MCportal.pl Toolbar - nowy pasek narzędziowy do Twojej przeglądarki internetowej
                      MCportal.pl katalog stron seo

             Katalog Stron - wersja Polska Katalog Stron - wersja Angielska, Web Directory - English version                       
        Home | Regulamin | Add url - Dodaj | Dla Webmastera  | Kategorie                                             
Strona Glówna Strona Główna - main page
Szukano: 2009,

Kategoria :
auto-pomoc, finanse, Agencja interaktywna, biznes i ekonomia, usługi, Poligrafia, przemysł, Nieruchomości, Konsulting, Apteka, sklepy online, firmy wg branż, technika grzewcza, Grunty, Wentylacja, Prawo, Parkiety podłogi, Meble stylowe, Nauka tańca, Gastronomia, Aktywny wypoczynek, Druki, Transport i spedycja, inne, dla dzieci, Zarabianie przez internet, Finanse, kredyty, Tworzywa sztuczne, dom, Wyposażenie wnętrz, prawo, Fotografia, transport, kredyt samochodowy, Instalacyjno-budowlane, usługi informatyczne, Ogłoszenia, Baza firm, sporty i sztuki walki, Konstrukcje, Szkoły policealne, Pozycjonowanie, drzwi, Aranżacje wnętrz, Elementy złączne, budownictwo, Fundusze emerytalne, fundusze, Zakopane,


» Pomoc Drogowa Gdańsk, wypożyczalnia aut - Tyczyńscy

Nowoczesna firma zajmująca się wynajmem aut osobowych w szerokiej gamie klas oraz możliwości wyposażenia. Działa na rynku trójmiejskim od 2009 roku, oferując krótko, średnio i długoterminowy wynajem aut, bezpłatny wynajem pojazdów zastępczych z OC sprawcy oraz pomoc drogową. Stan techniczny samochodów jest stale monitorowany, dzięki czemu klienci mogą liczyć na bezpieczeństwo i komfort podczas podróży. Firma dostarcza pojazdy zgodne z oczekiwaniami klienta, w możliwie najkrótszym czasie. Oferuje błyskawiczną pomoc drogową oraz lawetę dla osób, które oczekują szybkiego działania. Usługi są dostępne 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku!

www: http://tyczynscy.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Biuro Rachunkowe Abvik

Biuro Rachunkowe Abvik istnieje na rynku od 2009 roku. Oferuje swoim klientom usługi z zakresu księgowości, administracji kadrami oraz sprawozdawczości.Świadczone usługi kierowane są przede wszystkim do firm działających w branży IT, wykonujących usługi budowlane czy instalatorskie.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.

www: http://www.abvik.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Copywriter

W dobie dominacji Internetu trudno o łatwy sposób na wyróżnienie się wśród setek innych firm i portali. W zmianie tej sytuacji pomaga copywriting, który skupiając się na tworzeniu kreatywnych i pobudzających wyobraźnię tekstów potrafi skutecznie wspomóc sprzedaż firmy. W każdej branży. Agencja Copywriting24.pl od 2009 roku dostarcza artykuły naukowe, pozycjonujące i blogowe, a także realizuje się w tworzeniu chwytliwych haseł reklamowych i nagłówków, a także realizuje indywidualne, oryginalne kampanie oparte o wartościową treść.

www: http://www.copywriting24.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Biuro Rachunkowe Alfa | Wroclaw usługi księgowe

Biuro Rachunkowe Alfa to rodzinna firma założona w roku 2009 przez Annę Grabowską. Biuro znajduje się we Wrocławiu, funkcjonuje już od 6 lat i obsługuje wielu zadowolonych klientów. Biuro świadczy usługi księgowe oraz kadrowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dewizą biura jest rzetelna i fachowa obsługa, dotrzymywanie terminów i dbanie o satysfakcję usługobiorców. Poza profesjonalną obsługą klienci biura mogą zawsze liczyć na pyszną kawę:). Nasza oferta: •podatkowa księga przychodów i rozchodów •ryczał ewidencjonowany •księgi handlowe •kadry i płace •sporządzanie deklaracji ZUS •sporządzanie deklaracji podatkowych •sporządzanie deklaracji GUS •rejestracja działalności gospodarczej •sporządzanie sprawozdań finansowych •roczne zeznania podatkowe •doradztwo podatkowe

www: http://biurorachunkowealfa.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» EKO-TOM Rzeszów

Firma jest na rynku od 2009 roku, znajduje się ona na Podkarpaciu. Od początku powstania była ściśle związana z przemysłem drzewnym. Firma oferuje głównie place zabaw. Znajdziemy tu karuzele, huśtawki czy piaskownice. Jest to solidna firma mająca na koncie masę zadowolonych klientów.

www: http://www.place-zabaw.eu/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» TOMASZ BALAS notariusz z polecenia Katowice

Kancelaria Notarialna Tomasz Balas działa w branży od 2009 roku. Mieści się w centrum Katowic, a jej klientami są mieszkańcy z całego województwa śląskiego. W zakresie obowiązków kancelarii mieści się: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, poświadczanie dokumentów, a także własnoręczności podpisów. Wszystkie czynności notarialne poczynione przez Kancelarię są zgodnie z prawem i mają charakter dokumentu urzędowego. Mogą być dokonywane w biurze lub także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności. Więcej dokładnych informacji można znaleźć na stronie internetowej.

www: http://www.notariusz-balas.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» CREATIVE PRINT MANAGEMENT druk broszur

Creative Print Management oferuje nawiązanie współpracy wszystkich osobom zainteresowanych wydrukiem wysokiej jakości materiałów. Nasza firma, mieszcząca się w Zgierzu i działająca na rynku od 2009 roku, ma duże doświadczenie w dziedzinie poligrafii i zarządzania drukiem. Możemy Państwu zaproponować outsourcing usług poligraficznych - od przygotowania projektu materiałów reklamowych czy biurowych do ich wydruku oraz dostarczenia do klienta. Oferta wydruku obejmuje m. in. wizytówki, papiery firmowe, broszury, katalogi, ulotki, kalendarze czy książki. Realizujemy zamówienia dla małych prywatnych firm, jak i dużych wydawnictw, cały czas starając się poszerzać grono naszych zadowolonych klientów. Podstawą ku temu są atrakcyjne warunki cenowe oraz terminowa realizacja zamówień. Więcej wiadomości o naszej firmie dostępnych jest na stronie internetowej.

www: http://www.creativepm.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» MBO-HUTMEN topnik w żelu

Polecamy Państwu produkowane przez firmę MBO HUTMEN jv materiały lutownicze oraz stopy metali białych w niskich cenach. Od lat przedsiębiorstwo poszerza swoją ofertę i zyskuje popularność zarówno wśród klientów, jak i przedstawicieli konkurencji. Wszelkie produkowane przez nas wyroby spełniają m.in. standardy EN 29453, EN 29454, a proces produkcyjny jest zgodny ze standardami zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009. Angażujemy ekspertów, którzy zapewniają indywidualne podejście i terminowe realizacje zleceń. Wyposażyliśmy zakłady produkcyjne w profesjonalny, nowoczesny sprzęt. Dokładne informacje na ten temat znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

www: http://mbohutmen.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Inwestycje Wroclaw - Dakid Business Solutions

Serwis www.inwestycje-wroclaw.pl powstał z myślą o osobach pragnących dokonać zakupu nieruchomości na terenie Wrocławia. Zajmujemy się tematyką inwestowania w nieruchomości i sprzedażą oryginalnych projektów architektonicznych przygotowanych przez markową pracownię. Zajmujemy się również obsługą zleceń szybkiej sprzedaży nieruchomości. Na rynku działamy od 2009 roku. Współpracujemy z firmami z Polski i zagranicy.

www: http://www.inwestycje-wroclaw.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zarządzanie ryzykiem Ryzykonomia

Zarządzanie ryzykiem biznesowym, gospodarczym, Enterprise Risk Management ERM w przedsiębiorstwie i sektorze publicznym. Kontrola Zarządcza i Kontrola Wewnętrzna, zarządzanie kryzysowe, zarządzanie ciągłością działania, compliance. Na poważnie, ciekawie i z przymrużeniem oka również. Od 2009 roku.

www: http://www.ryzykonomia.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» APTEKA MALVA lekarstwa

We Wrocławiu, znajdą Państwo - Malwę - aptekę, która została założona w 2009 roku. Zajmujemy się sprzedażą przeróżnych leków, także homeopatycznych, ziół oraz robieniem lekarstw recepturowych, syropów, kropli, maści, kremów, czopków i globulek. Można zaopatrzyć się także w kosmetyki, produkty oraz preparaty higieniczne, także takie jak wkładki urologiczne oraz pieluchomajtki. Prócz tego posiadamy sprzęt medyczny, taki jak termometry, elektroniczne wagi i poduszki, ciśnieniomierze, inhalatory, laktatory, lecznicze lampy, masażery oraz aparaty do pomiaru tkanki tłuszczowej. Klienci apteki mogą nieodpłatnie zmierzyć ciśnienie, zważyć się i zamienić peny do insuliny, a nawet glukometry oraz uzyskać pomoc w wyborze wszelkiego typu produktów. Na stronie internetowej opublikowaliśmy szczegółowe informacje na temat apteki.

www: http://aptekamalva.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Herbata zielona

Od dawien dawna filiżanka herbaty podawana gościom była symbolem szacunku i gościnności. Herbaty i kawy teastore.pl już od 2009 roku goszczą w Waszych domach, co jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także impulsem do ciągłej pracy, doskonalenia i wybierania jak najlepszej jakości mieszanek herbat i kaw z całego świata. Goszcząc w naszym klimatycznym sklepie zarówno internetowym jak i stacjonarnym w Legionowie przy ulicy Piłsudskiego 33 napotkają Państwo krainę bogactwa aromatu i smaku oraz fachową pomoc w doborze herbaty, kawy, yerba mate oraz akcesoriów do parzenia. Ale przede wszystkim spróbujemy zarazić Ciebie Drogi Kliencie naszą pasją. Pamiętajcie, że gość zgodnie z marokańskim przysłowiem koniecznie musi wypić trzy szklanki naparu, Pierwsza szklanka ma moc miłości, druga gorycz życia, trzecia słodycz śmierci. Nas oczarowała już dawno i kiedy w 2009 roku otworzyliśmy sklep internetowy teastore.pl spełniliśmy swoje marzenia. Spełniamy je cały czas, dzieląc się z Klientami naszą pasją, miłością do wysokiej jakości herbat i kaw z całego świata. W naszych sklepach znajdziecie coś nie tylko dla siebie, ale także prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy serdecznie na pewno się nie zawiedziecie.

www: http://www.teastore.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kajaki

Suwalski producent sprzętu wodnego - kajaki, łódki, żaglówki oraz canoe. Na rynku firm produkujących sprzęt do turystyki wodnej istniejemy od 2009 roku i od tamtej pory Nasza firma urosła do miana międzynarodowej. Stale uczestniczymy w międzynarodowych targach sprzętu wodnego gdzie wystawiamy swoje kajaki, łódki żaglówki oraz canoe. Posiadamy grono zadowolonych klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia Naszej firmy z czego jesteśmy bardzo dumni. Nasz sprzęt do turystyki wodnej produkowany jest z najwyższej jakości laminatów przez specjalistów robiących to z pasją i wkładających w każdy kajak swoje serce.

www: http://www.wigraszek.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Mojżesza 64

Zapraszamy państwa do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Klimont z Rybnika. Od 2009 roku z powodzeniem istniejemy na rynku. Oferujemy Państwu usługi z zakresu instalacji: elektrycznych, odgromowych, alarmowych, wodnych, gazowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, kolektorach słonecznych i szerokim wachlarzu usług ogólnobudowlanych oraz wykończeniowych. Zasobne doświadczenie i nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt daje zleceniodawcom pewność kompetentnego i szybkiego wykonania usług. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację wszelkiego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Szczegółowe informacje i pełna oferta przedsiębiorstwa dostępna jest na naszej stronie internetowej.

www: http://klimont.rybnik.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Baltic Service roboty remontowo-budowlane

Baltic Service Sp. z o.o. z Olsztyna to dynamicznie rozwijająca się firma, dla jakiej celem głównym jest satysfakcja każdego klienta. Specjalizujemy się w realizowaniu wszelkich robót mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych (w tym z obszaru automatyki), spawalniczych, ślusarskich, tokarskich, frezerskich i innych im podobnych oraz błahych robót remontowo-budowlanych. Od 2009 roku absorbujemy się wykonawstwem i montażem na obiektach urządzeń mechaniki sceny. Wszelkie usługi przeprowadzamy kompetentnie o czym może zaświadczyć szerokie grono zadowolonych klientów. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich elementów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat przedsiębiorstwa i jego oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

www: http://balticservice.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» DANKA-NIERUCHOMOŚCI Wycena domów

Mieszczące się w Warszawie profesjonalne biuro rzeczoznawcy majątkowego Danka-Nieruchomości zachęca Państwa do współpracy. Na rynku odznacza ich terminowość i niesłychanie sumienne nastawienie do każdego zleconego im zadania. Ich historia rozpoczęła się w 2009 roku i trwa do dziś. Biuro specjalizuje się w usługach wyceny wartości wszelkiego typu nieruchomości, a także praw majątkowych, np. do celów: zabezpieczenia kredytu, sprzedaży, kupna lub zamiany, przekształcenia praw do lokali oraz wyznaczenia wysokości opłat planistycznych i adiacenckich oraz innych. Danka-Nieruchomości swe usługi świadczy z pełnym zaangażowaniem, w zgodzie z przepisami prawa oraz standardami zawodowymi. Ażeby zapewnić Państwu punktualną realizację każdego zlecenia współpracuje ono także z innymi rzeczoznawcami. Więcej danych na stronie.

www: http://www.rzeczoznawstwomajatkowe.waw.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Adwokat Szczecin

Kancelaria Adwokacka oferując usługi na najwyższym poziomie gwarantuje dbałość o skuteczność podejmowanych czynności prawnych. Powodzenie Klientów i efektywność usług adwokackich jest priorytetem działań Kancelarii. Kancelaria zapewnia kompleksową ofertę porad prawnych dla osób fizycznych i prawnych z każdej dziedziny prawa. Zasadniczy charakter aktywności Kancelarii stanowi reprezentacja stron w postępowaniach sądowych oraz stała i doraźna obsługa firm. Kancelaria działa na szczecińskim rynku usług prawnych od 2009 roku i posiada rozległe doświadczenie w prowadzeniu skutecznych działań w każdej dziedzinie prawa. Szeroki wachlarz usług świadczony jest na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, siedzibą kancelarii jest Szczecin a filii Goleniów. Specjalizacją kancelarii jest prawo cywilne, gospodarcze i rodzinne. Posiadamy doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw, osób fizycznych, jednostek administracyjnych oraz innych podmiotów. Świadczymy pomoc prawną z najwyższą starannością, rzetelnie i kompleksowo rozwiązujemy problemy prawne naszych klientów. Atrakcyjne ceny naszych usług podlegają zawsze indywidualnym negocjacjom i są dostosowywane do skomplikowania sprawy i ilości pracy przy jej obsłudze. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej gdzie odszukacie Państwo wszelkie wymagane informacje do zapoczątkowania współpracy.

www: http://www.adwokat-lechman.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Panele podłogowe i Drzwi Poznań

Nasza firma od 2009 roku zajmuje się sprzedażą paneli podłogowych oraz drzwi w Poznaniu oraz jego bliskich okolicach. Przez krótki czas nasza firma stała się jedna z wiodących firm które sprzedają wysoko jakościowe produkty panele podłogowe czy drzwi za przystępną cenę. naszym głównym produktem handlowym jest sprzedaż paneli podłogowych oraz drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych z darmowym montażem. Nasza profesjonalna ekipa monterska zapewnia dzienną moc przerobową na poziomie nawet 1000m2 utrzymując zawsze najwyższą jakość usług ! Zapraszamy na naszą stronę internetową

www: http://www.zip-floors.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Produkcja mebli na zamówienie

Forbis Piemar to profesjonalna firma nieprzerwanie działająca na rynku polskim od 2009 roku. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji mebli na zamówienie. Przyjmujemy zlecenia aranżacji i wykonania wnętrz zarówno dla osób prywatnych, ale także zajmujemy się kompleksową obsługą firm, w zakresie projektowania i pełnego wdrożenia projektów biur oraz powierzchni handlowych i obsługowych. Stawiamy przede wszystkim na jakość i budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami.

www: http://www.forbispiemar.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Szkoła Tańca Łódź

Najlepsza szkoła tańca w Łodzi oferuje naukę tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego oraz zajęcia dla dzieci. U nas nauczysz się tańczyć na najwyższym poziomie, Proponujemy również warsztaty taneczne dla szkół - naukę tańca towarzyskiego, prowadzimy też świetlicę profilaktyczną, zajęcia dydaktyczne taneczne, oraz zajęcia pozalekcyjne. Ważne aby już dzieciom zaszczepić od małego umiłowanie do tańczenia, dzięki temu nie będą miały w przyszłości problemu z tańcem, dlatego w naszej szkole tańca oferujemy naukę tańca dla dzieci a program dobierany jest do wieku i potrzeb grupy. Dla nowożeńców oferujemy naukę pierwszego tańca na weselu, pokażcie jak można zaskoczyć gości wspaniałym pokazem tańca dzięki szkole tańca Feather w Łodzi. Na zajęcia nauki tańca zapraszamy w Łodzi do Iguana Dance Studio na ul. Lipowej 15/17. Taniec to nie tylko umiejętność pokazania się w towarzystwie, to również styl życia a także najlepszy sposób na uprawianie sportu w sposób przyjemny. Dzięki regularnemu tańcowi nie będzie kłopotów ze zdrowiem, nadwagą itp. W naszej szkole tańca nauki prowadzi Michał Lotka, tańczy od 1989 roku, tańczył między innymi w klubie tańca towarzyskiego Kameleon od 1994 roku prowadził zajęcia w klubie Flash w 1998 roku ukończył kurs tańca Ministerstwa Kultury i Sztuki dla nauczycieli tańca a także Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2009 roku jest sędzią klasy międzynarodowej IFMD (International Federation of Modern Dance), oraz członkiem Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Taka wiedza i doświadczenie naszego trenera Umożliwia najlepsze efekty kursantów z naszej szkoły nauki tańca. Z przyjemnością witamy nowych w naszej szkole tańca.

www: http://www.feather.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wyposażenie gastronomii

Oferujemy kompleksowe wyposażenie lokalów gastronomicznych. Na rynku działy od 2009 roku i sprzedajemy tylko najlepszy sprzęt gastronomiczny do restauracji, kawiarni, pizzerii i innych obiektów. W naszej ofercie możesz znaleźć bardzo dużo urządzeń renomowanych marek ? kuchnia gazowa, piec konwekcyjny, mikser czy kostkarka do lodu to tylko niektóre z nich. Także sprzedajemy garnki, patelnie i akcesoria kuchenne. Oprócz sprzedaży trudnimy się serwisem urządzeń kuchennych. Gdy zepsuje się krajalnica czy lodówka, zajmiemy się wszystkim, aby szybko i sprawnie naprawić każde urządzenie. Doradzamy również przy wyborze sprzętu, przygotowujemy projekty technologiczne dla naszych klientów i czuwamy nad przeszkolenie pracowników z użytkowania urządzeń gastronomicznych. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji!

www: http://www.dkgastro.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pensjonat dla koni Bobrowy Staw

Bobrowy Staw to założona w 2009 roku nowoczesna stajnia i klub sportowy, położone malowniczo nad woda, ale jednocześnie urocze miejsce stwarzające idealne warunki do wypoczynku i rekreacji w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Stajnia znajduje się we wsi Sowia Wola, zaledwie 25 kilometrów od granicy Warszawy.

www: http://www.bobrowystaw.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Drukarnia Sprę™cograf - tradycja i nowoczesność‡

Zakł‚ad Poligraficzny Spręcograf jest rodzinną… drukarnią…, założoną w 1983 roku. Już w początkowych latach działalności firma zdobywał‚a bogate doświadczenie w druku i oprawie ksi…ążek oraz podręczników szkolnych, wykonują…c je techniką… typograficzną…. Przeł‚om lat 80. i 90. przyniósł‚ wzrost liczby zamówień i zwiększenie powierzchni produkcyjnej poprzez zmiane™ siedziby zakł‚adu, a także pierwsze inwestycje w maszyny do wielobarwnego druku offsetowego. Przełomownym momentem w działalności drukarni był‚ zakup w 2009 roku nowej pięciokolorowej maszyny KBA Performa 66-5 oraz systemu termicznego CTP AGFA Avalon N4 z ekologicznymi pł‚ytami Azura TS, co pozwolił‚o na znaczny wzrost jakoś›ci wykonywanych prac i skracanie do minimum czasu ich realizacji. Doskonał‚a ‡ rynku poligraficznego, doświadczony zespół‚ pracowników oraz nieustannie rozbudowywany park maszynowy, pozwalają na realizację™ najbardziej wymagają…cych zleceń i pozyskiwanie kolejnych zadowolonych Klientów.

www: http://sprecograf.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Tani kurier i firmy kurierskie

Kurierem.pl to bardzo dokładna porównywarka cen usług kurierskich i pocztowych. Dzięki szybkiej i dokładnej wycenie każdej przesyłki i porównaniu cen od ok. 100 firm kurierskich, każdy Nadawca oszczędza średnio 60% kosztów przy każdej nadawanej przesyłce. Swoje wyceny przesyłek Kurierem.pl dokonuje zawsze wg aktualnych cenników, regulaminów i definicji stosowanych przez każdą z firm, która prezentuje swoje usług kurierskie w Kurierem.pl. Wyniki porównań cen paczek sortowane są wg najniższej ceny, podawane w cenach brutto i zawsze uwzględniają wszelkie ewentualne dopłaty wynikające np. z dopłat paliwowych, przeliczników gabarytów, dopłat za przesyłki niestandardowe oraz za usług dodatkowe jak np. pobranie, ubezpieczenie czy doręczenie z zastrzeżeniem godziny. Porównywarka Kurierem.pl działa od 2009 roku i nieustanie poszerza swoją ofertę. Obecnie w bazie znajduje się ok. 300 cenników przesyłek krajowych i prawie 500 cenników dla usług zagranicznych. Dla porównań przesyłek standardowych użytkownik otrzymuje średnio ok. 100 wyników - wycen różnych usług od różnych firm. Kurierem.pl to nie tylko porównywarka cen, ale również bogate źródło informacji o rynku usług kurierskich. W serwisie znaleźć można również: - katalog firm kurierskich - niezależny ranking firm kurierskich, - poradnik kurierski, - artykułu z branży kurierskiej, - komunikaty firm kurierskich, Kurierem.pl to nieocenione narzędzie dla każdego kto wysyła przesyłki kurierskie lub pocztowe. Przejrzysty i pełny przegląd ofert doskonale służy zarówno klientom firmowym, e-sklepom czy sprzedawcom Allegro, np. przy wyborze przewoźnika dla swoich towarów oraz klientom indywidualnym, prywatnym wysyłającym paczki sporadycznie.

www: http://www.kurierem.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Witamina c, węglan wapnia, węglan potasu

Istniejąca od roku 2009 firma AneVa pośredniczy w obrocie produktami oraz półproduktami i surowcami chemicznymi. Naszym celem jest nawiązywanie trwałych współpracy z ważnymi odbiorcami. Cechują nas rzetelność, doświadczenie oraz podejście do klienta. Pragniemy stworzyć sieć wyspecjalizowanych marek, które na rynku występowałyby pod jedną, wspólną nazwą. Pośród produktów naszej firmy znajdziecie Państwo zarówno odpowiedzialną za funkcjonowanie ludzkiego organizmu witaminę C, jak i stosowany w przemyśle spożywczym i kosmetycznym węglan wapnia. Ponadto: terpentyna stosowana do usuwania plan olejnych, sól tabletkowana, soda oczyszczona, soda lekka oraz ciężka, płyn do spryskiwaczy i wiele innych.

www: http://www.aneva.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Agata Szeithauer Studio - Architekt wnętrz

Od początku istnienia AS STUDIO naszą specjalizacją jest projektowanie wnętrz mieszkalnych. W miarę rozwoju firmy, poszerzyliśmy działalność o projektowanie wnętrz publicznych. Tworzymy projekty wnętrz skrojone na miarę, powstające w ścisłej współpracy z inwestorem. Nasze projekty są odpowiedzią na wysłuchane opinie, poznany styl życia i upodobania klienta. Firma AGATA SZEITHAUER STUDIO (AS STUDIO) powstała w październiku 2009 roku. Śląsk, Architekt wnętrz Agata Szeithauer.

www: http://szeithauer.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Łóżeczka dla dzieci, Wózki dla dzieci, Pościel dla dzieci bebesklep.pl - wszystko dla maluszka

bebesklep.pl to sklep internetowy dla dzieci oraz mam. Działamy na rynku artykułów dla dzieci od 2009 roku. Oferujemy m.in. Meble dla dzieci, Łóżeczka dla dzieci, Materace do łóżeczek, Wózki dla dzieci, Foteliki samochodowe, Pościel dla dzieci, Łóżeczka turystyczne, Krzesełka do karmienia. Akcesoria dla niemowląt, Akcesoria dla mam oraz wiele innych. Wszystkie oferowane przez nas rzeczy produkowane są przez renomowane firmy z branży dziecięcej. Dzięki wymaganym atestom mamy pewność, że są bezpieczne dla maluszków. Szukasz czegoś dla swojej pociechy? U nas na pewno to znajdziesz. Zapraszamy na www.bebesklep.pl

www: http://www.bebesklep.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Zarabianie w internecie, przez internet zarabianie.of.pl

Recepta na pewne zarabianie przez internet. Uruchamiasz mały baner reklamowy na pulpicie i zarabiasz. Wypłacalna firma od 2009 roku. Dowody wypłat. Dobry system aby naprawdę zarabiać przez internet . Firma, która jest uwidoczniony w tej stronie jest wiarygodny (dowody wypłat na www). Zarabiasz przy pomocy małego surfbara który wyświetla reklamy. Jak masz uruchomiony komputer to zarabiasz - proste. Bez klikania. Pewne zarabianie przez internet to super strategia by zgromadzić spore pieniądze. Porady, przydatne programy, triki, rejestracja. Rejestracja wymaga tylko podania loginu i adresu mailowego.

www: http://www.zarabianie.of.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Znajdź najtańszy kredyt online

Witryna dla osób szukających najtańszego kredytu dostępnego online, przez internet. Tylko aktualne, często aktualizowane i rzetelnie przedstawione oferty banków i nie tylko. Wniosek o kredyt złożysz bezpłatnie przez internet. Właścicielem serwisu jest firma zajmująca się pośrednictwem finansowym od 2009 roku. Portal został stworzony aby pomóc znaleźć najtańszy kredyt przez internet, bez wychodzenia z mieszkania oraz bez żadnych opłat. Wiele ciekawych artykułów na temat bankowości elektronicznej poszerzy Twoją wiedzę z zakresu finansów.

www: http://www.kredyt-portal.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Kredyty Pożyczki przez Internet

Firma KredytSerwis24 zajmuje się finansami nieprzerwanie od 2009 roku i ma na swoim koncie wiele sukcesów w zakresie pośrednictwa. Oferuje kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu, bez opłat, 24h na dobę. Na stronie znajdziesz tylko aktualne oferty finansowe aż 21 banków. Wniosek o kredyt lub pożyczkę wyślesz bezpośrednio przez Internet. Porównaj najpopularniejsze produkty finansowe online - przez Internet.

www: http://www.kredytserwis24.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Wyroby gumowe

Wyrabiamy między innymi wyroby gumowe lub gumowo-metalowe, mieszaniny gumowe, usługi testowanie zawiesin oraz wyrobów gotowych, usługę tłoczenia konfekcji lub projektowania kompozycji gumowych.Nasze towary wdrożono w dziedzinie komunikacyjnej w Ameryce Północnej gdzie robimy elementy gumowo-metalowe i również zbiory szczegółów funkcjonujących jako sposób resorów w układzie hakowym jednoczenia poszczególnychwagonów oraz lokomotyw. Stomilex sp. z o.o. proponuje innowacyjne towary gumowe które to charakteryzują się wysoką jakością a także trwałością.www.stomilex-gum.plW katalogu wyrabianych artykułów odnajdziemy rurki gumowe, artykuły dla samochodowej, odboje i również resory z gumy i wszelakiego rodzaju uszczelnienia z gumy. Proponujemy fabrykację mieszanek gumowych a także wyrobów gumowych na podstawie rutynowych kauczuków takich jak na przykład SBR, NR, EPDMoraz CR. Sporządzone artykuły mogą zostać także sporządzone z wykorzystaniem kauczuku akrylowego oraz flouorowego.Wykonujemy profesjonalne testowanie mieszanin gumowych lub wyrobów gumowych na prośbę klientów oferując dobre ceny. Używamy specjalistyczne urządzenia oraz urządzeniami do skonstruowania wszelkich zleceń zleceniodawcy. Dopełniamy warunki ISO 9001:2009.

www: http://www.stomilex-gum.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Eran - Projektowanie instalacji sanitarnych

Biuro projektowe bazujące na 20 letnim doświadczeniu wykonawczym oferuje usługi w zakresie zaprojektowania instalacji sanitarnych, wykonujemy schematy instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, wentylacji, HVAC, wod-kan , a ponadto projekty elektryczne i architektoniczne. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na kompleksowe usługi typu ALL IN ONE nasza firma sprawi, że w jednym miejscu zapewnimy projekty wszystkich branż tak aby wymarzony dom, mieszkanie, lokal mógł jak najszybciej z marzenia przybrać realny wymiar. Nasze biuro nie pozostając obojetne na potrzeby rynku świadczy usługi doradcze na dowolnym etapie realizacji inwestycji. Od 2009 roku opracowujemy również certyfikaty i charakterystyki energetyczne, które wymagane sa prawnie przy oddawaniu inwestycji do użytkowania.

www: http://www.eran.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Budowa domów Kielce, remonty Kielce oraz prace ogólnobudowlane.

Portal internetowy oferujący usługi remontowo-budowlane. Budowa domów Kielce, prace remontowe tylko z Nowatech. Kielecka firma budowlana specjalizująca się w kompleksową budową domów, ręmontami, pracami ogólnobudowlanymi. Najnowszą dziedziną w jakie się specjalizujemy to budowa domów energooszczędnych. Budowa domów energooszczędnych Kielce ma możliwość stać się standardem. Wymagania unijne w tym zatwierdzona w 2009 roku dyrektywa 2002/91/WE z 16 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków skłaniają do zwrócenia się w kierunku innego sposobu myślenia. To już nie tylko kwestia ochrony środowiska wchodzi w grę, niemniej jednak także oszczędność finansowa.

www: http://www.nowatech-kielce.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Super obrazy od producenta - Rumin

Jesteśmy wytwórcami obrazów bardzo blisko Częstochowy we wsi Kościelec. Firma działa już od prawie dziesięciu lat a praktyka nasza sięga ponad dwudziestu. Istotną koncepcją działania jest duże zamiłowanie do sztuki i chęć zarażenia nią klientów. Firma zaczęła prężnie działać w 2009 roku wówczas gdy otrzymała patent na swoje dzieła od EUP. Mamy ogromny asortyment wyrobów w przeróżnych wymiarach. Jesteśmy na tyle giętcy, że na zamówienie zrobimy, każde zlecenie do szerokości 150 centymetrów. Jako producent obrazów w swojej propozycji mamy również różne szablony tryptyków czy też reprodukcji słynnych dzieł, ale największym naszą domeną jest tworzenie wspaniałych pejzaży. Wyroby naszej firmy są obecne nie tylko w zachodniej Europie, ale jak również na wschodzie i za oceanem. Kontrahenci chwalą, iż produkty wychodzące z pracowni są najwyższej jakości a to przecież najważniejsze. Tajemnica tkwi w jakości użytych komponentów do produkcji, a do celu tego wykorzystujemy najwyższego gatunku płótna i ekskluzywnego drzewa do ram reprodukcji i innych. Zapraszamy wszystkich do współpracy z sekcją handlową.

www: http://rumin.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Adwokat Krzysztof Tumielewicz, Szczecin

Adwokat Krzysztof Tumielewicz jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Ukończył Aplikację Adwokacką w 2009 roku z wynikiem bardzo dobrym. Prawnik Krzysztof Tumielewicz udziela porad i konsultacji prawnych, prowadzi także stałą obsługę prawną na osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zakres jego działalności skupia się na województwach: zachodniopomorskim, lubuskim oraz wielkopolskim.

www: http://www.adwokat-tumielewicz.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Piotr Augustyniak Fotograf Płock Profesjonalne sesje zdjęciowe

Płock Fotograf Zdjęcia Piotr Augustyniak Zawodowy fotoreporter. Profesjonalne zdjęcia ludzi i miasta. Fotografia reklamowa katalogowa sportowa prasowa. Fotograficzna obsługa firm. Fotografia przyrody. Zdjęcia na zlecenie, moda, kalendarze, pocztówki. O autorze strony...Członek Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Zawodowo związany z Gazetą Wyborczą. Laureat wielu nagród m.in.: Local Press Photo 2006, 2007 i 2009 oraz konkursu Płockiej Galerii Sztuki Dostrzeżeni 2011. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie zainspirowanym twórczością Rembrandta oraz drugie w konkursie inspirowanym twórczością Wyspiańskiego. Ponad to trzykrotne zwycięstwa w cyklicznym, prestiżowym konkursie Mój Płock. Jego prace były prezentowane m.in. w Płockiej Galerii Sztuki (2009, 2011), w Książnicy Płockiej (2007) w Towarzystwie Naukowym Płockim (2011), oraz Domu Kultury Działdowska w Warszawie (2009, 2011) .

www: http://piotraugustyniak.com/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Colian Logistic Sp. z o.o. Transport Logistyka Spedycja Poznań Wynajem Magazynów Poznań

Profesjonalne, kompleksowe usługi logistyczne to Colian Logistic. Spółka należąca do holdingu Jutrzenka, zajmuje się magazynowaniem, transportem, obsługa zamówień i fakturowania oraz reklamacjami i zwrotami, zapewniając swoim klientom kompleksową obsługę świadczy różnorodne usługi również specjalistyczne jak chociażby przewóz mas tłustych taborem cystern, gospodarkę opakowań zwrotnych. Wraz z rozwojem branży spożywczej i przetwórczej holdingu Jutrzenka wzrosło znaczenie logistyki, zauważając potrzebę w tym obszarze powołano w 2009 roku odrębną spółkę Colian Logistic, której założeniem jest wsparcie dla klientów poprzez optymalizację i usprawnienie logistyki towarów głównie poprzez zastosowanie kompleksowej obsługi logistycznej i partnerstwa w biznesie. Filarami działalności są magazynowanie i transport, firma posiada wykwalifikowana kadrę, oraz dwa nowocześnie wyposażone magazyny z systemem monitoringu, zarządzaniem dystrybucją oraz możliwością pakowania, przepakowywania i wszelkich procesów pokrewnych magazynowaniu przed dopuszczeniem do dystrybucji klientom ostatecznym.

www: http://www.colianlogistic.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Świadectwa energetyczne

Pojawiliśmy się na rynku usług budowlano - energetycznych w 2009 roku. Naszym największym atutem jest specjalizacja w badaniach termograficznych budynków. Kształcimy się w tym kierunku oraz zdobywamy na bieżąco certyfikaty, które są kluczem do wykonywania takich badań. Drugim kluczowym produktem naszej firmy są świadectwa energetyczne oraz badania szczelności typu test blower door. Świadectwa energetyczne to dokumenty powiązana z budową domów. Dziś jest to już obowiązek dlatego oferujemy Państwu usługę wystawiania świadectw energetycznych.

www: http://thermo-patrol.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Clean room

Firma TSAM funkcjonuje na rynku od 2009 roku i proponuje Państwu usługi z zakresu: budownictwo, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, doradztwo techniczne, kosztorysowanie robót a także pomieszczenia czyste, czyli clean room. Zajmujemy się wprowadzaniem najświeższych technologii w branży instalacyjnej a także budowlanych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych prac i doświadczenie naszych pracowników.

www: http://www.tsam.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Outsourcing IT Poznań

Firma SupportIT działa na rynku usług IT od 2009 roku. Już dziś możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami potwierdzonymi referencjami przez naszych klientów. Outsourcing IT to pomoc informatyczna, to stała opieka IT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.supportit.com.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Darmowe ogłoszenia. Dodawaj ogłoszenia za darmo

Serwis darmowych ogłoszeń wstawaj.pl istnieje od 2009 roku i obecnie prezentuje około 40 000 ogłoszeń w wielu kategoriach tematycznych. Najpopularniejsze kategorie to: nieruchomości, praca, motoryzacja i usługi. Ogłoszenia prezentowane są w serwisie przez okres 60. dni, który można dowolną ilość razy przedłużyć. Dodanie ogłoszenia nie wymaga rejestracji w serwisie, a co najważniejsze jest w pełni darmowe. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu ogłoszeniowego wstawaj.pl i przeglądania aktualnych ogłoszeń oraz dodania własnych.

www: http://www.wstawaj.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Firms.pl

Firms to 16 baz firm, każda zawiera informacje tylko z konkretnego regionu Polski. Każdy katalog posiada unikalny layout, wszystkie bazy funkcjonują na specjalnie napisanym skrypcie, przyjaznym zarówno przedsiębiorcom, szukających kontaktów do firm użytkownikom sieci jak i wyszukiwarkom internetowym. Sieć regionalnych katalogów firm jest stosunkowo młoda (katalog został uruchomiony w sierpniu 2009 roku) jednak zaufało jej już wiele przedsiębiorstw które skutecznie promują się w Internecie, dzięki płatnym i darmowym prezentacjom.

www: http://www.firms.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Krav Maga Szczepanik

Poprawą bezpieczeństwa osobistego ( a przez to swoich bliskich i rodziny, ) w kontekście treningu fizycznego, psychologicznego i mentalnego, korzystając z najefektywniejszych metod treningowych przy optymalnym użyciu własnego zasobów siły i warunków psychofizycznych. Szkoleniami z zakresu samoobrony i walki wręcz dla cywilów, służb mundurowych, policji, straży miejskiej, służby więziennej, wojska, a także modelowe zajęcia dla słuzb specjalnych różnych formacji. Posiadam państwowe uprawnienia instruktora samoobrony 2001 r. Izraelskie IKMF instruktora Self-Defence 2002 r, Izraelskie IKMF Low-Enforcement 2009 r. Posiadam 10 letnie doświadczenie instruktorskie z zakresu Krav Maga, militarnego systemu walki wręcz i samoobrony, setki przeszkolonych studentów. Kilku udało sie uniknąć pobicia czy nawet śmierci ( informacje z pierwszej ręki ). Jestem prekursorem Krav Maga w Bielsku-Białej, 12 lat treningu Krav Maga, oraz doświadczenie: zapasy styl klasyczny, kung fu w Pszczyńskiej Akademii Chan Shaolin sy i Pszczyńskiego Dżu-su. Od roku jestem jednym z pierwszych instruktorów Global Kettlebell Instytute w zakresie ćwiczeń siłowych w coraz bardziej popularnej w Europie i na świecie, docenianym przez ćwiczących sporty walki Gierwoj Sporcie.

www: http://www.kravmaga-szczepanik.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Płyty warstwowe

Firma oferuje najwyżej jakości płyty warstwowe, służące w budownictwie i znajdujące tam idealne zastosowanie. Aktualnie chwalą się wdrożeniem PN-EN ISO 9001:2009, który w najlepszy możliwy sposób świadczy o ich jakości.

www: http://www.gor-stal.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Policealna Szkoła Nowoczesnych Technik Grzewczych - Viessmann

Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann kształci słuchaczy w zawodzie technik urządzeń sanitarnych w specjalizacji wyposażenie budynków w nowoczesne instalacje grzewcze w oparciu o program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest to jedyna szkoła w Polsce o tym profilu prowadzona przez producenta branży grzewczej - firmę Viessmann, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach branży grzewczej i jest obecna w ponad 30 krajach świata. Jest to zarazem jedyna szkoła policealna firmy Viessmann na świecie. Oddziały szkoły mieszczą się w przedstawicielstwach firmy Viessmann lub przy Salonach Firmowych Viessmann. Szkoła posiada pełne uprawnienia szkoły publicznej, zaś nauka trwa 2 lata w trybie zaocznym. Nauka obejmuje między innymi 700 godzin lekcyjnych oraz 2 miesiące praktyki zawodowej w trakcie nauki. Od września 2008 roku część zajęć teoretycznych prowadzona jest w formie nauki przez internet za pomocą platformy e learningowej. Ukończenie szkoły gwarantuje doskonałe perespektywy zawodowe dla absolwentów. Z firmą Viessmann współpracuje ponad 1000 Firm Partnerskich z całej Polski. Szkoła uzyskała w 2009 roku jako jedyna w historii konkursu szkoła wyróżnienie w konkursie "Teraz Polska" w kategorii "przedsiewzięcia innowacyjne". Po ukończeniu nauki i zdaniu egzaminów słuchacz otrzymuje: Świadectwo państwowe ukończenia szkoły policealnej Dyplom zawodowy Dyplom zawodowy Europass uznawany w krajach Unii Europejskiej Indeks słuchacza szkoły Paszport specjalistyczny formy Viessmann

www: http://www.viessmann.edu.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Pozycjonowanie Wrocław

Alfa Marketing - agencja marketingu internetowego z Wrocławia oferuje pozycjonowanie stron internetowych w kraju oraz w Czechach, w Niemczech oraz w Anglii. Firma działa od 2009 roku we Wrocławiu i od tamtej pory może się pochwalić współpracą z największymi sklepami internetowymi w Polsce. Alfa marketing zrzesza prawdziwych pasjonatów tej branży.

www: http://www.alfamarketing.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» DrzwiPol

Od wielu lat robimy to, co potrafimy najlepiej zajmujemy się montażem i wymianą drzwi zewnętrznych oraz drzwi wewnętrznych. W roku 2009 osiągnęliśmy w tej dziedzinie szczyty rynkowych możliwości i uzyskaliśmy certyfikat na nasze usługi. Najlepsze w Polsce The best In Poland. Jako nieliczni w tej branży dbamy o wizerunek naszej firmy nie ładnymi prospektami reklamowymi, a jakością naszych usług.

www: http://www.drzwipol.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» ARTIKOS pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane, optymalizacja stron

Kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron www, które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa / frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki. ARTIKOS wykonuje pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane, zajmuje się optymalizacją stron, przygotowuje kampanie reklamowe w Internecie, tworzenie stron internetowych, ranking stron, SEO, SEM. SEO jest procesem długofalowym, czasami pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach ale warto inwestować w SEO, bo jak pokazują badania z rynku amerykańskiego Forbes "2009 Ad Effectiveness Study"(ang.), jest to najbardziej efektywny kanał e-marketingowy.

www: http://www.artikos.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» Fototapeta4U.pl - Modne, stylowe, w dobrej cenie fototapety na zamówienie

Opis firmy: Fototapeta4u.pl działa od 2009 roku. Powstała z połączenia pasji i wieloletniego doświadczenia w branży wydruków wielkoformatowych z zapotrzebowaniem na łatwy, efektowny i niedrogi sposób udekorowania pokoju. Oferujemy fototapety na zamówienie: ścienne, podłogowe, plakaty i naklejki na ściany, drzwi, lodówkę. Niskie ceny, szybki wydruk z dostawą do domu! Wybierz zdjęcie albo prześlij własne, dostosuj format i gotowe!

www: http://fototapeta4u.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


» PRIEN - KOŁKI ROZPOROWE, KOTWY STALOWE, ZAMOCOWANIA - Sklep internetowy

Oferujemy kołki rozporowe, kotwy stalowe, zamocowania i inne elementy mocujące. Jesteśmy dystrybutorem specjalistycznych tulei rozporowych oraz różnego rodzaju wkrętów. Sprzedajemy: Kołki do płyt gipsowych, kotwy chemiczne, kołki do schodów, kołki do styropianu, kołki do dziurawki, kołki do rusztowań, kołki ramowe, kotwy do ościeżnic, uchwyty kablowe, śruby, haki, zaślepki, i inne elementy złączne. Otwarty w 2009r sklep internetowy prien.pl jest doskonałym narzędziem pozwalającym na korzystanie z zasobów oferty firmy Prien. Serwis skierowany jest zarówno do stałych odbiorców firmy, jak i całkiem nowych klientów. Korzystać z niego, mogą osoby prywatne i przedsiębiorstwa.

www: http://www.prien.pl/

  szczegóły    Katalog - zgloś nieaktywny link  Zgłoś nieaktywny link


Stron umieszczonych w katalogu: 30660, Podkategorii tematycznych: 1673, W poczekalni: 4


mapa strony | mapa kategorii | reklama                    Kanały informacyjne Atom w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanały informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl  Kanaly informacyjne RSS w Katalog stron www na MCportal.pl - nowe strony   polityka prywatności | katalog.MCportal.pl © 2005