w 2010 Centrum wdrożyło System Zarządzania Jakością uzyskując tym samym certyfikat jakości ISO 9001. Kompleksowa obsługa, indywidualne podejście do problemu, jak też zastosowanie własnych, skutecznych rozwiązań zagwarantowało Centrum wysoką pozycję wśród konkurencji. Więcej informacji można wyszukać na stronie internetowej.

www: http://www.cze-rybarczyk.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GRAN usługi transportowe

Jeśli poszukują Państwo solidnego partnera w zakresie transportu i spedycji, warto zapoznać się z propozycją firmy GRAN. Branżą tej firmy są przewozy ładunków ponadnormatywnych i kubaturowych, jak również związana z tym pełna obsługa w zakresie organizacji zezwoleń na transport ładunków na terenie całej Europy oraz pilotaż tych ładunków. Dodatkowo firma zajmuje się transportem łodzi i jachtów motorowych przy użyciu specjalistycznych naczep niskopodłogowych. Odbiorcami usług są firmy oraz klienci indywidualni zainteresowani transportem ładunków na terenie całej Europy. GRAN działa na rynku od 22 lat i jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się firm w regionie środkowo-pomorskim. Od 1996 roku należy do Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, a od 2010 posiada certyfikat Rzetelnej Firmy, potwierdzający wiarygodność w relacjach biznesowych. Głównym zadaniem dla GRAN jest zadowolenie klientów, wobec tego ciągle podwyższana jest jakość proponowanych usług przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Więcej informacji na stronie internetowej.

www: http://gran.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Peg Perego

Trampolinowo.pl to profesjonalny sklep internetowy, który działa na polskim rynku już od 2010 roku. Największy asortyment sklepu stanowią wysokiej jakości trampoliny - przede wszystkim te przeznaczone dla dzieci. Odznaczają się one dużą stabilnością oraz przystępnymi cenami. Nabyć u nas można również akcesoria do trampolin - siatki zabezpieczające, pokrowce, osłony sprężyn, dodatkowe sprężyny, rurki, kotwy do zabezpieczenia i wiele więcej. Szczegóły w naszym katalogu.

www: http://www.trampolinowo.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» A. Blikle - poprawność językowa

Serdecznie zapraszamy na stronę Andrzeja Bliklego. Od 1990 roku jest nauczycielem zwyczajnym nauk matematycznych. Jest członkiem założycielem i członkiem honorowym Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz członkiem Europejskiej Akademii Nauk, Rady Języka Polskiego, Rady Fundacji Centrum im. Adama Smitha oraz stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych. W bogatym dorobku naukowym znajdziemy cenne prace, m.in. pierwszą polską monografię z matematycznej hipotezy języków formalnych. Profesor za pokaźne osiągnięcia stał się laureatem nagród oraz wyróżnień, w tym Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski oraz zyskał tytuł Człowieka Jakości Roku 2010. Należałoby przeczytać ciekawe wypowiedzi oraz wywiady, przedstawiane na witrynie osobistej Andrzeja Bliklego, a również zapoznać się z materiałami konwersatorium TQM. W roku 2012 zajął czwarte miejsce w przeprowadzonym przez magazyn Thinktank razem z Instytutem Monitorowania Mediów oraz firmą Google rankingu "Kogo słuchają polscy liderzy 2012" w kategorii "Doradcy biznesu" po Jacku Santorskim, Witoldzie Orłowskim i Adrianie Furgalskim. Każdy z Państwa znajdzie interesującą pozycję. Więcej na stronie.

www: http://www.moznainaczej.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» PHU INSTAL wentylacja

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Instal ze Słupska. Na rynku zaistnieliśmy w 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów sanitarnych oraz grzewczych. W swojej ofercie posiadamy artykuły renomowanych marek jakie są w stanie spełnić potrzeby wszelkiego użytkownika. Od 30-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i ujawniamy szereg wiadomości świadczących o naszej wiarygodności. Zatwierdzeniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam użytkownicy. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów, jacy bezustannie podnoszą swoje umiejętności i umiejętności. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego. Pełna propozycja firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

www: http://www.instal-slupsk.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Biuro projektowe Komorowska Kronenberg Architekci

Komorowska Kronenberg Architekci to biuro projektowe założone w 2010 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Ponadto posiadamy także biuro usytuowane w Częstochowie jednak obszar działalności naszego biura projektowego nie ogranicza się tylko do tych miast. Działamy na terenie całej Polski. Zajmujemy się pełną obsługą formalno-prawną w zakresie planowania i budowy inwestycji. Projekty budowlane realizowane przez naszą pracownię charakteryzują się najwyższą jakością oraz dbałąścią o szczegóły. Posiadamy pełny wachlarz umiejętności . Nasze biuro to ambitny, młody i dobrze zorganizowany zespół architektów. Chętnie podejmujemy nowe i ciekawe wyzwania. Naszym priorytetem jest uśmiech klientów. W ofercie: opracowanie projektów obiektów użyteczności publicznej, budynków wyższych uczelni, szkół, przedszkoli, hal sportowych, ośrodków kulturalnych, wypoczynkowych, hoteli, placówek banków, budynków biurowych, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych, hal wystawienniczych, centrów szkoleniowych oraz stacji paliw. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zrealizowane projekty oraz szczegółowy opis działalności. Zapraszamy do współpracy z Komorowska Kronenberg Architekci. Naszą pasją jest projektowanie!

www: http://www.komorowska-kronenberg.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» OFE

Ranking Funduszy Emerytalne OFE 2010 pod względem stopy zwrotu funduszy, zapisy do największych OFE on-line, Informacje które pomogą Ci wybrać najlepsze OFE na rynku. Co to jest losowanie OFE.

www: http://rankingofe.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wrocław agencja reklamowa

Freshboxstudio to wrocławska agencja reklamowa, która istnieje od 2010 roku oferując kompleksowe usługi dotyczące promocji marki i projektowania graficznego dla każdego rodzaju firm czy klientów indywidualnych. Agencja tworzona jest przez doświadczonych profesjonalistów, którzy dzięki swojej kreatywności i dziesiątkom doskonałych pomysłów są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Kreowanie marki i wykonanie odpowiedniego projektu graficznego wymaga doświadczenia i znajomości branży- agencja spełnia oba te warunki.

www: http://freshboxstudio.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» GEOXX nadzór geologiczny

W Olsztynie mieści się siedziba firmy Geoxx. Pracownia geologiczna s.c., która rozpoczęła działalność w 2010 roku. Jest to ekspert w dziedzinie badań geologicznych oraz geotechnicznych, które pozwalają na podjęcie właściwych decyzji co do wyboru terenów pod inwestycje. Dzięki nim możliwe jest również właściwe i optymalne zagospodarowanie danego gruntu oraz wód gruntowych i opadowych, a także wykrycie i uniknięcie wszelkich problemów związanych z gruntami i wodami gruntowymi. Geoxx usługi swoje wykonuje już od etapu prac projektowych, następnie w trakcie realizacji inwestycji i jej eksploatacji. Oferta tej firmy skierowana jest do firm budowlanych, biur projektowych, developerów, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Więcej informacji o działalności tej firmy znajdziecie Państwo na stronie.

www: http://geoxx.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Tynki, Systemy Ociepleń, Zaprawy klejowe - Astex

Astex - Tynki, Kleje, Farby jest firmą z korzeniami rodzinnymi produkującą tynki, zaprawy klejowe i systemy ociepleń o całkowicie polskim kapitale. Początki produkcji to rok 1968, gdy seniorka rodu w Wójtówce k/Sochaczewa rozpoczęła działalność produkcyjną pierwszych tynków elewacyjnych do nakładania metodą natryskową o nazwie Terazyt znane też na polskim rynku jako Terabony, oraz od sprzedaży kruszyw marmurowych. W roku 1985 działalność przeniesiono do Ciechocinka. Początkowo firma produkowała na potrzeby rynku lokalnego. Wyroby produkowane przez naszą firmę stają się znane nie tylko na rynku krajowym lecz także zagranicznym: Szwecji, Anglii, Krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Dzięki modernizacji parku maszynowego została zwiększona zdolność produkcyjna oraz ciągle zostaje poszerzany asortyment wyrobów, w szczególności tynków i zapraw do systemów ociepleń, które produkujemy. Zapewniamy naszym produktom najwyższą jakość a wszystkim odbiorcom dostarczamy wiele satysfakcji z ich użytkowania. Laboratorium materiałów budowlanych Astex. Sam program produkcji oparty jest na nowoczesnych rozwiązaniach recepturowych zmodyfikowanych o własne badania i starania organizacyjne. W r. 2010 kupiliśmy jedną z najbardziej nowoczesnych linii do produkcji zapraw na mokro i dla fabr, w roku 2011 dodaliśmy jeszcze moce przerobowe w układach na sucho poprzez kupno nowocześniejszej linii produkcyjnej oraz poprzez modernizacje suszarni w 2012r. Produkujemy również zaprawy klejowe i tynki dla różnych producentów systemów ociepleń pod ich marką. Duże doświadczenie w produkcji z nieprzeciętnie wymagającymi kontrahentami postawiło przed nami utrzymanie wysokiej jakości wyrobów, wdrażanie nowych oraz przedsięwzięcia badawczo-rozwojowe.

www: http://www.astex-tynki.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Stajnia Batanka, nauka jazdy konnej Wrocł‚aw, konie Wrocł‚aw

O stajni: Stajnia Batanka (przez niektórych zwana Stadniną Koni) powstała 1 kwietnia 2010. Od tego czasu staramy cały czas się rozwijać i ulepszać istniejącą infrastrukturę w celu stworzenia coraz lepszych warunków dla naszych koni oraz jeźdźców. Jeśli chcesz nauczyć się jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora sportu jazdy konnej, na dobrze wyszkolonych, zadbanych i szczęśliwych koniach, to trafiłeś w najlepsze miejsce w okolicach Wrocławia. Prowadzimy jazdy konne zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z końmi, jak również zaawansowanych. Nasza szkoła jazdy konnej, jak również pensjonat dla koni posiada pełną infrastrukturę jeździecką- dużą piaszczystą ujeżdżalnię, lonżownik, krytą halę, a także komplet przeszkód i czworobok. Ujeżdżalnia i hala są oświetlone- można jeździć bezpiecznie po zmroku. Dla osób czekających na jazdy konne przygotowana jest ścieżka edukacyjna, a także ogrzewana szatnia z możliwością wypicia kawy i herbaty. Kapitalny dojazd z Autostradowe Obwodnicy Wrocławia (AOW), wspaniała atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się ofertą. Znajdziesz tutaj informacje na temat naszej stajni i osób w niej przebywających. Zapewniamy kameralną, ciepłą atmosferę, doskonałe warunki dla koni oraz do jazdy konnej.

www: http://stajniabatanka.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Aplikacje na androida Warszawa

Nasz zespół składa się z prawdziwych ekspertów, którzy zajmują się tworzeniem aplikacji na telefony komórkowe wykorzystujące takie systemy jak: Android, iOS, Windows Phone. Na rynku działamy od roku 2010, prze cały czas pracujemy nad nowymi projektami. Jeśli jesteś zainteresowany udoskonaleniem działania Twojego telefonu, nie zwlekaj, jak najszybciej odwiedź naszą stronę i sam sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

www: http://proexe.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» bmwaudi.pl - bmw Łódź, audi Łódź

Firma BMWAUDI powstała w 2010 roku, przedmiotem świadczonych przez nas usług jest handel i import luksusowych samochodów marek BMW, PORSCHE, AUDI i MERCEDES z krajów Unii Europejskiej. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie zadowolenie klientów, przez co staramy się zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę. Wszystkie oferowane przez nas samochody, przed sprzedażą są sprawdzane w stacjach obsługi pojazdów. Od 2010 roku BMWAUDI wyspecjalizowało się głównie w samochodach marki BMW. Firma zajmuje się również sprowadzeniem samochodów na zamówienie. Oferujemy samochody AUDI, MERCEDES, PORSCHE, BMW.

www: http://bmwaudi.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Promujesz.pl - lubiany przez Google Katalog stron WWW

Katalog stron Promujesz.pl promuje strony już od roku 2010. Przez te lata pomogliśmy zaistnieć w sieci setkom firm. Umieszczenie strony w porządnym katalogu stron ma znaczenie nie tylko marketingowe i reklamowe, zwiększając ilość wejść na stronę ale także wpływa na polepszenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Link wychodzący z naszej strony ma sporą siłę i znaczenie dla googlowskiego algorytmu. Zapraszamy do promowania swoich stron u nas.

www: http://promujesz.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» New Look - Salon Fryzjerski - Rzeszów - Fryzjer - Zabiegi Kosmetyczne

Salon fryzjerski New Look istnieje od 2010 roku. Oferujemy pełny wachlarz usług fryzjerskich oraz dodatkowe usługi kosmetyczne. W naszej ofercie znajdziesz: Strzyżenie damskie, Strzyżenie męskie, Strzyżenie dzieci, Modelowanie, Farbowanie, Fryzury ślubne, Zabiegi pielęgnacyjne. A także zabiegi kosmetyczne: Tipsy żelowe i akrylowe, Manicure, Woskowanie wybranych części ciała, Henna brwi i rzęs. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w stylizacji włosów a nasi styliści mają wieloletnie doświadczenie. W całą swoją pracę zawsze wkładamy pasję i zaangażowanie, gdyż fryzjerstwo traktujemy jak sztukę. Sztukę, dzięki której możemy realizować innowacyjne pomysły i koncepcje. Każdego klienta traktujmy indywidualnie będąc zawsze otwartymi na wszelkie sugestie. Dla nas zadowolenie klienta zawsze stoi na pierwszym miejscu.

www: http://www.newlooksalon.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Alkomaty

Na naszych drogach mało kto czuje się bezpiecznie. Jednym z poważniejszych problemów jest ilość nietrzeźwych kierowców, wsiadających po wypiciu alkoholu za kierownicę. Stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie ale i dla innych. Jeżeli nie chcesz do nich dołączyć możesz nabyć alkomat. Wskaże Ci on czy powinieneś wsiąść za kierownicę. W sklepie sklep-alkomaty.pl oferujemy najbardziej popularne modele. Oferujemy zarówno alkomaty profesjonalne jak i do użytku indywidualnego. Takie alkomaty jak AT-7000, CA 2010 czy FC 10 są bardzo popularne i posiadają bardzo dobrą opinię. Jeżeli chcesz nabyć alkomat bez wahania odwiedź nasz sklep.

www: http://sklep-alkomaty.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Usługi księgowe Skierniewice

Biuro rachunkowe Finance and Accouting w Skierniewicach oferuje szereg profesjonalnych usług w zakresie księgowości, przychodów oraz rozchodów. Świadczymy usługi kompleksowe, oferujemy atrakcyjne ceny. Nasze biuro rachunkowe istnieje od roku 2010 i zrzesza profesjonalnych księgowych i księgowe z wieloletnim doświadczeniem. Poza rynkiem skierniewickim, działamy także na rynku warszawskim oraz w Łodzi. Nasze usługi kierujemy do mniejszych i większych firm oraz spółek wpasowujących się w tereny wyżej wymienione. Świadczymy usługi administracyjne, w zakresie doradztwa. Zajmujemy się książkami przychodów oraz rozchodów. Przygotowujemy umowy Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.finance-accounting.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Świat Języków Obcych Time - angielski bielsko, szkoły jezykowe bielsko

Świat Języków Obcych Time (grupa World) jest ośrodkiem założonym w 2001 roku i prowadzącym szkolenia językowe na terenie Bielska-Białej (Wapienica, Komorowice) oraz Bystrej. W naszej Szkole organizujemy atrakcyjne kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także kursy maturalne, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów oraz kursy dla firm. W ramach naszej oferty proponujemy naukę języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i rosyjski w bardzo małych grupach, liczących zaledwie od 4 do 8 osób. Potwierdzeniem wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług edukacyjnych jest przyznana nam w roku 2010 Akredytacja Śląskiego Kuratorium Oświaty. Dowiedz się więcej i zacznij z nami naukę języków obcych. angielski bielsko, niemiecki bielsko, włoski bielsko, hiszpański bielsko, francuski bielsko, rosyjski bielsko, szkoły językowe bielsko-biała,

www: http://www.time.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Forum Wielotematyczne

RRReforum - Nowoczesne Forum Wielotematyczne Nasz główny motyw działania: Nowoczesne rozwiązania. Oryginalna treść, wysoka jakość! Projekt stale finansowany przez Administrację. Serwis traktowany bardzo poważnie. Wolne stanowiska: Moderator, Redaktor, Uploader, Uplinker, Grafik. Informacje o forum: - Adres URL: www.reforum.pl - Domena: od grudnia 2010 - Page Rank: 3 - Profesjonalne pozycjonowanie (Firma) - Oryginalny skrypt vB wraz z modyfikacjami - Szybki oraz stabilny hosting - Bardzo pomocna administracja - Przyjazna atmosfera - Photoshop Online - Giełda - Turnieje - Możliwość zareklamowania się - Support webmasterski - Pobieralnia - Sekcja CS: www.cs.reforum.pl (PR1) - Multigaming: www.retek.pl Od osób chętnych do pomocy oczekujemy: - Dyspozycyjność oraz zaangażowanie - Stałe reklamowanie forum - Duża aktywność (Pisanie postów, tematów) - Wiek: obojętny Oferujemy również zapłatę pienieżną, w przypadku solidnie wykonywanej pracy. Kontakt (Kezar): GG 7723187 Portfolio: www.kezar.pl Serdecznie zapraszam. Pozdrawiam

www: http://www.reforum.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Forum Wielotematyczne, download, filmy, online, bezlimitow - Pobieramy24.pl

Forum wielotematyczne, które wyróżnia przyjazna atmosfera oraz dojrzała administracja czuwająca nad porządkiem serwisu. Dla stworzenia najlepszego miejsca w sieci wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie w budowaniu podobnych stron i tworzeniu społeczności internetowych. Na forum znajdziesz najświeższe filmy online, nowe płyty z muzyka i najciekawsze gry download. Istniejemy od 2010 roku. Serwis oparty jest o skrypt VB przez co jest przyjazny userowi oraz bardzo przejrzysty. Poświęć nam swoje piec minut wolnego czasu a przekonasz się, ze to będzie najlepiej zainwestowany czas w Twoim życiu. Zapraszamy.

www: http://pobieramy24.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Śruby

Hurtownia Olmet jest jedną z najstarszych i największych na Wybrzeżu hurtowni, specjalizujących się w sprzedaży elementów do mocowania, czyli śrub, wkrętów, nitów oraz wszelkich innych detali, niezbędnych do wykonywania połączeń. Hurtownia oferuje również narzędzia i urządzenia do zmechanizowanego wykonywania połączeń. Pod koniec 2010 roku hurtownia Olmet przeniosła się do nowej siedziby w Gdańsku. Powierzchnia handlowa prawie jak w hipermarkecie, a asortyment wyłącznie związany z mocowaniami na śruby oraz nity. Samo to może świadczyć o wszechstronnym i bogatym asortymencie oferowanych łączników. W hurtowni można zamówić transport wprost na określony wydział produkcyjny i na określoną godzinę, w myśl reguły "just in time", co daje oszczędności na magazynowaniu elementów złącznych

www: http://www.olmet.gda.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Centrum motocyklowe "Hades" - Centrum Motocyklowe Hades Jarocin

Sklep Motocyklowy Hades w Jarocinie powstał w maju 2010 roku. Kompleks składa się z warsztatu motocyklowego oraz sklepu, a już wkrótce ofertę dopełni komis motocyklowy, sklep internetowy oraz posezonowa przechowalnia motocykli. Centrum zostało stworzone przez motocyklistów dla motocyklistów. Zarówno właściciele jak i pracownicy są wiernymi pasjonatami a nie przypadkowymi ludźmi. Fachowość oraz zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki takim założeniom nasz serwis motocyklowy ściągnął klientów ponownie także w tym sezonie i regularnie serwisujemy już kilkadziesiąt motocykli a na tym z pewnością nie poprzestaniemy. Zarobione pieniądze nie trafiają do naszych kieszeni a są nieustannie inwestowane, aby centrum mogło się rozwijać. Jesteśmy w stanie sprowadzić praktycznie wszystkie części motocyklowe.

www: http://hadesjarocin.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Stop NWO & NPŚ

Zapraszam Państwa na blog poświęcony tematyce zmian, jakie zachodzą teraz na Ziemi. Jedną z tych zmian jest budowa jednego światowego państwa i powstanie rządu światowego. Oczywiście, z niekorzyścią dla nas - NWO wiąże się z redukcją ziemskiej populacji nawet o 95%. Temu można i trzeba zapobiec! Naszą siłą jest świadomość, wiedza, nieufność. Naszą słabością jest strach i gniew - dwie bronie szatana, bożka NWO. Razem przeciwstawmy się złu!

www: http://kefir2010.wordpress.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» MAJA - hurtownia artykułów higienicznych

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAJA zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów higienicznych, chemii gospodarczej oraz chemii profesjonalnej. W swojej ofercie posiadamy papiery toaletowe, ręczniki papierowe, profesjonalne środki czystości firmy Forlux oraz chemię gospodarczą firmy Gold Drop. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Skarżysku-Kamiennej w województwie świętokrzyskim.

www: http://www.maja2010.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkolenia informatyczne, Excel, Visual Basic for Applications VBA, SQL, Access

Profesjonalne szkolenia IT. Działamy od 2005r. Nasza specjalność to kursy VBA Visual Basic for Applications, Excel 2007,Excel 2010, Access, excel microsoft, oraz bazy danych MySQL i Oracle a także związane z nimi dodatkowe zagadnienia programowanie PL SQL, administracja bazą. Ponad to oferujemy również szkolenia z zarządzania projektami Ms Project. Szkolenia prowadzone są zawsze przez praktyków z dużym doświadczeniem. Szkolimy w całej Polsce (Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Kielcach, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy i każdym innym miejscu wskazanym przez Klienta).

www: http://www.hintmine.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Taurus - gabinet weterynaryjny Milena Soból

Od 2010 roku we wsi Gajewniki (gmina Zduńska Wola, województwo łódzkie) prosperuje Gabinet Weterynaryjny TAURUS. Właścicielem jest lekarz weterynarii Milena Soból. Na zasadach współpracy Gabinet obsługuje stajnie, fermy drobiu, gospodarstwa rolne (bydło, świnie) oraz przyjmuje zlecenia na wizyty domowe do małych zwierząt - działalność jest więc prowadzana głównie w terenie. W razie nagłych przypadków zlecenia są przyjmowane całą dobę. W celu rozwoju firmy planowany jest zakup aparatu USG.

www: http://www.taurusgabiwet.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wycena i skup monet

Skup monet i numizmatów w Warszawie. Profesjonalna wycena i atrakcyjne ceny skupu. Skupujemy monety polski i zagraniczne. Skup starych, złotych i srebrnych monet z całego świata. Prowadzimy sprzedaż komisową oraz na życzenie dojeżdżamy do klienta. Atrakcyjne ceny oraz bogata oferta sprawia, że nasz skup uznany został najlepszym sklepem numizmatycznym w roku 2010.

www: http://skup-monet.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Noclegi w Bieszczadach

Bieszczadzkie Klimaty to pierwszy hostel w Bieszczadach. Oferujemy noclegi w Ustrzykach Dolnych ? malowniczym miasteczku, w którym o każdej porze roku jest pięknie. Blisko stąd zarówno nad Jezioro Solińskie, jak i na górskie szlaki, a w sąsiedztwie hostelu znajduje się kryty basen. Niewątpliwym atutem Ustrzyk Dolnych są aż trzy stoki narciarskie z czego jeden z nich jest około 200m od naszych kwater. Hostel powstał w 2010 roku więc stale ulepszamy naszą ofertę. Oferujemy Państwu trzy gustownie i z klimatem urządzone pokoje. Poza tym w hostelu znajduje się łazienka i w pełni wyposażony aneks kuchenny a w pokojach internet i telewizja kablowa. Wybierając się w Bieszczady zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty pokoi w Ustrzykach Dolnych. Nasz hostel to miejsce wyjątkowe a jednocześnie zapewniające pełen komfort, który pozwoli Państwu w pełni cieszyć się z chwil spędzonych w Bieszczadach.

www: http://www.bieszczadzkieklimaty.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Tradycyjna medycyna chińska i akupunktura

Strona poświęcona naturalnym metodom leczniczym, a w szczególności akupunkturze, diagnostyce akupunkturowej, akupresurze, refleksologii, masażom, ziołolecznictwu chińskiemu i tybetańsko-mongolskiemu. Znajdziesz tutaj praktyczne porady jak zachować zdrowie przy pomocy metod medycyny naturalnej. Dowiesz się prawdziwych informacji na temat skuteczności akupunktury w leczeniu różnych dolegliwości i schorzeń. Gabinet prowadzony jest przez panią profesor Enkhjargal Dovchin (prof.Enji) z Mongolii Pani profesor posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy lekarskiej zarówno jako lekarza jak i konsultantki medycyny naturalnej. W roku 2010 została odznaczona tytułem profesora klinicznego co zaowocowało napisaniem książki "W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu - lek. Enkhjargal Dovchin" Książka ta dostępna jest darmowo w formie e-booka pod adresem www.enji.pl Jeżeli są państwo zainteresowani wizytą u pani profesor Dovchin w jej prywatnym gabinecie w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 28A prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 607-489-251 lub mail:medycynatybetanska@prokonto.pl. Gabinet prof. Enji czynny jest od pon.-piąt. w godz. 9.00-19.00. Soboty i niedziele tylko umówione wizyty. Przykładowe ceny gabinetu: pierwsza wizyta - 50 zł kolejna wizyta - darmowa akupunktura na ciało - 40 zł akupunktura lecznicza - 40 zł akupunktura kosmetyczna - 100 zł masaż - 40 zł ( 30 min ) świecowanie uszu - 35 zł ziołolecznictwo - indywidualnie ZAPRASZAMY SERDECZNIE! p.s. w przypadku kontaktu na tel. stacjonarny 223536540 prosimy o dłuższe oczekiwanie na połączenie.

www: http://www.enji.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Centrum szkoleń i doskonalenia zawodowego

Centrum Szkoleń Inżynierskich jest ośrodkiem szkoleniowym promującym innowacyjne metodykę nauczania. Wprowadzamy je w swoich kursach o hydraulice siłowej, robotach Fanuc, CAD / CAM / CAE, a także w tematyce związanym z zarządzaniem jakością (DFSS ? Six Sigma). Jesteśmy czołową firmą szkoleniową w zakresie uczenia z programów Autodesk, takich jak AutoCad, Inventor, Revit Archtecture 2010, AutoCad Mechanical, 3DS MAX, Civil 3D. Proponujemy kursy i szkolenia w zakresie podstawowym oraz zaawansowanym, otwarte i zamknięte. Firmom proponujemy kursy szyte na miarę (tzw. "tailor made?), gdzie szczególnie i w sposób indywidualny podchodzimy do klienta. Posiadamy m.in. takie szkolenia jak: Projektowanie i symulacja układów pneumatycznych, Projektowanie napędów sterowań hydraulicznych, Podstawy sieci przemysłowej ASI w zakresie utrzymania ruchu i programowania. Kursy prowadzimy w siedzibie klienta lub w Gliwicach. Dysponujemy nowoczesnymi szkoleniowymi. Szkolenia z zakresu IT m.in. (Joomla, PHP, SQL, mySQL, XML,.NET, C/C++) dzięki nowoczesnemu sprzętowi przebiegają w komfortowych warunkach.Zapraszamy na naszą stronę.

www: http://emt-systems.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Catering Warszawa

Katering Warszawa oferuje wyjątkowe dania na przyjęcia rodzinne, bankiety, przyjęcia integracyjne, przyjęcia okolicznościowe, zestawy lunchowe . Wiele ciekawych propozycji w zakresie planowania przyjęcia i bankietu. Firma cateringowa z własną wypożyczalnię sprzętu na przyjęcia. Od 2010 roku, naszym klientom polecamy znakomitą kuchnię fusion oraz wyjątkowe sushi warszawa w znakomitej konkurencyjnej cenie z dowozem do pracy i mieszkań prywatnych. Nasze sushi znakomicie sprawdza się jako atrakcja

www: http://pomidore.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Perfumy

Blog Perfumy.edu.pl istnieje od stycznia 2010 roku. Prowadzony jest przez specjalistów firmy Kokai.pl jednego z liderów branży perfumeryjnej w Polsce. Strona powstała, aby kokaianie mogli dzielić się z wami swą pasją i doświadczeniem oraz, przede wszystkim, by poznać wasze opinie i potrzeby. A więc piszcie posty, opowiedzcie, jaki zapach ma wasz świat, z jakich nut komponujecie każdy dzień. Zadawajcie pytania, proponujcie kolejne wątki, wymieniajcie spostrzeżenia.

www: http://www.perfumy.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ORW Zorza w Dziwnówku. Centrum Zdrowia i Urody w Dziwnówku.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Zorza, organizuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON, wczasy z zabiegami. W 2010 planowane jest otwarcie wielofunkcyjnego basenu. Bezpieczny teren ośrodka, pokoje z łazienkami, świetlice, Internet, SPA to tylko kilka jego atutów. Plaża 100 metrów!

www: http://www.orwzorza.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Sylwester Zakopane Sylwester w Zakopanem - najlepsze oferty sylwestra

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2009/2010 w Zakopanem. Niepowtarzalna atmosfera miasta i ośnieżonych tatrzańskich szczytów tworzy wspaniałą oprawę to świętowania Nowego Roku. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę starannie wybranych obiektów oferujących turnusy noworoczno-sylwestrowe wraz z kuligami z pochodniami oraz balem sylwestrowym z kapelą góralską. A także ofertę Podhalańskich Stacji Narciarskich oraz Aquaparków z wodami termalnymi.

www: http://www.spanie-zakopane.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Mundial 2010 - mistrzostwa świata w piłce nożnej RPA 2010 - Start

Mundial2010 - mistrzostwa świata w piłce nożnej RPA 2010, statystyki, eliminacje, wyniki.

www: http://www.mundial2010.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wybory 2010. Wybory samorządowe, prezydenckie.

Wybory 2010. Wybory samorządowe, prezydenckie.

www: http://wybory2010.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30613, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 7


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005